wedrowiec

Moderatorzy
 • Zawartość

  1563
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

wedrowiec wygrał w ostatnim dniu 11 Wrzesień

wedrowiec ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

133 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Białystok/Łódź/Warszawa

Ostatnio na profilu byli

9094 wyświetleń profilu
 1. wedrowiec

  Dzisiaj strony pospadały

  Dziś duże zmiany.
 2. wedrowiec

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  No tak, zaćmienie, tyle razy temat wałkowany a ja nie połączyłem faktów
 3. wedrowiec

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  W sumie jest to ciekawy pomysł. A przy okazji nie wiem jak to jest w regulaminie ale jeżeli nie ma to bym dodał - zakaz wyłączania cache strony. Bo tak to się systemy w balona robiło już dawno temu
 4. wedrowiec

  Błędy

  Gdzieniegdzie używam min/max, praktycznie wszystko mam ustawione żeby podmieniał przy zmianie. Tyle że żre i żre i końca nie widać.
 5. wedrowiec

  Błędy

  Czy jakoś drastycznie pozmieniały się kryteria/punktacja? Wzrosły ranki stron? Przez ostatnie 10 dni koszt wzrósł jakieś 20%, dorzucam kolejne punkty i ciągły deficyt. Piszę z punktu z widzenia osoby linkującej, kupującej punkty.
 6. wedrowiec

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Sprawdzam sobie stronę w ahrefsie a tu ładny pik linków... serio? Byłem pewien że z automatu wszystkie strony są zablokowane przez najpopularniejszymi narzędziami typu majestic czy ahrefs. Dlaczego tak nie jest?
 7. Brak odzewu, w listopadzie lecimy już na stat4seo.
 8. Google może jak najbardziej brać nagłówki dopasowując do frazy. Zależy też jak sprawdzasz. 1. sprawdź czy cache jest aktualny (ze zmienionym nagłówkiem) 2. czy jak otworzysz w przeglądarce to na pasku górnym jest prawidłowy tytuł 3. czy tytuł jest w znaczniku title w źródle strony 4. czy występuje tylko jeden znacznik title 5. w google site:adres_z_podstroną - jaki masz tytuł? 6. w google site:adres_z_podstroną _spacja_ _title_jaki_jest_ustawiony - też zwraca nagłówek? 7. w google sam_tite_ustawiony _spacja_ nazwa_domeny - też zwraca nagłówek?
 9. Przedłużaliśmy jeden dodatek, była odpowiedź na maila (licencja aktywowana)... jednak licencja nie działa, kasa poszła, odpowiedzi brak.
 10. Czasami, czasami daje efekt przeciwny A znając zwyczaje i tradycje (oraz mając na uwadze ostatni seo festiwal ) człowiek nawet przyjeżdżając w pełni sił może się.. umęczyć
 11. Miałem być ale wypadły inne historie. A do tego się przeziębienie dołożyło więc i before i after słabe by były :/
 12. wedrowiec

  Błędy

  Jak usunąć grupę bez linków?
 13. wedrowiec

  Błędy

  Odnośnie zasięgu ograniczanego z powodu unikalności - jak nie zaznaczałem to pakowało mi linki na te same domeny, dodatkowo na te same podstrony (to już chyba jest rozwiązane? ). Fajnie by było gdyby w przypadku "zapchania się" systemu dałoby się zrobić drugą rundkę ale tak żeby na danej domenie link konkretny mógł się znaleźć tylko raz.
 14. wedrowiec

  Błędy

  OK ja od drugiej strony... jak dodający linki - zjadacz punktów a nie producent.