Hauron

Forumowicze
 • Zawartość

  160
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Hauron wygrał w ostatnim dniu 18 Grudzień 2018

Hauron ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

8 Neutral

O Hauron

 • Urodziny 3 Grudzień

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

1026 wyświetleń profilu
 1. DonLinkage wyszukuje adresy w Google z ostatnich 24 godzin, u mnie zanim powróci do tego samego footprinta trwa to znacznie dłużej. Dlatego też mam pytanie czy da się wydłużyć czas np do sprawdzenia z ostatniego tygodnia? Czy można by było dorobić statystyki do keywordów analogicznie jak te które są przy footprintach?
 2. Zauważyłem, że na mojej domenie dla jednej podstrony backlinki rozkładają mi się prawie po równo i wskazują zarówno JakisAdres.pl/podstrona/ oraz JakisAdres.pl/podstrona Bez / na końcu adresu... Czy to jest coś czym należałoby się martwić czy można zignorować? Czy te adresy mogą być uznane za osobne podstrony i w grę wchodzić może powielanie treści?
 3. Przede wszystkim możliwość łatwego wyboru, który silnik jest harvestowany Przemyślenie na nowo footprintów i keywordów, bo mam wrażenie ze wpisywanie tych ostatnich nie wpływa w żaden sposób na prace harwestera.. Do wyników harwestowania/detekcji (nie wiem w którym miejscu będzie to najlepsze) dodanie nowych kolumn z możliwością segregowania wyników jak poniżej: - Sprawdzanie liczby linków wychodzących / liczby linkowanych domen - parametry MOZ domeny na podstawie bezpłatnego konta - język strony - używane metatagi, aby można było sprawdzić tematyczność itp. - jakiś SPAMFILRT – może występowanie ryzykownych słów?
 4. Ja przypominam się z moimi postulatami odnośnie baz głównych. Chciałbym zebysmy mogli tworzyc bazy dla poszczególnych silników z taką sama łatwościa jak bazy prywatne. Po co? Ja dziele sobie i przebieram listy ze śmieci a przy aktualizacji baz, wpadaja rożnej jakosci miejscówki do tych „głównych” zdefiniowanych.. Można obecnie tworzyć nowe bazy główne jedynie ręcznie na serwerze, a bazy prywatne robi się przyjemnie kliknięciem. Automatyczne tworzenie bazy prywatnej z raportu byłoby super sprawą Kolejna sprawa to wbudowany harwester, żeby miał sens ten w Donku to tu jednak trzeba by dodać kilka opcji? Czy w ogóle jest koncepcja uwspółcześnienia tego modułu bo tracę nadzieję ?
 5. Jakieś promo na Premium się szykuje może? Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
 6. Hauron

  Linkowanie przekierowanej domeny

  Rozumiem, że pytanie może wydawać się głupie.. Jednakże w necie jest od zatrzęsienia tekstów o tym jak budować zaplecze na przechwyconych domenach ale ani jednego (!), które by odpowiadało na moje pytanie..
 7. Witajcie, Domena z racji podobieństwa do domeny na której jest sklep została na niego przekierowana. Tu mam pytanie do Was, czy warto tą przekierowaną domenę linkować czy lepiej tego nie robić? A może robić coś innego?
 8. Hauron

  Błędy

  Przy sprawdzaniu zewnętrznym programem linków (jako reklamodawca) mam takie kwiatki...Strony, które mają stary cache np marcowy mają naliczane punkty, a kilka stron które mają aktualny figuruje jako 0 pkt. Np: ID 203000 ID 200303 oraz ID 200303
 9. Hauron

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @okazwłoka mam przydzielone linki za kilkadziesiąt pkt, ale po sprawdzeniu ręcznym nie ma tam linka...ID 229066 oraz 229063 i 288410 .
 10. nie przychodzą mejle o napisanych tekstach czekających na akceptację...
 11. Hauron

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Czy mozna byłoby dodać do linków jakąś "opcję priorytetu"? Chodzi mi o pewność, że z danego linka przydzielenia będą zdejmowana w ostatnim kroku i w przypadku przydzieleń będzie miał pierwszeństwo. Teraz jak wskoczy ujemne saldo punktów to nigdy nie wiadomo skąd przydzielenia znikną...
 12. To trzymam kciuki za Wasze przełomowe podejście do tematu tłumaczeń, bo serwisów jest w bród No i czekam z niecierpliwością na tą obiecaną funkcję
 13. A może pomyślelibyście o udostępnieniu zleceń na teksty w obcych językach (nie tłumaczeń!)?
 14. @okazwłoka Wysłalem na @ info odnośnie awarii. Może by w tych miejscówkach PREMIUM zrobić adresy elite - ograniczona liczba dodawanych tekstów na użytkownika licencji w danym okresie i wymóg dłuższych tekstów. Nie będzie się robił z tych miejscówek taki śmietnik zbyt szybko.
 15. A mi się z zaskoczenia popsuła detekcja adresów..zupełnie bez ostrzeżenia...oczywiście sprawdzałem crona