Jump to content

noupe

Forumowicze
 • Content Count

  777
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

noupe last won the day on October 9 2019

noupe had the most liked content!

Community Reputation

256 Excellent

About noupe

 • Rank
  @noupepl
 • Birthday 01/20/1990

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poznań
 • Interests
  noupe.pl

Recent Profile Visitors

4,137 profile views
 1. Jeżeli masz WOO to tam chyba idzie z automatu https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/Structured-data-for-products
 2. Ty nie napiszesz, ale chętnie napisze ktoś inny z setek copywriterów na platformie.
 3. Wszystkie PITy-11 i tak są już dostępne od dzisiaj na podatki.gov.pl w jednym miejscu. Oczywiście nie trzeba wysyłać papierowym listem. Wystarczy e-mail z potwierdzeniem odbioru albo wrzucenie na serwer, gdzie pracownik potwierdza odbiór (coś jak jest teraz/lub było z rachunkami w GC poprzez kliknięcie Akceptuje).
 4. A myślisz, że każdy siedzi 24/7 przy goodcontent, żeby sprawdzać teksty? Zapewne zlecenie jest większe i czeka zleceniodawca na email z goodcontent ze stausem, że Teksty zostały zrealizowane i dopiero wtedy sprawdza je i akceptuje. Nikt nie bedzie co 10min sprawdzał zlecenie czy czasem ktoś czegoś nie podesłał... Dobrze będzie jak akceptacja będzie wcześniej niż automatyczna po 7 dniach.
 5. 2) Tylko jak to rozwiązać od strony umowy, teraz w UoD wypisują wszystkie ID zleceń których dotyczy rachunek, a jak chcesz wypłacić np. 110zł to jak to podzielą na kwoty ze zleceń? Chociaż w sumie nie orientuję się czy konieczne jest wypisywane za co jest konkretnie rachunek, czy konieczne jest wypisywanie wszystkich ID.
 6. Za nowego właściciela tez miałem już taką sytuację, że odrzuciło za niby plagiat, ale po napisaniu emaila szybko przywrócili tekst do akceptacji. Więc widocznie błąd "sprawdzacza".
 7. noupe

  DZIEŃ CAPS LOCKA

  CAPSLOCK CREW LEPIEJ WIDOCZNI WIDOCZNIE LEPSI
 8. Gorzej jak zleceniodawca w opisie zlecenia praktycznie nic nie napisze czego oczekuje od tekstów, a potem piszesz, wysyłasz, a on przesyła do poprawy, bo jednak mu chodziło o coś takiego i podaje przykład (link).Miałem tak kilka razy, odpuszczałem w ogóle (anulowałem rezerwację/poprawę), bo nie miałem czasu szarpać się z takim januszem o kilka złotych. Dlatego potrzeba czarna lista @marek_____ Są są, tylko trzeba wiedzieć które omijać nawet bez wchodzenia w szczegóły, sami się oznaczają nawet
 9. Komu nie wypłacili tego co się uzbierało, masz jakieś dowody?! Wypłaty są na drugi dzień na koncie od jej zlecenia w Panelu.
 10. Ktoś chyba pomylił portale i zleca szeptankę na GC (#84059) #84026 też chyba zabłądził, @GoodContent.pl
 11. Idąc do fryzjera znasz jego cennik przed wykonaniem usługi. Wykonując zlecenie na GC także wiesz przed podjęciem się, ile na nim zarobisz. Nie rozumiem twojego pomysłu, ktoś zleca tekst, ale dopiero po jego wykonaniu dowie się, ile ma za niego zapłacić? A jak go nie chce to odrzuca, copy traci czas? Żaden zleceniodawca ani piszący nie będzie tracił na to czasu.
 12. Zarezerwuje 5 tekstów na 24h i nie napisze, żadnego - głupota totalna. Teraz jest dobrze, rezerwujesz jeden tekst to najpierw go napisz, a jak skończysz to możesz kolejny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy