Toto

Forumowicze
 • Zawartość

  505
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Toto wygrał w ostatnim dniu 20 Grudzień 2017

Toto ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

93 Excellent

O Toto

 • Urodziny 08.04.1978

Contact Methods

 • Website URL
  http://omulew.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

1168 wyświetleń profilu
 1. Toto

  linkowanie przejdzie do historii???

  A ciekawy jestem jak nasi reprezentacji głosowali w tej sprawie? Czy ktoś ma jakieś informacje? Czyżby w UE były jakieś krety, które kretyńskimi pomysłami chcą ją rozwalić? Czyżby Putin był aż tak dobry bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że pewne ruchy robią "dla dobra obywateli UE".
 2. Toto

  brak frazy w wynikach

  Przed "przywaleniem" linkami warto zastanowić się na wiekiem domeny, a jeżeli ma już jakąś historię to pytanie jaki był dotychczasowy sposób linkowania. Ja w tym przypadku poszedł bym bezpieczniej w linki bez frazy.
 3. Toto

  Problem z title w google

  Mało tego, w różnych okresach może wyświetlać się różne, praktycznie na każde zapytanie inaczej. Mam tak samo.
 4. Jak to mówią: spamować forum spamerów Ja to dziwię się, że takie osoby nie zadają sobie trudu, żeby przeczytać kilka tematów i zorientować się, że nie jest tak prosto wrzucić tu linka do pozycjonowania. W tym przypadku facet chyba chce na swojej stronie traktować o SEO więc należałoby liznąć trochę tematów.
 5. Toto

  Cześć!

  No więc właśnie, robienie dobrego SEO, takiego, które będzie miało długotrwały efekt nie jest tanie.
 6. i dba się o to, aby i jedni i drudzy często tu zaglądali. Nikt Ci tu nie wymyśla. Postaraj się przeczytać wiele różnych tematów na tym forum. Niewiele osób zajmuje się katalogami - odpowiedz sobie sam, dlaczego tak jest. Katalogi umierały ale przecież możesz sobie postawić swój własny. Nie ma w tym nic złego. Może zadziała. Pozycjonowanie w 2018 roku jest podobne do podrywania dziewczyny - nie wiesz co zadziała, na jaką dziewczynę, biorąc pod uwagę również sprawy wyglądu dwóch stron , strony podrywanej i podrywającej. Dla wielu katalog to taki brzydki pan pod 60 roku życia, który w dodatku jest bez kasy
 7. Wracam do tematu. Otóż moja wizytówka znalazła się w widocznej trójce, która jest prezentowana w wynikach, ale po jakimś czasie spadła niestety, dlatego cenne będą wszystkie uwagi, które mi dacie. Czy lepiej wywalić teraz adres www, który jest przekierowaniem na podstronę, a w to miejsce postawić nową stronę?
 8. Toto

  Strona z domena com.pl a Google

  To rzeczywiście nie jest dobre, aby nową stronę zamieszczać pod dwoma różnymi adresami. Chociaż z drugiej strony widziałem podobne rzeczy i strona była "dość dobrze" widoczna.
 9. Toto

  Cześć!

  Biorąc pod uwagę to, że w niektórych przypadkach nawet teksty na samą stronę są pisane przez ludzi niezwiązanych z tematem to taka wiedza jest cenna. Jak masz wiedzę to możesz także napisać dobry artykuł, który ludzie zwyczajnie przeczytają i zatrzymają się na stronie.
 10. Takie chore sytuacje nie trwają raczej długo. Coraz więcej ludzi przekonuje się, że to musi się rypnąć - ta cała UE. Jeżeli mamy płacić takim urzędnikom, którzy zajmują się takimi bzdurami to wesoło nie jest.
 11. Toto

  Linki z forum

  Żeby odpowiedzieć "dobrze" na te pytania należałoby chyba pół tego forum przeczytać, a przynajmniej kilka działów Pytania z cyklu: czy dziś założyć kurtkę i czapkę czy raczej polar i rękawiczki. Każda odpowiedź może być dobra i każda może być zła. Mówienie o linkach tylko pod kątem miejscówek, z pominięciem wieku docelowej, historii linkowania, czasu, ilości i tempa linkowania moim zdaniem nie ma sensu. A jak dołożymy do tego fakt, że każdy "temat" docelowej może mieć wpływ na reakcje na te linki to dojdziemy do wniosku jednego: Nie wypróbujesz, nie wiesz.
 12. Toto

  Duże spadki frazy w google

  Ja tylko tak z ciekawości: z jakich stron rządowych były te linki? Może też bym skrobnął maila do Jarka albo Mateusza.
 13. Dokładnie opiszę jak to jest zrobione: Jest strona: mojastrona.pl i ta strona ma podstrony mojastrona.pl/warszawa Podstrona jest widoczna wysoko na fraza+warszawa. Udało mi się przechwycić starszą domenę regionalną, którą przekierowałem 301 na podstronę mojastrona.pl/warszawa i właśnie tą regionalną domenę podałem tworząc wizytówkę. Jak już dokonywałem wpisu to Google zapytało mnie czy ta wizytówka ma "coś wspólnego" w inną wizytówką, która istnieje w innym mieście - ja zaznaczyłem jednak, żeby opublikować mimo to. Teraz ta wizytówka jest widoczna, ale jeszcze nie wykonywałem żadnych ruchów związanych z pozycjonowaniem.
 14. Kurcze, szkoda, że jest takie milczenie Nie wiem, może trzeba przenieść do innego działu "Dla początkujących". Zastanawia mnie przede wszystkim sprawa tej 301 - czy tak może zostać?