Hauron

Forumowicze
 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Hauron last won the day on December 18 2018

Hauron had the most liked content!

Community Reputation

12 Good

About Hauron

 • Birthday December 3

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,231 profile views
 1. @okazwłoka u mnie dzisiaj cyferki z ilością baz premium wróciły już do normalnych poziomów. Ale nowe projekty do Premium dostają numer #0 i nie da sięe ich edytować - znika formularz. Jednak nadal po zalogowaniu mam 1000 fejkowych miejscówek w premium
 2. Dzięki @okazwłoka Wy też macie tyle adresów w premium
 3. Dzięki, nie byłem pewny bo DL ma wiele skomplikowanych zależności :)
 4. Pytanie techniczne @okazwłoka : Wywaliłem fotpirnty z harvestera dla silników które mam zainstalowane ale nie chce ich harvestować..po twojej aktualizacji dostaliśmy do detektora duzo adresów za co dziękujemy Moje pytanie jest takie czy bez fotprintów w harvesterze detektor sobie poradzi z obróbka tych adresów?
 5. No właśnie od kilku miesięcy mam cały czas włączony 7.2 i skopalo się dopiero teraz
 6. U mnie natomiast się coś zacieło przy wchodzeniu w projekty...cały czas mam włączony PHP 7.2 Fatal error: The file /engines/premium_artykul1.php was encoded by the ionCube Encoder for PHP 5.3 and cannot run under PHP 7.1 or later. Please ask the provider of the script to provide a version encoded with the ionCube Encoder for PHP 7.1. in Unknown on line 0
 7. Ogólnie fajnie by było trochę usprawnić pracę harvestera, mówiłeś kiedyś, że nad tym pomyślisz Czy byłaby w ogóle taka możliwość, aby harwester obsługiwał drugi serwer?
 8. Mam premium i kilka projektów uruchomionych, wydaje mi się, że w takiej sytuacji harwester zwalnia niemal do zera. Czy dałoby się jakoś to usprawnić? A może nawet wydzielić?
 9. @okazwłoka również zaktualizowałem, ale nie widzę wymagań do baz premium
 10. Donek nie dodaje mi wpisów do artykułów i katalogów premium - jest znacznie więcej błędów niż dodań. Podejrzewam, że w przypadku artykułów mogę mieć za długie teksty. Niestety nie ma nigdzie napisanych wymagań dla premium. @okazwłoka jak to tam jest wkońcu?
 11. Po zmianie na https problem nie ustąpił.. W dniu 15 i 16 maja przesłało moje linki do indeksacji...więc może problem jest jeszcze gdzieś indziej? Prośba jeszcze o szczegółowe wymagania do baz premium jak post wyżej :)
 12. Ja z kolei zaobserwowałem, ze DL przestał widzieć bilans pkt dla indeksowania i linki obecnie nie są przesyłane.. Czy mógłbyś też gdzieś opublikować wymagania dla poszczególnych baz tj. Artykuły Premium i Katalogi Premium (minimalna długośc i maksymalna itp). Bo czasem coś ten mój DL nie łapie...
 13. U mnie pojawia się tylko w takiej formie: 09-05-2019 09:12:04 - wywołanie zadań: add.php,getmail.php,detektor.php... nie ma słowa błąd albo sukces
 14. Jeśli jest domena w bazie? Czyli nie można mieć kilku podstron z danej domeny w bazie komentarzy?
 15. Harvestuje komentarze pod wordpresa. Jeśli w jakaś podstrona była już wcześniej w bazie to czy jeśli DL znajdzie nową podstronę z tej samej domeny to zostanie ona dodana do tej bazy czy nie?