wedrowiec

Moderatorzy
 • Content Count

  1,635
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

wedrowiec last won the day on May 14

wedrowiec had the most liked content!

Community Reputation

155 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Białystok/Łódź/Warszawa

Recent Profile Visitors

9,358 profile views
 1. wedrowiec

  Błędy

  Jak z tym kalkulatorem? mieszkan,nieruchomoś,dom,deweloper,developer,mieszkań,budownictw brak slotów wg kalkulatora (i nie przydziela) mieszkania,mieszkanie,mieszkan,nieruchomoś,dom,deweloper,developer,mieszkań,budownictw 7 slotów domy,nieruchomości,nieruchomość,mieszkania,mieszkanie,mieszkan,nieruchomoś,dom,deweloper,developer,mieszkań,budownictw 17 slotów no i skoro nie przydzielało to w sumie kalkulator działa prawidłowo ale jednak łapie poszczególne słowa jako całość a nie fragmenty?
 2. Mam do sprzedania do 2K kredytów w Linktak. Cena: od 0,9 zł netto / punkt. Kontakt: PW / email. Rozliczenie tylko na FV, wystawiam proformę, kredyty i FVAT wysyłam po wpłacie na konto. Dane firmy:
 3. wedrowiec

  Błędy

  Albo źle działa kalkulator albo źle zrozumiałem jak traktowane są tagi. Wydawało mi się że czytałem tu ostatnio że brany jest tag jako fragment tzn. "reklam" załapie "reklama" i "reklamacja". Tymczasem dla reklama,marketing mam 51 miejsc wg. kalkulatora a dla reklam,marketing jest 49.
 4. wedrowiec

  Przekierowanie na nową domenę w GSC

  No dobra ale powiedzcie mi proszę gdzie tego canonicala widać jeżeli strona fizycznie po prostu nie istnieje, nie otwiera się - tylko przekierowuje? Canonical może być jedynie na nowym adresie.
 5. wedrowiec

  Błędy

  Dalej nie ustawia na 800 punktów max przy grupowej edycji.
 6. wedrowiec

  Przekierowanie na nową domenę w GSC

  Zgred co da canonical przy jednoczesnej 301? Jak dasz 301 to canonical już nie widać przecież...
 7. wedrowiec

  Przekierowanie na nową domenę w GSC

  No ja to zrobiłem po kilku miesiącach testowo. Różne kwiatki tam wychodziły, pozycje średnio się przeniosły, łapałem się różnych rozwiązań.
 8. wedrowiec

  Przekierowanie na nową domenę w GSC

  blake u mnie na szczęście działa to jak z canonicalem (czyli wujowo) - po treści znajduje tylko nową domenę. Jedyna opcja zobaczenia starej domeny to właśnie przez site. Aaa i jeszcze jak wyindeksowałem starą domenę w GSC to nowa zaliczyła spadek na pozycjach - widocznie poszła się czesać moc z 301. Długo się później odbijała także nie zalecam takiego rozwiązania
 9. wedrowiec

  Przekierowanie na nową domenę w GSC

  Mam domenę przekierowaną w marcu zeszłego roku, stara do dziś siedzi w indeksie z sitem większym niż nowa (a raczej był większy, na nowej doszły nowe treści więc już przegoniła) Zrobiona 301 w htaccess i zgłoszona zmiana w GSC. Przez kilka miesięcy ruch był w obydwu GSC, do dzisiaj pojawiają się kliki.
 10. O co chodzi? Mam jakieś kredyty. Wszystkie z programu partnerskiego. Czy mogę coś z nimi zrobić? Czy mogę - sprzedać je na giełdzie? - opublikować za nie artykuł sponsorowany? Czy kredyty z PP różnią się czymś od kupionych?
 11. wedrowiec

  Błędy

  Coś ukrywanie przed botami średnio działa - ahrefs widzi, np. przydzielenie 971091, 964040
 12. wedrowiec

  Błędy

  Arty sponsorowane 4479a1392 na liście wyszukiwania oznaczone jako nietematyczne (tematyczne - NIE czyli przyjmuje nietematyczne) i BUK, w szczegółach publikacje które nie są związane z tematyką - NIE. Chyba że to zbyt pokręcona logika dla mnie
 13. wedrowiec

  Błędy

  W masowej edycji wpisanie max punktów 800 skutkuje przypisaniem 400.
 14. wedrowiec

  Artykuły Sponsorowane w LinkTak.pl

  OK nie doczytałem w takim razie
 15. wedrowiec

  Artykuły Sponsorowane w LinkTak.pl

  Przy okazji tematu w błędach... co będzie jeżeli wykupię arta na domenie która wygaśnie tydzień później? Może właściciel strony powinien dostawać co miesiąc 1/12 "należności"?