Jump to content

pawig

Forumowicze
 • Content Count

  402
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

pawig last won the day on September 1 2020

pawig had the most liked content!

Community Reputation

135 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

892 profile views
 1. Stawki na TB nawet nie mogą być takie jak w agencjach Seo, bo na tym polega model biznesowy takich platform - dobre teksty za niską cenę. Dlatego nie można oczekiwać cudów, ale te stawki, które są teraz są naprawdę śmiesznie niskie. No kurcze 2,40zl za 1000 znaków zapleczówki BRUTTO...
 2. Zgadzam się z przedmówczynią w 100%. Kiedyś TB był dla mnie główną platformą, na której pisałem. Teraz robię to sporadycznie. Wszystko przez niskie stawki. U konkurencji można zarobić dużo lepiej. Ostatnia podwyżka stawek na TB miała miejsce... w grudniu 2018 roku. Dramat.
 3. Ja dziś dostałem. Ale z innej beczki. GC przywróćcie możliwość anulowania podjętego zlecenia. To nie jest sposób na te lewe konta. Dostaje się rykoszetem normalnym copy, którzy uczciwie realizują zlecenia, no ale czasem trzeba anulować.
 4. Nie rozumiem dlaczego się czepiacie tej liczby copy. GC realizuje działania marketingowe, które mają na celu przyciągnięcie nowych klientów, którzy... mają Wam/nam płacic kasę za teksty. A Wy wbijacie szpile, w sumie sami sobie.
 5. Za te stawki na TB to olej takiego klienta i bierz inne zlecenia. Inna sprawa, to że podstaw Seo nie ogarniasz
 6. Jak wpisujesz frazę w Google w cudzysłowiu to, uogólniając, Google szuka stron, na których ta fraza znajduje się dosłownie i identycznie tak jak ją wpisałaś. Dlatego kopiujesz sobie ze swojego tekstu 2-3 zdania i wrzucasz go Google w cudzysłowie. To, że nie znalazłaś wszystkich swoich tekstow to norma. Ja też nie znajduje. A powodów może być wiele. Tekst nie został wykorzystany. Strona, na której jest tekst nie została zaindeksowana przez Google. Test mógł zostać przez klienta przeredagowany. No powodów może być wiele.
 7. Kopiujesz fragment tekstu i wrzucasz w Google. Tylko koniecznie w cudzysłowie.
 8. A dostaliście wszyscy już swoje pity? Co prawda luty się jeszcze się skończył, ale to mnie jeszxze nic nie dotarło.
 9. Nie chce mi się wierzyć, aby to moderator odrzucił tekst z takiego powodu. No nie zdarzyło się, aby moderator odrzucił tekst, bo nieco przekracza liczbę zleconych znaków. Poza tym tekst "szkoda pieniędzy na tak krótkie wpisy" świadczy właśnie o tym, że tekst wywalił klient. Z innej beczki, TB jak tam wpłaty? I mnie jedna czeka 11 dzień, druga 7 dzień. Oczywiście wszystko jest ok, bo zgodnie z regulaminem czas oczekiwania może wynosić do 14. Tylko zwykle wcześniej wypłaty były realizowane W grudniu miałem już chyba po 3 dniach
 10. Możesz. Autorskie prawa osobiste i autorskie prawa majątkowe to dwie inne bajki, tak ogólnie. Możesz w portfolio dawać linki do swoich artykułów. Możesz dać link do strony, na której jest Twój test. Ale tego tekstu nie możesz umieścić na swojej stronie, np. w zakładce portfolio. Mówiąc najprościej, możesz się pochwalić światu, że to Ty napisałeś/aś, ale nie możesz z tego tekstu korzystać. Link TAK, publikacja tekstu na swojej stronie NIE.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy