Toto

Forumowicze
 • Zawartość

  415
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Toto w dniu 20 Grudzień 2017

Użytkownicy przyznają Toto punkty reputacji!

Reputacja

82 Excellent

O Toto

 • Urodziny 08.04.1978

Contact Methods

 • Website URL
  http://moj-olsztyn.blog.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnie wizyty

832 wyświetleń profilu
 1. Nowy rok, spadek zarobków, jaki macie RPM?

  Winnym spadków jest większy rozwój gospodarczy i dobra koniunktura. Tak to już jest, że środki na reklamę najłatwiej obniżyć i podnieść w razie czego. Jeżeli firmy mają tyle zleceń, że się nie wyrabiają z robotą to po co mają sobie tej roboty dokładać. Jak na ryku jest dołek to wówczas muszą bardziej zabiegać o klienta. Ale jak na rynku jest lipa to wówczas dochodzą do wniosku, że szkoda kasy na reklamę bo nie przekłada się to na zyski, bo chwilę wcześniej był dołek, ludzie zwiększyli wydatki na reklamę, więc stawki są wysokie ale nie dają zysków.
 2. Bóg jest jeden

  Dziś w samochodzie, odkryta na nowo płyta:
 3. Znajomość ZennoPoster (skala 0-6)

  Ja to nawet z szablonami mam problem ze względu na brak jakiejś konkretnej instrukcji. Ogólnie dość trudna rzecz. Od kiedy mam Xneolinksa to mało korzystam, ale kiedyś wrócę.
 4. Dziwna sprawa po wrzuceniu do indeksera

  Ja wiem, ale te linki wrzuciłem do sprawdzonego indeksera. Wcześniej nie było takich sytuacji. Po kilku dniach mam taką sytuacje na jednej z tych stron, że na frazę główną widoczna jest strona główna, a zaraz pod nią jest "kontakt".
 5. Jak obniżyć pozycje wyszukiwania w Google

  Można by powiedzieć, że mamy okres przejściowy, w którym sytuacja na rynku jest na tyle niepewna, że firmy boją się podnieść ceny, a zamówień mają dużo. W momencie kiedy dojdzie do nich to, że wzrost ceny może nastąpić, a klient i tak się znajdzie - wówczas będzie się pracować lepiej (wszystkim). Ja widzę to tak, że należy się cały czas reklamować, cały czas zdobywać rynek i podnosić marżę. Jeżeli np. w branży budowlanej, dajmy na to firma wykonująca tynki maszynowe ma zamówień na cały rok z góry, ale jednocześnie właściciel narzeka na brak pieniędzy, pracownicy narzekają, że praca ciężka, a wypłata mogłoby być większa, to należy uruchomić reklamę, podnieść cenę i wyłowić te zadania, które dają większy zysk. Jak takiej firmie powiesz teraz, żeby podniosła ceny to oni się boją, bo mogą stracić klientów, bo może być mniej zleceń.
 6. Zauważyłem taką dziwną rzecz: nowa strona w html 4 podstrony strona główna, podstrona 2, podstrona 3 i strona kontakt wrzucam do indeksowania główną + podstrona 2 + podstrona 3 nie wrzucam podstrony kontakt na której jest w sumie (prawie tylko) formularz kontaktowy po jakimś czasie sprawdzam wyniki w wyszukiwarce na frazy, na które powinna być strona widoczna - pierwsze co znajduje to podstrona "kontakt" Sytuacja powtórzyła się na kilku przypadkach. Treści na głównej i podstronach unikalne. Wygląda to tak, jakby G bardziej doceniło to czego nie wrzuciłem do zaindeksowania. Ma ktoś jakiś pomysł?
 7. Jak zapisujesz projekt i go aktywujesz to przez pierwszą chwilę przycisk jest zielony, ale jak zacznie pracować i dodawać to zmienia się na niebieski. Przypuszczam, że niebieski = dodaje. Zielony = zaraz będzie dodawał Przynajmniej tak u mnie to wygląda. Jeżeli masz za długo zielony to być może z projektem jest coś nie tak.
 8. Jak obniżyć pozycje wyszukiwania w Google

  Baaardzo ciekawy przypadek. Jestem pod ogromnym wrażeniem, że ktoś może mieć problem z tym, że jego sklep pojawia się w naturalnych wynikach. No bo gdyby chodziło o Adwords to ja rozumiem. Tracę wiarę w ludzi. Przychodzi facet i zadaje pytanie - sądzę, że liczył na jakąś odpowiedź. I mam wrażenie, że on ma nadzieję, że tak to napisał, że ktoś mu uwierzy , co niestety prowadzi do kolejnego wniosku, że ma ludzi tu piszących za ......
 9. Zbyt duży ZUS

  @Ptaq a co mają powiedzieć firmy, które zatrudniają ludzi, płacą im za urlopy, płacą za chorobowe, ponoszą ryzyko związując się umową o prace? Jak mamy mówić o zdrowej konkurencji skoro jedni będą mieli mikro obciążenia fiskalne a inni będą mieli duże. Sam fakt dawania dotacji moim zdaniem można by było podciągnąć pod nieuczciwą konkurencję, a tak jak mówił @SzlafRock - okres rozwoju na preferencyjnych warunkach nie jest po to, aby go przejeść, ale po to, aby rozwinąć, zainwestować. Jeżeli przez te dwa lata nic się nie udało to po co się męczyć? Jeżeli masz wiedzę i umiejętności to może lepiej iść do pracy do kogoś kto jest w stanie to ogarnąć lepiej i dać wypłatę, i ZUS zapłacić. Jeżeli na własnym biznesie osiągasz przychód 3000 zł miesięcznie to w rzeczywistości oznacza, że możesz równie dobrze pracować za 2000 zł na etacie. W tym roku stuknie mi 18 lat i od początku płaciłem cały ZUS. Dopiero w tym roku skorzystałem z pomocy Państwa zatrudniając 2 stażystów. Ale wolałbym oczywiście, aby nie dawali mi nic, ale mniej zabierali.
 10. Porada sklep internetowy

  To się zastanów nad tym co chcesz osiągnąć. Pod klienta indywidualnego raczej nie. Pod klienta biznesowego - docierać trzeba mailowo, a sklep traktować jak wygodną platformę do składania zamówień. Jeżeli jednak upierasz się pod indywidualnego to nie możesz tytułować "Uchwyt Gamet ..." ale raczej Uchwyt do szuflady Gamet .... Dodaj opisy: do jakich marek mebli pasują itd. Nie wiem jak dużą masz konkurencje, ale jak jest mała to optymalizacja + trochę pozycjonowania i powinno działać.
 11. rozumiem, że warto nabyć i będzie możliwe dodawanie artykułów przez WPIS od @okazwłoka ?
 12. Personal w OVH - ile strona można postawić?

  40 domen na Personal ???
 13. Szukanie wygasłych domen

  A mógłbyś poszerzyć swoją wypowiedź? Bo ciekawy jestem dlaczego użyłeś słowa "wciąż". Jestem też ciekawy, dlaczego z jednej strony się dziwisz, za za chwilę mówisz, że trzeba do nich umiejętnie dobudować linki.
 14. ... ale mam też takie, które siedzą twardo w wynikach. Ale to może warto dodać słowo "jeszcze".
 15. Zbyt duży ZUS

  I cały biznes plan bierze w łeb, jak trzeba stanąć i konkurować. Wydaje ci się, że zarabiasz dobrze, ale nagle okazuje się, że ludzie na etacie mają od ciebie więcej. Kombinować - twoje zbójeckie prawo, ale pomyśl o przyszłości, czy warto ciągnąć coś co nie ma przyszłości? Czy oby na pewno? Częstą bolączką "dotacyjnych firm" jest również "dziwny" sposób liczenia. Jak teraz od tych 3 tys zł odejmiesz pełną składkę ZUS, policzysz brak urlopów (pracownik by dostał) to się okażę, że pracowałeś za ciut więcej niż najniższa krajowa. Po co taki biznes? Trzeba popracować, zwiększyć zarobki i zapłacić ZUS i wszystkie inne koszta DG.