; Jump to content

Toto

Forumowicze
 • Content Count

  779
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Toto last won the day on September 26 2019

Toto had the most liked content!

Community Reputation

137 Excellent

About Toto

 • Birthday 04/08/1978

Contact Methods

 • Website URL
  http://omulew.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,048 profile views
 1. a co ma piernik do wiatraka? Do mnie dzwoni kobieta i mówi, że ich firma jest podwykonawcą Google Zapytałem: do czego Google wynajmuje podwykonawców? Odpowiedziała: np. taki producent samochodów nie produkuje opon, potrzebuje podwykonawców Na tym polega biznes, że niektórzy sprzedają coś bardziej, a inni coś mniej realnego. Jedni robią tak jak dla siebie, pod warunkiem, że znajdą człowieka, który będzie chciał za takie działanie zapłacić. Prawdą jest też to, że niektórzy wolą wyrzucić w błoto 100 zł miesięcznie bo łatwiej jest naciągnąć gości na 100 zł i nie zrobić nić niż namówić go na 300 zł i w tej kwocie działać autentycznie i skutecznie.
 2. Pozycja jest dziś więcej warta niż wiele lat temu to i koszty rosną. Czy są to koszty wysokie - tego bym nie powiedział. W porównaniu z reklamą w innych "mediach" uważam, że nie jest drogo.
 3. Myślę, że nie jeden się mocno przeliczył. Mam jedną taką domenę gdzie ktoś chyba wpadł na taki pomysł żeby zaszkodzić. W ostatecznym rozrachunku chyba mi pomógł
 4. Z obserwacji mojej wynika, że nie ma tutaj żadnych reguł. Ostatnio widziałem taki przypadek, że po zrobieniu 301 z domeny na stronę pogorszyło się bardzo.
 5. Mówisz to z praktyki? Bo z tego co pamiętam to było inaczej. W katalogach można było podstrony.
 6. Z tym, że zapewne nie są to jedyne działania w tej sprawie prowadzone. Gdyby receptą na sukces było postawienie 10 czy 50 stron zapleczowych to trzeba by było TOPy powiększyć w tysiące
 7. Ja bym zaplecze postawił. Ale przecież każdy ma inne potrzeby. Pytanie z natury: kupiłem samochód, jak go najlepiej wykorzystać Najlepiej jechać, ale można też urządzić kurnik albo super bazę dla dzieciaków. Co byś nie zrobił to ma jakąś wartość.
 8. A hydraulik z Łodzi ma stronę i zaczął ją pozycjonować w 2017 roku dodają tylko linki do katalogów I jesteś przekonany, że to działa? Problemem w szeroko pojętym SEO jest to, że każda branża, każda strona to zupełnie coś innego. Kopiowanie pomysłów linkowania od innych osób może być przecież powielaniem błędów, może też nic nie dawać ze względu na specyfikę branży i otoczenie (patrząc ogólnie). Bez kreatywnego myślenia i bez testowania nie da się robić tego dobrze. Problemem jest więc skala, bo jak na trzech domenach przeprowadzić testy
 9. Warto poindeksować nowe treści i czekać. Jeżeli masz wpływ na nabywcę to może warto, aby on nowe treści zaindeksował wcześniej zanim Ty zaczniesz indeksować swoje nowe adresy ze starymi treściami - ja bym tak zrobił. Tak czy owak, wszystko wymaga czasu.
 10. albo jeszcze gorzej niż od zera. Google pewnie jeszcze widzi starą domenę.
 11. płacisz więcej masz więcej, nie nowość.
 12. ja bym brał lokomotywę nazwa fajna
 13. Obawiam się, że G nie przyjmie reklamacji. To może wytłumacz mu jak rozkładają się statystyki dotyczące tego zagadnienia. A chcesz nam powiedzieć, że w G fraza nad którą pracujesz jest a przez Oneta jej nie ma? Jak nieznacznie to chyba łatwo wyjaśnić, że takie różnice istnieją i jak klient usiądzie do nowego komputera to też znajdzie coś innego, ale też będą to różnice nieznaczne.
 14. Uważam, że głównie FB w takim budżecie i w tej konkretnej branży. Gdybyś sprzedawał posadzki betonowe to może nie, ale przecież wnętrza sprzedaje się głównie kobietom i głównie trzeba postawić na wygląd. Jeżeli FB jest zaniedbane to trzeba to zmienić. Zdobyć obserwujących i prosić o udostępnienia. Przecież w ramach pracy nad reklamą można potworzyć jakieś ciekawe projekty, które zainteresują szerszą publiczność. Znam np. specyficzny przypadek gdzie lokalna restauracja prowadzi FB i wstawia tam "Danie dnia", ale zamiast zrobić zdjęcie to wstawia tylko opis: Zupa ogórkowa, kotlet mielony + surówka - 17 zł Jak prowadzić sprzedaż projektów kiedy się ich nie pokazuje. Rozpoznać grupę docelową i do niej kierować. Budżet jest dobry na działanie lokalne nawet dla średniej wielkości miasta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy