Hauron

Forumowicze
 • Zawartość

  139
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Hauron wygrał w ostatnim dniu 1 Październik 2017

Hauron ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

7 Neutral

O Hauron

 • Urodziny 3 Grudzień

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

700 wyświetleń profilu
 1. Zarobienie na zapleczu

  Polecasz jakieś sieci filiacyjne czy masz programy partnerskie bezpośrednio od poszczególnych sklepów ?
 2. Tak to prawda, też mam narzędzie którym sprawdzam linki z raportów - ale odbywa się to już po dodaniu linka. W przypadku komentarzy jak poszło w śmietnik to jest zagwozdka.. i tu wolałbym sprawdzać przed dodaniem No chyba, że jak taka funkcja Ci bardzo nie leży, to może jakieś ułatwienia w segregowaniu/edycji baz..
 3. @okazwłoka no rozumiem, chociaż adresy w bazie zapisywane są jako linki a nie tylko domena..więc chyba dałoby się to pewnie jakoś zrobić dodawanie na czarną listę wielu adresów jest teraz niemożliwe i takie sprawdzanie zewnętrznymi narzędziami jest kłopotliwe...
 4. @okazwłoka co sądzisz o pomyśle, aby na listę TO DO dodać nową funkcję - liczbę linków wychodzących z danej miejscówki i zamieścić jako nową kolumnę w Bazie Adresów? Sprawdzanie tego parametru mogłoby się odbywać np podczas harwestowania?
 5. CRM do obsługi maili ??

  Idąc za opiniami zacząłem testować Vtiger CRM OS, wybrałem najnowszą wersję 7..moduły rozszerzające są obecnie niestety głównie do wersji 6..ale chyba faktycznie system ma bardzo duży potencjał. Z kolei Bitrix24 nawet w wersji darmowej to w pełni funkcjonalny i to ładnie rozbudowany kombajn.. Niemniej ciągle szukam czegoś bardziej skrojonego pod ecommerce (ewentualnie modułów / aplikacji rozszerzających) z większą liczbą zaawansowanych KPI. Macie jakieś sugestie?
 6. Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Przy każdym linku z moich podstron mam informację o co najmniej 1 linku wychodzącym a czasem nawet 2. Rozumiem, że za to mam mniej przyznanych punktów. Miałem wtyczkę społecznościową FB komentarze, ale po usunięciu liczba linków się nie zmniejszyła. Przeglądam na wiele rożnych sposobów i wygląda mi na to, że system liczy w tej sposób reklamy AdSense albo Tradedoubler. Czy to tak powinno być?
 7. Byłbym za tym, żeby blogi i strony informacyjne pozostały, ale narzucić wyższe wymagania niż obecnie. Tak jak na przykładzie ze "stronami firmowymi". Nazwy blogów jeśli je w ogóle mają to są z czapy i nijak nie korespondują z domeną na jakiej stoją, żadnego logo itp, jakość tekstów coraz gorsza i widać synonimizowanie. Pomysł mi się bardzo podoba. Może RANK 10, otrzymywałyby naprawdę tylko super zadbane domeny jak wyżej. Obecnie moim zdaniem jest tych z Rank 10 za dużo... Albo rozwodnić Rank i poszerzyć skalę powyżej 10?
 8. Domena jest ok, więc nie chce dodawać jej na czarną listę. Nie chce mięć jedynie linku z tego konkretnego artykułu..
 9. Codziennie rano wchodzę na Wszystkie Linki , wybieram kilka stron i usuwam...codziennie te same od tygodnia...dziś dodałem na czarną listę... Po co jest opcja "usuń linki"? Powinno być "Usuń na 24h"
 10. Czy możliwe jest, że system nie wyłapuje podstron które mają ustawione wykluczenie z indeksowania? Mam wrażenie, że pojawia się ostatnio wiele takich podstron...
 11. Włączyłem "dodawanie od początku" i ruszyło..ale nadal nie wiem czemu całe premium stanęło. Artykuły Premium 2 : 103/72/0 0/57/0 70/77/0 39/66/0 103/200/0 (kilkukrotne dodawanie od początku) 0/224/0 skuteczność 0% ! Raporty nic nie mówią konkretnego "Inny błąd"
 12. Jak efekty? Bo mi przestało dodawać do premium..wyłączyłem inne projekty bo myślałem że to jest powód, że tak zwolniło Premium, ale nie po prostu przestało dodawać...na jakieś 10 dni przed końcem abonamentu. Wyłączyłem cron harwestu ,proxy itp, żeby nić DL nie rozpraszało i nic - już 5 dzień
 13. Wg mnie liczba błędów dodań w Premium powoli osiąga nieakceptowalną wielkość..Z "raportu pełnego" należałoby usunąć kategorię - Inny błąd i sprecyzować co się tam tak naprawdę wysypuje...
 14. Te najstarsze projekty mają problem z wznowieniem. Nowsze mają jakby "wyższy priorytet"