Jump to content

markarczun

Forumowicze
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

markarczun last won the day on November 3 2017

markarczun had the most liked content!

Community Reputation

14 Good

Recent Profile Visitors

1,347 profile views
 1. Witam. Sprzedam stronę firmową dla firmy sprzątającej w Warszawie. Serwis ma bardzo ładną szatę graficzną, przygotowany jest profesjonalnie pod pozycjonowanie organiczne w Google. Posiada obecnie bardzo wysokie pozycje związane z frazami w tej branży w Warszawie. Serwis generuje sporo zapytań na usługi sprzątające – zarówno od firm jak i osób prywatnych, przy odpowiedniej inwestycji można te wyniki znacznie podnieść. Cena za serwis: 8.000 netto (do negocjacji). Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na maila: markarczun@gmail.com.
 2. Wcale się nie dziwię. Jakbyś miał coś mądrego do powiedzenia to chętnie bym posłuchać rad co poprawić na stronie. Ale ja sam wiem co chce osiągnąć i jakie mam na to nakłady, więc twoje fantazje mnie nie interesują.
 3. Napisz coś więcej o branży, jakieś przykładowe frazy i będzie można coś więcej napisać. A tak to rozmowa wygląda jak wygląda. Oczywiście przydałby się adres strony, aby zerknąć na optymalizację.
 4. Sorry, ale to przestań pierd... Mógłbym ci pokazać konkurencyjne frazy z Warszawy, które można zrobić tym co napisałeś i siedza sobie pięknie w topach. A, że Ty jesteś cienkim Bolkiem to już nie moja wina.
 5. Zgred, ale my nie piszemy, że wszystko się da w takim budżecie zrobić bo nie da. Ale są branże gdzie jest to wystarczający budżet, a nawet można napisać, że są branże, w których nikt nie wyda więcej na seo. Rozmawiajmy merytorycznie a nie piszmy kto ma większego.
 6. Dobre. Polskiego klienta możesz oświecać latami. Znam bardzo dobrze budżety polskich firm i 1k jest to standard i dziwne, ze piszesz to Ty siedząc w tej branży tyle lat i wiedząc jakie są zapytania klientów. Ja nie neguję, że jest to budżet na poziomie bo nie jest i dobrze wiem, że jest to nic. Ale druga sprawa, że pisanie, że niczego się nie da zrobić nie znając branży, słów itd to jest to bzdura. Koniec kropka pl.
 7. Ale Ty bzdury piszesz. To, że Ty nie potrafisz to nie znaczy, że każdy w takim budżecie nie umie.
 8. Witam, Poszukuję osoby, która ogarnia teksty z synonimami. W razie zainteresowania zapraszam na priv lub mail markarczun@gmail.com do przesłania oferty. Prosze o ceny przed / po zmieleniu za 1k znaków (lub inną preferowaną opcję wyceny). Proszę również od razu przesłać przykładowy tekst. Pozdrawiam
 9. A czemu nie możecie usunąć treści na paginacjach i zostawić tylko na stronie głównej danej kategorii?! Przecież na preście jest to możliwe.
 10. s_matysik Sebastian, czy działa u Was dripfeed? Od długiego czasu nie można ani nazwać projektu a ni ustawić dripfeeda, sprawdzałem na 2 przeglądarkach i na obu nie działa
 11. @s_matysik Uwielbiam pozycjonerów, którzy chwalą się zrzutami z senuto albo semstorma. Taki zrzut to ja moge ci zaraz tutaj wkleić i napisać jaką to ja za********e trudną branżę robię i jak dużego mam. Wklej screen z analyticsa i zobaczymy jak te cudowne wyniki w senuto przekładają się na ruch.
 12. Witam, Poszukuję osoby, która ogarnia teksty z synonimami. W razie zainteresowania zapraszam na priv lub mail markarczun@gmail.com do przesłania oferty. Prosze o ceny przed / po zmieleniu za 1k znaków (lub inną preferowaną opcję wyceny).
 13. Witam, Zlecę sumiennej osobie / firmie linkowanie na forach niezaspamowanych. Miesięcznie zlecę ok. 200-300 postów. Wymagania to posiadanie własnej bazy wraz z profilami. Nie interesują mnie dopiero zakładane profile pod projekt. Szukam osoby terminowej, jeżeli takowych nie dotrzymujesz nie pisz do mnie. Wymagam faktury (może być rozliczenie przez useme). Proszę o przesłanie przykładowych postów na email oraz wyceny za 1 post. W razie zainteresowania zapraszam na priv lub mail markarczun@gmail.com do przesłania oferty.
 14. Witam, Sprzedam domenę po firmie zajmującej się sprzedażą oprogramowania. Domena z 2005. Dożo wysokiej jakości linków. Parametry domeny w/g Majestic TF - 44 CF - 37 BL - ok. 240k RD - ok. 140 Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zapraszam na priv, podam adres url do samodzielnej analizy domeny. Cena: 600 zł netto. W razie zainteresowania zapraszam na priv lub mail markarczun@gmail.com to podam adres do analizy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy