Jump to content

Toto

Forumowicze
 • Content Count

  763
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Toto last won the day on September 26

Toto had the most liked content!

Community Reputation

136 Excellent

About Toto

 • Birthday 04/08/1978

Contact Methods

 • Website URL
  http://omulew.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,878 profile views
 1. płacisz więcej masz więcej, nie nowość.
 2. ja bym brał lokomotywę nazwa fajna
 3. Obawiam się, że G nie przyjmie reklamacji. To może wytłumacz mu jak rozkładają się statystyki dotyczące tego zagadnienia. A chcesz nam powiedzieć, że w G fraza nad którą pracujesz jest a przez Oneta jej nie ma? Jak nieznacznie to chyba łatwo wyjaśnić, że takie różnice istnieją i jak klient usiądzie do nowego komputera to też znajdzie coś innego, ale też będą to różnice nieznaczne.
 4. Uważam, że głównie FB w takim budżecie i w tej konkretnej branży. Gdybyś sprzedawał posadzki betonowe to może nie, ale przecież wnętrza sprzedaje się głównie kobietom i głównie trzeba postawić na wygląd. Jeżeli FB jest zaniedbane to trzeba to zmienić. Zdobyć obserwujących i prosić o udostępnienia. Przecież w ramach pracy nad reklamą można potworzyć jakieś ciekawe projekty, które zainteresują szerszą publiczność. Znam np. specyficzny przypadek gdzie lokalna restauracja prowadzi FB i wstawia tam "Danie dnia", ale zamiast zrobić zdjęcie to wstawia tylko opis: Zupa ogórkowa, kotlet mielony + surówka - 17 zł Jak prowadzić sprzedaż projektów kiedy się ich nie pokazuje. Rozpoznać grupę docelową i do niej kierować. Budżet jest dobry na działanie lokalne nawet dla średniej wielkości miasta.
 5. A skąd taki wniosek? Jeżeli wyniki mogą różnić się nawet ze względu na lokalizację z jakiej wykonuje się zapytanie to dlaczego tam ma być tak samo?
 6. tak zupełnie żartem - to ja sam oceniam a widzę prawie jak G Podlinkowałem jakiś czas temu, zobaczę co się zadzieje. Zastanawiam się tylko, czy może nie iść na upartego i zostawić jak jest, a wtedy linkować tą stronę, którą G sobie zaplanowało do wyświetlania.
 7. Problem w tym, że na stronie, która pokazuje się na tą frazę występuje właśnie owo przesycenie. W treści jest więcej Ogórków kiszonych, a nie ma żadnego H1 z Ogórkami kiszonymi. Strona, która miała być pokazywana na frazę "Ogórki kiszone" jest pod względem optymalizacji zdecydowanie lepiej zrobiona, jest tam H1, H2 i cała kupa tekstu, nie przesycenia. A nie dział. Wygląda na to, że akurat teraz G polubiło nasycenie, a nie zwróciło uwagi na H1.
 8. Skoro tak, to masz odpowiedź.
 9. Mam takie problem, który ciągnie się od jakiegoś czasu, kiedy w okresie letnim google pomieszało coś w algorytmach. Opowiem na przykładzie fikcyjnym. Mam stronę o ogórkach. Główne menu to "Ogórki kiszone" i "Ogórki Konserwowe". Strona ma sporo podstron. Zależy mi na sprzedaży Ogórków kiszonych więc podstrony mam Ogórki Kiszone Gdańsk itd. Żeby po tym dobrze się chodziło stworzyłem podstronę "Ogórki Zielone Kiszone Konserwowe", i na tej podstronie mam linki do Ogórki Kiszone Gdańsk itd. Problem polega na tym, że na zapytanie Ogórki kiszone zamiast pokazywać się podstrona "Ogórki kiszone" to w wynikach pojawia się "Ogórki Zielone Kiszone Konserwowe". Ciekawie, bo już na zapytanie w liczbie pojedynczej czyli Ogórek kiszony pojawia się to co chcę. Podstrona "Ogórki Zielone Kiszone Konserwowe" nie jest linkowana jakoś specjalnie mocno, były na to pokierowane dawniej 301 z domen odzyskanych, ale to było dawno i w tamtym czasie nie powodowało takiej sytuacji.
 10. Ja bym wywalił tego co pracuję nad pozycjonowaniem i zatrudnił kogoś lepszego. A tak poważnie to dziwię się, że można z całą stanowczością stwierdzać: Google nie zmieniło algorytów, konkurencja nic nie zrobiła. Gdyby tak było to Twoja strona byłaby tam gdzie była.
 11. Może ktoś podpowie, a może Oka podpowiesz co trzeba zrobić. Sygnalizowałem jakiś czas temu, że przy dodawaniu artykułu pobieram kategorię, ale nie zaznacza mi się nic, artykuł dodaje się losowo do kategorii. Próbowałem usunąć stronę i dodać ją ponownie, ale to nie pomaga. Dzieje się to na różnych przeglądarkach, na różnych komputerach.
 12. Ale to chyba oczywiste, że nie powinno to być 100 profili z jednego tylko forum (czytaj: z jednej domeny)
 13. Wszystko co wiąże się z popularnością strony docelowej ma sens - tak na logikę.
 14. Dodać do tego trzeba również zmiany w algorytmie. Ja w tej chwili też widzę, że niektóre podstrony z niewiadomych przyczyn zyskują pomimo tego, że to akurat powinna rankować inna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy