noupe

Forumowicze
 • Zawartość

  672
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

noupe wygrał w ostatnim dniu 9 Wrzesień

noupe ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

187 Excellent

O noupe

 • Ranga
  @noupepl
 • Urodziny 20.01.1990

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poznań
 • Interests
  noupe.pl

Ostatnio na profilu byli

2383 wyświetleń profilu
 1. Pytanie do wydawców chwilówek

  ^ dlatego doprosić się nie można chociażby o podzielenie takiego wniosku na kilka etapów, bo jak sam widzę gdzieś na stronach formularze "wodospady" z 37 polami jeden pod drugim to się odechciewa
 2. Pytanie do wydawców chwilówek

  Normalnie za wniosek wypełniony, a wniosek do najkrótszych nie należy. Za samo wypełnienie wniosku niezależnie jaki będzie końcowy status pożyczki (czy wypełni już bezpośrednio wniosek z linka polecającego, czy też nie) to otrzymasz około 1.70$ za taki wniosek, a jak otrzyma pożyczkę wnioskujący to około 16$.
 3. Pytanie do wydawców chwilówek

  I chyba już się nie doczekamy, widać, że skupiają się na rynku USA.. Dlatego nie angażuje już 100% swoich "mocy" w PDM tak, jak to było w 2014, gdzie ludzie widzieli "coś nowego" i wypełniali wnioski jak szaleni, nie trzeba było angażować wiele sił, a wnioski wpadały. Teraz jak widzą ten sam schemat stron wychodzą z takiej witryny.
 4. Pytanie do wydawców chwilówek

  Nie odpowiem ci na to pytanie, bo w PDM nie ma takich leadów za "60 groszy". Za to widziałem najmniejsze na kwotę około 2$, za który (wniosek) otrzymałbyś w innych sieciach równe zero złotych. Poza tym taki wniosek za dwa dolary nadal "pracuje". Widzę, za to potencjał w tworzeniu własnych landingów z bardziej rozbudowanymi formularzami pożyczkowymi, gdyż pożyczkobiorca widząc kolejny raz prawie taką samą stronę, tę samą firmę nie jest za bardzo chętny do wypełniania wniosku. Zdesperowani zawsze szukają czegoś nowego.
 5. Pytanie do wydawców chwilówek

  To, że nie potrafisz wykorzystać potencjału PDM nie oznacza, że nie można na tym $ wyciągnąć... Adsense? W dobie Adblocka i uBlocka? Co drugi polski internauta korzysta z blokowania reklam.
 6. @YedenJa czasem korzystam z goodcontent.pl, gdyż w textbookers nie podobało mi się to że są sztywne stawki za teksty, w goodcontent jak potrzebujesz pilnie tekstów, to wiesz, że jak ustawisz ponadprzeciętne stawki za tekst to zostanie to zrealizowane w ciągu godziny, a na TXB musiałem czekać 96h jak jakiś copy wykonał zlecenie, bo TXB zaoferował 15% bonusu za zlecenie z powodu deadline.
 7. Pytanie do wydawców chwilówek

  A krótkiego formularza pożyczkowego (zmniejszenie ilości pól do wypełnienia, albo chociażby podzielenie go na kilka etapów, by można było swoje landingi robić w miarę wyglądające) w PDM jak nie ma tak nie ma. Pisałem wiadomość o tym w 2016 roku do account menadżera jak jeszcze nim był Pan Mateusz (teraz już jest chyba czwarta osoba inna na tym stanowisku). Długo wam jeszcze zejdzie?
 8. Budowanie zaplecza

  Przecież to, że domena wygasła nie oznacza, że jako nowy właściciel tej domeny mamy prawa do tego co się na niej znajdowało (ale to chyba wiadome). Chyba, że poczekamy 70 lat od śmierci autora na przejście praw autorskich do domeny publicznej.
 9. Tylko bardzo często wygasle.net pokazuje, że strona linkuje na jakieś frazy (a nawet w top10), a jak ręcznie sprawdzam w semstorm to jest 0 fraz. :|
 10. Księgowość online - Co polecacie?

  ^ i ktoś płaci za taką marną szeptankę?
 11. @swits.pl samoodnawiające się?
 12. propagacja dnsów może trwać i z 30h więc takie "u mnie nie działa" jest bez sensu, nie minęło jeszcze chyba nawet 20h od działania strony (np. u mnie działa nieprzerywalnie od wczoraj od jakoś 16:00)
 13. aktualizacja pagerank zapomnieli?

  #60groszyzawpis
 14. Wykonam strony zapleczowe na platformach blogowych (typu blogspot, wordpress, tumblr itp) darmowych platformach do tworzenia swoich stron firmowych/osobistych (typu Weebly, Yola, Zoho itp) statyczne strony na HTML/HTML5/CSS (oparte na prostym CMS (Piko) do zarządzania podstronami na darmowych hostingach lub przesłanie gotowych plików do wgrania na własny serwer) strony zapleczowe na oparte na CMS WordPress Każda strona to: ładny i schludna, darmowy szablon (jeżeli szablon ma zbędne boxy/reklamy to usunięcie ich, jeśli pozwala na to panel) mini-logotyp (grafika z darmowych stocków + napis) 2 unikalne teksty (każdy min. 1000 znaków) do każdego tekstu tematyczna grafika (z darmowych baz zdjęć), mini-logotyp itp. jeżeli będzie potrzeba to wstawienie linków, stworzenie strony typu Kontakt (formularz kontaktowy, mapka, dane kontaktowe) Podlinkowanie każdej strony zapleczowej tj. tworzę tekst z synonimami, dodaje link z anchorem i każdą stronę dodaję do 20 stron (20 linków na każdą stronę; blogi wordpress.com, blog.pl, blogspot, tumblr) Koszt jednej strony z podlinkowaniem: 30 zł Kwota zależna jest od ilości podstron czy też wielkości zamówienia (przy większych spore rabaty) Przykładowe realizacje podeślę na e-mail. Możliwość dowolnej konfiguracji gotowych stron (ilość podstron itp, wtedy wycena indywidualna). Możliwość rozliczenia przez serwis useme.eu (FV) Błyskawiczny termin realizacji - nawet w 24h. Kontakt e-mail: noupe@10g.pl
 15. Seopilot.pl

  WTF? TO tak zawsze było?