Jump to content

Tomasz11

Forumowicze
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A może lepszym pomysłem jest zmiana treści na tej stronie na zasadzie "podana treść jest nieaktualna, ale zobacz wpisy dotyczące innych ofert" - i tutaj byłyby 4-5 streszczeń artykułów o innych podobnych produktach oraz w każdym akapicie link do konkretnego artykułu.
 2. Cześć. Mam na jednej z moich stron, artykuły sponsorowane publikowane na 2 lata. Czy jeśli dany artykuł nie może być już dłużej publikowany (klient nie opłacił przedłużenia publikacji) to czy mogę z tego artykułu przekierować za pomocą 301 do listy wszystkich artykułów w tej kategorii wpisów? Lub np. na stronę główną? Czy takie praktyki grożą sankcjami, banami? Czyli ktoś w Google szuka konkretnej treści, klika, ale ja kieruję go na inną podstronę to dla Google ok? Tak się robi?
 3. Właśnie. Sam czasem trafiam na strony, np. historyczne robione kilkanaście lat temu, nieresponsywne, ale pod względem treści o kilka długości przed aktualnymi wpsiami na blogach (które pisać może każdy, nie tylko np. dr historii). dzięki Zgred
 4. dzięki za podpowiedź, sprawdziłem tak jak pisałeś i to jest w każdym pzypadku ten sam błąd - "Problem z: LCP – czas przekroczył 4 s (urządzenia mobilne)". Sprawa jest grubsza bo mam szablon, który spowalnia stronę i "z marszu" nie jestem w sanie tego poprawić. Czy jeśli to tak zostanie, to są jakieś konsekwencje? Kontent mam specjalistyczny na stronie i wiem że czytelnicy odczekają nawet pow., 5 sekund żeby przeczytać, ale czy będzia jakaś "kara" od Google (w tym np. nie pokazywanie lub obniżenie pozycji w wynikach)?
 5. Cześć, w panelu Serach Console pojawił mi się komunikat "121 adresów URL słabej jakości". Wcześniej takich komunikatów nie miałem. Co oznacza taki status i jak zmienić "adresy URL o słabiej jakość" na adresy o prawidłowej jakości, jeśli z tego co wiem url w pozycjonwaniu nie powinno się zmianiać? Będę wdzięczny za nakierowanie
 6. Cześć. Czy możecie podpowiedzieć jak będzie jeśli teraz założę sobie stronę na kombajnie typu Wix czy mfirma.eu dodam masę swoich treści, strona będzie w miarę dobrze spozycjonowana, a później zechcę przenieść ją na jakiś szablon Wordpress? Czyli także zmiana hostingu ale z zachowaniem domeny. Czy to pogorszy dotychczasową widoczność w Google?
 7. cześć Mam dwa pytania. Czy zaobserwowaliście jakiś wpływ, zmiany po wpięciu kodów html progamu partnerskiego Ceneo na swoje strony (oczywiście pytanie do osób które z tego korzystają)? Druge pytanie - jak oceniacie ten program? Czy przekłada się kasowo lepiej na 1000 odsłon np. w porównaniu z adsense?
 8. ok, dziękuję Wam wszystkim. To już wiem co robić (w weekend... - pisać artykuł). Macie jakiś dobry poradnik (prosty) jak w Wordpress ustawić 301?
 9. To jeśli dobrze rozumiem dla mnie najlepsze jest rozwiązanie z 301? Nie chcę żeby stary artykuł był dostępny, ale chcę żeby przeszła na niego "siła" z wyszukiwań i kirowała na nowy artykuł. Do tego słyży 301? I pytanie czy pod tym nowym adresem - czyli w nowym artykule - mogę wykorzystać większość treściu ze starego artykułu? Tak jak pisałem nie mogę już pisać o firmie, z którą współpraca się skończyła, ale reszta kontentu jest "poradnikowa" więc chciałbym to wykorzystać? Tu nie będzie duplicate content dla google?
 10. ok, a pozostałe odpowiedzi? I czy to nie będzie duplikowanie treści i fraz kluczowych (stary i nowy artykuł z tą samą frazą?)
 11. ale wtedy nazwa firmy i tak zostanie w linku (tytule), myślałem o tym pierwotnie:) 301 lepszy kierunek, dzięki 1. Czyli piszę nowy artykuł i na niego przekierowuje przez 301 cały ruch z wyszukiwarki jaki jest łapany na ten stary artykul? Tak to się odbywa? 2. Czyli do starego artykuły nie ma "wejścia" bo nawet jeśli ktoś ma zachowany stary link, to po kliknięciu w niego przejdzie na ten nowy artykuł? 3. Czy to jest dla google też "white hat"? Bo teoretycznie mógłbym napisać jakiś artykuł o obiekcie X a później przekierować z niego ruch na inny obiekt/temat?
 12. tu jest problem, bo w linku jest nazwa firmy która już nie współpracuje. Rozumiem, że jak z linku usunę tę nazwę to całe pozycjonowanie zaczyna się od zera?sorry za być może głupie pytanie, ale może są sposoby?
 13. Cześć mam na stronie artykuł, który muszę przestać emitować, ale jest dobrze widoczny w google, dość specjalistyczny więc mam na niego dużo wejść z wyszukiwarki. Są jakieś sposoby na "zachowanie" lub przekierowanie ruchu np. na inny podobny artykuł? Bo jak go zdejmę to jak rozumiem przez jakiś czas szukający będą trafiali na "nie ma takiej strony" a z czasem ta podstrona zniknie z wyników Google? Może da się zrobić jakieś przekierowanie - ale czy wówczas nadal będzie to dawało tyle samo ruchu z wyszukiwarki? Będę wdzięczny za radę co robić w takich sytuacjach
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy