wedrowiec

Moderatorzy
 • Content Count

  1,623
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

wedrowiec last won the day on May 14

wedrowiec had the most liked content!

Community Reputation

154 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Białystok/Łódź/Warszawa

Recent Profile Visitors

9,313 profile views
 1. wedrowiec

  Artykuły Sponsorowane w LinkTak.pl

  OK nie doczytałem w takim razie
 2. wedrowiec

  Artykuły Sponsorowane w LinkTak.pl

  Przy okazji tematu w błędach... co będzie jeżeli wykupię arta na domenie która wygaśnie tydzień później? Może właściciel strony powinien dostawać co miesiąc 1/12 "należności"?
 3. wedrowiec

  Błędy

  Dalej nic, ponad 24h minęły. Edit: pracownik mówi że w czwartek usuwał. Czyli mamy już zwiechę od kilku dni.
 4. wedrowiec

  Błędy

  Jest jakaś czkawka, linki usunięte wczoraj, na liście pokazuje zużycie 35K, ręcznie zsumowane - 21,5 K http://linktak.pl/?typ=moje_linki&idg=1428&ile=150
 5. wedrowiec

  Błędy

  W sumie lepiej sprawdzić ostatni sprzed dzisiaj
 6. wedrowiec

  Błędy

  Jak masz jakiś łatwo dostępny backup bazy to możesz sprawdzić co było zapisane dla linków z grupy idg=945, z moich notatek wynika że 02.04.2019 linki wszystkie zmniejszone do 1 i do dziś nie było ruszane, dziś nadpisane i dodane nowe.
 7. wedrowiec

  Błędy

  Znowu jest błąd przy edycji / kopiowaniu linku - rank wpisuje 20 w pierwszym zakresie. Chociaż jest możliwość że to jeszcze jakieś stare kwiatki, po nadpisaniu zmian jest OK.
 8. wedrowiec

  Błędy

  A oka na majówce
 9. wedrowiec

  Błędy

  Ja w ogóle nie widzę przydzieleń, na liście projektów 13K punktów zużyte, 178 przydzieleń, wchodzę w grupę a tam 1 link z 2 przydzieleniami za 114 pkt.
 10. wedrowiec

  Błędy

  Coś się rypło i linków nie pokazuje / pokazuje jeden link w grupie?
 11. wedrowiec

  Błędy

  Dodałem nowy projekt, nowe linki i mam informację że dla zadanych parametrów brak slotów. Tagi wymagane w treści mieszkania,mieszkanie,nieruchomości,dom,domy rank 5-10, punkty 40-250 - serio nie ma żadnego slotu z takimi parametrami? Pod uwagę brany ustawiony Rank Pod uwagę brany ustawiony Koszt Pod uwagę brana unikalność w wybranej grupie Ilość wolnych slotów (dopasowanie do treści): 105
 12. wedrowiec

  Błędy

  Strona leży, 500.
 13. wedrowiec

  Błędy

  W edycji minimalny rank wstawia się 20.
 14. wedrowiec

  Propozycje rozwoju LinkTak.pl

  Odnośnie "programu ochrony linkujących" warto również sprawdzić jaki był koszt rok temu - około 28 punktów. Czyli wzrost był o prawie 100%. Cieszy mnie obniżenie kosztu linka tylko znowu mamy niestabilność systemu. Dwukrotnie większy kosz linka ze strony głównej - dla mnie już poprzednio był za wysoki. Teraz tylko pytanie jak to się ma do "programu ochrony". Maksymalny koszt jest w wysokości 207. Czy odnosi się to do linków z głównej? Czyli za Rank 10 główna zapłacę 207 pkt? Jak tak to OK. Czy program ochrony zostaje na stałe, czy maksymalny koszt zostaje na stałe. Czy średni koszt będzie pilnowany przy ewentualnych innych zmianach w systemie?
 15. wedrowiec

  Błędy

  Coś żre punkty. Rano -7K, później -11K, teraz już -16K.