Jump to content

pikejkrul

Forumowicze
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About pikejkrul

 • Birthday 03/04/1981

Contact Methods

 • Website URL
  http://klinika-urody.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

1,191 profile views
 1. @Mazzur bo takie też bywają, ale system naliczania prowizji nie jest jednorodny dla wszystkich serwisów, więc podaję prowizje minimalne.
 2. Raczej to kwestia OG description. Zaciąga się jakby z metadanych linka do filmu.
 3. Polecam trafić do mniejszych wydawców i agencji, które miewają fajne bazki portali. Jestem pewny, że ceny będziesz miał te 20 - 30% niższe. Niekiedy co najmniej. Interfejsy, BOK, marketing - to wszystko kosztuje i finalnie obciąża Twój budżet.
 4. Cześć Wam, mam założony business manager i limit jednego konta reklamowego, mimo że w dokumentacji FB powinienem na wejściu mieć limit 3 kont reklamowych. Karta podpięta, ale jeszcze żaden cash się nie wydał. Możecie mi pomóc i powiedzieć jak mogę sprawnie zwiększyć ten limit w BM? Z góry dzięki za odpowiedź!
 5. Dzięki @jimmi za wiadomość, jakby przyszło Ci coś do głowy, to też proszę daj znać. Chodzi także o freelancerów z bazami portali.
 6. Cześć, posiadam dwa portale lifestyle/uroda/kobieta i coraz lepiej sobie radzą w zakresie widoczności i ruchu. W planie kolejne serwisy. Szukam miejsc/wydawców, które zrzeszają portale do jednej bazy i oferują swoim klientom, tj. agencjom SEO, freelancerom, marketerom. Macie wiedzę do kogo można uderzyć z takimi tematami, poza firmami z tytułu wątku? Z góry dzięki i pozdro
 7. Panowie, czy możliwe jest, aby serwis A widoczny był na frazy serwisu B bez wzajemnego linkowania, w dwóch różnych branżach, bez przekierowań itp. Jedyne co je łączy, to fakt, że siedzą na tym samym hostingu.
 8. @SzlafRock @blake ok, dzięki Panowie. Dalej nic nie wiem ;p Czym się różnić będzie sytuacja numer jeden - suple -->portal o zdrowiu, a kominiarz -->kominki? Opinie dla nich są inne, a sytuacje są poniekąd analogiczne.
 9. @blake Nie można fachowo odpowiedzieć? Kurde, pytam o możliwości, niuanse, opinie speców z branży...
 10. Dzień dobry wszystkim, chciałem zapytać Was o opinie na temat tematyczności wygasłej domeny, która posłuży do 301 na inny serwis. Chodzi mi o to na ile trzeba to traktować 1:1 - czy domena po sklepie z suplami może kierować do portalu o zdrowiu i takie przekierowanie przyniesie dobre efekty? Czy domena po usługach kominiarskich może być przekierowana na sklep z kominkami? Chodzi mi oczywiście o warunek, że takie 301 przyniesie efekty i nie zaszkodzi domenie docelowej. Pomińmy zupełnie kwestie historię domeny wygasłej. Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi, po
 11. dzięki za odpowiedzi. Temat dla mnie jest jasny.
 12. @Grzegorz Cz.Dzięki za odp. Generalnie nie korzystałem z niej wcześniej i widzę, że to nowość w ramach nowego interfejsu, ale widzę w niej potencjał, jeśli ma zastosowanie takie, o którym pisałem w poprzednim poście. Chciałem się tylko upewnić czy takie zastosowanie "działa" i jest z gruntu sensowne.
 13. Cześć wszystkim, widzę w nowym interfejsie nową funkcję "GRUPA KAMPANII". Zastanawia mnie sens jego użycia. Stosujecie? Mam 2 scenariusze i zastanawiam się kiedy użyć tej funkcji: 1. Firma ma dwa biura w różnych miastach i sprzedaje w nich swoje usługi, więc tworzę grupy w kryterium "Miasto x" i "miasto y" i w każdej z nich są wszystkie promowane usługi (kampanie) podpięte pod właściwe miasto. 2. Zgodnie z powyższym podziałem stworzyć grupować w grupach kampanii usługi. Czyli grupą kampanii jest zakres "Usług x" niezależnie od miasta. Podpowie ktoś coś m
 14. no właśnie - pytanie co zaważyło tym razem w algo... Content czy linki? Obserwuje jeden z tematów, gdzie jest spadek na frazach brandowych, ale też utrzymują się pozycje na frazy o średniej konkurencyjności, gdzie niemal nie ma treści (a konkurencja owszem).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy