Jump to content

GoodContent.pl

Oficjalne
 • Content Count

  528
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

GoodContent.pl last won the day on September 1

GoodContent.pl had the most liked content!

Community Reputation

97 Excellent

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

5,308 profile views
 1. Tak od kilku godzin system antyplagiatowy nie działa. Wszystkie teksty znajdują się w systemie. Czekamy na usunięcie awarii. Oczywiście jak tylko wróci do normy poinformujemy o tym.
 2. Dzień dobry, W ciągu ostatniej doby, z przyczyn od nas niezależnych, wystąpiły problemy związane z działaniem systemu antyplagiatowego. Aktualnie system działa poprawnie. Co do wiadomości mail: Wyszło kilka powielonych wiadomości mail. Aktualnie system działa poprawnie.
 3. Oczywiście również weźmiemy to pod uwagę przy temacie propozycji zmian, które od Państwa otrzymujemy. @jatosiaNad tematem giełdy tekstów pracujemy - proszę uzbroić się w cierpliwość.
 4. @Ainee Klient, wybierając zlecenia prywatne na liście copywriterów widzi specjalizacje i może po specjalizacji wybrać copywriterów do napisania swoich zleceń.
 5. @Baba Jaga Zapraszam do kontaktu na mail kontakt@goodcontent.pl w takiej sytuacji
 6. Zgodnie z regulaminem: "... Klient ma prawo do rezygnacji z usługi. Rezygnacja może dotyczyć tylko tekstów niewykonanych, odrzuconych lub niezaakceptowanych przez Klienta. Nie można skorzystać z prawa do rezygnacji z usługi dotyczącej wykonania zaakceptowanych przez Klienta tekstów...." Oczywiście jak tylko pojawi się giełda tekstów, będziecie Państwo mogli wykorzystać teksty niezaakceptowane, sprzedając je na giełdzie.
 7. Problemy techniczne z działaniem systemu antyplagiatowego zostały rozwiązane. Aktualnie system działa poprawnie. Przepraszamy za utrudnienia.
 8. Występują problemy techniczne z działaniem systemu antyplagiatowego. Jesteśmy w trakcie rozwiązywania problemu. Jak tylko system zacznie działać poprawnie poinformujemy o tym. Przepraszamy za utrudnienia.
 9. Dzień dobry, wypłaty zgłoszone w weekend wychodzą od nas w poniedziałek rano. W związku z tym, w weekend znajdują się w systemie jako "oczekujące na realizację". Banki nie księgują przelewów zleconych w weekend. Dlatego też wypłaty zlecane od piątku do poniedziałku rana w całości są wypłacane w poniedziałek rano.
 10. Jak tylko dobrze poznamy GoodContent.pl będziemy rozważać wszystkie propozycje które mamy od Państwa. Na tą chwilę nadal poprawiamy kwestie techniczne. Oczywiście ten temat również rozważymy . Pozdrawiam, Renata Kasperek
 11. Już jaśniej to wygląda. Rozumiem, że musimy popracować nad wizerunkiem i oznaczyć teksty do poprawy. Dziękuję za wyjaśnienie!Postaramy się coś z tym zrobić.
 12. Potrzebuję potwierdzenia tej sytuacji. Jeśli mogę Państwa prosić, w momencie, gdy taka sytuacja będzie mieć miejsce, proszę przesłać screen na mail. Będziemy meli podstawy, żeby szukać problemu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy