Jump to content

GoodContent.pl

Oficjalne
 • Content Count

  538
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

GoodContent.pl last won the day on February 18

GoodContent.pl had the most liked content!

Community Reputation

108 Excellent

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

5,841 profile views
 1. Dzień dobry zapraszam do sprawdzenia wiadomość mail. Prawdopodobnie logował się Pan na zły adres.Jeśli nadal pojawią się problemy oczywiście będę starała się je rozwiązać.
 2. Osoby, które nie otrzymały PIT, proszę o kontakt na mail kontakt@goodcontent.pl. Wszystkie dokumenty zostały wysłane do końca lutego. Oczywiście podeślemy na mail tym, którzy nie otrzymali.
 3. Proszę problem z autozatwierdzaniem zgłosić na mail: kontakt@goodcontent.pl wszystko sprawdzę. Tylko proszę o wpisywanie w mailu daty i godziny dodania tekstu do panelu.
 4. Wszystkie naruszenia regulaminu można zgłaszać na adres mailowy kontakt@goodcontent.pl Na maile odpowiadamy bardzo szybko.
 5. Tabela powyżej jest dla Państwa wiadomości. Oczywiście liczba znaków do wybranej kategorii jest sugerowana, a nie obowiązkowa, oczywiście z możliwością edycji znaków. Zleceniodawca ma informacje, że kwota, jaką płaci to kwota brutto i copywriter dostaje kwotę pomniejszoną. Problem w brak umiejętności przeliczenia po stronie klienta.
 6. PITY od WhitePress będą wysyłane tradycyjną drogą pocztową w 2 połowie lutego.
 7. Wydaje mi się, że ze względu na początek roku. Styczeń to taki miesiąc, kiedy firmy dopiero robią plany marketingowe i nie mają jeszcze konkretnych działań i zamówień na teksty.
 8. ⚠️Uwaga copywriterzy - kolejne zmiany!⚠️ 🕝 Od dziś w GoodContent.pl dajemy Wam więcej czasu na napisanie dłuższych tekstów. Cieszycie się? 😉 Bez zmian zostaje 6 godzin na tekst mający 4000 zzs i mniej. ✏️Za każde dodatkowe 1000 zzs macie doliczone 30 min więcej.✏️ Na liście zamówień znajdziecie nową kolumnę: 🔹czas na napisanie tekstu🔹 Dajcie znać czy taka poprawka Wam się podoba🙃
 9. ⚠️🎉GoodContent wchodzi w Nowy Rok z nowymi zmianami. 👉A co dobrego u nas słychać? 😊 W zakładce lista zamówień zostal dodany nowy widok dla copywriterów. Znajdziecie tam dodatkową kolumnę "TYP", która daje możliwość podziału zamówień na: 🔸publiczne (oznaczone otwartą kłódką) 🔸dedykowane zamówienia prywatne (zamknięta kłódka). Możliwość sortowania zamówień po ich typie, co z pewnością ułatwi wychwycenie zamówień prywatnych. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany ułatwią pracę w Nowym Roku przy kolejnych zleceniach. A już niedługo będziemy informować o kolejnych ulepszeniach w GoodContent.😊
 10. Tak od kilku godzin system antyplagiatowy nie działa. Wszystkie teksty znajdują się w systemie. Czekamy na usunięcie awarii. Oczywiście jak tylko wróci do normy poinformujemy o tym.
 11. Dzień dobry, W ciągu ostatniej doby, z przyczyn od nas niezależnych, wystąpiły problemy związane z działaniem systemu antyplagiatowego. Aktualnie system działa poprawnie. Co do wiadomości mail: Wyszło kilka powielonych wiadomości mail. Aktualnie system działa poprawnie.
 12. Oczywiście również weźmiemy to pod uwagę przy temacie propozycji zmian, które od Państwa otrzymujemy. @jatosiaNad tematem giełdy tekstów pracujemy - proszę uzbroić się w cierpliwość.
 13. @Ainee Klient, wybierając zlecenia prywatne na liście copywriterów widzi specjalizacje i może po specjalizacji wybrać copywriterów do napisania swoich zleceń.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy