Jump to content

albercik81

Forumowicze
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1) @maxrayski rozumiem, że to jest przejście całej sttrony 1:1 i nie działa 301 dla ani jednego URL? W Twoim kodzie (1szy pokazany - widzę, że używasz http:// a powinno być https:// ale... ja dla 1:1 (z WP na WP bez zmian tresci i urle) mam w htaccess na starej domenie: 2) @zgred a jeżeli wykona się zweryfikowanie nowej domeny najpierw... a nastepnie 301 w htaccess i w GSC zgłosi się przenisienie na inna domene - to czy ma to jakies skutki uboczne taka kolejność?
 2. A jak zlewa to można Google zainteresować albo zwrócić mu uwagę?
 3. Nie rozumiem tego bicia piany wokół tego pomysłu, próby tłumaczenia i przekonywania dlaczego pomysł dobry i jakie ma perspektywy. Rozumiem, że "jakieś" rozeznanie rynku zostało wykonane więc są fakty, liczby. Jeżeli dobry pomysł to nie przekonywać (chyba, że szuka się sponsora / mentora pomysłu biznesowego) tylko działać i energię na to przekładać i wykorzystywać. Jeżeli szuka się zleceniodawców to dać ogłoszenie, czy scharakteryzować, opisać krótko swoją przewagę rynkową i też działać...
 4. Znaki wyświetlają się poprawnie... ale... jak podano na stronie: "BLOG w budowie do września 2020" Trzeba poczekać, aż zostanie coś stworzone, aby oceniać Nie chwali się i nie gani portretu przed postawieniem ostatecznego podpisu twórcy.
 5. Hmmm.. mianowanie mianowaniem... tak samo jest w PL przy spółkach z o.o. Zarząd jest i juz. Rozumiem, że nie miałeś nic wspólnego ze spółkami... I czy to jest UK czy PL to warto zrozumieć sens i z czym to się je... oczywiście może być i 5 dyrektorów i udziały podzielić po równo lub nie. Czesto wypłaca sie kwoty /pensje osobom do kwoty wolnej (w 2020 to jest 12500 funtow) A resztę jeżeli jest w firmie gorka w postaci dywidendy. Może nie będę oryginalny, ale warto zasięgnąć info od księgowości bo i tak rejestrując w UK spółkę musisz mieć księgowość (podobnie z z o.o w PL), do tego adr
 6. Tak naprawdę chodziło o Tagi, ale chętnie poznam rozwiązania do meta również - aby znaleźć literówki czy ortograficzne błędy.
 7. Witam, Strona jest przenoszona na Wordpress'a. Potrzebuję wykonać / zmapować istniejący serwis / stronę (około 1400 wpisów) aby móc następnie wykonać przekierowania 301. Zlecę wykonanie mapowania a potem jeżeli ktoś się na tym zna to wykonanie .htaccess dla 301. adres kontaktowy: lukasz.rembowski[at]yahoo.com
 8. @lebron6 nie znam Twojego CMS... ale wg mnie warto zastosowac rozwiazanie troszke inne, bardziej spojne szczegolnie dla osoby zarzadzajacej, administrujacej... albo zrobic szybki kurs zastosowanwgo CMSa. Na stronce stale pojawia sie Blog w menu.
 9. W sprawie 301 i migracji. Z tego co zauważyłem po jednej migracji: 1) strona A.com poszła cała na nowa domene B.com (szata graficzna tez... ) 2) linkowanie -> wszystko zostało zalatwione 301 i działa 3) po komendzie site:A.com -> G stale pokazuje duze wyniki, liczby url, stron 4) ciekawostka jest po komendzie site:B.com -> (ostatnie 3 dni sprawdzam i jest to samo) a) w pierwszych kilku dnich po migracji szła liczba wyników /stron /url do góry -> najpierw 30-50, w kojenych dniach 300-400, i kolejenych 4-5 dniach do liczby 800-900... (wszysktich u
 10. Zaważyłem ostatnio, ze w kilku tagach miałem literówke zrobioną. Czy istnieje jakaś wtyczka /może inny sposób, aby szybko sprawdzić poprawność słów, ewentulanie literówek w tagach / kategoriach / wpisach - już istniejących?
 11. W kategoriach mamy sytuacje: Kategoria 1 - Podkategoria 1.1 - Podkategoria 1.2 Kategoria 2 itd. I teraz pytanie: dla postu, który jest dokładnie z tematyki Podkategorii 1.2 (dodajemy kategorie)... a czy dodawanie Kategorie 1 do tego postu ma sens?
 12. Wykonałem część prac o których pisałem w początkowym wpisie... Punkt 2.1 (po części zrobiony dopiero) przedstawię "jak" - obrałem opcję pólatomatyczną przenoszenia -> 1) z phpMyAdmin wyeksportowałem interesujące mnie tabele (newsy i artykuly) jako osobne pliki CSV 2) na nowo postawionej stronce wordpress - zainstalowalem plugin: WP All import (Autor: Soflyy) w celu importu CSV. Obydwa pliki zaimportowałem jako posty 3) Dzięki temu uzyskałem: nazwy postów, tresci postów, kategorie. Trochę trzeba było pokombinować z tymi danymi aby je wyjąc ale dało się uzyskać t
 13. Temat odgrzeje lekko... A jak jest z wtyczkami w sprawie linkowania wew.? Z tego co wiem mogą być automaty, lub pomocne - doradcze w tej kwestii. Na innych wpisach, blogach pojawiły się krótkie info o wtyczkach takich jak: - yoast Premium - smartlinks - interlinks manager - internal link building Czy ktos cos poleci z w/w lub zasugeruje? Link. wew. ma być wykonane na stronie z około 400 wpisów... A jeżeli coś może być pomocne to czemu nie skorzystać.
 14. Cześć, Dziś postanowiłem się zająć plikiem robots.txt dla strony wordpress W chwili obecnej mam taką oto treść: Czy warto dodać coś do tego (Allow lub Disallow) dla struktury Wordpress'a?
 15. Dziękuję @okazwłoka. Podana informacja przydatna.. rozumiem, że należy wykorzystać WPis do tego... a czy można wykonać to bez WPis? Nie, że mam coś do tego narzędzia - widziałem pochwały itd. ale nie znam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy