ArcziB

Forumowicze
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. ArcziB

  link rel="canonical"

  Jeśli chodzi o index.html i "/" to mam ogarnięte. Nie mam pewności jedynie czy to ma znaczenia na podstronach.
 2. Czy jeśli na każdej podstronie witryny mam zapis - link rel="canonical" href="index.html" to będzie to negatywnie wpływać na pozycjonowanie podstron. Znalazłem informację z których wynikało, że jeśli w każdej podstronie znajdzie się odwołanie do linka kanonicznego będą on rzadziej odwiedzane przez Googla. Korzystam z aplikacji do generowania motywów i tam z automatu dodany jest rel="canonical na każdej podstronie. Zastanawiam się czy usuwać z kodu odwołanie do linku kanonicznego czy zostawić. Bardziej zależy mi na pozycjonowaniu podstron niż strony głównej. Natomiast pomiędzy podstronami nie występuje duplikacja treści.
 3. ArcziB

  Linki przychodzące

  Ostatnio nie robiłem zbyt wiele. Po odnotowaniu spadków dodałem trochę nowej treści i pozyskałem kilka linków no i zrzekłem się linków, o których pisałem na początku. Mam takie pytanie czy jeśli z jednej strony/bloga prowadzi do mojej strony 400 linków, które powstały po pozostawieniu tam komentarza może mieć to negatywny wpływ?
 4. ArcziB

  Linki przychodzące

  Wszystkie strony są. Wirusa brak. Na początku maja byłem na 2 - 3 pozycji na frazę, która daje największy ruch i właśnie od 5-7 maja strona systematycznie spada i dziś jest 8-9.
 5. ArcziB

  Linki przychodzące

  Czy były jakieś znaczące zmiany w algorytmie Google bo zauważyłem, że od 5-7 maja mam duży spadek dla głównej frazy na jednej ze stron.
 6. ArcziB

  Linki przychodzące

  Zauważyłem w GSC linki ze stron, których nie pozyskałem. Oto one - entplusg.tk, krqavitzx.cf, makrophoneri.tk. Zrzec się ich czy zostawić?
 7. Tylko w Polskim i dla Polaków.
 8. Takie pytanie? Jak skutecznie pozycjonować podstrony? Otóż zależy mi na wypozycjonowaniu podstron gdzie na każdej z nich znajduje się treść z ofertą usług skierowaną na konkretny kraj (każda podstrona to ta sama usługa ale skierowana na inny kraj). Czy ma znaczenie linkowanie do strony głównej gdzie znajduje się treść ogólna czy wyłącznie skupić się na linkowaniu i optymalizacji podstron? Z góry dziękuję za pomoc.
 9. ArcziB

  Budowanie zaplecza

  Co jest lepsze z punktu widzenia SEO oraz wydatków? Przechwycona domena na której była kiedyś podobna tematycznie treści do strony pozycjonowanej, bez linków przychodzących, bez dużej ilości podstron czy zakup artykułu sponsorowanego na stronie bez żadnego ruchu?
 10. ArcziB

  Przycisk callback

  Dokładnie chodzi mi o mobilny przycisk, wyświetlany tylko na telefonach. Coś w stylu jak tutaj - ismartfon.pl. Te rozwiązania linków znam.
 11. ArcziB

  Przycisk callback

  Chodzi o przycisk za pomocą którego wywołuje się połączenie telefoniczne.
 12. ArcziB

  Przycisk callback

  Witam szukam kodu bądź sposobu implamentacji przycisku callback na stronę w HTML, moja strona nie jest na Wordpress. Może ktoś wie gdzie znaleźć gotowe rozwiązania, oczywiście nie chcę płacić abonamentu za działanie przycisku, wchodzą w grę również płatne rozwiązania.
 13. ArcziB

  Certyfikat ssl

  Zauważyłem, w GSC że po dodaniu ssl niektóre podstrony z https nie zostały zaindeksowane i uznane jako duplikaty stron. Czy muszę coś jeszcze robić czy tylko jeszcze czekać. Od dodania ssl upłynął już miesiąc.