Jump to content

Mazzur

Forumowicze
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Mazzur last won the day on September 2 2019

Mazzur had the most liked content!

Community Reputation

11 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na 5 mocnych domen (dobre parametry, bez spamu) przechwyciliście tylko 1, więc skuteczność słaba.
 2. Link house sprawdziłem. Przechwycili 1 domene sem.... a potem kolejne zonk, tak więc do Aftermarket im daleko. Maxpan czyli każdy rejetrator opcji jesto OK? Nie ma na rynku krzaków? Jak się ma przechwycenie domeny celebryty, instytucji, stowarzyszenia? Przechwytuję i jest moja czy poprzednik ma prawo do odebrania?
 3. Jak w temacie. U kogo polecacie zakładać opcję na domeny ?
 4. Działało. Wklejałem link. Klik i indeksacja.
 5. Problem jest od końcówki października, gdy zabrali w GSC możliwość ręcznego przesłania nowego artykułu do zaindeksowania.
 6. Jest loteria jak pisze okazwłoka. Mam 1 trop. Strony w panelu G w opcji dodaj do usunięcia podstronę /np nieaktualną/ były przez G szybko usuwane lub wisiały i trzeba było co kilkanaście dni ponawiać. Dziś strony, który miały na bieżąco rozpatrywane usunięcie w panelu GSC indeksują się szybko, a reszta wisi w próżni. Jakby robot G indeksował stare znany mu strony, a nowe lub stare mocne ale z rzadko dodawaną treścią omija.
 7. Nie chcę łączyć różnych projektów, a dwa są to często inne tematyki.
 8. Odradzam nazwa! Ciągłe problemy z wysyłaniem poczty poprzez program Thunderbird! Przeniosłem 1 domenę na Atthost i kolosalna różnica na +. Mam jeszcze drugie konto ale tu dużo zabawy wiele domen i kont @ do przenoszenia i konfiguracji.
 9. Ciągle mają problemy z indeksacją. W panelu nadal brak możliwości wysłania prośby o indeksację. Bing ładnie indeksuje. Część stron indeksuje się w G ok, ale kilka ma zawiechę i nie widzę punktu zaczepienia. Wszystkie nowe treści pojawiają się na stronie głównej.
 10. Od około 3 tygodni G obraziło się na nowe podstrony. Niektóre serwisy ładnie się indeksują, inną od 3 tygodni nie mają zindeksowanych podstron. Przed październikiem wszystkie się ładnie indeksowały. Mówię o stronach w topach bez filtra. Ktoś coś wie ile to potrwa, czego się spodziewać?
 11. Mam 3 strony z tej samej branży, na pozostałych były reklamy i normalne stawki. W weekend reklamy powróciły na wspomnianą stronę. Pisałem 2 krotnie do G z zapytaniem. Odpowiedzi nie otrzymałem, ale już wróciło do normy. Reklamodawcy są, bo w pierwszym dniu jak się pojawiły reklamy to były rekordowe stawki.
 12. Na 1 stronie przestały się wyświetlać reklamy. Liczba odsłon jest na poziomie 10% stanu faktycznego i żadnych prowizji za kliknięcia , tylko minimalne kwoty za wyświetlenia. Żadnych komunikatów błędów, ani ostrzeżeń. Podmiana kodu reklam na nowe nic nie zmieniła. Strona od 8 lat w systemie Adsense. Napisałem do G, póki co zero odpowiedzi. Mieliście takie przypadek?
 13. Zaufanie i opinie. Nie oszukasz mnie na allegro bo będzie negatyw. Bardzo możliwe że oszukasz mnie w nieznanym mi sklepie X. Do tego darmowy smart czy kurier od 100 zł.
 14. Jakbym wiedział, który kod PHP jest za to odpowiedzialny to bym to zmienił.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy