Jump to content

ArcziB

Forumowicze
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ArcziB last won the day on October 2 2019

ArcziB had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral
 1. Czyż nie po to istnieje PIO i inne fora, aby zapytać, wymienić spostrzeżenia i tym samym zdobyć wiedzę? To z resztą przecież taka jest idea całego internetu?
 2. Czy nie można utracić pozycji z powodu własnych błędów czy też tylko z powodu konkurencji czy zmiany algorytmów🤔
 3. Tak właśnie jest, zostało kilka pustych miejsc. Dzięki za pomoc.
 4. Topy się nie zmieniły, tylko moja strona zeszła w dół.
 5. Gwałtowny spadek nastąpił dokładnie 31.07 , a konkurencja nie robiła też nic szczególnego
 6. Otóż na mojej stronie najważniejsze frazy utrzymywały się stabilnie w okolicy 4-6 pozycji i nagle około dwa miesiące temu z dnia na dzień poszły w dół poza 10, po czym łagodnie lecą w dół. W GSC w okresie odnotowania spadku pojawiło się kilka błędów 404 i kilka nowych linków, w czasie zaistnienia spadku nie było zmian algorytmów ani nie przeprowadzałem zmian na stronie, od dwóch miesięcy zdobywam nowe linki, ale bez rezultatu. Może ktoś podpowie co się stało. Jeśli ktoś będzie chciał pomóc nazwę strony podam w prywatnej wiadomości. Z góry dziękuję.
 7. A jak się mają treści zamieszczane w profilach, które są automatycznie generowane inaczej mówiąc nielogiczny bełkot. Czy warto zwracać na to uwagę. Z oferty zamieszczonej na PIO w zakładce linki nabyłem " super silne linki z profili " a tam właśnie taki bełkot. Wykonawca tłumaczył, że to tekst dla robota i żadnego znaczenia nie ma składnia. Z uwagi, że profili nie było zbyt wiele ręcznie poprawiłem teksty. Jak to jest z tym naprawdę.
 8. Czy uzupełnianie pola bio lub o mnie treścią zawierającą frazy pozycjonowanej strony w profilach daje jakieś pozytywne efekty?
 9. nie wiem czy mocne, ilość blisko 4000 szt
 10. Domena nie generuje ruchu bo jest od dwóch lat "martwa" ale ma backlinki jakieś.
 11. Nie będzie negatywnie wpływać? czy nie warto rejestrować i wykorzystać?
 12. Zarejestrowałem całkiem nową domenę bez historii, którą obecnie pozycjonuję. Złożona jest z dwóch wyrazów połączonych myślnikiem. Kiedy sprawdziłem w google nazwę mojej domeny w cudzysłowach okazało się, że w wynikach wyszukiwania pokazała się strony złożona z tych samych wyrazów, które połączone są kropką. Obecnie strona ta nie jest zarejestrowana. Z web archive wynika, że była ona tematycznie powiązana ze moją stroną, ale też znalazłem na niej jakieś dziwne treści z chińskimi znakami oraz różnymi "dziwnymi'" linkami wychodzącymi do stron obcojęzycznych . Czy strona o tej samej nazwie, która kiedyś funkcjonowała i była wszystko wskazuje zaspamowana może mieć negatywny wpływ na pozycjonowanie mojej strony? Czy może warto ją zarejestrować i wykorzystać pod zaplecze czy też w innym celu?
 13. Właśnie przed chwilą ruszyło. Działa już. Dzięki za pomoc.
 14. W trybie podglądu wszystko działa lecz Analytics nie pokazują się kliknięcia w trybie rzeczywistym, ani też w raporcie Zachowania i zdarzenia z dnia ubiegłego. Próbuję testować działanie przy uruchomieniu strony na smartphonie poprzez klikanie w nr telefonu ale nie pokazują się żadne zdarzenia w Analytics w trybie rzeczywistym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy