noupe

Forumowicze
 • Content Count

  741
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

noupe last won the day on January 25

noupe had the most liked content!

Community Reputation

224 Excellent

About noupe

 • Rank
  @noupepl
 • Birthday 01/20/1990

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poznań
 • Interests
  noupe.pl

Recent Profile Visitors

3,456 profile views
 1. A czy jakikolwiek urzędnik w tym kraju ponosi odpowiedzialność za np. zniszczenie komuś przedsiębiorstwa?
 2. PESEL tu, PESEL tam, a później "Sprawa dla reportera" -.-' http://www.wykop.pl/ramka/4889373/i-ty-mozesz-byc-ofiara-pieprz-ch-parabankow/
 3. noupe

  Strona firmowa - co zmienić? :)

  Przede wszystkim zdjęcie w header na bardziej polskie, aby nawiązywało do Katowic i lotniska. Bo te chińskie oznakowania na jezdni nie kojarzą mi się z usługami świadczonymi w Polsce. Numer telefonu powinien być podlinkowany poprzez <a href="tel:"> (wywoływanie numeru na urządzeniach mobilnych).
 4. Widać cały tekst. Trochę bez sensu by było akceptować cały tekst widząc tylko jego część.
 5. Pracodawcy mieli czas do końca stycznia na wysłanie elektronicznych PITów-11 do US. Do końca lutego możesz otrzymać papierową wersję, ale do końca stycznia właśnie był termin, aby właśnie od 15. lutego móc już zalogować się i przesłać przez https://www.podatki.gov.pl Tam są informacje od jakich NIPów (firm) dostali PIT-11. Nie ma niestety tam elektronicznych wersji tych pit-11. https://ksiegowosc.infor.pl/wiadomosci/2841855,PIT-11-do-US-do-konca-stycznia-polowa-firm-obawia-sie-ze-nie-zdazy.html
 6. Kiedyś w TB widziałem, że do precli można było tylko frazy dodać a do zapleczowych i specjalistycznych można było dopisać duże wytyczne w dużym polu (textarea). Teraz dla testów chciałem sprawdzić i nie widzę tego pola do opisu zlecenia: Usunęli to?
 7. "Administratorem danych osobowych jest Cyfrowy Polsat S.A." Może formularz jest podpięty pod jakiś niedziałający email? Może spróbować napisać reklamacje na kontakt@cyfrowypolsat.pl,
 8. Kwotę za jaką by chciał copy sprzedać powinien on sam ustalać. I mogłaby być ona większa ale równie dobrze mniejsza niż ze zlecenia.
 9. @GoodContent.pl proszę o wprowadzenie mechanizmu sprawdzania czy dana fraza/y, która chyba po coś jest wpisywana w opcjach zlecenia czy się pojawia w treści przesłanego przez copy tekstu, bo bardzo często dostaje teksty przepuszczone bez fraz... U konkurencji działa to tak, że nawet takiego tekstu nie prześle copy jeżeli nie ma w nim frazy 1:1 w treści.
 10. @GoodContent.pl Ktoś ma teraz w ogóle ocenę powyżej 4.7? Bo jeżeli nie, albo jest ich bardzo mało to wydłuży to bardzo czas oczekiwania na teksty przez zleceniodawców, którzy wystawią zlecenie pow. 9zł/1000znaków. Dotychczas, gdy wystawiało się zlecenia po te 8zł/1000 znaków to rezerwowane były bardzo szybko i gotowe do odbioru po 1,5-2h.
 11. Może jakimś rozwiązaniem będzie możliwość oceny przez zleceniodawców tekstów zaakceptowanych do 7 dni wstecz? Albo dać każdemu copywriterowi ocenę wyjściową 5.0.
 12. A ten e-mail dostali tylko osoby z kontem Zleceniodawcy?
 13. Na takiej samej zasadzie, jak np. restaurację. To, że ktoś idzie do niej nie oznacza, że nie potrafiłby sobie w domu sam ugotować Do oceny dania tekstu nie potrzeba jest ścisła wiedza na każdy temat, bo przecież copy też nie zna się na wszystkim.
 14. Zawsze można poszukać zleceń na własną rękę, a nie czekać na gotowe
 15. Dokładnie!!1111onneneonoenoe Dawać 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH za utrudnione warunki pracy w biedaszybie copy xDxD https://www.wykop.pl/link/4736699/10-tys-zl-za-utrate-prawa-do-bezplatnego-wegla-wiadomo-kiedy-wejdzie-ustawa/ Piszesz jakby ktoś cię zmuszał do pisania dla danej platformy czy osoby/firmy... Nie odpowiadają warunki? Zmieniam pracę, firmę, zakładam własną i na własną rękę szukam klientów (tylko, że wtedy nie jest tak łatwo, bo nie masz podane wszystkiego na tacy czyli: gotowe zlecenia do pisania czy rozliczenia). Nie jesteś np. ratownikiem medycznym na państwówce, że raczej nie masz wyboru. Copy, którzy są bardzo dobrzy w tym co robią, nawet nie korzystają z tego typu platform, tylko działają na własną rękę i mają tak rozbudowaną siatkę klientów, którzy polecają ich usługi - niech to da ci do myślenia. Widzę, że ustrój "DEJ DEJ mi się należy" mocno tkwi w narodzie.