Jump to content

bojownik

Forumowicze
 • Content Count

  260
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Racja, pomyliłem root z managed, był tylko root jak kupowalismy i generalnie wsparcie do niego, plus my jeszcze mieliśmy panel DA, potem dołożyli managed i zdjęli pomoc dla roota. Nie pamiętam czy pierwotnie w roocie była pomoc czy pomagali dobrowolnie. Teraz dla roota musisz sobie radzić sam.
 2. @Gamsiu - standard, zmienili ofertę, my też poinstalowaliśmy sobie różne mody do apach-a i wszystko hulało jak trzeba, support też jeszcze wtedy jakiś był, jak się o coś poprosiło to doinstalowywali. Potem zmieniła się oferta (w trakcie trwania????) i pozamieniali te vpsy na manged (czyli sam sobie musisz wszystko robić). Teraz jak jest jakaś awaria to - radźcie sobie sami. @MaxPan Miałem jeszcze trochę $$ w wirtualnym porfelu, pomyślałem, czemu nie skorzystać.. Po 30 dniach w końcu wyłączyli serwer i zwrócili $$ na wirtualny porfel. Loguję się do panelu i okazuje się, że usunęli m
 3. Ogólnie nie polecam, zamówiłem serwer dedykowany Optimum SSD Intel Xeon 4x3.4 GHz, 16 GB RAM, 2x240 GB SSD za 367,77/mc - Uruchomienie serwera trwało tydzień po czym po zalogowaniu przez ssh i sprawdzeniu czy dostałem to co zamówiłem okazało się, że mam serwer z oferty start SSD (Intel i3 2x3.6 GHz za 244,77 zł). Mają straszny bajzel. Minął miesiąc czasu odkąd zamówiłem serwer, bujam się o zwrot kosztów, odpisują raz na 3 - 4 dni, zbywają. Na stronie mają bajzel, bo jak zamawiasz serwer Optimum to dostajesz gorszy Start. Jeśli ktoś zamawiał serwer w tej firmie polecam sprawdzić czy dostaliśc
 4. Ja jako, że działam tylko na rynku polskim to pouwalałem ruch z chin, rosji i francji (ovh) w htaccess <IfModule mod_geoip.c> GeoIPEnable On Order allow,deny SetEnvIf GEOIP_COUNTRY_CODE (CN|RU|NL|FR|FX|ES|AP|TF|UA) BlockCountry Deny from env=BlockCountry allow from all </ifmodule> Może niezbyt rozsądne rozwiązanie, ale jak wspomniałem, nie zależy mi na tym ruchu.
 5. Mat Sciemnia hehe. Skoro tak mówicie to pewnie coś w tym jest. Z tymi DNS-ami to jest różnie, czas propagacji czasem jest błyskawiczny a czasem się mozoli.
 6. Jest jeszcze jedna kwestia o której nikt nie wspomniał. Przeniesienie na inny serwer prawdopodobnie zmusiło Cię do zmiany strefy DNS przez co przez ok 24-48h Twoja strona mogła być nieosiągalna lub osiągalna w różnym stopniu. Po tym czasie sytuacja się ustabilizowała, ale dla botów strona nie była dostępna i odbiło się to czkwają w wynikach. Ja bym poczekał na spokojnie na Twoim miejscu.
 7. Widzę, że z postu na post piszesz "fallow", więc to raczej nie literówka. Jak będziesz umieszczał te tagi na stronie to lepiej, żeby to było "follow" lub "nofollow"
 8. Dziękuję chłopaki za wypowidzi Tych co się więcej napocili nagordziłem "lubie to", przynajmniej tak mogę się odwdzięczyć. Jakbyście mieli jeszcze coś do dodania to chętnie poczytam. Pozdrawiam.
 9. ar4 - zauważyłeś, że różnica w postach to ok 2 min? Czytasz co piszą inni czy odpisujesz jak leci żeby nabić licznik postów?
 10. Dzięki chłopaki. A skąd bierzecie pomysły na nowe miejscówki? Ps. Tak dużo rozbieżności w poszczególnych odpowiedziach forumowiczów dotyczących sposobów pozycjonowania. Tego co działa a co nie. Chyba życia by brakło i kasy na to, aby wszystko przetestować a jak już myślisz, że odkryłeś sekret - "Amerykę" - Następuje zmiana w algortymie i na nowo trzeba rewidować poglądy. To właśnie miałem na myśli pisząc pierwszego posta .
 11. Dzięki za wyczerpującą wypowiedź. Jakbyś jeszcze chciał coś dodać to nie krępuj się. Tylko uważaj, żeby Ci się licznik postów nie przekręcił.
 12. Witam, chciałem zapytać co robić obecnie, aby promować stronę. Mam na myśli pozycjonowanie, czy coś takiego jeszcze istnieje? Skąd czerpać linki? Katalogi i precle, czy są jeszcze skuteczne? Czym oprócz optymalizacji strony można się jeszcze zainteresować? Tak wiem, jest o tym całe forum, i na bieżąco je czytam od wielu lat. Wszystko się jednak zmienia, a tępo zmian sprawia, że ciężko być na topie [albo w TOP-ie ]
 13. Można zapytać, tak z Ciekawości... po co takie zabiegi? W jakim sensie negatywnie?
 14. No ale te e-przelewy to chyba dodatkowe 3% od kwoty w zależności od systemu płatności. Czyż nie?
 15. Witam, ostatnio zrobiłem coś takiego, proszę o konstruktywmą krytykę, ale bez bicia http://idrukuje.pl Sklep woocommerce na WP. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy