Toto

Forumowicze
 • Content Count

  695
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Toto last won the day on March 17

Toto had the most liked content!

Community Reputation

121 Excellent

About Toto

 • Birthday 04/08/1978

Contact Methods

 • Website URL
  http://omulew.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,644 profile views
 1. Toto

  Indeksowanie linków z NAP

  Jeżeli są to dobre katalogi to czasami nie trzeba nawet pomagać specjalnie, aby się wpisy zaindeksowały. Najprościej wrzucić do indeksacji. Jednak nie wiem jakiego efektu oczekuję pytający. Czy chodzi o pozycjonowanie strony w wynikach czy wizytówki w mapach. To są jednak dwie różne sprawy.
 2. Toto

  Indeksowanie linków z NAP

  Czyli rozumiem, że masz 50 linków? Nie wrzuciłeś ich do indeksacji? Sam dodałeś te 50 wpisów czy zleciłeś to komuś?
 3. Toto

  Indeksowanie linków z NAP

  Jeżeli podlinkowanie takich wpisów uważasz za kosztowne to w mojej ocenie można tylko patrzeć aby niebiosa wspierały Twoją stronę. Czas jest taki sam dla Ciebie jak i dla Twojej konkurencji - jeżeli taka istnieje. Linki po prostu trzeba wrzucić do indeksera. Ile tych linków jest?
 4. Sprawdzam i wydaje mi się, że .... niewiele się zmieniło. Czyżby wszystko co mnie spotkało w tej sprawie to zadziało się w maju? gdy miałem problem z przebijaniem się z nowymi stronami na pierwszą stronę?
 5. Toto

  Google maps a weryfikacja

  Hmm, a masz wiele wizytówek? Robisz to dla siebie czy dla Klientów?
 6. Ale sprawdzałem ostatnio to w moim przypadku nie zmieniło się nic. Nadaj mam dwie podstrony na jedno hasło w TOP3.
 7. No, wiele wniosłeś ciekawych rzeczy do tematu jak już się pisze, że ktoś nie ma pojęcia o seo to może warto byłoby napisać coś takiego, co wskazywałoby, że piszący ma o tym pojęcie. Ja czekam z uwagą na opinię i wyniki testów.
 8. zobaczymy, ja mam jedną fajną stronę (ważną dla mnie), która czasami zajmuje TOP od 1 do 3, teraz bym posmutniał zostałby mi tylko TOP1, to już sytuacja trudniejsza.
 9. Może zmiany dotyczą tylko pewnych "tematów".
 10. Ja obserwuje zmiany, które polegają na "pokazywaniu" innych tytułów moich stron w wynikach, innych niż to było dotychczas. Zmian pozycji nie obserwuje. Docelowe stoją raczej stabilnie, mocne zaplecza blogowe też.
 11. Toto

  Budowanie zaplecza

  Sam sobie trochę odpowiedziałeś. Niestety chyba nie da się tak do końca mierzyć "tej mocy". Jeżeli rzeczywiście są mocne linki ze starych gov.pl to "mocy" można trochę pomóc.
 12. Toto

  Blog niewidoczny w google

  Czyli po pierwsze optymalizacja pod kątem słów kluczowych. Trzeba obserwować co Google lubi. O jakie frazy warto walczyć przy niskich budżetach. Te "słabsze frazy" mogą następnie ułatwić atak na coś poważniejszego.
 13. Toto

  Wasze zdanie

  Pytanie czy rzeczywiście w każdej innej lokalizacji się tak wyświetla. Z moich obserwacji wynika, że to co jest pozycjonowane na frazy regionalne niekoniecznie działa na ogólne wyniki, które nie uwzględniają lokalizacji wyszukiwania. To co mam wypozycjonowane lokalnie oczywiście wyświetla się na frazę "bez miasta" pod warunkiem, że odpytuje z IP, które jest z tego miasta lub okolic. Jeżeli jednak odpytam na tą samą frazę, ale będę zupełnie w innej części kraju, to już nie podskoczę. Poza tym trzeba spojrzeć na cel. Jeżeli chodzi o zdobycie ruchu to jeszcze można to uznać za plus, ale jeżeli jest to branża typowo usługowa związana z regionem, to pytanie: po co?
 14. Jeżeli jest tak jak napisałeś to nie ma przeszkód, aby jedna i druga strona znajdowały się wysoko.
 15. Toto

  Zaplecze

  Masz czy tworzysz? Poprzednia treść była Twoja? Można próbować