Skocz do zawartości

Prawidłowe 301, a niewyindeksowana jedna podstrona

FLOWSEO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

dokonałem przekierowania 301 z domeny z www na bez www. Ta bez WWW się poprawnie zaindeksowała, ustawiłem w SC preferowaą domenę w podpiętej stronie z www i bez www, ale jednak w serpach wciąż siedzi jedna podstrona z urlem z www.

Nie spotkałem się z takim problemem - co warto sprawdzić?

A może po prostu czekać?

16 minut temu, FLOWSEO napisał:

czy na pewno mam to zrobić GSU

no za pomocą submit url Google powinno załapać przekierowanie i powinno zmienić się na adres podstrony bez www

Edytowane przez s_matysik

@markarczun po prostu chcę mieć pewność, że nie zrobi się z tego w jakiś sposób DC i obawiam się czy aby na pewno nie przeoczyłem czegoś i nie wkradł się błąd, którego nie mogę znaleźć.

powinno działać poprawie. Widzę, że wszystkie podstrony z www poznikały poza jedną, a trwa to już ok. 4 tygodni i wciąż mi to zalega w serpach. Czyli jednak czekać?

Użyłem już submita. Na razie bez zmian

@s_matysikHej, wracam z tym samym tematem - minął już czas od użycia Submita, a problem pozostaje.

W serpach wciąż siedzi adres z www i są widoczne 2 url w search console dla tej wersji domeny jako zaindeksowane.

po kliknięciu w serpach w wynik z WWW przenosi na właściwy, bez WWW, ale problem widzę właście w konsoli, choć screaming frog pokazuje właściwe 301. Czy możesz doradzić gdzie jeszcze warto szukać?

1 godzinę temu, FLOWSEO napisał:

problem pozostaje.

Pisałem aby zaczekać 7-10 dni od wrzucenia.

Możesz jeszcze spróbować podlinkować (zewnętrznymi) kilkoma liniami ten adres z www, to też pomaga załapać 301.

@s_matysikpamiętam Twoją wskazówkę - tyle też odczekałem, bo submita użyłem przez zapytaniem na forum. Minęło więcej czasu i bez zmian.

spróbować wersję z www jeszcze raz zaindeksować poprzez search console?

1 godzinę temu, FLOWSEO napisał:

spróbować wersję z www jeszcze raz zaindeksować poprzez search console?

tak spróbuj

Spróbuj też podlinkować kilkoma linkami tą podstronę z www jak napisałem wyżej.