Jump to content

pawig

Forumowicze
 • Content Count

  417
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

pawig last won the day on September 1 2020

pawig had the most liked content!

Community Reputation

140 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

959 profile views
 1. W marcu zleciłem dwie wypłaty. Jedna została zrealizowana po 5 dniach, druga po 3. W kwietniu też zleciłem dwie wypłaty. Jedna czeka 13 dzień, druga 7 dzień. Ok, na tę chwilę wszystko jeszcze zgodnie z regulaminem. Ale wkurza mnie to, że na TB te wypłaty to jest jakaś jedna wielka loteria.
 2. Dziś mija mi 11 dzień oczekiwania na wypłatę środków. Wiem, że zgodnie z regulaminem jest 14 dni, ale Wy też w ostatnim czasie tak długo czekaliście/czekacie?
 3. Ja mam pytanie do TB Dlaczego pobieracie 3zl od każdej wypłaty? Jeszcze lata temu jak startowaliście to było nawet zrozumiałe. Każdy bank za przelew do innego banku brał prowizję. Dziś czasy się zmieniły i przelewy w każdym banku są za free, i dotyczy to także kont firmowych. Stąd moje pytanie, dlaczego zabieracie nam 3zl od każdej wypłaty? To tak jakbysmy jeden tekst zawsze pisali za darmo. Poproszę o racjonalną i konkretną odpowiedź.
 4. 1. Nie prowadzimy tu doradztwa podatkowego. To wątek na forum o TB, a nie rozliczaniu podatków. 2. TB wysyłało pity mailem. Jeśli nie dostałeś to sprawdź foldervze spamem, może tam wpadł. 3. Jeśli nie ukończyłeś 26 lat to jesteś zwolniony z podatku dochodowego, a zatem nic nie musisz płacić. 4. Jeśli w minionym roku miałeś dochód tylko z pracy (umowa o pracę, zlecenie, dzieło) to nie musisz składać zeznania rocznego, bo dochody te są w Twoim przypadku nieopodatkowane.
 5. Teksty przechodzą przez antyplagist. Skoro przeszedł to plagiatem nie jest. Może klient o tym nie wie.
 6. Pan sobie da spokój, bo gadanie z jegomościem Herkulesem nie ma żadnego sensu Szkoda Pana czasu i nerwów
 7. No to mnie zmartwiłaś. W styczniu rzeczywiście wypłaty szły długo, ale wtedy był okres PITowy. To ok. W lutym wypłatę dostałem po 4 dniach to fajnie. A teraz niby znowu coś jest nie tak... Eh
 8. Ja bym chciał się odnieść do zleceń z fazami typu "warsztat samochodowy Warszawa", "gabinet kosmetyczny Wrocław" itp. Byłoby dobrze, jakby klienci w opisie zlecenia dawali jasne wytyczne co do użycia tych fraz. 1. Czy można taką fazę odmienić. Jeśli tak to nie ma problemu. W tekście użyje się frazy odmienionej, a pod tekstem w niezmiennej formie, aby tekst przeszedł przez system. 2. Czy frazy nie można odmienić. W takim przypadku przydałaby się adnotacja klienta, że zgadza się na to, aby zdanie z taką frazą nie było w pełni poprawne. Przykład: W celu wymiany opon najlep
 9. Ja chciałbym zadać proste pytanie do TB. Czy panujecie w najbliższym czasie podnieść stawki dla copy, a jesli tak to kiedy? Czy być może nie macie tego w planach to odpowiedzcie jasno, że żadnych podwyżek stawek dla copy w najbliższym czasie nie będzie. Myślę, że to proste pytanie, na które bez problemu można odpowiedzieć.
 10. Banalny przykład. Na TB za 1000 znaków precla 1,60 BRUTTO. U konkurencji sporo zleceń na precle za 2,80 NETTO za 1000 znaków. Może tu jest odpowiedz dlaczego zlecenia wisza i nikt ich nie bierze.
 11. Jeśli bierze zlecenia i ich nie realizuje to dostaje punkty karne. 10 punktów karnych i ban na trzy miesiące. Moim zdaniem błędem na TB jest to, że copy może jednocześnie zarezerwować x tekstów. Bo potem są takie sytuacje, które opisujesz. Zapewne ktoś nabrał kupę zleceń i się zwyczajnie nie wyrobił. Wziął za dużo. Wiem, że zdania na ten temat są podzielone, ale moim zdalniem lepiej byłoby, aby copy mógł zarezerwować tylko jedno zlecenie. Dopiero jak je zrealizuje to moze brać następne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy