Jump to content

Recommended Posts

Mam pytanie w innym temacie. Czy ktoś orientuje się, jak wygląda wysyłanie zaproszeń do zleceń prywatnych od strony klienta? Mam na myśli dokładniej to, czy jest możliwość wysłania zlecenia tylko osobom, które mają w profilu zaznaczoną daną specjalizację. Próbuję zrozumieć, dlaczego pewna osoba wysyła prywatne zamówienia mnie oraz, jak się wydaje, niewielkiej liczbie innych copywriterów. Teksty powyżej granicy "lepiej płatnych", niezbyt skomplikowane tematycznie, a potrafią wisieć przez parę dni, chociaż czasami bierze je ktoś inny niż ja. Nie pisałam wcześniej żadnych tekstów publicznych dla tej osoby, w ogóle nie widuję, żeby dodawała jakiekolwiek widoczne dla wszystkich (skoro znikają powoli mimo stawki i tematu). Jedyne co mi przyszło do głowy to to, że zaznacza copy o danej specjalizacji, a takich jest niewiele, bo nie można ustawić zbyt wielu w profilu. Tylko czy klienci mają taką opcję? Nic poważnego, po prostu mnie ciekawi, co tu się dzieje :) 

Edited by Ainee
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

KamiX Nie wypowiadaj się za wszystkich. Ja nie czekam z niecierpliwością na giełdę, a piszę sporo na GC. Pilniejsze jest pozyskiwanie klientów.

Jest funkcja ignoruj, polecam. U mnie on wisi od kilku lat w ignorowanych, bo czytanie jego wypowiedzi było jak przedzieranie się przez wypracowania gimnazjalistów i to za darmochę.

Dobry wieczór,   postaram się tutaj odpowiedzieć na wszelkie uwagi.   1. Rzeczywiście w tym artykule nie ma nic odkrywczego, ale są pewne osoby, które nie rozumieją jak się liczą poda

Posted Images

12 godzin temu, Ainee napisał:

Mam pytanie w innym temacie. Czy ktoś orientuje się, jak wygląda wysyłanie zaproszeń do zleceń prywatnych od strony klienta? Mam na myśli dokładniej to, czy jest możliwość wysłania zlecenia tylko osobom, które mają w profilu zaznaczoną daną specjalizację. Próbuję zrozumieć, dlaczego pewna osoba wysyła prywatne zamówienia mnie oraz, jak się wydaje, niewielkiej liczbie innych copywriterów. Teksty powyżej granicy "lepiej płatnych", niezbyt skomplikowane tematycznie, a potrafią wisieć przez parę dni, chociaż czasami bierze je ktoś inny niż ja. Nie pisałam wcześniej żadnych tekstów publicznych dla tej osoby, w ogóle nie widuję, żeby dodawała jakiekolwiek widoczne dla wszystkich (skoro znikają powoli mimo stawki i tematu). Jedyne co mi przyszło do głowy to to, że zaznacza copy o danej specjalizacji, a takich jest niewiele, bo nie można ustawić zbyt wielu w profilu. Tylko czy klienci mają taką opcję? Nic poważnego, po prostu mnie ciekawi, co tu się dzieje :) 

@Ainee Klient, wybierając zlecenia prywatne na liście copywriterów widzi specjalizacje i może po specjalizacji wybrać copywriterów do napisania swoich zleceń.

Just now, GoodContent.pl said:

@Ainee Klient, wybierając zlecenia prywatne na liście copywriterów widzi specjalizacje i może po specjalizacji wybrać copywriterów do napisania swoich zleceń.

Szkoda w takim razie, że można wybrać jedynie trzy specjalizacje. Ja akurat chętnie piszę na wiele różnych tematów :)

Wybór trzech specjalizacji jest trochę bez sensu, bo generalnie każdy copy może pisać teksty w każdej specjalizacji. Bo to nie o specjalizację chodzi, a o konkretny temat tekstu. Ktoś może ogólnie nie być ekspertem np. w budownictwie, ale w i takiej specjalizacji znajdą się proste teksty, do których napisana wystarczy zrobić reaserch.

• Like 1

Dzień dobry,

dzisiaj wprowadziliśmy małą zmianę dla Zlecających dot. ustawień powiadomień mailowych. Klienci mają dodatkowe ustawienia włączające / wyłączające powiadomienia o:

• realizacji tekstów (tekst jest gotowy itd),
  • wpłatach i fakturach (wpłata została zaksięgowana, faktura wystawiona).

Paweł Strykowski
CEO Whitepress

goodcontnent_ustawienia.jpg

2 godziny temu, PaulMott napisał:

Hej. Jaki program antyplagiatowy polecacie - darmowy/płatny?

Ja używam plag.pl. Darmowy, ale jak chcesz pełny raport, żeby wiedzieć w którym miejscu dokładnie znalazło plagiat, to trzeba dopłacić.

• Thanks 2
2 godziny temu, Baba Jaga napisał:

Program antyplagiatowy 🤔. Nie zastanawiałam się nad tym nigdy, nie kopiuję tekstów. Ale dobrze wiedzieć, że można sprawdzić — szczególnie w przypadku tekstów prawnym naszpikowanych ustawami.

Nie powiedziałem przecież, że ja kopiuję. Czasem zlecam komuś teksty i potrzebuję sprawdzić unikalność treści.

7 godzin temu, PaulMott napisał:

Nie powiedziałem przecież, że ja kopiuję. Czasem zlecam komuś teksty i potrzebuję sprawdzić unikalność treści.

Wiem ;)

Chodziło mi o to, że nie wpadłam na to wcześniej, bo nie wiedziałam, że są dostępne takie programy dla zwykłych śmiertelników (copy). A faktycznie zdarzają się teksty, w których w cholerę ustaw trzeba zamieścić.

• Like 1
3 godziny temu, Baba Jaga napisał:

Wiem ;)

Chodziło mi o to, że nie wpadłam na to wcześniej, bo nie wiedziałam, że są dostępne takie programy dla zwykłych śmiertelników (copy). A faktycznie zdarzają się teksty, w których w cholerę ustaw trzeba zamieścić.

Ja też nie kopiuję niczego, a korzystam z antyplagiatu i uważam, że powinien korzystać każdy uczciwy copy. Wiem, że w necie istnieje mnóstwo tekstów na dany temat, a ja do pisania swojego korzystam z 2-3 źródeł, czasami więcej, ale to i tak nic w porównaniu do ilości tekstów na dany temat już opublikowanych w sieci. Mogę napisać mój tekst unikalnie tylko wobec źródeł, dlatego wolę sprawdzić, czy czasem nieumyślnie nie napisałam czegoś, tak jak już jest napisane w jakimś innym tekście. To jest nie tylko uczciwe, ale i pomocne, kiedy trzeba pisać kilka tekstów na ten sam temat albo umieszczać w tekście długie frazy kluczowe, nazwy, ustawy i inne sformułowania, których nie da się zmienić i napisać inaczej. Dzięki temu mam możliwość obrony w razie ewentualnego zarzucania mi plagiatu przez klienta. Mogę mu wysłać wynik sprawdzenia, a nawet cały raport i udowodnić, że żadnego plagiatu nie ma, albo że to, co zostało wskazane jako plagiat, to "rzeczy", których nie da się napisać inaczej. Też do pewnego czasu nie wiedziałam, że każdy szary Kowalski może korzystać z takiego systemu i byłam mile zaskoczona jak wpisałam w google antyplagiat i mi pokazało właśnie m. in. plag.pl, z którego zaczęłam korzystać i jestem zadowolona. 

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Pigułka
      Jestem copywriterką z kilkuletnim stażem. Tworzę teksty o szerokiej tematyce. Skutecznie łączę ze sobą ciekawą treść z zasadami SEO. Zlecenia wykonuję z pełnym zaangażowaniem, rzetelnie i terminowo.

Jakie treści mogę dla Ciebie stworzyć?

- artykuły wysokiej jakości,

- teksty na firmowe strony www,

- treści blogowe,

- opisy produktów,

- posty na FB,

- newslettery,

- artykuły poradnikowe,

- wysokiej jakości treści na zaplecza,

- wpisy do katalogów,

- precle,

- opisy stron www (opisy seo).

Oprócz tego:

- przeredaguję tekst, dzięki czemu zyskasz unikalną treść,

- stworzę tekst, do którego dobiorę najbardziej przyjazne dla wyszukiwarki słowa kluczowe,

- zamieszczę tekst na Wordpressie,

- zaplanuję tematykę treści na Twojej stronie.

Nie wystawiam faktury VAT, preferowana forma rozliczenia - umowa o dzieło.

Zachęcam do kontaktu: anna.pigula@op.pl
    • By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter (w branży od 2008 roku) chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• By CopywriterPaulina
      Stworzę kreatywne posty z wykorzystaniem grafiki na Facebooka i Instagrama, teksty do mailingu, opisy produktów w sklepie internetowym, teksty na każdą tematykę i wszystko co z tym związane z uwzględnieniem wszystkich Państwa wymagań i sugestii za niewygórowana cenę w pakiecie pełne zaangażowanie oraz dokładne zapoznanie się z każdym tematem pracy. 

email kontaktowy: paulinap577@yahoo.com
      Zapraszam do współpracy!
    • By Juve
      Witajcie,

szukam możliwości, aby pracować w obszarze digital marketingu (np. SEO, content marketing, analityka). Posiadam już w tym pierwsze doświadczenia i pewną wiedzę.
      Mam m.in. certyfikat Google Analytics i Marketing Analytics (z platformy Udacity - wykonałem 8 projektów w języku angielskim sprawdzanych przez mentorów).

Jestem otwarty na różne propozycje oraz formy współpracy (B2B, UoP, zlecenie). Obecnie jestem dostępny niemalże pełnoetatowo. Interesuje mnie praca zdalna, ewentualnie hybrydowa (Łódź).

Przykładowe zlecenia, które mogę wykonywać:
       - pisanie wartościowych artykułów
       - tworzenie zaplecza blogowego na darmowych/dostarczonych szablonach
       - analityka danych
       - tworzenie opisów do produktów na sklepach internetowych
       - działania social media

Zapraszam do kontaktu. Najpierw na forumowy mail: juve160787@gmail.com.
      Zainteresowanym chętnie opowiem coś więcej o sobie i wyślę, np. przykładowe teksty.

Pozdrawiam i zapraszam.

• By seo-synonimy
      [Wykonam] Zlecenia na synonimy/teksty SEO! [PL i ENG] Tanio, precyzyjnie i szybko

Dzień dobry!
      Dziękuję za zainteresowanie moim ogłoszeniem. Jako doświadczony copywriter (w branży od 2008 roku) chętnie podejmę się realizacji zleceń dotyczących tworzenia treści - pisania nowych, unikalnych i zoptymalizowanych tekstów na: strony firmowe/sklepy (opisy kategorii i produktów), pod zaplecza SEO, na witryny typu landing page, na portale (artykuły sponsorowane), blogi, wizytówki firmowe lub teksty reklamowe z najróżniejszymi słowami (frazami) kluczowymi. Dostarczam zoptymalizowane teksty pod wskazane w zleceniu słowa kluczowe, z odpowiednim formatowaniem, nagłówkami i nasyceniem oraz odmianami fraz (istnieje również możliwość zamówienia researchu fraz pod artykuły/stronę).
      Specjalizuję się również w synonimizacji (teksty z klamrami pisane od podstaw lub dodawanie synonimów do przesłanych przez Klienta artykułów, możliwe wielokrotne zagnieżdżanie) i redagowaniu/optymalizacji gotowych tekstów. Piszę artykuły w języku polskim i angielskim - również synonimy. Wszystko na potrzeby oraz pod dyktando klienta. Zapewniam fachowość, profesjonalizm i terminowość.
      Gwarantuję rzetelne podejście do tematu oraz szybkość wykonania zleceń za rozsądne pieniądze. Szukam zamówień pojedynczych lub stałej współpracy. Copywritingiem zajmuję się zawodowo, w branży od 2008 roku.

Realizuję zlecenia na:

- opisy produktów, kategorii i firm (teksty na strony firmowe i sklepy internetowe),
      - teksty wyższej jakości (poradniki, recenzje, artykuły blogowe/branżowe),
      - artykuły sponsorowane i reklamowe,
      - wpisy do katalogów, wpisy na blogi, teksty na fora internetowe,
      - zwykłe teksty (precle),
      - teksty na zaplecza SEO,
      - teksty na e-mail (newsletter),
      - teksty w języku angielskim (zarówno teksty zapleczowe, jak i firmowe/wyższej jakości),
      - synonimy (dodawanie synonimów do gotowych tekstów lub tworzenie tekstów z synonimami od podstaw, również wielokrotnie zagnieżdżonych; synonimy w języku PL i ENG),
      - tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie,
      - pisanie newsów i ich publikacja, prowadzenie blogów,
      - opowiadania, e-booki,
      - redagowanie tekstów, przygotowywanie napisanych tekstów pod kątem kampanii SEO (optymalizacja gotowych tekstów).

Cechuje mnie:

- komunikatywność,
      - dyspozycyjność,
      - terminowość,
      - profesjonalizm,
      - doświadczenie,
      - kreatywność (nie boję się żadnego tematu, piszę unikalne, ciekawe teksty zarówno poradnikowe, jak i wpisy na strony firmowe i opisy produktów a także teksty na potrzeby SEO – dla mnie każde zlecenie to nowe wyzwanie),
      - precyzja i dokładność synonimizacji tekstów (każdy synonim jest gruntownie sprawdzany, aby idealnie pasował do kontekstu zdania i całego tekstu – w efekcie po wygenerowaniu tekst jest logiczny i spójny),
      - dbanie o unikalność i dokładność realizacji zleceń (piszę teksty tylko i wyłącznie unikalne, spełniające wszystkie wymagania Zamawiających).

W ofercie również tworzenie stron w oparciu o CMS (WordPress), publikacja i optymalizacja gotowych artykułów, administracja witryn, audyty SEO, wdrożenia optymalizacyjne SEO i wiele więcej!

Zapraszam do kontaktu na e-mail: damian@seo-synonimy.pl w celu zapoznania się z cennikiem oraz portfolio a także przetestowania moich umiejętności. Przy większych zamówieniach lub dla stałych Klientów udzielam atrakcyjne rabaty! Zapraszam do współpracy - Damian.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy