Jump to content

Hauron

Forumowicze
 • Content Count

  213
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Hauron last won the day on December 18 2018

Hauron had the most liked content!

Community Reputation

13 Good

About Hauron

 • Birthday December 3

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,547 profile views
 1. Proponowałbym wdrożenie usprawnień do modułu Bazy Adresów; w tej chwili, aby przenieść miejscówki pomiędzy bazami trzeba przenosić każdą pojedynczo co jest mega niewygodne... fajnym rozwiazaniem byłaby możliwość a) przenoszenie adresów z raportu sukcesów pomiędzy bazami albo b) odpowiednia opcja w menu na liście adresów danej bazy..
 2. Moduł do odblokowywania / testowania proxy nadal nie działa prawidłowo..
 3. DL nie widzi problemów z PHP Proxy. Mają one zdany Test nr 1, ale zablokowane są na Test nr 2. Niemniej w "Podgląd zadań" mam: ODBLOKOWANIE IP W GOOGLE: ip nie jest w tym momencie blokowane PROXY: brak proxy do "testowania" na ten czas.
 4. Działa W projektach czasem ekran mruga chyba przez guzik [wszystkie] Mam postulat do kolejnych aktualizacji, żeby jakoś obmyślić łatwy i praktyczny sposób przenoszenia adresów między bazami...
 5. Raczej musisz mieć jakiś błąd, bo nawet używając domyślnych footprintów z DL , trochę tych adresów powinieneś złapać.. Na statystykach harvestera wszędzie masz 0?
 6. @okazwłoka nie da się również zaznaczyć w bazie wszystkich adresów (All) i usunąć, działa maksymalnie tylko przy wyborze (wyników: 100) ..
 7. @okazwłoka to żeby doprecyzować: - lecę na PHP Proxy (wszystkie działają - test 1 i 2) ; - cron harvestera parametr 5 a wywołanie co 2 minuty; - w podgląd zadań mam przy harvesterze na końcu : "Zablokowanych zapytań: 0 (recaptcha). Brak połączenia: 4 (czasem 2 lub 3). [co to znaczy i czemu? ] - nawet jak mam jakieś PHP Proxy zablokowane to w podgląd zadań pojawia się info, że "ODBLOKOWANIE IP W GOOGLE: ip nie jest w tym momencie blokowane" i "ODBLOKOWANIE PROXY W GOOGLE: proxy nie są w tym momencie blokowane"
 8. @okazwłoka sorry za przeszkadzanie w urlopie W podgląd zadań mam tak : "06-09-2019 11:26:42 - HARVESTER: znaleziono 0 adresów dla zapytań: " >>tu 10 zapytań + keywordy takich samych przez cały czas << " Przy każdym wywołaniu harvestera mam te same zapytania mimo ze na liście jest ich duużo więcej. Czy coś się zacięło czy on tak pokazuje po prostu pierwsze z listy?
 9. 1. Zauważyłem, że w tworzonych samodzielnie bazach nie pokazują się w statystkach sukcesy. DL zlicza jedynie nieudane próby dodań . Tak jest tylko u mnie, czy ktoś tez tak ma? ( BAZA ADRESÓW / PRZEGLĄDAJ 2. Czy jest realne, aby zrobić tam opcje, a) sortowania ze względu na sukcesy i b) przenoszenia wybranych adresów między bazami z danego typu? (lub chociaż jedno
 10. Jest bardziej przejrzyście. Wydaje mi się, że wcześniej strna była przeładowana danymi..
 11. Chyba wszystko działa Czy baza "Domyślna z premium" to będzie baza dostarczana kiedyś przez ciebie? Obecnie da się bazy jeszcze podzielić na więcej podgrup niż domyślne 3? Czy trzeba tak jak dotychczas silnik bazy skopiować?
 12. Changelog pokazuje już wersje 6.9 ale nie da się zaktualizować jeszcze..to tak ma być? Czekamy zatem
 13. Przy próbie wklejenia tekstu z formatowaniem (odstepy, śródtytułu) wyskakuje błąd - pole treśc jest za długie..(mniej niż 2000 znaków!!) System przyjął jedynie jako jeden ciąg tekstu...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy