Hauron

Forumowicze
 • Zawartość

  169
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Hauron wygrał w ostatnim dniu 18 Grudzień 2018

Hauron ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

10 Good

O Hauron

 • Urodziny 3 Grudzień

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

1120 wyświetleń profilu
 1. Krystian dobrze mówi Jednym z czynników rankingowych mogłaby być widoczność na zadaną frazę. Artykuł miałby wtedy dużo większą wartość...
 2. Jeśli chcesz coś kupować to najlepiej Premium, wszystko inne błyskawicznie się zdezaktualizuje... A sam harvestujesz?
 3. Czy kupno zewnętrznego systemu do Captcha zauważalnie podnosi wam skuteczność dodawań? Czy polecacie jakiś konkretny system współpracujący z Donkiem?
 4. Ja jedyne sensowne rozwiązanie widzę w tym, że co jakiś czas musi być zaostrzanie wymagań dla domen, a co za tym idzie spadnie liczba wolnych pkt.. Może również w formularzu ogłoszenia wymusić wpisanie na sztywno ceny? Do wybrania od załóżmy 9 zł i w górę.
 5. Zauważyłem właśnie ze ocrDL nie działa pod PHP 7 i wyżej.. A przynajmniej taki komunikat pokazuje się w Captcha podczas testu
 6. Jeśli reklamodawcy będą wysyłać jedna wiadomość i dostaną ja wszyscy wydawcy to będzie jeszcze większa walka cenowa.. Żeby ustalić minimalna cene za pkt systemowo, która będzie respektowana to musiałbyś chyba sam przyjmować wpłaty od reklamodawców
 7. I tak będzie pytanie do wydawców po ile.. Więc to chyba nie ma sensu. Może za to warto by rozważyć jeszcze wyższe rangi stron o wyższych wymaganiach i przez to drozszych?
 8. Hauron

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Jeśli domeny pod artykuły sponsorowane miałyby być osobne to koszt takiego artykułu powinien być zdecydowanie wyższy niż dotychczasowy koszt 3 linków
 9. Zaktualizowane Wygląda na to ze wszystko działa...tyko ikonka aktualizacji w prawym górnym rogu cały czas miga
 10. DonLinkage wyszukuje adresy w Google z ostatnich 24 godzin, u mnie zanim powróci do tego samego footprinta trwa to znacznie dłużej. Dlatego też mam pytanie czy da się wydłużyć czas np do sprawdzenia z ostatniego tygodnia? Czy można by było dorobić statystyki do keywordów analogicznie jak te które są przy footprintach?
 11. Zauważyłem, że na mojej domenie dla jednej podstrony backlinki rozkładają mi się prawie po równo i wskazują zarówno JakisAdres.pl/podstrona/ oraz JakisAdres.pl/podstrona Bez / na końcu adresu... Czy to jest coś czym należałoby się martwić czy można zignorować? Czy te adresy mogą być uznane za osobne podstrony i w grę wchodzić może powielanie treści?
 12. Przede wszystkim możliwość łatwego wyboru, który silnik jest harvestowany Przemyślenie na nowo footprintów i keywordów, bo mam wrażenie ze wpisywanie tych ostatnich nie wpływa w żaden sposób na prace harwestera.. Do wyników harwestowania/detekcji (nie wiem w którym miejscu będzie to najlepsze) dodanie nowych kolumn z możliwością segregowania wyników jak poniżej: - Sprawdzanie liczby linków wychodzących / liczby linkowanych domen - parametry MOZ domeny na podstawie bezpłatnego konta - język strony - używane metatagi, aby można było sprawdzić tematyczność itp. - jakiś SPAMFILRT – może występowanie ryzykownych słów?
 13. Ja przypominam się z moimi postulatami odnośnie baz głównych. Chciałbym zebysmy mogli tworzyc bazy dla poszczególnych silników z taką sama łatwościa jak bazy prywatne. Po co? Ja dziele sobie i przebieram listy ze śmieci a przy aktualizacji baz, wpadaja rożnej jakosci miejscówki do tych „głównych” zdefiniowanych.. Można obecnie tworzyć nowe bazy główne jedynie ręcznie na serwerze, a bazy prywatne robi się przyjemnie kliknięciem. Automatyczne tworzenie bazy prywatnej z raportu byłoby super sprawą Kolejna sprawa to wbudowany harwester, żeby miał sens ten w Donku to tu jednak trzeba by dodać kilka opcji? Czy w ogóle jest koncepcja uwspółcześnienia tego modułu bo tracę nadzieję ?
 14. Jakieś promo na Premium się szykuje może? Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
 15. Hauron

  Linkowanie przekierowanej domeny

  Rozumiem, że pytanie może wydawać się głupie.. Jednakże w necie jest od zatrzęsienia tekstów o tym jak budować zaplecze na przechwyconych domenach ale ani jednego (!), które by odpowiadało na moje pytanie..