Hauron

Forumowicze
 • Zawartość

  155
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Hauron wygrał w ostatnim dniu 1 Październik 2017

Hauron ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

7 Neutral

O Hauron

 • Urodziny 3 Grudzień

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

952 wyświetleń profilu
 1. Hauron

  Linkowanie przekierowanej domeny

  Rozumiem, że pytanie może wydawać się głupie.. Jednakże w necie jest od zatrzęsienia tekstów o tym jak budować zaplecze na przechwyconych domenach ale ani jednego (!), które by odpowiadało na moje pytanie..
 2. Witajcie, Domena z racji podobieństwa do domeny na której jest sklep została na niego przekierowana. Tu mam pytanie do Was, czy warto tą przekierowaną domenę linkować czy lepiej tego nie robić? A może robić coś innego?
 3. Hauron

  Błędy

  Przy sprawdzaniu zewnętrznym programem linków (jako reklamodawca) mam takie kwiatki...Strony, które mają stary cache np marcowy mają naliczane punkty, a kilka stron które mają aktualny figuruje jako 0 pkt. Np: ID 203000 ID 200303 oraz ID 200303
 4. Hauron

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  @okazwłoka mam przydzielone linki za kilkadziesiąt pkt, ale po sprawdzeniu ręcznym nie ma tam linka...ID 229066 oraz 229063 i 288410 .
 5. nie przychodzą mejle o napisanych tekstach czekających na akceptację...
 6. Hauron

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Czy mozna byłoby dodać do linków jakąś "opcję priorytetu"? Chodzi mi o pewność, że z danego linka przydzielenia będą zdejmowana w ostatnim kroku i w przypadku przydzieleń będzie miał pierwszeństwo. Teraz jak wskoczy ujemne saldo punktów to nigdy nie wiadomo skąd przydzielenia znikną...
 7. To trzymam kciuki za Wasze przełomowe podejście do tematu tłumaczeń, bo serwisów jest w bród No i czekam z niecierpliwością na tą obiecaną funkcję
 8. A może pomyślelibyście o udostępnieniu zleceń na teksty w obcych językach (nie tłumaczeń!)?
 9. @okazwłoka Wysłalem na @ info odnośnie awarii. Może by w tych miejscówkach PREMIUM zrobić adresy elite - ograniczona liczba dodawanych tekstów na użytkownika licencji w danym okresie i wymóg dłuższych tekstów. Nie będzie się robił z tych miejscówek taki śmietnik zbyt szybko.
 10. A mi się z zaskoczenia popsuła detekcja adresów..zupełnie bez ostrzeżenia...oczywiście sprawdzałem crona
 11. Hauron

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  To jest chyba największy problem, ja sam kupione linki wrzucałem do twojego indeksowanie. i to kilka razy i nadal nic
 12. Planuje zmianę serwera i szukam czegoś pod DL. Polecicie coś? Druga sprawa lepiej zacząć na nowym serwerze od czystej instalacji DL, przenieść wszystko jak jest, czy nie ma to znaczenia dla stabilności i szybkości jego działania?
 13. Widzę, że kolejka ładnie się rozładowuje Ale napędziłeś mi jednocześnie stracha..zalogowałem się chwilę temu wg e-maila a nie loginu i konto puste! Na obu jest podany ten sam @ dla obsługi konta i faktur Jak to możliwe że się tworza dwa osobne konta?
 14. Na hostingu w zenboxie, chyba dostałem blokadę na phpproxy z DL. W konfiguracji PHP Proxy DL mam "Connection error" a zwrot dla pliku bez względu na nazwę i ścieżkę ma taki komunikat : "HTTP/1.0 404 Not Found". Myślicie ze da się to jakoś obejść?