Jump to content

wedrowiec

Moderatorzy
 • Content Count

  1,637
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

wedrowiec last won the day on May 14

wedrowiec had the most liked content!

Community Reputation

155 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Białystok/Łódź/Warszawa

Recent Profile Visitors

9,416 profile views
 1. Znowu jest rozjazd serpów z cache (title, treści aktualne w serp, stara kopia w cache), coś się może rzeczywiście dziać, przeindeksowanie działa na opis title/w serp, cache się nie uaktualnia.
 2. To co wzrosło 10-18 lipca w większości spadło 2/3 sierpnia.
 3. Jak z tym kalkulatorem? mieszkan,nieruchomoś,dom,deweloper,developer,mieszkań,budownictw brak slotów wg kalkulatora (i nie przydziela) mieszkania,mieszkanie,mieszkan,nieruchomoś,dom,deweloper,developer,mieszkań,budownictw 7 slotów domy,nieruchomości,nieruchomość,mieszkania,mieszkanie,mieszkan,nieruchomoś,dom,deweloper,developer,mieszkań,budownictw 17 slotów no i skoro nie przydzielało to w sumie kalkulator działa prawidłowo ale jednak łapie poszczególne słowa jako całość a nie fragmenty?
 4. Mam do sprzedania do 2K kredytów w Linktak. Cena: od 0,9 zł netto / punkt. Kontakt: PW / email. Rozliczenie tylko na FV, wystawiam proformę, kredyty i FVAT wysyłam po wpłacie na konto. Dane firmy:
 5. Albo źle działa kalkulator albo źle zrozumiałem jak traktowane są tagi. Wydawało mi się że czytałem tu ostatnio że brany jest tag jako fragment tzn. "reklam" załapie "reklama" i "reklamacja". Tymczasem dla reklama,marketing mam 51 miejsc wg. kalkulatora a dla reklam,marketing jest 49.
 6. No dobra ale powiedzcie mi proszę gdzie tego canonicala widać jeżeli strona fizycznie po prostu nie istnieje, nie otwiera się - tylko przekierowuje? Canonical może być jedynie na nowym adresie.
 7. Dalej nie ustawia na 800 punktów max przy grupowej edycji.
 8. Zgred co da canonical przy jednoczesnej 301? Jak dasz 301 to canonical już nie widać przecież...
 9. No ja to zrobiłem po kilku miesiącach testowo. Różne kwiatki tam wychodziły, pozycje średnio się przeniosły, łapałem się różnych rozwiązań.
 10. blake u mnie na szczęście działa to jak z canonicalem (czyli wujowo) - po treści znajduje tylko nową domenę. Jedyna opcja zobaczenia starej domeny to właśnie przez site. Aaa i jeszcze jak wyindeksowałem starą domenę w GSC to nowa zaliczyła spadek na pozycjach - widocznie poszła się czesać moc z 301. Długo się później odbijała także nie zalecam takiego rozwiązania
 11. Mam domenę przekierowaną w marcu zeszłego roku, stara do dziś siedzi w indeksie z sitem większym niż nowa (a raczej był większy, na nowej doszły nowe treści więc już przegoniła) Zrobiona 301 w htaccess i zgłoszona zmiana w GSC. Przez kilka miesięcy ruch był w obydwu GSC, do dzisiaj pojawiają się kliki.
 12. O co chodzi? Mam jakieś kredyty. Wszystkie z programu partnerskiego. Czy mogę coś z nimi zrobić? Czy mogę - sprzedać je na giełdzie? - opublikować za nie artykuł sponsorowany? Czy kredyty z PP różnią się czymś od kupionych?
 13. Coś ukrywanie przed botami średnio działa - ahrefs widzi, np. przydzielenie 971091, 964040
 14. Arty sponsorowane 4479a1392 na liście wyszukiwania oznaczone jako nietematyczne (tematyczne - NIE czyli przyjmuje nietematyczne) i BUK, w szczegółach publikacje które nie są związane z tematyką - NIE. Chyba że to zbyt pokręcona logika dla mnie
 15. W masowej edycji wpisanie max punktów 800 skutkuje przypisaniem 400.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy