wedrowiec

Moderatorzy
 • Zawartość

  1609
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

wedrowiec wygrał w ostatnim dniu 11 Wrzesień 2018

wedrowiec ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

146 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Białystok/Łódź/Warszawa

Ostatnio na profilu byli

9253 wyświetleń profilu
 1. wedrowiec

  Błędy

  Coś żre punkty. Rano -7K, później -11K, teraz już -16K.
 2. wedrowiec

  Błędy

  idg=1613, ucięło a nie sprawdziłem :/ Coś tam dziś do tej grupy przydzieliło ale teoretycznie powinno dużo więcej przydzielić, wczoraj i w sobotę nie było przydzieleń. edit: dobra, pochrzaniło mi się, nie było wolnych slotów, klikałem nie ten przycisk co trzeba
 3. wedrowiec

  Błędy

  Siadło przydzielanie? Punkty są, teoretycznie miejscówki są - linki się nie przydzielają/przydzielają bardzo wolno. Przykładowo idg=161.
 4. prawidłowy link: https://www.senuto.com/pl/blog/seo-barcamp-pierwsza-edycja-jak-bylo/
 5. wedrowiec

  Błędy

  Tylko że może być tak: mamy 0 punktów. Przydzielenia stoją. Zleci jeden link z powodu np. kryteriów, jesteśmy już trochę na plusie, zaczyna lecieć po bandzie i przydzielać nie patrząc że ma np. 100 punktów wolnych - nastuka linków za 10K. Później szaleje ze zdejmowaniem, może znowu wyjść na plus lekko, znowu później leci do przodu. Nie jest to na pewno w pełni zsynchronizowane, dzisiaj miałem sytuację: 20 zleconych, 8 przydzielonych, zmniejszam na 8 przydzieleń, po jakimś czasie zwalniają mi się punkty a on przydziela mi nowe linki i mam 10 na 8 zleconych. Czyli w kolejnym kroku zdejmie to co przydzielił przed chwilą.
 6. wedrowiec

  Błędy

  Nie trzeba czekać na następny dzień, miałem rano -6K, pozdejmowałem linki i pół godziny temu miałem 400 punktów na plusie. Teraz mam -10K.
 7. wedrowiec

  Błędy

  Prosiłbym o sprawdzenie % nofollow - 10 przydzieleń, 10%, przydziela 3 linki NF.
 8. wedrowiec

  Przydzielanie linków w systemie

  Czasami przepuszczam przez indeksera.
 9. wedrowiec

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Czyli znowu dokładamy punkty w systemie a nie zdejmujemy. Koszt linka na głównej - dla mnie właśnie koszt jest zbyt wysoki w stosunku do najniższego kosztu. Czy strony główne są rozchwytywane - nie wiem, przy niektórych grupach miałem 75% linków z najdroższym kosztem, skończyło się wywaleniem tych linków i ustawieniem limitu kosztu na 250 pkt. Ktoś pisał że przychodzi czas przedłużania dużej ilości domen. Po zmianie bardziej będzie opłacało się w niektórych przypadkach olać starą domenę i przenieść treść na nową - będzie dodatkowe 85 zł rocznie. Czyli nic się nie zmieni poza wzrostem liczby punktów. Punkty powinny być tylko za zasoby wykorzystane. Czyli jeżeli ja i inny reklamujący zużyli 10 mln punktów to w systemie powinno tych punktów być maksymalnie 11 mln (czy 12, kwestia oszacowania wielkości bufora). Czy też inaczej - 10 mln + bonusy za sam fakt dodania domeny ale z uwzględnieniem wykorzystania - więc jeżeli jest 1000 za R10, średnie obłożenie stron głównych to 50%, przyjmijmy 100% R10, 10 mln zużytych punktów, 2000 domen w systemie - powinno być 10 mln punktów + 0,5*2000*1000 pkt. I wracamy do 11 mln. Pytanie czy np. obecnie przy zużyciu 10 mln punktów nie jest ich w systemie 20 mln.
 10. To może testowo dodaj 10 stron będzie większy sens. Bo jedną to łatwo "dopieszczać" czy też poświęcać na nią czas. A później może się okazać że już nie jest tak różowo jak stron trzeba mieć co najmniej 200-500 żeby coś zarobić.
 11. wedrowiec

  Błędy

  Dokładnie, interesuje mnie jakie są realne opcje.
 12. wedrowiec

  Błędy

  Do tego projektu co podałem przed chwilą pozwiększałem ilości docelowe dla niektórych, linka który podałem - nie ruszałem.
 13. wedrowiec

  Błędy

  OK to tak: - punkty są, wolne 60K - sloty są wolne - nie zmieniałem ustawień przez kilka dni - przydzielanie po 1 dziennie - 10-20 linków zdefiniowanych do których ma jeszcze przydzielić (w zależności od projektu) i przydziela mi do 1-3 linków w projekcie dziennie - skoro są sloty to powinien te 10-20 przydzielać. Co jest nie tak? np. w idg=1613 do linku 23447 nic nie przydzieliło mimo że był zdefiniowany 16 stycznia. Ilość wolnych slotów (dopasowanie do treści): 24
 14. wedrowiec

  Błędy

  coś przestało działać
 15. wedrowiec

  Błędy

  @okazwłoka dzięki, teraz tylko jeszcze pytanie... czy w istniejącym projekcie jeżeli mi pokazuje jakieś wolne sloty to są one rzeczywiście dla mnie dostępne? grupa 1667 pokazuje Ilość wolnych slotów (dopasowanie do treści): 98 czyli mogę przyjąć że 98 linków jeszcze powinno mi przydzielić? Uwzględnia że na iluś miejscówkach już mam linki? Innymi słowy, czy dla nowego projektu dla tych samych ustawień pokaże mi liczbę większą? edit: w sumie sprawdziłem, pokazuje tyle samo. Czyli pokazuje ogólną liczbę dostępną dla danych ustawień, nie bierze pod uwagę ile już zająłem. edit2: albo i nie mam 300 przydzieleń, pokazuje mi że slotów jest 40... zgłupiałem.