Jump to content

ArcziB

Forumowicze
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. A jak się mają treści zamieszczane w profilach, które są automatycznie generowane inaczej mówiąc nielogiczny bełkot. Czy warto zwracać na to uwagę. Z oferty zamieszczonej na PIO w zakładce linki nabyłem " super silne linki z profili " a tam właśnie taki bełkot. Wykonawca tłumaczył, że to tekst dla robota i żadnego znaczenia nie ma składnia. Z uwagi, że profili nie było zbyt wiele ręcznie poprawiłem teksty. Jak to jest z tym naprawdę.
 2. Czy uzupełnianie pola bio lub o mnie treścią zawierającą frazy pozycjonowanej strony w profilach daje jakieś pozytywne efekty?
 3. nie wiem czy mocne, ilość blisko 4000 szt
 4. Domena nie generuje ruchu bo jest od dwóch lat "martwa" ale ma backlinki jakieś.
 5. Nie będzie negatywnie wpływać? czy nie warto rejestrować i wykorzystać?
 6. Zarejestrowałem całkiem nową domenę bez historii, którą obecnie pozycjonuję. Złożona jest z dwóch wyrazów połączonych myślnikiem. Kiedy sprawdziłem w google nazwę mojej domeny w cudzysłowach okazało się, że w wynikach wyszukiwania pokazała się strony złożona z tych samych wyrazów, które połączone są kropką. Obecnie strona ta nie jest zarejestrowana. Z web archive wynika, że była ona tematycznie powiązana ze moją stroną, ale też znalazłem na niej jakieś dziwne treści z chińskimi znakami oraz różnymi "dziwnymi'" linkami wychodzącymi do stron obcojęzycznych . Czy strona o tej samej nazwie, która kiedyś funkcjonowała i była wszystko wskazuje zaspamowana może mieć negatywny wpływ na pozycjonowanie mojej strony? Czy może warto ją zarejestrować i wykorzystać pod zaplecze czy też w innym celu?
 7. Właśnie przed chwilą ruszyło. Działa już. Dzięki za pomoc.
 8. W trybie podglądu wszystko działa lecz Analytics nie pokazują się kliknięcia w trybie rzeczywistym, ani też w raporcie Zachowania i zdarzenia z dnia ubiegłego. Próbuję testować działanie przy uruchomieniu strony na smartphonie poprzez klikanie w nr telefonu ale nie pokazują się żadne zdarzenia w Analytics w trybie rzeczywistym.
 9. Proszę o sprawdzenie czy dobrze ustawiłem w GTM zliczanie kliknięć w nr telefonu jako link. Tag uruchomiony wczoraj , a do dzisiaj nie ma żadnych danych o kategorii Phone w zdarzeniach w Google Analytics.
 10. Jeśli chodzi o index.html i "/" to mam ogarnięte. Nie mam pewności jedynie czy to ma znaczenia na podstronach.
 11. Czy jeśli na każdej podstronie witryny mam zapis - link rel="canonical" href="index.html" to będzie to negatywnie wpływać na pozycjonowanie podstron. Znalazłem informację z których wynikało, że jeśli w każdej podstronie znajdzie się odwołanie do linka kanonicznego będą on rzadziej odwiedzane przez Googla. Korzystam z aplikacji do generowania motywów i tam z automatu dodany jest rel="canonical na każdej podstronie. Zastanawiam się czy usuwać z kodu odwołanie do linku kanonicznego czy zostawić. Bardziej zależy mi na pozycjonowaniu podstron niż strony głównej. Natomiast pomiędzy podstronami nie występuje duplikacja treści.
 12. Ostatnio nie robiłem zbyt wiele. Po odnotowaniu spadków dodałem trochę nowej treści i pozyskałem kilka linków no i zrzekłem się linków, o których pisałem na początku. Mam takie pytanie czy jeśli z jednej strony/bloga prowadzi do mojej strony 400 linków, które powstały po pozostawieniu tam komentarza może mieć to negatywny wpływ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy