Jump to content

Matthew1991

Forumowicze
 • Content Count

  236
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Matthew1991 last won the day on March 14 2020

Matthew1991 had the most liked content!

Community Reputation

63 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No ja właśnie jeszcze też nic nie dostałem. Czekam na ten PIT, bo wiem, że były wprowadzane jakieś korekty i przynajmniej u mnie w Urzędzie zrobił się bałagan.
 2. Z tego co mi wiadomo mają być wysyłane listem poleconym w ostatnim tygodniu lutego.
 3. Strona miała dziś jakieś zawirowania i działała przez pewien czas bardzo mozolnie. W tym czasie z automatu rozliczyło mi jeden tekst, który jednak nie pojawił się w finansach i nie dodano mi go do stanu konta. Napisałem już maila w tej sprawie. Sprawdźcie, czy u Was również nie wystąpiła podobna sytuacja.
 4. Herkules i Gocha/Joanna to ta sama półka niestety pod kątem zachowania. Trzeba robić swoje i nie oglądać się na nikogo
 5. Napisz, w takim przypadku na pewno zainterweniują. Nie wiem jak z kasą, ale w takiej sytuacji administracja powinna skontaktować się z klientem, bo to już jest naprawdę bardzo słabe działanie. W najgorszym wypadku zarządzający zaproponują Ci usunięcie tych tekstów ze statystyk.
 6. Też uważam, że blokowanie komuś możliwości rejestracji to niezbyt stosowna propozycja.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy