s_matysik

Forumowicze
 • Content Count

  1,132
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

s_matysik last won the day on June 8

s_matysik had the most liked content!

Community Reputation

152 Excellent

About s_matysik

 • Rank
  LevelRank

Contact Methods

 • Website URL
  https://levelrank.pl/
 • Skype
  s_matysik
 • GooglePlus
  +SebastianMatysik
 • Twitter
  s_matysik

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

6,399 profile views
 1. s_matysik

  Indeksowanie linków z NAP

  @Investment-Accounting.pl Chyba nie zrozumiałeś co co miałem na myśli. Nie chodziło mi ile tych NAP dodałeś. Tylko żebyś tych wpisów NAP nie dopalał tysiącami linków bo właściciele miejscówek mogą te wpisy pousuwać. Mocne NAP do pozycjonowania lokalnego, jako jeden z elementów strategii to dobry punkt.
 2. Chciałbym zaproponować ofertę naszego zespołu copywriterów, który świetnie poradzi sobie z każdym powierzonym zadaniem. Możemy zająć się zarówno kampanią content marketingową, jak i rozbudową treści oraz tekstów reklamowych w Twoim sklepie internetowym. W obecnych realiach algorytmu Google rozbudowa treści na stronie jest kluczowym elementem przynoszącym świetne rezultaty co do pozycji strony w wyszukiwarce. W związku z posiadanym doświadczeniem łączącym się z wieloma przeprowadzonymi oraz obecnie prowadzonymi przez nas kampaniami SEO dotyczącymi sklepów oraz serwisów internetowych, tworzymy teksty, które obecnie świetnie działają w SEO. Dzięki nam pozycja Twojej strony w Google wzrośnie, podniesie się także ilość wejść, a co za tym idzie – Twój biznes niesamowicie na tym zyska. Chcesz się przekonać? Napisz do nas! Oferujemy tworzenie: - opisów do sklepów internetowych - artykułów na firmowe blogi - artykułów na portale zapleczowe - tekstów na strony wizytówki - tekstów pod artykuły sponsorowane - tekstów z synonimami. Zapraszam do kontaktu! Dane kontaktowe:biuro@levelrank.plDane firmy:LevelRank Sebastian MatysikWyspowa 4c72-602 ŚwinoujścieNIP: 8551587979
 3. s_matysik

  Indeksowanie linków z NAP

  Jak puścisz ża dużo linków w te wpisy, to właściciele katalogów mogą pousuwać wpisy. Do indeksacji NAP najlepiej nada się indexer.
 4. Był jakiś update 3 czerwca, ale mi obecnie strony w tematyce zdrowie - suplementy diety rankują od linków bez problemu. Jedyne co to z 301 dalej różnie, na przejście mocy jednej 301 czekałem miesiąc, ale jak już załapało to solidnie. A czasem 301 łapie dużo szybciej.
 5. s_matysik

  Ile dawać słów kluczowych

  Najlepiej przeanalizuj konkurencję w Senuto + Ahrefs na jakie frazy kluczowe się pozycjonują. Listę nazw produktów najlepiej sprawdź w Keyword planner Google Adwords - pokazuje najbardziej aktualne dane o słowach kluczowych. Najlepiej założyć konto managera + puścić jakąś kampanię reklamową, wtedy w keyword planner pokazane są dokładne liczby wyszukiwań i trendy dla wszystkich słów kluczowych, a nie zakresy jak ma to miejsce na "zwykłych" kontach.
 6. @zgred w branży o podobnej trudności do finansów serwisy linkowane mocnymi linkami poszły w górę, serwisy linkowane jakiś czas temu spamem mocno w dół
 7. s_matysik

  Budowanie zaplecza

  @Investment-Accounting.pl Mi zaplecza na seohostingach nie kopały. Na dedykowanych ip kopią. Tak więc odpowiedź czy warto jest oczywista. Oczywiście można przetestować samemu i się przekonać.
 8. s_matysik

  Przekierowanie na nową domenę w GSC

  Z 301 ostatnio jest różnie, raz szybko łyknie, a raz nie chce załapać i GSC nie zawsze zadziała. Warto podlinkować delikatnie tą 301, powinno pomóc.
 9. Według mnie algo przelicza linki. Strony solidnie linkowane mocnymi linkami mocno w górę. Strony które dostały filtra np. pół roku temu za linki, spadają mocnej. @ar4 Na frazach lokalnych też przy tej aktualizacji też widzę, że strony które od 10 lat były top1 na kilka głównych frazach lokalnych w swojej branży, w ogóle nie pozycjonowane, trzymające się chyba tylko z racji wieku domeny spadają. Czyli ewidentnie chyba linki przeliczają.
 10. s_matysik

  Wasze zdanie

  Z mojego doświadczenia ciężko zrobić ścisłe topy tym samym url'em na frazę lokalną i trudną frazę ogólną. Choć oczywiście, są przypadki że udało się tak zrobić - mam tu ma myśli wypozycjonowanie top3 strony głównej na frazę lokalną i na trudną frazę ogólną. Co do samego aspektu wbijania na frazy ogólne domeny regionalnej to już inna bajka, osobiście tego nie testowałem.
 11. s_matysik

  SEO w UK - Janusz oferta, czy jest ok?

  Jak chcesz się zabierać za Disralow to lepiej odpuść sobie tą domenę... Po za tym UK to dość konkurencyjny rynek i trzeba mieć mocne PBN aby tam sensowne frazy wbijać.
 12. s_matysik

  RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  Promocja -40% na wszystkie pakiety do końca maja 2019 kod rabatowy: rabat40
 13. s_matysik

  RankIndexer.win - skuteczna indeksacja linków

  @bennie_amin Wskaźnik procesowania obrazuje pełny proces indeksacji który trwa około 7 dni. Paczki przerabiane są codziennie. Sprawdziłem i zgadza się u Ciebie, wysyłam priv. Nie zauważyłem aby była mniejsza. Teraz wszystko wchodzi jak w masło.
 14. Faktycznie był błąd i w najnowszej wersji v13.51 już naprawione:) Zdarzają się błędy przy aktualizacjach, ale ten był dość problematyczny:p
 15. Przy utworzeniu nowego projektu w najnowszej wersji GSA - v13.50 jest chyba błąd przy zapisywaniu artykułu. Po dodaniu jednego lub kilku artykułów i zapisaniu projektu przez przycisk OK, teksty znikają. Jest widoczny błąd na liście projektów o braku zdefiniowanych artykułów, a także przy ponownym otwarciu projektu, okienko z tekstami jest puste. Ma ktoś podobny problem?