s_matysik

Forumowicze
 • Zawartość

  796
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

s_matysik wygrał w ostatnim dniu 13 Maj 2015

s_matysik ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

80 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://levelrank.pl/
 • Skype
  s_matysik
 • GooglePlus
  +SebastianMatysik
 • Twitter
  s_matysik

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Świnoujście

Ostatnio na profilu byli

3996 wyświetleń profilu
 1. Kto rano wstaje...[piszemy do 8.00]

  Dzień dobry:) Już ponad połowa października, a jeszcze jest dość ciepło;)
 2. RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  Linki indeksowane są codziennie bez przestojów. Indeksację należy sprawdzać samemu np. za pomocą ScrapeBox lub IndexChecker.
 3. Budowanie zaplecza

  Takie blogi mają już coś na starcie - stare mocne linki (jeśli domena takie posiada) ale cała moc domeny jest przeliczają na nowo wraz z nową zawartością strony. Ale już tego typu zaplecze trzeba dalej linkować aby nabrało sensownej mocy.
 4. Budowanie zaplecza

  No tak ale jest to związane z utratą mocy jaką ma strona, jak strona stała na drupalu i zmienisz na wp to zmieni się cała struktura url itd. Jak masz stronę która jest w top na konkurencyjne frazy i nagle zmienisz całkowicie szablon/cms strony możesz zauważyć nie małe spadki. tak samo jest z PBN
 5. RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  @AdamBoganD Odpisałem na ticket. Za wszelkie opóźnienia przepraszam, od soboty byłem w szpitalu.
 6. Budowanie zaplecza

  najlepiej z archive, bo oprócz samego contentu ważne jest również zachowanie tej samej struktury strony, tego samego skryptu itd.
 7. Budowanie zaplecza

  W kontekście zaplecza stała treść bez aktualizacji nie oznacza że domena "umiera". W kontekście domeny docelowej (pozycjonowanej) dodanie nowego contentu ma wpływ pozytywny na pozycje. Ale w kontekście zaplecza moim zdaniem nie - tutaj liczy się ciągłość istnienia strony + mocne linki prowadzące do domeny. U mnie całkowita zmiana treści prawie zawsze powodowała spadki. Z pewnością zależy od od konkurencyjności fraz. Na łatwych frazach być może tego tak nie widać, na konkurencyjnych komercyjnych frazach całkowita zmiana contentu na stronie czy nawet całkowita zmiana title powoduje spadki.
 8. Budowanie zaplecza

  doświadczysz Tu nie chodzi aby optymalizacja była taka sama, tylko chodzi o samą treść. Usunięcie stałej treści powoduje spadki.
 9. Budowanie zaplecza

  Właśnie odświeżenie tekstu, a nie całkowita zmiana jego zmiana, dodanie nowe treści wpływa pozytywnie, ale już usuniecie starego tekstu negatywnie. spróbuj zmienić całkowicie tekst strony która jest w top
 10. Budowanie zaplecza

  Bardzo ważnym czynnikiem według mnie jest ciągłość treści na stronie. Przy wrzuceniu świeżej treści Google "zeruje" moc domeny. Wtedy liczą się już tylko linki które posiada strona. Domena która ma zaledwie kilkanaście linków , ale jej treść jest przez powiedzmy 10 lat niezmienna będzie bardzo mocna w kontekście zaplecza. Po za tym dzięki ukrywaniu zaplecza przed userami ukrywamy je również przed "życzliwą" konkurencją
 11. Budowanie zaplecza

  Ale taka zapleczówka traci na starcie sporo mocy. Wrzucenie treści z archive zachowuje ciągłość treści i taka domena "zachowuje" swoją moc.
 12. Budowanie zaplecza

  przed userami, Google widzi prawidłową treść
 13. Budowanie zaplecza

  @blazejs oczywiście to jest problem tej metody, wrzucenie treści strony z archive to podkradnięcie komuś grafik i contentu więc są dwa wyjścia: 1. wrzucasz nową treść, ale wtedy musisz te zaplecza dobrze podlinkować aby miały moc, bo z nową treścią nie ma za dużej mocy "same z siebie" 2. wrzucasz treść z archive i dobrze to ukrywasz aby nie mieć problemów prawnych
 14. Budowanie zaplecza

  @up zrób własne testy a przekonasz się, że jest różnica i to kolosalna