s_matysik

Forumowicze
 • Zawartość

  691
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

s_matysik wygrał w ostatnim dniu 13 Maj 2015

s_matysik ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

65 Excellent

O s_matysik

Contact Methods

 • Website URL
  https://levelrank.pl/
 • Skype
  s_matysik
 • GooglePlus
  +SebastianMatysik
 • Twitter
  s_matysik

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Świnoujście

Ostatnio na profilu byli

3463 wyświetleń profilu
 1. Twoje konto jest aktywowane:) W razie problemów pisz na pirv
 2. sieczki z generatorów tekstów dalej działają, wiec moim zdaniem nic się nie zmieniło
 3. Tak naprawdę żadnym narzędziem nie ocenisz czy dany link jest "dobry" czy "zły", to możesz sprawdzić tylko testami przykładając te linki na testowe domeny. Moim zdaniem każdy pojedynczy link może pomóc lub zaszkodzić stronie, zależy oczywiście jak przyłożony i jaki jest obecnie profil strony. Źle przyłożony link do strony o słabym profilu linków może zaszkodzić.
 4. Konto jest aktywowane, za to opóźnienie został dodany 2x większy limit.
 5. Kod rabatowy 25% ważny do 15 czerwca: promo25
 6. xRumer musi być włączony, a bez abonamentu się nie włączy
 7. Tak Jest, 10$ miesięcznie
 8. @Semify Zapraszam do przetestowania RankIndexer.win, napisz na indexer@levelrank.pl to przedzielę Ci pakiet do przetestowania:) Obecni użytkownicy systemu są zadowoleni:)
 9. Żeby puścił filtr algorytmiczny to trzeba zmienić profil linków domeny, a nie zmieniać właściciela domeny. Mówisz że masz zafiltrowane domeny, to popracuj nad nimi, zmień im profil linków.
 10. na początek dobra książka to "Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak się to robi." podstawy można z tego wyciągnąć a potem to już musisz robić swoje testy i jeszcze raz testy, bez tego ani rusz;)
 11. Ostatnio wykonany test skuteczności indeksacji linków wykonanych programem Xneolinks na mieszanej bazie. Skuteczność indeksacji po tygodniu to ponad 80% Kod rabatowy 25% na wszystkie pakiety ważny do 7 maja: pro25
 12. To już moim zdaniem kwestia indywidualna. Kwestia czy domena "mocna". Myślę że jak skupisz się na odpowiednim wzmocnieniu domeny to będzie ok. Ale przy takiej ilości możesz też zastanowić się jednak nad przypisaniem atrybutów nofollow dla linków z takich ogłoszeń. Tak samo jest z rankującymi miejscówkami, jak miejscówka jest na "mocnej" domenie to tych linków wychodzących może tysiące, a i tak cały czas będzie rankować, jak domena "słaba" to granica tych linków jest dużo mniejsza.
 13. Przy obecnym algo te kilka linków wychodzących nie wpłynie negatywnie. Były nawet jakiś czas temu jakieś testy że linkowanie do wartościowych stron np. jakiś uczelni może wpłynąć pozytywnie na pozycje strony która do nich linkuje.
 14. to że na miejscówce pojawiło się tysiące innych linków nie powoduje że miejscówka przestaje rankować , jeśli to "mocna" miejscówka można to testami sprawdzić
 15. poniżej screen indeksacji dla unikalnych domen z Zenbloga - skuteczność 79%