Jump to content

s_matysik

Forumowicze
 • Content Count

  1,176
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

s_matysik last won the day on July 29

s_matysik had the most liked content!

Community Reputation

168 Excellent

About s_matysik

 • Rank
  LevelRank

Contact Methods

 • Website URL
  https://levelrank.pl/
 • Skype
  s_matysik
 • Twitter
  s_matysik

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Szczecin

Recent Profile Visitors

6,771 profile views
 1. @katarzynawasilewska przetestuj: dodaj na niej linki, a dowiesz się czy kopie
 2. @rav88 Miałem na myśli, że zakup ScrapeBox to nie pieniądze wyrzucone w błoto bo prędzej czy później się przyda:) Nie jest to przestarzały soft, z którego już nikt nie korzysta. A dla początkującego seowca warto, choćby do nauki harvestowania, od czegoś trzeba zacząć;)
 3. @Maciejus ScrapeBox pod naukę harvestowania jest ok. Warto posiadać ScrapeBox, bo jako podręczny tools jest wręcz niezbędny w seowcowi choćby do obróbki list. Tak, więc warto go kupić nawet tylko jako podręczne narzędzie, gdzie za darmo masz wiele bardzo przydatnych wtyczek do pracy.
 4. Xneolinks to bardzo zaawansowany seosoft który pozwala na zdobycie bardzo mocnych linków. Efekty linkowania zależą od strategii i wiedzy pozycjonera. Natomiast sam soft pozwala realizować bardzo wiele strategii SEO dzięki obsłudze dużej ilości CMS oraz możliwości pisania zaawansowanych makrosów. Szkolenie zdecydowanie na plus. Soft polecam każdemu, kto wie już jak i z czego linkować, a szuka odpowiednio softu to automatyzacji LinkBuildingu.
 5. Zależy jakie portale, z niektórych portali art sponsorowany potrafi mocno kopnąć w ciągu 1-2 dni przy samoczynnej indeksacji bez żadnego dopalania.
 6. @Toto Wiele razy tak miałem, często usuwane są frazy z nazw wizytówek na samą nazwę firmy. Możesz znów edytować wizytówkę i zmienić na poprzednią nazwę.
 7. @Toto Obstawiam, że te 301 od razu zaszkodziła docelowej. Jak zdejmiesz 301 i przeindeksujesz to pewnie od razu pozycje wrócą.
 8. @Shade90 trzeba ręcznie przeglądać te serwisy w Ahrefs i Senuto bo często to dane o ruchu podane w tych platformach są z czapy
 9. @GreenParrot Nie podam dokładnie co i jak, bo jakby każdy zaczął robić to samo, to ten schemat przestanie działać, jak to ze wszystkim w seo. Napisałem sporo, kwestia pomysłowości i przetestowania;) Głównie chodziło mi o to, że profile dalej bardzo dobrze działają, kwestia odpowiednio użycia:)
 10. @markarczun działa , osobiście codziennie korzystam spróbuj zalogować się bezpośrednio tutaj http://rankindexer.win/login/ i daj znać czy działa
 11. @feyenoorder Czytaj forum, znajdziesz tu dużo podpowiedzi, ale mimo wszystko nie ma nic bardziej wartościowego w SEO niż własne testy.
 12. @feyenoorder Katalogów w tej chwili ogólnopolskich gdzie warto się dodać dużo nie ma. W pozycjonowaniu lokalnym, warto dodawać stronę do NAP. Ogólnie od 2011 dużo zmieniło się w SEO i długa droga przed Tobą;)
 13. Po prostu jeśli zaindeksowała się po dopaleniu tych wpisów, to sam ten podlink tylko pomógł zaindeksować 301, a docelowa spadła od tej 301. Zazwyczaj gdy 301 już "załapie" to efekt jest natychmiastowy - albo w górę albo w dół. Więc, jeśli 301 zaindeksowała się dopiero teraz, to profil linków tej 301 musiał być nieodpowiedni i zaszkodził. Na Twoim miejscu przepiąłbym tą 301 na inną stronę i wtedy będziesz mieć na 100% odpowiedź czy ta 301 jest dobra czy nie. Jeśli z ta 301 zaszkodziła docelowej, a przepniesz ją na inną stronę to po przeindeksowaniu pozycje powinny od razu wrócić na poprzednie miejsce. Możesz też poczekać z tą 301 jeszcze i zobaczyć czy odbiją pozycje.
 14. @Toto Dopalenie linków (które prowadzą do docelowej), przez podlinkowanie ich bezpośrednio lub 301, raczej nie powinno zaszkodzić samej docelowej, jak już to miejscówce na której są te linki. Kluczowe to kiedy ta 301 do docelowej się zaindeksowała, bo może dopiero po tym dopaleniu wpisów przez 301 się zaindeksowała.
 15. @Toto a ta 301 do docelowej zaindeksowała się w momencie dopalenia tych wpisów z linkiem czy wcześniej już ta 301 była zaindeksowana?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy