Jump to content

wedrowiec

Moderatorzy
 • Content Count

  1,647
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

wedrowiec last won the day on May 14 2019

wedrowiec had the most liked content!

Community Reputation

156 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Białystok/Łódź/Warszawa

Recent Profile Visitors

9,530 profile views
 1. Zależy jak chcesz rozbudowywać Mi tak naprawdę na chwilę obecną w zupełności wystarczy - dodawanie użytkowników (no i usuwanie, zmiana hasła ) - przypisanie użytkownika do projektu (z poziomu admina), zmiana tego przypisania. Czy raczej przypisania do danego projektu usera (do grupy przypisujemy jednego usera). - dla danego usera widoczne tylko jego projekty - wycięcie ustawień (komunikator, transfery, logi, ustawienia konta, usuń linki) dla userów - user nie może zmienić przypisania usera do projektu - user nie widzi zakładki wszystkie grupy (i nie ma do niej uprawnień "z palca") można ewentualnie wyciąć widok ogólnej liczby punktów, wykresów, przydzieleń. User ma widzieć swoje projekty i mieć do nich pełne uprawnienia, nie powinien widzieć nic więcej. Nie musi mieć prawa do zakładania nowego projektu. Admin musi mieć możliwość zarządzania userami i przypisaniem projektów, samymi projektami.
 2. Może niech inni się wypowiedzą.. może nikomu się nie przyda a mi bardzo... Subkonta. Potrzebuję dać dostęp pracownikom. Niekoniecznie chcę widzieć żeby wszyscy widzieli wszystko. Oddzielne konta odpadają z kilku powodów, można je streścić do - marnotrawstwo punktów - wszędzie trzeba trzymać rezerwę (no i przelew kosztuje) - przesunięcia projektów między subkontami Czyli generalnie logowanie się do jednego konta na różne loginy, login determinuje które projekty widzimy. Konto admina widzi wszystko. Nawet opcja z jakąś opłatą za każde subkonto... czy ogólnie jakieś konto premium?
 3. Prawdziwi użytkownicy? A jak niby wszelkie monitoringi sprawdzają pozycje fraz? Podszywając się pod prawdziwego użytkownika. Wyobraź sobie że masz frazę która jest na 45 pozycji mniej więcej. I codziennie sprawdzasz jej pozycję w google. Na dzień dobry masz już 30 wyświetleń miesięcznie. I przyjmijmy że fraza jest jakoś tam konkurencyjna, do tego masz 10 konkurentów którym idzie gorzej niż Tobie... i już masz 3000 wyświetleń swojej strony miesięcznie
 4. Do sprzedania mam 100-2500 kredytów, cena to 0,8 zł netto za kredyt. Wędrowiec Piotr Świercz ul. Rudnickiego 10 01-858 Warszawa NIP: 5422708758 kontakt@wedrowiec.net
 5. http://linktak.pl/?typ=nowy_link&edycja=36414 sprawdziłem na jakimś starym, jednym z pierwszych i jest OK, ten najnowszy - dalej się wykłada.
 6. Coś się chyba "rypło", po dodaniu nowego linka Świetnie, link został dodany. Możesz dodać kolejny na podstawie wprowadzonych danych lub edytować właśnie wprowadzony. i reszta strony się nie ładuje (nie ma wypełnionego formularza z danymi), tak samo po skopiowaniu czy edycji linka.
 7. Za przeproszeniem się strona systemu wy...łożyła? Linki - brak listy grup, tylko wykresy przydzieleń i koniec.
 8. Tak zawsze robiłem i tak mam większość projektów, teraz testowałem kategorie (szybciej, lenistwo )
 9. OK, dzięki, trochę bieda będę rozszerzał kategorie w takim razie.
 10. Coś nie tak czy rzeczywiście nie ma żadnych wolnych linków ? Projekt 1 - czeka jeszcze 3 miejsc, skopiowane parametry do nowych linków i nie przydziela, idg=2363 Projekt 2 - zero linków w kategorii elektronika i komputery, rank 5-10 koszt 40-250 idg=1048 (teraz limit zwiększyłem do 350) ?
 11. O ła widzę jakaś zmiana w podejściu, jeszcze kilka miesięcy temu było wielkie udowadnianie jak to nie ma problemu ze zwiniętym/ukrytym tekstem Ja tam ciągle się trzymam wersji że widoczność tekstu i jego pozycja na stronie ma znaczenie.
 12. Do sprzedania mam 100-2600 kredytów, cena to 0,8 zł netto za kredyt. Wędrowiec Piotr Świercz ul. Rudnickiego 10 01-858 Warszawa NIP: 5422708758 kontakt@wedrowiec.net
 13. Znowu jest rozjazd serpów z cache (title, treści aktualne w serp, stara kopia w cache), coś się może rzeczywiście dziać, przeindeksowanie działa na opis title/w serp, cache się nie uaktualnia.
 14. To co wzrosło 10-18 lipca w większości spadło 2/3 sierpnia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy