Jump to content

Recommended Posts

• Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

PAQ ci próbuje tłumaczyć, nic nie daje,  wiec napiszę żołnierskimi słowami; G ma wy&ebane na taki plankton spamerski, takie działanie jak wyśledzenie właściciela 10 zapleczówek , zajęłoby cen

Problem taki że 99,99 osób piszący tu o zapleczach mówi o 10-20-50 szt a przy takich ilościach to wszytko nie ma znaczenia bo postawić tyle zapleczówek można na szared gdzie na tym samym IP stoi jeszc

I na tym blogu wypowiadał się "Expert z Google" ? Czy chodzi Tobie "Expert od Google"? Bo takich ekspertów mamy cale forum, polowe postów w dziale dowcipy to ich eksperckie badania.

Posted Images

22 godziny temu, Franciszek z A napisał:

taki portal by kierował linkami do mojego sklepu.

To trzeba zrobić umiejętnie. Jak będą to typowe landing page albo mini stronki to lepiej dać link bezpośredni z podstrony np kontaktu i nie dawać tam meta title z słowami kluczowymi. Przy tym oczywiście dobrze zoptymalizować stronę główną. 

1. A co Ty chcesz ukrywać? Jedną zapleczówkę?  Check https://youtu.be/XyOr4xFYEH8

2. Kupuj serwer w Polsce, bo łącząc się z serwerem w Europie szybciej to lata. Sądzisz, że jak przeniesiesz zapleczówkę z serwera europejskiego, na amerykański, to cokolwiek to zmienia?

3. Nie wiemy o jakim "podawaniu adresu" mówisz, co z tymi danymi robi firma, która je przetwarza, czy Ty te dane wkleisz w footer, czy cokolwiek innego. Ale nie, nie będzie widoczne.

4. Tam w filmie wideo tłumaczę, jak to działa; algorytm to kładzie kiełbasę na pierwszą lepszą zapleczówkę na WP. A jak boisz się, że SQT miałoby to zaplecze Ci ręcznie wyciąć (bo synonimy, bo ch*wy content, cokolwiek itd.), to musisz robić zaplecze na takim poziomie, żeby to się nie wydarzyło.

• Like 1

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Może wytłumaczę bardziej. Chcę zbudowane około 10 stron skierowanych na usa np. Modne kuchni, kafelkowanie los Angeles, remonty kuchni Chicago itd. No i bym chciał trochę tych internautów ściągnąć i kierować ich na mój sklep. 

I pytanie czy jak będzie te 10 stron zarejestrowanych na człowieka z Polski to czy to coś zaszkodzi. 

Edited by Franciszek z A

Czy Ty obejrzałeś to wideo, które podlinkowałem, czy olałeś temat? Mam wrażenie, że odbijasz piłkę zamiast zrobić to, co trzeba. To co Tobie się wydaje, a co jest to wiesz, dwa różne tematy. Algorytmu nie interesuje Twoje WHOIS. Ale co z tym zrobisz, to już Twoja sprawa. Ja się już nagadałem.

• Like 2

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

PAQ ci próbuje tłumaczyć, nic nie daje,  wiec napiszę żołnierskimi słowami;

G ma wy&ebane na taki plankton spamerski, takie działanie jak wyśledzenie właściciela 10 zapleczówek , zajęłoby cenny czas ich doskonale opłacanych pracowników. Co więcej takiej korporacji szkoda nawet mocy obliczeniowej ich wspaniałego algorytmu. 

• Like 5
  • Haha 2

pieniądze nie śmierdzą www

• 1 month later...

Ja z kolei mam inny problem. Przechwytuje domeny, które wydają mi się atrakcyjne, raczej tematycznie powiązane z moimi stronami. Stawiam blogi na darmowych platformach. Pisze, produkuje artykuły jak szalony, niby podstrony z zaplecza są w indeksie ale nie widzę linków do stron które staram się pozycjonować. Co jest nie tak. Lepiej postawić na nowe domeny czy bawić się w przechwytywanie.

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Dnia 22.03.2019 o 20:44, warol napisał:

niby podstrony z zaplecza są w indeksie ale nie widzę linków do stron które staram się pozycjonować

W jakim sensie nie widzisz tych linków? Jeśli umieściłeś linki na podstronach zaplecza i są one zaindeksowane w google to teraz obserwuj czy pozycje od tych linków pójdą w górę. 

Dnia 22.03.2019 o 20:44, warol napisał:

bawić się w przechwytywanie

Jeśli potrafisz ocenić czy profil linków danej domeny jest ok pod seo, a potem wiesz jak dobrze przetestować link z tej domeny to oczywiście lepiej kupować expirki.

• 3 weeks later...

Co jest lepsze z punktu widzenia SEO oraz wydatków? Przechwycona domena na której była kiedyś podobna tematycznie treści do strony pozycjonowanej, bez linków przychodzących, bez dużej ilości podstron czy zakup artykułu sponsorowanego na stronie bez żadnego ruchu? 

4 godziny temu, ArcziB napisał:

Co jest lepsze z punktu widzenia SEO oraz wydatków? Przechwycona domena na której była kiedyś podobna tematycznie treści do strony pozycjonowanej, bez linków przychodzących, bez dużej ilości podstron czy zakup artykułu sponsorowanego na stronie bez żadnego ruchu? 

Zdecydowanie ta pierwsza opcja. Jak chcesz kupować artykuły to niech przynajmniej będzie tam jakiś ruch. Zresztą... to też zależy, najpierw sprawdź rankingi dla przechwytywanej domeny ;)