Jump to content

[Zlecę] wykonanie mapowania strony

Recommended Posts

Witam,

Strona jest przenoszona na Wordpress'a. 

Potrzebuję wykonać / zmapować istniejący serwis / stronę (około 1400 wpisów) aby móc następnie wykonać przekierowania 301. 

Zlecę wykonanie mapowania a potem jeżeli ktoś się na tym zna to wykonanie .htaccess dla 301. 

adres kontaktowy: lukasz.rembowski[at]yahoo.com

Edited by albercik81
literówka

- instalacje budowlane - serwis o instalacjach budowlanych

- engineering design london - projekty HVAC UK

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Tomasz11
      Cześć. Mam na jednej z moich stron, artykuły sponsorowane publikowane na 2 lata. Czy jeśli dany artykuł nie może być już dłużej publikowany (klient nie opłacił przedłużenia publikacji) to czy mogę z tego artykułu przekierować za pomocą 301 do listy wszystkich artykułów w tej kategorii wpisów? Lub np. na stronę główną? Czy takie praktyki grożą sankcjami, banami? Czyli ktoś w Google szuka konkretnej treści, klika, ale ja kieruję go na inną podstronę to dla Google ok? Tak się robi?
    • By FancyFactory
      Witam,

Wprowadzam sklep, w którym chcę koncentrować transakcje z kilku innych witryn. Czy waszym zdaniem lepszym nierozwianiem będzie zwykły link z takiej witryny na podstronę sklepu "ten produkt możesz kupić tutaj", czy może 301 z poszczególnych podstron opisujących dany produkt na odpowiadające im podstrony sklepu, na których i tak jest pełny opis tego produktu?  Generalnie witryny z których chcę sprowadzać ruch mają długą historię i ładne wyniki, nie chciał bym wiec im zaszkodzić. 
    • By RafalBB
      Dzień dobry wszystkim,

posiadam domenę, na której prowadzę bazę noclegową tylko jednego miasta. 
      Chciałbym poszerzyć obszar działania o miasta sąsiadujące, jednak aktualna domena wskazuje konkretne miasto, którym zajmuje się od początku. 
      Moje pytanie brzmi, jak najlepiej rozwiązać tą kwestię.
      1. Przygotować wszystko jak najlepiej pod przekierowanie na nową domenę.
      2. Zrobić zwykle przekierowanie z nowej domeny, która będzie figurowała w social mediach, do starej. Adres na pasku pozostanie ten sam, jednak serwis jak i logo będzie zmienione. 

Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi. 

• By PiotrSwed1
      Czy ktoś z Was robil takie przekierowanie gdzie tylko jedną podstrone domeny A przekierowujemy na jedna podstrone domeny B czyli przekierowujemy ruch metodą 301 tak by ze starego adresu staradomena.pl/starapodstrona przeszedl ruch na nowadomena.pl/nowapodstrona  - ale by nie naruszyc w ten sposob pozycji innych podstron na staradomena.pl?

Cel jest taki że dla superfajnego slowa kluczowego obie te podstrony lokują się w okolicach 30tej pozycji, a wolalbym by byla tylko jedna z nich - za to lokowala sie w pierwszej dziesiatce. Z drugiej jednak strony, staradomena.pl pojawia sie w TOP5 dla innych fraz  (srednio waznych ale jednak) - i tego bym nie chciał utracić. 

Obie domeny maja po kilka lat i staly bogaty profil linkow, ale z tego samego zaplecza (byly linkowane ta samą metodą).  
    • By pikejkrul
      Hej wszystkim,
      chciałbym zapytać czy posiadacie jakieś fajne materiały, np. z blogów branżowych, gdzie krok po kroku opisana jest zmiana domeny ze szczegółami?
      Większość tekstów traktuje to nieco ogólnie, a jest to jednak ważny element i sporo czynności które należy wykonać.

Możecie pomóc mi to scharakteryzować w kilku krokach?

Ustawienie 301 ze starej na nową domenę 1:1 --> zgłoszenie w search console zmiany domeny na inną (jak możemy zweryfikować nową domenę? Już po podpięciu strony?) --> aktualizacja sitemap i zgłoszenie do SC --> Pobierz jako google --> czekać, ewentualnie podmienić linki zewnętrzne na nowe.

Czy coś warto ważnego dodać?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy