Jump to content

FLOWSEO

Forumowicze
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by FLOWSEO

 1. ja bym chyba odpuścił, chyba że ta domena bezpośrednio przynosiła korzyści w postaci leadów/zyski. Jeśli nie i możesz ją zmienić bez trudu to tak bym zrobił - dał sobie spokój, bo szkoda prądu. Na sądy nie licz, to raczej nie będzie warte zachodu.
 2. strona może mieć hacka i wymagać czyszczenia serwera. Wirus może tworzyć w katalogu nowe adresy url i z nich linkować na zewnątrz, więc najlepiej byłoby zacząć od usunięcia złośliwych plików z serwera.
 3. Cześć wszystkim, zaobserwowałem dziwną rzecz w konsoli. Jednocześnie zaindeksowało mi się ponad 100 stron śmieci, których nie było w mapie strony i mają one atrybut Noindex. Urle mają taką strukturę strona.pl/kategoria/wpis/jakieś znaki lub nazwy grafik Czy spotkaliście się z podobnym problemem? Jak mam je usunąć, skoro teoretycznie wykonałem prawidłowe czynności.
 4. Cześć, mam w konsoli info, że strona z powodu hacka ma założony filtr, ale nie na zweryfikowaną stronę, a subdomenę. Głównie się mówi o tym, że subdomena nie powinna zaszkodzić stronie, a jakie Wy macie doświadczenia? Jakie czynności byście rekomendowali w takim przypadku i co sądzicie o powyższym zdaniu na temat wpływie subdomeny na domenę? Pozdroo!
 5. @TseoCześć, zrobiłem to co napisałeś - pomogło w jednym przypadku, w drugim nie. Masz może pomysł co mogłoby tu jeszcze zadziałać?
 6. @Moriartydziękuję! Czy dodatkowo możesz dać choćby jeden przykład, w którym byłoby to niepoprawne? Tak, aby odwrócić nieco sposób myślenia.
 7. @Rockstarzakładamy, że to przekierowanie 301 musi być - czy wobec tego spokojnie mogę linkować na ten adres, który za pomocą 301 przekierowuję dalej?
 8. Dzień dobry, jak w tytule - czy jeśli internal kieruje do URl, który przekierowuje 301 na inny adres, to czy ma to negatywny wpływ na SEO i wymaga zmiany na URL z kodem 200 czy można to spokojnie zostawić? Z góry dziękuję za odp.
 9. Cześć, jak w tytule - wtyczka Yoast, wersja ang. wciaż w lorem ipsum, więc wrzuciłem "noindex", mimo to cały czas siedzi w sitemap i nie da się adresu usunąć - nie posiada nawet daty ostatniej modyfikacji. Ktoś pomoże?
 10. @jimmi Dzięki za odpowiedź - bardzo duży to H&M i Coca Cola? Takich nie mam. Ale duże, rozpoznawalne biznesy lokalne. Możesz mi rozwinąć swoją odpowiedź dlaczego miałoby sens dzielenie przy dużych, a przy mniejszych już nie?
 11. Dzień dobry, jak w tytule - co rekomendujecie i dlaczego: 1. Jedno BM i wiele stron Klientów - za i przeciw? 2. Zakładanie zawsze nowego konta dla każdego Klienta i przemieszczanie się między nimi - za, np. statystyki dla jednego klienta, a nie całego konta, brak problemów z oceną kosztów w dowolnym momencie. Przeciw, np. brak wygody i potrzeba przeklikiwania się między kontami Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam Was wszystkich serdecznie!
 12. Cześć wszystkim, chciałbym prosić o pomoc - otóż dla serwisu w GSC pojawia się błąd w danych uporządkowanych. brak autora i entry title dla zakładki blog. Z tym, że ja tych danych nigdy nie umieszczałem w kodzie. Czy robi to samodzielnie YOAST? Druga kwestia - jak mogę te mikrodane uzupełnić? Tylko w kodzie ręcznie czy może są wtyczki, za pomocą których to zrobie. Trzecia kwestia - czemu błędy pojawiły się zaraz po zmianie wtyczki SEO na Yoast? Czwarta kwestia - jak częste są filtry na domeny przez błędy w mikrodata? Z góry dzięki za odpowiedź
 13. @jimmi ok, ale czy ich obecność w sitemap nie przeszkodzi w wyindeksowaniu podstron z tymi atrybutami?
 14. Moi drodzy, zauważyłem pewien problem - mimo noindex/nofollow dla wersji obcojęzycznej strony z powodu braku treści, w sitemap ciągle znajdują się niektóre linki - co może być problemem?
 15. @Redjasperdzięki za cenną wskazówkę. A czy bez GTM'a jestem w stanie coś zrobić? Klient nie daje się przekonać do GTM i prosił o standardowe implementacje tagów...
 16. Dzień dobry! strona Klienta, któremu prowadzę kampanię ma elementy onepage - jest nim na przykład kontakt, który ma strukturę url nazwa-firmy.pl/#kontakt. Ustawienie celu na przejście na kontakt nie działa, prawdopodobnie z uwagi na hash. Czy możecie polecić jakieś rozwiązanie lub sposób utworzenia takiego celu?
 17. @odysnie bardzo wiem jak dotrzeć do człowieka, nie byłem też na semKRK Czy możesz polecić coś poza tym?
 18. @jimmiale co to zmieni? Zostanie index i dalej te landing będzie siedział w serpach, możesz mi to wyjaśnić?
 19. @jimmitrochę przeszkadza - to mały site i do tego jeszcze landing page. Zauważyłem problem - są dwie sprzeczne komendy - meta index i noindex. Noindex pochodzi z wtyczki SEO, zaś index wymusza szablon WP. Próbowałem na skróty, wyindeksować całą podstronę, ale też nie pomogło. Czy usunięcię komendy index pomoże?
 20. @kamilp7ok, a na co powinienem zwrócić uwagę, aby mieć pewność, że wszystko zrobiłem dobrze? Bo może rzeczywiście jest jakiś błąd po mojej stronie. Wcześniej opisałem swoje kroki.
 21. @jimmiDodam, że screaming frog nie pokazuje linkowania na adres z www gdziekolwiek na stronie. Ustawiona jest 301 globalnie - widoczna na http checkerach i w serach console. Zupełnie nie wiem o co tu chodzi... Jest jeszcze jakiś pomysł gdzie moze leżeć błąd?
 22. @jimmi jeśli chodzi o żabę, to którą funkcjonalnością mogę to znaleźć?
 23. @jimmi tak, jest widoczna w serpach, jak pisałem, ale po kliknięciu przenosi na adres bez www. Jest to landing page - nie linkuje ze strony do niego. @jimmiJeszcze jedno pytanie w search console widzę takiego internala, ale nie mogę go zlokalizować - jak najprościej będzie go odszukać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy