Hauron

Forumowicze
 • Zawartość

  149
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Hauron wygrał w ostatnim dniu 1 Październik 2017

Hauron ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

7 Neutral

O Hauron

 • Urodziny 3 Grudzień

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

784 wyświetleń profilu
 1. To trzymam kciuki za Wasze przełomowe podejście do tematu tłumaczeń, bo serwisów jest w bród No i czekam z niecierpliwością na tą obiecaną funkcję
 2. A może pomyślelibyście o udostępnieniu zleceń na teksty w obcych językach (nie tłumaczeń!)?
 3. @okazwłoka Wysłalem na @ info odnośnie awarii. Może by w tych miejscówkach PREMIUM zrobić adresy elite - ograniczona liczba dodawanych tekstów na użytkownika licencji w danym okresie i wymóg dłuższych tekstów. Nie będzie się robił z tych miejscówek taki śmietnik zbyt szybko.
 4. A mi się z zaskoczenia popsuła detekcja adresów..zupełnie bez ostrzeżenia...oczywiście sprawdzałem crona
 5. Hauron

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  To jest chyba największy problem, ja sam kupione linki wrzucałem do twojego indeksowanie. i to kilka razy i nadal nic
 6. Planuje zmianę serwera i szukam czegoś pod DL. Polecicie coś? Druga sprawa lepiej zacząć na nowym serwerze od czystej instalacji DL, przenieść wszystko jak jest, czy nie ma to znaczenia dla stabilności i szybkości jego działania?
 7. Widzę, że kolejka ładnie się rozładowuje Ale napędziłeś mi jednocześnie stracha..zalogowałem się chwilę temu wg e-maila a nie loginu i konto puste! Na obu jest podany ten sam @ dla obsługi konta i faktur Jak to możliwe że się tworza dwa osobne konta?
 8. Na hostingu w zenboxie, chyba dostałem blokadę na phpproxy z DL. W konfiguracji PHP Proxy DL mam "Connection error" a zwrot dla pliku bez względu na nazwę i ścieżkę ma taki komunikat : "HTTP/1.0 404 Not Found". Myślicie ze da się to jakoś obejść?
 9. Hauron

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Mam nadzieję, że to jakiś tymczasowy błąd..
 10. Hauron

  Zarobienie na zapleczu

  Polecasz jakieś sieci filiacyjne czy masz programy partnerskie bezpośrednio od poszczególnych sklepów ?
 11. Tak to prawda, też mam narzędzie którym sprawdzam linki z raportów - ale odbywa się to już po dodaniu linka. W przypadku komentarzy jak poszło w śmietnik to jest zagwozdka.. i tu wolałbym sprawdzać przed dodaniem No chyba, że jak taka funkcja Ci bardzo nie leży, to może jakieś ułatwienia w segregowaniu/edycji baz..
 12. @okazwłoka no rozumiem, chociaż adresy w bazie zapisywane są jako linki a nie tylko domena..więc chyba dałoby się to pewnie jakoś zrobić dodawanie na czarną listę wielu adresów jest teraz niemożliwe i takie sprawdzanie zewnętrznymi narzędziami jest kłopotliwe...
 13. @okazwłoka co sądzisz o pomyśle, aby na listę TO DO dodać nową funkcję - liczbę linków wychodzących z danej miejscówki i zamieścić jako nową kolumnę w Bazie Adresów? Sprawdzanie tego parametru mogłoby się odbywać np podczas harwestowania?