Skocz do zawartości

Prawidłowe 301, a niewyindeksowana jedna podstrona


FLOWSEO

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

dokonałem przekierowania 301 z domeny z www na bez www. Ta bez WWW się poprawnie zaindeksowała, ustawiłem w SC preferowaą domenę w podpiętej stronie z www i bez www, ale jednak w serpach wciąż siedzi jedna podstrona z urlem z www.

Nie spotkałem się z takim problemem - co warto sprawdzić?

A może po prostu czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, FLOWSEO napisał:

czy na pewno mam to zrobić GSU

no za pomocą submit url Google powinno załapać przekierowanie i powinno zmienić się na adres podstrony bez www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@markarczun po prostu chcę mieć pewność, że nie zrobi się z tego w jakiś sposób DC i obawiam się czy aby na pewno nie przeoczyłem czegoś i nie wkradł się błąd, którego nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno działać poprawie. Widzę, że wszystkie podstrony z www poznikały poza jedną, a trwa to już ok. 4 tygodni i wciąż mi to zalega w serpach. Czyli jednak czekać?

Użyłem już submita. Na razie bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@s_matysikHej, wracam z tym samym tematem - minął już czas od użycia Submita, a problem pozostaje.

W serpach wciąż siedzi adres z www i są widoczne 2 url w search console dla tej wersji domeny jako zaindeksowane.

po kliknięciu w serpach w wynik z WWW przenosi na właściwy, bez WWW, ale problem widzę właście w konsoli, choć screaming frog pokazuje właściwe 301. Czy możesz doradzić gdzie jeszcze warto szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FLOWSEO napisał:

problem pozostaje.

Pisałem aby zaczekać 7-10 dni od wrzucenia.

 

Możesz jeszcze spróbować podlinkować (zewnętrznymi) kilkoma liniami ten adres z www, to też pomaga załapać 301.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@s_matysikpamiętam Twoją wskazówkę - tyle też odczekałem, bo submita użyłem przez zapytaniem na forum. Minęło więcej czasu i bez zmian.

spróbować wersję z www jeszcze raz zaindeksować poprzez search console?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FLOWSEO napisał:

spróbować wersję z www jeszcze raz zaindeksować poprzez search console?

tak spróbuj

Spróbuj też podlinkować kilkoma linkami tą podstronę z www jak napisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności