Jump to content

wedrowiec

Moderatorzy
 • Content Count

  1,668
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

wedrowiec last won the day on May 14 2019

wedrowiec had the most liked content!

Community Reputation

158 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Białystok/Łódź/Warszawa

Recent Profile Visitors

9,708 profile views
 1. Dalej rośnie "zadłużenie" miałem ~800 kilka godzin temu, teraz mam -2670.
 2. Tak właśnie było miałeś 10K wolnych, dodawałeś 1K linków powiedzmy i mogłeś mieć następnego dnia -100K punktów i przez 3 dni linki się trzymały.
 3. Wisi wysyłam na priv. Edit: link chyba jednak nie jest z LT tylko na stałe na stronie, pytanie czy strony z takimi linkami powinny być w systemie. Bo przecież nie ma znaczenia skąd ten link się pojawił.
 4. Do sprzedania mam 100-2700 kredytów, cena to 0,75 zł netto za kredyt. Wędrowiec Piotr Świercz ul. Rudnickiego 10 01-858 Warszawa NIP: 5422708758 kontakt@wedrowiec.net
 5. Jak to jest z akceptowaniem erotyki? anchor erodate portal. Na spo*kan**ero.pl/ran*ki-ero*ate/. To musiało przejść ręczną moderację.
 6. No i nie wiem czy coś się nie dzieje - dotychczas dodawanie linka na koncie głównym w godzinach "biurowych" to 5-15 sekund, teraz - błysk, zatwierdzam i przeładowuje stronę, link dodany.
 7. To lecę dalej - nie da się skopiować linka w przydzielonym projekcie - po chwili zniknęła mi opcja kopiowania linka A teraz zniknęła mi opcja przydzielenia do grupy Przydzielanie do grupy jest, kopiowania linka brak.
 8. Brak stronnicowania - tzn. wyświetla się tyle projektów ile jest ustawione ale nie ma strzałek do kolejnych podstron (konto użytkownika z udostępnionymi projektami).
 9. To ja tylko podbiję temat ze swojej strony pytaniem czy udało się coś dalej ruszyć w tym temacie (uprawnień kont)?
 10. W http://linktak.pl/?typ=moje_linki&idg=464 ma jednak opcję usunięcia linka, git. Ale nie ma opcji skopiowania linka. http://linktak.pl/?typ=nowy_link chciałbym żeby miał możliwość przydzielenia tego linka do udostępnionego mu projektu ewentualnie żeby w http://linktak.pl/?typ=moje_linki&idg=464 był przycisk "dodaj link do tej grupy". Czyli żeby pracownik, w ramach przydzielonego mu dostępu do grupy mógł w tej grupie dodawać sobie linki http://linktak.pl/?typ=nowy_link
 11. Nie, projektów niech nie tworzą, to nie jest problem. Wewnątrz projektów niech mają opcję dodawania i usuwania linków. Czyli dochodzi klient, przydzielam pracownikowi, tworzę projekt w LT, dodaję pracownikowi uprawnienia a on sobie sam już dalej z tym projektem działa (definiuje sam wszystkie linki).
 12. Wielkie dzięki, potestuję tylko... brak mi w takim razie podstawowej funkcjonalności czyli dodawania i edycji linków. Założenie było takie że zakładam pracownikowi projekt a on później już go sobie ustawia - czyli wprowadza / edytuje / usuwa linki. OK widzę edytować linka mogę... jednak dodawanie/usuwanie - baaaaardzo by się przydało, inaczej i tak będę musiał za pracownika 99% roboty wykonać.
 13. 5K i kolejne 5K po dwóch tygodniach. Punktów oczywiście. Czyli 35+35 netto.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy