Jump to content

s_matysik

Forumowicze
 • Content Count

  1,331
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

s_matysik last won the day on January 18

s_matysik had the most liked content!

Community Reputation

214 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://seomood.pl/
 • Skype
  s_matysik
 • Twitter
  s_matysik

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

7,681 profile views
 1. @nigraS portal z lokalnymi ogłoszeniami?
 2. Dokładnie, chyba tylko do 4 GB. A te 8 GB musi być pod softy które wymieniłeś. Jak Xevil z modułem recaptcha to minimum 16 GB RAM.
 3. To może być powód spadku. - To, że linki miały niski DA to nie znaczy, że nie przekazywały mocy. - To, że linki wydawały Ci się spamem, nie znaczy, że nie przekazywały mocy. Odciąłeś linki, które trzymały Cię w top, to masz spadki bo brakuje mocy - link juice.
 4. @Kromix Jeden ze sposobów został opisany powyżej. Możesz też dokonać analizy konkurencji w Senuto lub Ahrefs i wyciągnąć stamtąd frazy kluczowe
 5. @dariusz677 Najlepiej sprawdzić na kilka sposobów: gotowe narzędzia Ahrefs, Majestic, SEO SpyGlass + harvestowanie Google.
 6. @bredek Ja bym przywrócił linki i z drugiego alt usunął frazę kluczową, sam adres strony. Następnie poczekał co się będzie działo.
 7. @bredek Te linki z banerów były z jakimś alt? Dobrze zrobione linki side wide do domeny z solidnym profilem linków mogą dać wymierne korzyści. Z Twoim wypadku te linki mogły dać docelowej duży tzw. Link Juice, więc odpięcie tych linków mogło spowodować spadki.
 8. @wronek Są nawet online softy pobierające całe działające strony z archive, poszukaj.
 9. @mygopl Sprawdź tylko temat z tym linkowanie, bo przy większym update skutki mogą być opłakane.
 10. Może strona główna załapała filtr algorytmiczny, bo zazwyczaj strona główna powinna się pokazywać po wpisaniu nazwy domeny. XRumer to soft do masowego LinkBuildingu. Potrafi zdobywać nawet 1000-2000 linków na minutę na dobrym dedyku. Odpowiednio użyty w działaniach SEO bywa wręcz niezbędny. Źle użyty, może mocno zaszkodzić, zresztą jak ze wszystkim w SEO, co jest źle użyte może zaszkodzić.
 11. Pomysł dobry. Mogę dodać kilka wskazówek: - Z wpisów blogowych warto linkować wewnętrznie do kategorii i produktów. - Trzeba unikać kanibalizacji wpisów blogowych z produktami i kategoriami. - Warto skupić się na pozycjonowaniu kategorii, wzmocni to pozycji wszystkich produktów w tych kategoriach, jeśli linkowanie wewnętrzne będzie dobrze zaplanowane.
 12. @mygopl Co znaczy dziwne wyniki? Poniżej wykres widoczności i ruchu z Ahrefs, tendencje w miarę wzrostowa: Ale po linkach widzę, że domena mocno linkowania z XR
 13. @Jaro1221 parę lat temu to się linkowało w setkach tysięcy, jak nie milionach linków:) Najlepsi dodawali kilka mln linków dziennie;)
 14. Zdecydowanie lepiej jak cała fraza jest w url. Przekierowanie 301 że starego url na nowy zoptymalizowany pod frazę działa bardzo dobrze.
 15. @jamesisko Tak, stare domeny mają wartość w SEO, ale według mnie tylko wtedy gdy był na domenie jakiś content i domena była zaindeksowana.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy