wedrowiec

Moderatorzy
 • Zawartość

  1584
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

wedrowiec wygrał w ostatnim dniu 11 Wrzesień 2018

wedrowiec ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

138 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Białystok/Łódź/Warszawa

Ostatnio na profilu byli

9167 wyświetleń profilu
 1. wedrowiec

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Dookoła się da - w grupie muszą być linki, usuwasz grupę (lista grup po prawej rozwijana lista usuń) a linki przejdą do bez grupy. Ale zdecydowanie powinno być prościej, na liście grup powinny na samym dole być wylistowane grupy bez linków. No i jakieś sortowanie grup by się przydało albo chociaż domyślnie alfabetycznie.
 2. wedrowiec

  Błędy

  Strona leży?
 3. Beer nie wg. google - co za naród, co za czasy - nędzne 110K!
 4. wedrowiec

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Punkty użytkownika - miałem 10K wolne, po zmianie w ostatnich dniach -8K, dokupiłem 20K to następnego dnia miałem -30K dokupiłem 50K i dziś -20K. Dokupiłem kolejne i ciekaw jestem co będzie jutro Tak samo z usuwaniem projektów, kiedyś trochę to trwało ale po godzinie - dwóch było widać zwolnione punkty. Chyba że całość (w tym przydzielenia) leci raz na dobę?
 5. Jaka fraza w PL ma 30 mln wyszukiwań?
 6. wedrowiec

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Czy jest możliwe zwiększenie częstotliwości aktualizacji danych w panelu? Punkty aktualizują się chyba raz na dobę, kiedyś było częściej. Nie chodzi mi żeby aktualizowało się na bieżąco, nie ma takiej potrzeby. Ale tak raz na 2-4h by się przydało.
 7. wedrowiec

  Błędy

  Potencjalnie błąd https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/2d1076b3c2d9fc05 dwa linki z tej samej domeny i projektu (zaznaczone unikalne w obrębie grupy), na ten sam adres. 777360, 777359
 8. wedrowiec

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Informacyjnie - wywaliłem wszystkie linki z cache starszym niż 1 listopada. Zostały wszystkie młodsze, było ich kilkaset. Teraz odświeżyłem listę i jest już tylko kilka. A jestem pewien że było dużo więcej stron za te ostatnie 2 miesiące gdzie cache nie było / nie było linka w cache.
 9. wedrowiec

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Nie wiem jak to jest teraz ale kiedyś była opcja sprawdzenia czy google bot jest rzeczywiście do google (sam google mówi jak sprawdzić czy to on). I jeszcze - czy 404 w cache zeruje ostatni cache? Jeżeli tak to może trzeba po prostu 404 cache ignorować - jeżeli będzie za długo to strona poleci za zbyt stary cache. Sprawdzam narzędzie do usuwania linków i powiem tak - super że jest - wywaliłem mnóstwo linków - dlaczego to nie jest systemowo czyszczone? Zaraz może się okazać że potrzebuję kilkaset K punktów - sloty były poblokowane, stąd zużywałem dużo mniej punktów niż "powinienem" Z tego co widzę spora część stron już nie działała, inne poleciały na aftermarket. Jeżeli link był przydzielony pół roku temu a nie ma żadnych linków z systemu to co taka strona robi dalej w systemie?
 10. wedrowiec

  Stat4seo - plugin/poprawka

  Nie łapię, check.php jest u mnie na serwerze
 11. wedrowiec

  Stat4seo - plugin/poprawka

  Mam proxy od niego, nie mam poprawki.
 12. wedrowiec

  Stat4seo - plugin/poprawka

  U mnie coraz gorzej ale poprawki nie mam.
 13. wedrowiec

  Stat4seo - plugin/poprawka

  I jak z tym pluginem? Kolega pisał w zeszłym tygodniu i cisza.
 14. wedrowiec

  Stat4seo - plugin/poprawka

  Jak najbardziej jestem zainteresowany, proxy od Ciebie. Zwłaszcza że dzisiaj jeszcze gorzej, o 9 rano 44% (wcześniej 100%, od tygodnia było ~66%).