Jump to content

kluchat

Forumowicze
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ostatnio zauważyłem że moja subdomena linkuje do mojej domeny głównej. Cpanel przy podpięciu nowej domeny tworzy subdomene, i ta subdomena linkuję do mojej strony głównej. Tzn. abc.domena.pl linkuje do abc.pl. W tym przypadku na abc.domena.pl i abc.pl mam taki sam content. W panelu nie mogę usunąć tej subdomeny.
 2. No właśnie tutaj miałem problem bo towar posiadał dwa parametry rozróżniające. W pierwszym przypadku był to rozmiar, drugim wybieranym parametrem była długość - towar miał 10 rozmiarów, a te 10 rozmiarów natomiast 5 różnych długości. Cannonical rozwiązał sprawę - działałem na skrypcie IAI dla ciekawych.
 3. I ja po nocy się przyłącze do życzeń. Wszystkiego dobrego i zdrówka
 4. Jeżeli mówisz o opiniach pod daną usługą/produktem to dają. Zawsze to dodatkowa treść i przede wszystkim unikalna
 5. Witam was wszystkich! Z racji nie standardowego produktu jestem zmuszony zduplikować produkt i umieścić go na jednej karcie produktu (wybór długości). Wynikiem tego jest jedna karta produktu i 2 różne URL - jeden z końcówką .pl/abc-id-1 a drugi .pl/abc-id-2. Miał ktoś podobno problem i wie jak rozwiązać duplikację treści w tym przypadku? Pozdrawiam
 6. Dużo lepiej jest powierzyć serwis jednej osobie która ma dużą wiedzę i zajmie się tym odpowiednio niż agencji która ma różne, czasem dosyć szkodliwe praktyki 🙃
 7. Ja przekierowałem stronę totalnie nie związaną z moją działalnością i treścią ale za to z mocnymi linkami- sprawdzałem tą domenę pod kątem linków, historii, reputacji. I nie przełożyło się to bezpośrednio na nowych klientów, ale strona widocznie poprawiła się w rankingach, więc i klienci się pojawili - mimo iż domena ma dopiero pół roku.
 8. Stat4seo, ja korzystam z tego skryptu i jest świetny. Wklepujesz słowa kluczowe i dostajesz listę z ich pozycjami w google.
 9. OK, ale mało kto pozycjonuję produkt na słowo kluczowe - wynika to z lenistwa? czy po prostu nie warto duplikować treści? Wiadomo że mając kilka tysięcy produktów w sklepie jest to nie możliwe, ale mając tych produktów powiedzmy z 200 to nie warto dodać sobie trochę trudu i zadbać o optymalizację i wrzucić trochę treści z odpowiednio nasyconym słowem kluczowym? Dodatkowo czy taki zabieg nie pomoże w pozycjonowaniu kategorii?
 10. Doświadczeni seowcy, w sklepie internetowym dla słowa kluczowego powiedzmy: wąż techniczny, dobrym rozwiązaniem jest pozycjonować produkt na tą frazę i osobno pozycjonować kategorię na frazę węże techniczne?
 11. Jak w temacie, mając nową domenę lepszym rozwiązaniem będzie zacząć linkowanie od katalogów i później przekierować domenę z mocnymi linkami, czy najpierw przekierowanie i w trakcie katalogowanie?
 12. Ale żeby sprawdzić wszystkie prowadzące linki muszę mieć dostęp do google search console.. jak to sprawdzać?
 13. 4budowlani.pl i lilyzaproszenia.pl
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy