Jump to content

noupe

Forumowicze
 • Content Count

  767
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

noupe last won the day on October 9

noupe had the most liked content!

Community Reputation

253 Excellent

About noupe

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poznań
 • Interests
  noupe.pl

Recent Profile Visitors

3,717 profile views
 1. Gorzej jak zleceniodawca w opisie zlecenia praktycznie nic nie napisze czego oczekuje od tekstów, a potem piszesz, wysyłasz, a on przesyła do poprawy, bo jednak mu chodziło o coś takiego i podaje przykład (link).Miałem tak kilka razy, odpuszczałem w ogóle (anulowałem rezerwację/poprawę), bo nie miałem czasu szarpać się z takim januszem o kilka złotych. Dlatego potrzeba czarna lista @marek_____ Są są, tylko trzeba wiedzieć które omijać nawet bez wchodzenia w szczegóły, sami się oznaczają nawet
 2. Komu nie wypłacili tego co się uzbierało, masz jakieś dowody?! Wypłaty są na drugi dzień na koncie od jej zlecenia w Panelu.
 3. Ktoś chyba pomylił portale i zleca szeptankę na GC (#84059) #84026 też chyba zabłądził, @GoodContent.pl
 4. Idąc do fryzjera znasz jego cennik przed wykonaniem usługi. Wykonując zlecenie na GC także wiesz przed podjęciem się, ile na nim zarobisz. Nie rozumiem twojego pomysłu, ktoś zleca tekst, ale dopiero po jego wykonaniu dowie się, ile ma za niego zapłacić? A jak go nie chce to odrzuca, copy traci czas? Żaden zleceniodawca ani piszący nie będzie tracił na to czasu.
 5. Zarezerwuje 5 tekstów na 24h i nie napisze, żadnego - głupota totalna. Teraz jest dobrze, rezerwujesz jeden tekst to najpierw go napisz, a jak skończysz to możesz kolejny.
 6. Nie oczekujcie odpowiedzi w weekend on nowego właściciela serwisu, bowiem to nie jednoosobowa firma jak było za Bartłomieja, teraz to co się zepsuło w piątek po 17:00 nikogo nie interesuje i naprawią w poniedziałek (najwcześniej, bo najpierw dostaniemy odpowiedź że "przekazano do odpowiedniego działu" ).
 7. @GoodContent.pl Czy jakiekolwiek zmiany zapowiadane wiele tygodni temu są w ogóle w realizacji? Czy to było zbywanie przez poprzedniego właściciela? Co z giełdą tekstów? Co ze zmianą przedłużania czasu przy poprawie tekstu, teraz zleceniodawca (złośliwie czy nie) może w nieskończoność przedłużać akceptację tekstu (zgłoszenie do poprawy = rozpoczęcie terminu 7 dni na automatyczną akceptację od nowa...). Co z udostępnieniem zleceniodawcą tego, ile copy dostaje "na rękę" (po odjęciu VAT, prowizji serwisu i dochodowego)? Coś czuje, że po zmianie właściciela będzie jeszcze gorzej z komunikacją z obsługą -.-'
 8. Przydałaby się czarna lista januszo-zleceniodawców, aby dodać takich i nie widzieć ich ściany zleceń z wymaganiami z kosmosu i żałosnymi stawkami. PS. Jak zleceniodawca doda copy do blokowanych to rozumiem, że taki copy wtedy nie widzi jego zleceń do realizacji?
 9. Wykonam zaplecze na cms WordPress. W skład wchodzi: jeżeli brak domeny - znalezienie podobnej tematycznie wygasłej domeny Instalacja i konfiguracja wordpress na serwerze klienta (przyjazne linki, yoast seo [konfiguracja typu nieindeksowanie tagów, kategorii], stworzenie profilu autora [imię,nazwisko,avatar]) Instalacja tematycznie pasującego motywu (w tym ustawienie widgetów jak: O mnie z avatarem i krótkim opisem, widget Najnowsze wpisy itp.) Napisanie 5 tekstów, każdy minimum 1500 znaków Dodanie podstrony typu "O mnie" / "Oferta" + Kontakt Stworzenie strony na facebook z włączonym automatycznym publikowaniem na tablicy wpisów z bloga Stworzenie profilu na instagram (stworzenie naturalnie wyglądającego profilu z takimi samymi danymi jak na blogu, avatar, opis, dodanie kilka wpisów) Podłączenie profili socialmedia z blogiem Podlinkowanie bloga (10 linków z blogów zapleczowych [typu "magazine", wielotematyczne] + 5 linków z serwisów NAP + 5 linków z serwisów ogłoszeniowych] Strona/blog będzie wyglądać jak naturalny blog prowadzony dla ludzi, a jeżeli ma to być strona wizytówka - będzie wyglądać jak wizytówka firmowa. Koszt stworzenia takiej jednej strony to 220zł netto (FV przez serwis useme.eu). Termin wykonania jednej strony: około 1 dnia. Przykłady wykonanych takich stron zapleczowych prześlę na PW / email. Kontakt: noupe@10g.pl lub poprzez prywatną wiadomość na forum
 10. Takich zleceń za dwa złote jest sporo, wystarczy posortować wg ceny brutto, na szczęście prawie nikt tego nie rusza, więc wymrą śmiercią naturalną poprzez to, że zleceniodawca anuluje zlecenie, zamrozi sobie środki, albo podniesie stawkę. Wszystko dlatego, że nadal zleceniodawcy nie widzą dokładnie ile copy zarabia na tekście, że aby copy dostał 4zł na rękę to zleceniodawca musi dać 7zł.
 11. @GoodContent.pl strona zamuuulaaaaa Kliknięcie w Wyświetl to lag na jakies 30s nim sie tekst wyswietli..
 12. Bo taka sytuacja powinna być umieszczona w regulaminie, czyli rozwiązanie umowy = zamknięcie konta z wypłata na rachunek pomniejszoną o koszty operacyjne typu 15zł, jeżeli zarobione jest mniej to nic nie zostaje wypłacone i tyle, nara. Bo to wciąż zarobione są pieniądze copywritera, który sprzedał prawa autorskie do tekstów, zamawiający zapłacił za nie i z nich korzysta, ale zleceniobiorcy nie zostały wypłacone środki, więc wynika z tego, że praw autorskich do nich nie przekazał.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy