Jump to content

Toto

Forumowicze
 • Content Count

  735
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Toto last won the day on March 17

Toto had the most liked content!

Community Reputation

130 Excellent

About Toto

 • Birthday 04/08/1978

Contact Methods

 • Website URL
  http://omulew.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,817 profile views
 1. I tak i nie. Gdy walczyłem o pozycje to zmiana nazwy, w której znalazły się frazy spowodowała umocnienie pozycji
 2. Koledzy, mijają już kolejne tygodnie (ponad 3) a podstrony nie ma. W wynikach pojawiła się inna podstrona tej mojej strony, która nie jest dobrze zoptymalizowana na tą frazę, ale jakimś dziwnym sposobem na nią reaguje. Trochę mnie to zastanawia.
 3. Jak potwierdziłeś telefonicznie brak spadków?
 4. No więc właśnie, frazy poszły. Czy w tej sytuacji można spodziewać się spadków? Może powinienem wrócić do pierwotnej formy mimo wszystko.
 5. Po kolejnym okresie moja podstrona nawet nie wiem gdzie jest Jeszcze poczekam, ale albo jest jakaś kolejna zmiana algorytmów, albo linkowanie nie spodobało się G.
 6. Dziś zauważyłem, że na mojej jednej wizytówce zmieniono nazwę firmy. Było to "Nazwa - specyfika działalności / fraza" a została tylko "Nazwa". Zmiana została wprowadzona tylko na jednej wizytówce, a podobnych mam kilka. Czy taka zmiana to wynik "sugestii" konkurencji, czy może coś dzieje się w tym temacie niejako z "automatu". Może ktoś doświadczył czegoś podobnego?
 7. Daj spokój, ja konkurencje to linkuje z innych miejscówek
 8. Na szczęście mi nie podnieśli
 9. Czyli cierpliwość jest tutaj jedną w ważniejszych cnót Wrzucę chyba trochę linków bezpośrednio na tą przechwyconą domenę tak, aby bardziej żarło na frazę.
 10. ma to znaczenie? Zastanawiam się czym może być spowodowany spadek. Nie wiem czy panikować czy stać na stanowiskach.
 11. @s_matysik google widzi już pod tą domeną moją stronę, ale szczerze to nie zwróciłem uwagi czy była widoczna przed dopaleniem
 12. Przechwyciłem domenę, na której stała strona firmy (tematycznie pasuje). W domenie jest część frazy tzn. litera-50%frazy.pl Na tej domenie zrobiłem przekierowanie 301 na podstronę na jednej mojej stronie. Do przechwyconej domeny prowadzą linki z ciekawych miejsc, których nie da się pozyskiwać w dużej ilości. Linki to sam adres bez fraz kluczowych. Postawiłem więc subdomenę "frazakluczowa.domena.pl" (na razie jedną), którą przekierowałem na miejsca, gdzie ten link się znajduje. Podlinkowałem. Mija tydzień, indeksują się wpisy z tym linkiem i nagle moja docelowa spada z 2 strony wyszukiwania na 4 stronę. Co radzicie? Odpinać czy cierpliwie poczekać?
 13. a może udałoby się zrobić takie rzeczy jak: - automatyczne wysyłanie linków do wpisów do indeksera; - umożliwienie przesłania linków z artykułów do indeksera w każdym czasie (ponowna indeksacja) lub eksport linków do wpisów aby ręcznie można było wrzucić do indeksowania.
 14. bo może różnica jest także w konkurencyjności. Być może więcej osób pozycjonuje na "firma" a nie "firmy"
 15. Warto podlinkować. Czym, to już zależy od strategii, wrażliwości i upodobań. Nie wszystko działa zawsze tak samo, na to samo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy