Jump to content

ArcziB

Forumowicze
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ArcziB last won the day on October 2 2019

ArcziB had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ostatnio zauważyłem, że jedna podstrona w witrynie przestała być wyświetlana w GSC w zakładce linki zewnętrzne. Z pewnością podstrona ta posiada linki zewnętrzne? Ktoś przerabiał problem i ewentualnie co to może oznaczać?
 2. Jak należy czytać raport linków przychodzących moz.com jeśli chodzi o parametr spam score. Czy jeśli w ocenie moz występują linki o wysokiej wartości spam należy je usunąć czy też zrzec się ich? Czy może zostawić? Jakie macie doświadczenia w tym temacie?
 3. Co sądzicie o hostingu na aftermarket biorąc pod uwagę szybkości, niezawodności i cenę.
 4. Zrobiłem wg tego poradnika carloseo.com/removing-google-analytics-spam/ ale niestety nie działa.
 5. Od kilku dniu na mojej stronie odnotowuje spory ruch pochodzący z trafficbot4free.pw. Czy należy się tym przejmować jeśli tak to w jaki sposób się tego pozbyć.
 6. Potrzebuję pomocy w zakresie ustalenia operatora adresu IP 185.246.208.94. Znalazłem, że właścicielem IP jest to jakiś cdn77.com czy to jest VPN lub proxy?
 7. Mam witrynę w której jest kilka stron równorzędnych z podobną aczkolwiek niezduplikowaną treścią. Strony te pozycjonowane są na usługi dla różnych krajów. Jedynie dla strony głównej mam ustawione rel="canonical" natomiast dla pozostałych stron tag nie występuje. Ostatnio wykonałem analizę strony MOZ-em i po analizie zalecano ustawienie tagu rel="canonical". Jak powinno być zrobione?
 8. Czy jest jakaś sprytna instrukcja, która to załatwi i uwzględni każdą istniejącą subdomenę.
 9. Przejąłem domenę, której profil linków budowany był na subdomeny i podstrony. Jest niewielka liczba linków prowadząca do strony głównej natomiast 90% procent wszystkich linków prowadzi do wielu różnych subdomen. Czy budując zaplecze na tej domenie istniejące już linki kierujące wyłącznie na subdomeny będą przezywały swoją moc do strony głównej?
 10. Czyż nie po to istnieje PIO i inne fora, aby zapytać, wymienić spostrzeżenia i tym samym zdobyć wiedzę? To z resztą przecież taka jest idea całego internetu?
 11. Czy nie można utracić pozycji z powodu własnych błędów czy też tylko z powodu konkurencji czy zmiany algorytmów🤔
 12. Tak właśnie jest, zostało kilka pustych miejsc. Dzięki za pomoc.
 13. Topy się nie zmieniły, tylko moja strona zeszła w dół.
 14. Gwałtowny spadek nastąpił dokładnie 31.07 , a konkurencja nie robiła też nic szczególnego
 15. Otóż na mojej stronie najważniejsze frazy utrzymywały się stabilnie w okolicy 4-6 pozycji i nagle około dwa miesiące temu z dnia na dzień poszły w dół poza 10, po czym łagodnie lecą w dół. W GSC w okresie odnotowania spadku pojawiło się kilka błędów 404 i kilka nowych linków, w czasie zaistnienia spadku nie było zmian algorytmów ani nie przeprowadzałem zmian na stronie, od dwóch miesięcy zdobywam nowe linki, ale bez rezultatu. Może ktoś podpowie co się stało. Jeśli ktoś będzie chciał pomóc nazwę strony podam w prywatnej wiadomości. Z góry dziękuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy