Jump to content

s_matysik

Forumowicze
 • Content Count

  1,207
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

s_matysik last won the day on August 25

s_matysik had the most liked content!

Community Reputation

178 Excellent

About s_matysik

 • Rank
  LevelRank

Contact Methods

 • Website URL
  https://levelrank.pl/
 • Skype
  s_matysik
 • Twitter
  s_matysik

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

6,975 profile views
 1. @antaba Nie rozumiem co ma blokowanie zasobów strony przed Google botem do ukrywania linków? Ukrywać przez blokowanie botów oprócz Google możesz zaplecza, przekierowania. Jakiś harvester, najtaniej to niewielkich celów nawet ScrapeBox
 2. Jeśli chcesz pracować z Xevil z modułem recaptcha2 to serwer musi być pod to mocny. Więc nawet nie chodzi o wydajność samego XR - duża liczba linków na minutę, a o zasoby dla modułu recaptcha2.
 3. Mają też w ofercie tańsze VPS z bulletproof, widzę jest nawet za 61 zł miesięcznie. Pytanie jaką wydajność chcesz osiągnąć na XR, osobiście polecałbym dedyka pod XR. A-parsera polecam postawić na linux, można uzyskać lepszą wydajność przy niższych kosztach. Pod a-parser zdecydowanie potrzeba proxy, najlepiej od producentów a-parser kupować proxy, jest tam przeliczenie na wątki.
 4. AstroVM, polecam. Pod XR zdecydowanie lepiej serwer bulletproof niż lecieć na proxy.
 5. @maxcyrek Dlaczego? Jeśli mają odpowiednią infrastrukturę, zasoby, automatyzację oraz posiadają wyniki i mogą się nimi pochwalić, to liczba klientów nie ma znaczenia. @felipe Z niektórymi pewnie tak, ale czy ze wszystkimi? To raczej duże agencje, które trochę klientów posiadają. Pytanie czy mają wyniki ale to już zweryfikuje @czlowiek
 6. @antaba Jak już to SEO Spyglass, jego jest trudniej zablokować Harvestowanie w Google? Oczywiście trzeba kupić soft do harvestowania lub można napisać własny Te kluczowe linki są więc pewnie ukryte. PBN, ukryte przekierowania etc. Rozumiem, że chcesz zablokować Ahrefs i Majestic na zapleczu aby konkurencja nie znalazła linków? Poszukaj w wyszukiwarce gotowców pod blokowanie Majestic i Ahrefs w .htaccess
 7. @czlowiek Poproś wszystkie z tych firm o pokazanie stron który wypozycjonowali w 2019. W ten sposób - praktyczny, a nie teoretyczny najlepiej wybierz odpowiednią firmę. Liczą się efekty jakie te firmy osiągają, a nie co obiecują.
 8. @jaguar Neutralny bo nie ma wpływu na ranking. Negatywne miało by gdyby szkodziło. Negatywny wpływ na np. zbyt duży % natężenia frazami kluczowymi w tekście. Ja nie znam, ale ten tekst pod SEO spróbuj umieścić na dole strony, podstron. Wtedy pod UX nie powinno przeszkadzać, a będzie realny wpływ na ranking.
 9. Neutralne. Od dłuższego już czasu Google ignoruje tekst schowany wizualnie tekst za pomocą np. JS. Tzn. indeksuje tekst schowany, ale nie bierze po pod uwagę jako czynnik rankingowy. Testowałem wielokrotnie, dodanie schowanego tekstu (przy pomocy przycisku zobacz więcej) nie powoduje wzrostu pozycji, a odkrycie takiego schowanego tekstu powoduje zdecydowany wzrost pozycji (oczywiście jeśli był odpowiednio zoptymalizowany).
 10. Jakoś nie interesuje, mnie co mówią ściemniacze z Google. Ale patrzę w praktyce i testach co działa, a co nie. I w bardzo wielu przypadkach canonicale po protu nie działały. Oczywiście, to tylko moja opinia. Rozwiązanie które zaproponował @Milano będzie tutaj odpowiednie.
 11. @stadko Canonicale działają obecnie bardzo słabo, Google potrafi je ignorować, nie polecam tego rozwiązania.
 12. @Toto Podlinkuj solidnie tą właściwą podstronę na odpowiednie anchory, powinna załapać. Jeśli optymalizacją się nie da tego naprawić to trzeba linkami.
 13. Oczywiście. Ale pewne schematy działania z 301, w obecnym algo można wyłapać przez testy. Po prostu tradycyjne techniki z 301 nie działają obecnie, a potrafią nawet zaszkodzić.
 14. @Toto Chyba bardziej chodziło o to żeby profile nie były jedynym źródłem linków, a też inne typy linków - artykuły, komentarze itd. Chociaż to jest dyskusyjne, bo na niektórych skryptach w bio w profilu można wrzucić masę tekstu i działa to inaczej niż pusty profil bez tekstu. Warto zdobywać linki z mocnych profili i wzmacniać w ten sposób domenę główną. Z 301 od jakiegoś czasu bywa różnie, więc polecam przetestować linkowanie przez 301 na testowych domenach. Żeby wiedzieć jak zrobić to prawidłowo na domenie głównej.
 15. @Aleksiejs U mnie cały czas mocno przelicza, dużo domen mocno na plus linkowanych solidnymi obecnie linkami. Domeny które obserwuję, linkowane jakiś czas temu z oflagowanych już miejscówek typu k2, discuz mocno w dół. Już kolejny update z rzędu mocno w dół, więc pewnie w końcu je wyzeruje. Przeliczają linki, miejscówki czyli to co zawsze;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy