Jump to content

wedrowiec

Moderatorzy
 • Content Count

  1,641
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

wedrowiec last won the day on May 14

wedrowiec had the most liked content!

Community Reputation

156 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Białystok/Łódź/Warszawa

Recent Profile Visitors

9,465 profile views
 1. Za przeproszeniem się strona systemu wy...łożyła? Linki - brak listy grup, tylko wykresy przydzieleń i koniec.
 2. Tak zawsze robiłem i tak mam większość projektów, teraz testowałem kategorie (szybciej, lenistwo )
 3. OK, dzięki, trochę bieda będę rozszerzał kategorie w takim razie.
 4. Coś nie tak czy rzeczywiście nie ma żadnych wolnych linków ? Projekt 1 - czeka jeszcze 3 miejsc, skopiowane parametry do nowych linków i nie przydziela, idg=2363 Projekt 2 - zero linków w kategorii elektronika i komputery, rank 5-10 koszt 40-250 idg=1048 (teraz limit zwiększyłem do 350) ?
 5. O ła widzę jakaś zmiana w podejściu, jeszcze kilka miesięcy temu było wielkie udowadnianie jak to nie ma problemu ze zwiniętym/ukrytym tekstem Ja tam ciągle się trzymam wersji że widoczność tekstu i jego pozycja na stronie ma znaczenie.
 6. Do sprzedania mam 100-2600 kredytów, cena to 0,8 zł netto za kredyt. Wędrowiec Piotr Świercz ul. Rudnickiego 10 01-858 Warszawa NIP: 5422708758 kontakt@wedrowiec.net
 7. Znowu jest rozjazd serpów z cache (title, treści aktualne w serp, stara kopia w cache), coś się może rzeczywiście dziać, przeindeksowanie działa na opis title/w serp, cache się nie uaktualnia.
 8. To co wzrosło 10-18 lipca w większości spadło 2/3 sierpnia.
 9. Jak z tym kalkulatorem? mieszkan,nieruchomoś,dom,deweloper,developer,mieszkań,budownictw brak slotów wg kalkulatora (i nie przydziela) mieszkania,mieszkanie,mieszkan,nieruchomoś,dom,deweloper,developer,mieszkań,budownictw 7 slotów domy,nieruchomości,nieruchomość,mieszkania,mieszkanie,mieszkan,nieruchomoś,dom,deweloper,developer,mieszkań,budownictw 17 slotów no i skoro nie przydzielało to w sumie kalkulator działa prawidłowo ale jednak łapie poszczególne słowa jako całość a nie fragmenty?
 10. Mam do sprzedania do 2K kredytów w Linktak. Cena: od 0,9 zł netto / punkt. Kontakt: PW / email. Rozliczenie tylko na FV, wystawiam proformę, kredyty i FVAT wysyłam po wpłacie na konto. Dane firmy:
 11. Albo źle działa kalkulator albo źle zrozumiałem jak traktowane są tagi. Wydawało mi się że czytałem tu ostatnio że brany jest tag jako fragment tzn. "reklam" załapie "reklama" i "reklamacja". Tymczasem dla reklama,marketing mam 51 miejsc wg. kalkulatora a dla reklam,marketing jest 49.
 12. No dobra ale powiedzcie mi proszę gdzie tego canonicala widać jeżeli strona fizycznie po prostu nie istnieje, nie otwiera się - tylko przekierowuje? Canonical może być jedynie na nowym adresie.
 13. Dalej nie ustawia na 800 punktów max przy grupowej edycji.
 14. Zgred co da canonical przy jednoczesnej 301? Jak dasz 301 to canonical już nie widać przecież...
 15. No ja to zrobiłem po kilku miesiącach testowo. Różne kwiatki tam wychodziły, pozycje średnio się przeniosły, łapałem się różnych rozwiązań.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy