Jump to content

ArcziB

Forumowicze
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ArcziB last won the day on October 2 2019

ArcziB had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral
 1. Mam witrynę w której jest kilka stron równorzędnych z podobną aczkolwiek niezduplikowaną treścią. Strony te pozycjonowane są na usługi dla różnych krajów. Jedynie dla strony głównej mam ustawione rel="canonical" natomiast dla pozostałych stron tag nie występuje. Ostatnio wykonałem analizę strony MOZ-em i po analizie zalecano ustawienie tagu rel="canonical". Jak powinno być zrobione?
 2. Czy jest jakaś sprytna instrukcja, która to załatwi i uwzględni każdą istniejącą subdomenę.
 3. Przejąłem domenę, której profil linków budowany był na subdomeny i podstrony. Jest niewielka liczba linków prowadząca do strony głównej natomiast 90% procent wszystkich linków prowadzi do wielu różnych subdomen. Czy budując zaplecze na tej domenie istniejące już linki kierujące wyłącznie na subdomeny będą przezywały swoją moc do strony głównej?
 4. Czyż nie po to istnieje PIO i inne fora, aby zapytać, wymienić spostrzeżenia i tym samym zdobyć wiedzę? To z resztą przecież taka jest idea całego internetu?
 5. Czy nie można utracić pozycji z powodu własnych błędów czy też tylko z powodu konkurencji czy zmiany algorytmów🤔
 6. Tak właśnie jest, zostało kilka pustych miejsc. Dzięki za pomoc.
 7. Topy się nie zmieniły, tylko moja strona zeszła w dół.
 8. Gwałtowny spadek nastąpił dokładnie 31.07 , a konkurencja nie robiła też nic szczególnego
 9. Otóż na mojej stronie najważniejsze frazy utrzymywały się stabilnie w okolicy 4-6 pozycji i nagle około dwa miesiące temu z dnia na dzień poszły w dół poza 10, po czym łagodnie lecą w dół. W GSC w okresie odnotowania spadku pojawiło się kilka błędów 404 i kilka nowych linków, w czasie zaistnienia spadku nie było zmian algorytmów ani nie przeprowadzałem zmian na stronie, od dwóch miesięcy zdobywam nowe linki, ale bez rezultatu. Może ktoś podpowie co się stało. Jeśli ktoś będzie chciał pomóc nazwę strony podam w prywatnej wiadomości. Z góry dziękuję.
 10. A jak się mają treści zamieszczane w profilach, które są automatycznie generowane inaczej mówiąc nielogiczny bełkot. Czy warto zwracać na to uwagę. Z oferty zamieszczonej na PIO w zakładce linki nabyłem " super silne linki z profili " a tam właśnie taki bełkot. Wykonawca tłumaczył, że to tekst dla robota i żadnego znaczenia nie ma składnia. Z uwagi, że profili nie było zbyt wiele ręcznie poprawiłem teksty. Jak to jest z tym naprawdę.
 11. Czy uzupełnianie pola bio lub o mnie treścią zawierającą frazy pozycjonowanej strony w profilach daje jakieś pozytywne efekty?
 12. nie wiem czy mocne, ilość blisko 4000 szt
 13. Domena nie generuje ruchu bo jest od dwóch lat "martwa" ale ma backlinki jakieś.
 14. Nie będzie negatywnie wpływać? czy nie warto rejestrować i wykorzystać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy