Jump to content

kluskaKRK

Forumowicze
 • Posts

  332
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

kluskaKRK last won the day on September 18 2021

kluskaKRK had the most liked content!

Recent Profile Visitors

1,518 profile views

kluskaKRK's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Very Popular Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

101

Reputation

 1. Netto – 579,74 zł (kwota przelewu dla copywritera) Netto – 556,74 zł (kwota przelewu dla copywritera) Różnica dwudziestu kilku złotych. Niby nic, ale przy i tak marnych zarobkach boli. Dodatkowo inflacja szaleje, a stawki stoją w miejscu xD
 2. Czyli można wychodzi na to całkiem sporo zarabiać, ale nie jest to uwzględniane w deklaracji rocznej? Może mieć to i swoje plusy.
 3. Pisałam już o tym. Mówili, że zmiana kosmetyczna. Rzeczywiście 17 a 15 złotych - niewiele, ale przy X tekstach robi się już większa kwota. Jak tama niewielka zmiana to mogli na siebie wziąć. Wszystko drożeje, inflacja do góry, a stawki na portalu żałośnie niskie od zawsze. Żadnych, nawet minimalnych podwyżek nie ma, a wymagania niektórych zlecających z kosmosu.
 4. I tak było. Reklamacja za reklamacją. Zleceniodawcy, którzy są zmuszeni do wystawiania ocen zaczynają wystawiać 3 lub 4 po prostu. Komplikowanie niepotrzebne.
 5. Kiedyś był przez jakiś czas chyba obowiązek oceniania i wtedy sporo osób wystawiało 3 lub 4. Średnie spadały w dół, a obiektywizm ocen to rzecz względna.
 6. O kurczę. Nie wiedziałam, że jest opcja skopiowania tekstu bez jego wcześniejszej akceptacji...
 7. Tekst mam normalnie napisany - raz oddany do poprawy i teraz klient nadal ma swoje dziwne ale. Więc kolejne poprawki wysyłam w wiadomościach prywatnych. On tekst może ttylko odrzucić lub zaakceptować. Normalnie, gdyby było jak wcześniej (nieskończona liczba odsyłek do poprawy) też bym zrezygnowała ze zlecenia Jeśli już nie ma takiej opcji, fajnie byłoby wprowadzić możliwość edycji napisanego już tekstu. Czasem się rzuci jakiś błąd w oczy już po podesłaniu tekstu do klienta.
 8. No to zmiana wcale nie taka na plus wcale Mam teraz bardzo upierdliwego klienta, a jest tylko jedna opcja zgłoszenia tekstu do poprawy. Potem zostaje tylko odrzucenie Jest jakaś możliwość zgłoszenia sytuacji, gdy klientowi podsyła się tekst kilka razy (potem w wiadomościach prywatnych, bo system nie przewiduje tylu poprawek), a on cały czas wymyśla nowe rzeczy. Nawet nie chcę tych kilku złotych za tekst, ale wolałabym nie mieć dodatkowego tekstu odrzuconego na swoim koncie
 9. Zmiany jak najbardziej na plus! Zwłaszcza trzy ostatnie Może jedynie ten Autozapis zbyt często się odbywa Jak jestem w czasie pisania tekstu i się robi zapis to pisane w tej sekundzie litery się nie wpisują. Może kwestia przyzwyczajenia.
 10. Przede wszystkim dużo się udzielał na forum. Czasem ze zmian, które copywriterom się nie podobały wycofywał się. Konsultował z nami różne pomysły itd. Był wielokrotnie po stronie copy, a nie tylko zlecających teksty. Teraz pojawił się zarzut odnośnie tego, że stawki zostały obcięte za teksty już napisane i w zasadzie zero reakcji z Państwa strony.
 11. Najbardziej chyba wkurza, że właściciel/GC w ogóle się do naszego zdania, uwag nie odnosi. Poprzedni właściciel brał je przynajmniej pod uwagę, udzielał się, odpowiadał na pytania...
 12. Według informacji, którą otrzymałam w mailu miało być tak: będzie od 13.08: Brutto 100 zł Podatek: 17 zł Netto: 83 zł Było: Brutto 100 zł Koszty: 20 zł Podatek: (100-20) x 17% = 14 zł (zaokrąglenie w pełnych zł) Netto: 86 zł Zawsze to parę złotych przy stówie, a stawki głodowe często za teksty
 13. No tego, że teraz stawka spada to chyba nie wiedzą. Dziwne jest to, że na innych platformach nie zauważyłam spadków stawek dla copy mimo obowiązywania tej nowej ustawy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy