Jump to content

GoodContent.pl

Oficjalne
 • Content Count

  532
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

GoodContent.pl last won the day on February 18

GoodContent.pl had the most liked content!

Community Reputation

107 Excellent

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

5,526 profile views
 1. PITY od WhitePress będą wysyłane tradycyjną drogą pocztową w 2 połowie lutego.
 2. Wydaje mi się, że ze względu na początek roku. Styczeń to taki miesiąc, kiedy firmy dopiero robią plany marketingowe i nie mają jeszcze konkretnych działań i zamówień na teksty.
 3. ⚠️Uwaga copywriterzy - kolejne zmiany!⚠️ 🕝 Od dziś w GoodContent.pl dajemy Wam więcej czasu na napisanie dłuższych tekstów. Cieszycie się? 😉 Bez zmian zostaje 6 godzin na tekst mający 4000 zzs i mniej. ✏️Za każde dodatkowe 1000 zzs macie doliczone 30 min więcej.✏️ Na liście zamówień znajdziecie nową kolumnę: 🔹czas na napisanie tekstu🔹 Dajcie znać czy taka poprawka Wam się podoba🙃
 4. ⚠️🎉GoodContent wchodzi w Nowy Rok z nowymi zmianami. 👉A co dobrego u nas słychać? 😊 W zakładce lista zamówień zostal dodany nowy widok dla copywriterów. Znajdziecie tam dodatkową kolumnę "TYP", która daje możliwość podziału zamówień na: 🔸publiczne (oznaczone otwartą kłódką) 🔸dedykowane zamówienia prywatne (zamknięta kłódka). Możliwość sortowania zamówień po ich typie, co z pewnością ułatwi wychwycenie zamówień prywatnych. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany ułatwią pracę w Nowym Roku przy kolejnych zleceniach. A już niedługo będziemy informować o kolejnych ulepszeniach w GoodContent.😊
 5. Tak od kilku godzin system antyplagiatowy nie działa. Wszystkie teksty znajdują się w systemie. Czekamy na usunięcie awarii. Oczywiście jak tylko wróci do normy poinformujemy o tym.
 6. Dzień dobry, W ciągu ostatniej doby, z przyczyn od nas niezależnych, wystąpiły problemy związane z działaniem systemu antyplagiatowego. Aktualnie system działa poprawnie. Co do wiadomości mail: Wyszło kilka powielonych wiadomości mail. Aktualnie system działa poprawnie.
 7. Oczywiście również weźmiemy to pod uwagę przy temacie propozycji zmian, które od Państwa otrzymujemy. @jatosiaNad tematem giełdy tekstów pracujemy - proszę uzbroić się w cierpliwość.
 8. @Ainee Klient, wybierając zlecenia prywatne na liście copywriterów widzi specjalizacje i może po specjalizacji wybrać copywriterów do napisania swoich zleceń.
 9. Zgodnie z regulaminem: "... Klient ma prawo do rezygnacji z usługi. Rezygnacja może dotyczyć tylko tekstów niewykonanych, odrzuconych lub niezaakceptowanych przez Klienta. Nie można skorzystać z prawa do rezygnacji z usługi dotyczącej wykonania zaakceptowanych przez Klienta tekstów...." Oczywiście jak tylko pojawi się giełda tekstów, będziecie Państwo mogli wykorzystać teksty niezaakceptowane, sprzedając je na giełdzie.
 10. Problemy techniczne z działaniem systemu antyplagiatowego zostały rozwiązane. Aktualnie system działa poprawnie. Przepraszamy za utrudnienia.
 11. Występują problemy techniczne z działaniem systemu antyplagiatowego. Jesteśmy w trakcie rozwiązywania problemu. Jak tylko system zacznie działać poprawnie poinformujemy o tym. Przepraszamy za utrudnienia.
 12. Dzień dobry, wypłaty zgłoszone w weekend wychodzą od nas w poniedziałek rano. W związku z tym, w weekend znajdują się w systemie jako "oczekujące na realizację". Banki nie księgują przelewów zleconych w weekend. Dlatego też wypłaty zlecane od piątku do poniedziałku rana w całości są wypłacane w poniedziałek rano.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy