Jump to content

noupe

Forumowicze
 • Content Count

  779
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Everything posted by noupe

 1. noupe

  Zmien PIEC

  Tak właśnie działa szerzenie nienawiści, dzielenie społeczeństwa poprzez propagandę TVPiS...
 2. Jeżeli masz WOO to tam chyba idzie z automatu https://github.com/woocommerce/woocommerce/wiki/Structured-data-for-products
 3. Ty nie napiszesz, ale chętnie napisze ktoś inny z setek copywriterów na platformie.
 4. Wszystkie PITy-11 i tak są już dostępne od dzisiaj na podatki.gov.pl w jednym miejscu. Oczywiście nie trzeba wysyłać papierowym listem. Wystarczy e-mail z potwierdzeniem odbioru albo wrzucenie na serwer, gdzie pracownik potwierdza odbiór (coś jak jest teraz/lub było z rachunkami w GC poprzez kliknięcie Akceptuje).
 5. A myślisz, że każdy siedzi 24/7 przy goodcontent, żeby sprawdzać teksty? Zapewne zlecenie jest większe i czeka zleceniodawca na email z goodcontent ze stausem, że Teksty zostały zrealizowane i dopiero wtedy sprawdza je i akceptuje. Nikt nie bedzie co 10min sprawdzał zlecenie czy czasem ktoś czegoś nie podesłał... Dobrze będzie jak akceptacja będzie wcześniej niż automatyczna po 7 dniach.
 6. 2) Tylko jak to rozwiązać od strony umowy, teraz w UoD wypisują wszystkie ID zleceń których dotyczy rachunek, a jak chcesz wypłacić np. 110zł to jak to podzielą na kwoty ze zleceń? Chociaż w sumie nie orientuję się czy konieczne jest wypisywane za co jest konkretnie rachunek, czy konieczne jest wypisywanie wszystkich ID.
 7. Za nowego właściciela tez miałem już taką sytuację, że odrzuciło za niby plagiat, ale po napisaniu emaila szybko przywrócili tekst do akceptacji. Więc widocznie błąd "sprawdzacza".
 8. noupe

  DZIEŃ CAPS LOCKA

  CAPSLOCK CREW LEPIEJ WIDOCZNI WIDOCZNIE LEPSI
 9. Gorzej jak zleceniodawca w opisie zlecenia praktycznie nic nie napisze czego oczekuje od tekstów, a potem piszesz, wysyłasz, a on przesyła do poprawy, bo jednak mu chodziło o coś takiego i podaje przykład (link).Miałem tak kilka razy, odpuszczałem w ogóle (anulowałem rezerwację/poprawę), bo nie miałem czasu szarpać się z takim januszem o kilka złotych. Dlatego potrzeba czarna lista @marek_____ Są są, tylko trzeba wiedzieć które omijać nawet bez wchodzenia w szczegóły, sami się oznaczają nawet
 10. Komu nie wypłacili tego co się uzbierało, masz jakieś dowody?! Wypłaty są na drugi dzień na koncie od jej zlecenia w Panelu.
 11. Ktoś chyba pomylił portale i zleca szeptankę na GC (#84059) #84026 też chyba zabłądził, @GoodContent.pl
 12. Idąc do fryzjera znasz jego cennik przed wykonaniem usługi. Wykonując zlecenie na GC także wiesz przed podjęciem się, ile na nim zarobisz. Nie rozumiem twojego pomysłu, ktoś zleca tekst, ale dopiero po jego wykonaniu dowie się, ile ma za niego zapłacić? A jak go nie chce to odrzuca, copy traci czas? Żaden zleceniodawca ani piszący nie będzie tracił na to czasu.
 13. Zarezerwuje 5 tekstów na 24h i nie napisze, żadnego - głupota totalna. Teraz jest dobrze, rezerwujesz jeden tekst to najpierw go napisz, a jak skończysz to możesz kolejny.
 14. Nie oczekujcie odpowiedzi w weekend on nowego właściciela serwisu, bowiem to nie jednoosobowa firma jak było za Bartłomieja, teraz to co się zepsuło w piątek po 17:00 nikogo nie interesuje i naprawią w poniedziałek (najwcześniej, bo najpierw dostaniemy odpowiedź że "przekazano do odpowiedniego działu" ).
 15. @GoodContent.pl Czy jakiekolwiek zmiany zapowiadane wiele tygodni temu są w ogóle w realizacji? Czy to było zbywanie przez poprzedniego właściciela? Co z giełdą tekstów? Co ze zmianą przedłużania czasu przy poprawie tekstu, teraz zleceniodawca (złośliwie czy nie) może w nieskończoność przedłużać akceptację tekstu (zgłoszenie do poprawy = rozpoczęcie terminu 7 dni na automatyczną akceptację od nowa...). Co z udostępnieniem zleceniodawcą tego, ile copy dostaje "na rękę" (po odjęciu VAT, prowizji serwisu i dochodowego)? Coś czuje, że po zmianie właściciela będzie jeszcze gorzej z komu
 16. Przydałaby się czarna lista januszo-zleceniodawców, aby dodać takich i nie widzieć ich ściany zleceń z wymaganiami z kosmosu i żałosnymi stawkami. PS. Jak zleceniodawca doda copy do blokowanych to rozumiem, że taki copy wtedy nie widzi jego zleceń do realizacji?
 17. Wykonam zaplecze na cms WordPress. W skład wchodzi: jeżeli brak domeny - znalezienie podobnej tematycznie wygasłej domeny Instalacja i konfiguracja wordpress na serwerze klienta (przyjazne linki, yoast seo [konfiguracja typu nieindeksowanie tagów, kategorii], stworzenie profilu autora [imię,nazwisko,avatar]) Instalacja tematycznie pasującego motywu (w tym ustawienie widgetów jak: O mnie z avatarem i krótkim opisem, widget Najnowsze wpisy itp.) Napisanie 5 tekstów, każdy minimum 1500 znaków Dodanie podstrony typu "O mnie" / "Oferta" + Konta
 18. Takich zleceń za dwa złote jest sporo, wystarczy posortować wg ceny brutto, na szczęście prawie nikt tego nie rusza, więc wymrą śmiercią naturalną poprzez to, że zleceniodawca anuluje zlecenie, zamrozi sobie środki, albo podniesie stawkę. Wszystko dlatego, że nadal zleceniodawcy nie widzą dokładnie ile copy zarabia na tekście, że aby copy dostał 4zł na rękę to zleceniodawca musi dać 7zł.
 19. @GoodContent.pl strona zamuuulaaaaa Kliknięcie w Wyświetl to lag na jakies 30s nim sie tekst wyswietli..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy