Jump to content

markarczun

Forumowicze
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

markarczun last won the day on November 3 2017

markarczun had the most liked content!

Community Reputation

14 Good

Recent Profile Visitors

1,052 profile views
 1. Witam, Poszukuję osoby, która ogarnia teksty z synonimami. W razie zainteresowania zapraszam na priv lub mail markarczun@gmail.com do przesłania oferty. Prosze o ceny przed / po zmieleniu za 1k znaków (lub inną preferowaną opcję wyceny). Proszę również od razu przesłać przykładowy tekst. Pozdrawiam
 2. A czemu nie możecie usunąć treści na paginacjach i zostawić tylko na stronie głównej danej kategorii?! Przecież na preście jest to możliwe.
 3. s_matysik Sebastian, czy działa u Was dripfeed? Od długiego czasu nie można ani nazwać projektu a ni ustawić dripfeeda, sprawdzałem na 2 przeglądarkach i na obu nie działa
 4. @s_matysik Uwielbiam pozycjonerów, którzy chwalą się zrzutami z senuto albo semstorma. Taki zrzut to ja moge ci zaraz tutaj wkleić i napisać jaką to ja za********e trudną branżę robię i jak dużego mam. Wklej screen z analyticsa i zobaczymy jak te cudowne wyniki w senuto przekładają się na ruch.
 5. Witam, Poszukuję osoby, która ogarnia teksty z synonimami. W razie zainteresowania zapraszam na priv lub mail markarczun@gmail.com do przesłania oferty. Prosze o ceny przed / po zmieleniu za 1k znaków (lub inną preferowaną opcję wyceny).
 6. Witam, Zlecę sumiennej osobie / firmie linkowanie na forach niezaspamowanych. Miesięcznie zlecę ok. 200-300 postów. Wymagania to posiadanie własnej bazy wraz z profilami. Nie interesują mnie dopiero zakładane profile pod projekt. Szukam osoby terminowej, jeżeli takowych nie dotrzymujesz nie pisz do mnie. Wymagam faktury (może być rozliczenie przez useme). Proszę o przesłanie przykładowych postów na email oraz wyceny za 1 post. W razie zainteresowania zapraszam na priv lub mail markarczun@gmail.com do przesłania oferty.
 7. Witam, Sprzedam domenę po firmie zajmującej się sprzedażą oprogramowania. Domena z 2005. Dożo wysokiej jakości linków. Parametry domeny w/g Majestic TF - 44 CF - 37 BL - ok. 240k RD - ok. 140 Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zapraszam na priv, podam adres url do samodzielnej analizy domeny. Cena: 600 zł netto. W razie zainteresowania zapraszam na priv lub mail markarczun@gmail.com to podam adres do analizy.
 8. Witam, Mam do sprzedaży domenę po Agencji projektującej strony WWW. Kilka informacji o domenie: - pierwsza rejestracja domeny 2013 rok - TF 34 / CF 38 - do domeny prowadzi ok. 120.000 backlinków (w większości realizacje Agencji), backlinki z ponad 500 różnych domen - domena ładnie rankuje na warszawskie frazy jak projektowanie stron warszawa, tworzenie stron warszawa itd choć niestety nie są to topowe pozycje (na pewno trzeba nad nimi popracować). Być może zadziałałoby fajnie przekierowaniu 301 na jakąś istniejąca stronę (kwestia testu). Mimo braku topowych pozycji miesięcznie wpada kilka zapytań na strony. Nie sprzedam jej tanio, więc jak ktoś chce wydać parę stówek może do mnie nie pisać. Zainteresowanych zapraszam na maila markarczun@gmail.com lub priv to podam adres domeny i każdy sam oceni co jest dla niego warta.
 9. Witam, Posiadam domenę po poznańskiej Agencji, która zajmowała się projektowaniem stron www. Pierwsza rejestracja domeny w 2013 roku. Profil backlinków dobry, głównie linki z realizacji stron tej Agencji. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: markarczun@gmail.com to podam adres domeny.
 10. Nikt Ci nie poda konkretnych liczb, bo takie coś nie istnieje. Zacznij linkować i obserwuj jak się zachowuje domena i wyciągaj wnioski. Inaczej się nie da.
 11. Czy ktoś może się wypowiedzieć jak system się sprawuje? Czy linki dają radę na łatwe/średnie frazy?
 12. Tak z ciekawości zapytam: Po co ci ta strona w indeksie?
 13. @MaxPan ale to już od dawna wiadomo, że coraz mnie jest na rynku Pozycjonerów a coraz więcej Optymalizatorów. Hajs ma się zgadzać i trzeba klienta jakoś w ( )( ) załadować. Oczywiście uważam, że optymalizacja jest ważna, ale spuszczanie się, że wszystkie alty MUSZĄ być uzupełnione, szybkość 100/100, mają być H1, H2, H3 a bez H4-H6 to nie ma co zaczynać, ma być 2 mln wpisów blogowych bo jak jest mniej to szkoda zaczynać robotę, poza tym Katalogi to zło i w sumie każdy link to zło itd itp etc. Teraz się okazuje, że Miśniakiewicz czy jak on tam się zwie był Prekursorem nowych czasów SEO
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy