Jump to content

wedrowiec

Moderatorzy
 • Content Count

  1,664
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

wedrowiec last won the day on May 14 2019

wedrowiec had the most liked content!

Community Reputation

157 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Białystok/Łódź/Warszawa

Recent Profile Visitors

9,622 profile views
 1. No i nie wiem czy coś się nie dzieje - dotychczas dodawanie linka na koncie głównym w godzinach "biurowych" to 5-15 sekund, teraz - błysk, zatwierdzam i przeładowuje stronę, link dodany.
 2. To lecę dalej - nie da się skopiować linka w przydzielonym projekcie - po chwili zniknęła mi opcja kopiowania linka A teraz zniknęła mi opcja przydzielenia do grupy Przydzielanie do grupy jest, kopiowania linka brak.
 3. Brak stronnicowania - tzn. wyświetla się tyle projektów ile jest ustawione ale nie ma strzałek do kolejnych podstron (konto użytkownika z udostępnionymi projektami).
 4. To ja tylko podbiję temat ze swojej strony pytaniem czy udało się coś dalej ruszyć w tym temacie (uprawnień kont)?
 5. W http://linktak.pl/?typ=moje_linki&idg=464 ma jednak opcję usunięcia linka, git. Ale nie ma opcji skopiowania linka. http://linktak.pl/?typ=nowy_link chciałbym żeby miał możliwość przydzielenia tego linka do udostępnionego mu projektu ewentualnie żeby w http://linktak.pl/?typ=moje_linki&idg=464 był przycisk "dodaj link do tej grupy". Czyli żeby pracownik, w ramach przydzielonego mu dostępu do grupy mógł w tej grupie dodawać sobie linki http://linktak.pl/?typ=nowy_link
 6. Nie, projektów niech nie tworzą, to nie jest problem. Wewnątrz projektów niech mają opcję dodawania i usuwania linków. Czyli dochodzi klient, przydzielam pracownikowi, tworzę projekt w LT, dodaję pracownikowi uprawnienia a on sobie sam już dalej z tym projektem działa (definiuje sam wszystkie linki).
 7. Wielkie dzięki, potestuję tylko... brak mi w takim razie podstawowej funkcjonalności czyli dodawania i edycji linków. Założenie było takie że zakładam pracownikowi projekt a on później już go sobie ustawia - czyli wprowadza / edytuje / usuwa linki. OK widzę edytować linka mogę... jednak dodawanie/usuwanie - baaaaardzo by się przydało, inaczej i tak będę musiał za pracownika 99% roboty wykonać.
 8. 5K i kolejne 5K po dwóch tygodniach. Punktów oczywiście. Czyli 35+35 netto.
 9. Włam widać zazwyczaj właśnie w cache strony - wygląda zupełnie inaczej niż właściwa strona. Na tym bazuje włamywacz - na pierwszy rzut oka nic się nie zmieniło ale google widzi śmietnik z linkami wychodzącymi włamywacza. Ewentualnie podeślij mi adres strony to sprawdzę czy nie ma niczego podejrzanego.
 10. Teoretycznie mógłbyś jakiegoś indeksera puścić - gdybyś miał listę tych adresów (scrapebox?). Tylko dla mnie te wszystkie indeksery jakoś tak działają że prawie nie działają... Czas leczy rany także trzeba cierpliwie czekać.
 11. Bo zależy jak jest ukryty tekst. I wyznacznikiem (dla mnie) jest właśnie czy tekst pojawi się wyboldowany jak go wkleję w "". Tekst może być ukryty i akcja użytkownika go pokazuje ale może też być widoczny i chowany przez style/skrypty. Ale defaultowo ma atrybuty tekstu widocznego. Boldowania może też nie być jeżeli tekst jest daleko w treści - czasami jak masz nawalone 10K znaków to te z początku pojawią się w opisie w serpach ale te z końca - już nie. Mimo że tekst nie jest w żaden sposób ukrywany.
 12. Pytanie czy za włamem nie poszedł blast... bo jak poszedł to lepiej 404, po co przenosić lipne linki na główną.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy