Jump to content

albercik81

Forumowicze
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @sebastian-zarnowski już widzę opcję -> Starter - free forever - z pewnymi ograniczeniami, ale daje pojęcie o tym jak działa Surfer i można się "pobawić" . Dzięki za info 👍
 2. W jaki sposób? Z tego co widzę na profilu po zalogowaniu są 3 rodzaje subskrypcji -> Small business (30credits), -> Freelancer (80credits), -> Agency (250 credits), które są odpłatne. Czy Free jest dla nowych userów?
 3. a ja juz po 2 dawkach objawów ani skutków ani widu ani słychu...
 4. Jeszcze kilka tygodni temu narzędzie było dostępne do testowania za darmo... to od 1 maja br. się zmieniło i już można tylko korzystać w formie odpłatnej, abonamentowej.
 5. Czy ktoś zapoznał się z tym narzędziem od GMB? Google My Business releases tool to manage your reviews (searchengineland.com)
 6. Cześć, jakich narzędzi używacie (i / lub polecacie) do półautomatycznego / automatycznego dodawania wizytówek NAP?
 7. @Kathatonia a jaką dziedzinę / tematykę preferujesz?
 8. Jakie macie doświadczenia ze starymi newsami czy artykułami (daty np. 2007-2013) czy warto je trzymać na stronach i jaki mają wpływ na SEO? Nadmienię, że strona przechodzi przebudowę i są bardzo stare newsy z datami -> ponad 10 lat temu... jaki wpływ ma to na pozycjonowanie? Czy Google w jakiś sposób ocenia "starość" wpisów? Czy jeżeli jest zachowana "ścieżka" taka sama (301 będzie) to ma to wpływ na całość strony jeżeli wpisy znikną? Ma ktoś w tym temacie doświadczenie? Co w przypadku jak wpisy dostaną nowe "ścieżki" (bez 301), czy wówczas można oczekiwać pozytywów / negatywów ta
 9. Strona nie jest bardzo rozbudowana, a przez dodatki / wtyczki oryginalnie zainstalowane to tylko nabije się wiele godzin na odzyskiwanie /dopasowanie etc. Być może są jakieś szybkie sposoby wyciągania .CSS .JS i innych plików... wg mnie najlepiej postawić na szybko stronę i uzupełnić ją poprzednią treścią. Wyjdzie szybciej wg mnie i pewniejsze, że będzie strona uzbrojona w aktualne dodatki.
 10. 1) @maxrayski rozumiem, że to jest przejście całej sttrony 1:1 i nie działa 301 dla ani jednego URL? W Twoim kodzie (1szy pokazany - widzę, że używasz http:// a powinno być https:// ale... ja dla 1:1 (z WP na WP bez zmian tresci i urle) mam w htaccess na starej domenie: 2) @zgred a jeżeli wykona się zweryfikowanie nowej domeny najpierw... a nastepnie 301 w htaccess i w GSC zgłosi się przenisienie na inna domene - to czy ma to jakies skutki uboczne taka kolejność?
 11. A jak zlewa to można Google zainteresować albo zwrócić mu uwagę?
 12. Nie rozumiem tego bicia piany wokół tego pomysłu, próby tłumaczenia i przekonywania dlaczego pomysł dobry i jakie ma perspektywy. Rozumiem, że "jakieś" rozeznanie rynku zostało wykonane więc są fakty, liczby. Jeżeli dobry pomysł to nie przekonywać (chyba, że szuka się sponsora / mentora pomysłu biznesowego) tylko działać i energię na to przekładać i wykorzystywać. Jeżeli szuka się zleceniodawców to dać ogłoszenie, czy scharakteryzować, opisać krótko swoją przewagę rynkową i też działać...
 13. Znaki wyświetlają się poprawnie... ale... jak podano na stronie: "BLOG w budowie do września 2020" Trzeba poczekać, aż zostanie coś stworzone, aby oceniać Nie chwali się i nie gani portretu przed postawieniem ostatecznego podpisu twórcy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy