Jump to content

SzlafRock

Forumowicze
 • Content Count

  10,352
 • Joined

 • Days Won

  171

SzlafRock last won the day on November 14

SzlafRock had the most liked content!

Community Reputation

3,862 Excellent

1 Follower

About SzlafRock

 • Rank
  weteran

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.szlafrock.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  SzlafRock.pl

Recent Profile Visitors

24,566 profile views
 1. Sugeruję abyś przestał linkować a skoncentrował się na poprawnej optymalizacji. Jeśli twoim celem w pozycjonowaniu lokalnym jest linkowanie to błąd. Podstawą jest optymalizacja. Często jest tak że dla małych miast, z małą konkurencją, w mało dochodowych branżach wystarczy tylko optymalizacja plus symboliczne linki. Lokalne wyniki to głównie domena pracowników którym szef zlecił pozycjonowanie LA nie mają o tym pojęcia lub szef sam próbuję swoich sił w pozycjonowaniu. Jak najtańszym kosztem ale ma być. Zawodowi pozycjonerzy też często nie przykładają się do lokalnych wyników, Poprostu olewają to bo uważają że samo się zrobi. Dlatego pozycjonowanie lokalne nie powinno stwarzać problemów dla średnio rozgarniętego pozycjonera. Trudno jest stawiać diagnozę nie widząc pacjenta na oczy. Tak działają tylko szaman i znachorzy.
 2. Co wojsko (nie nasze oczywiście) posiada dowiemy się w trakcie konfliktu na większą skalę.
 3. Może tego nie wiesz ale w GSC dane sa poglądowe, odbiegające od rzeczywistości. To o jakiej intencyjności uzytkowania piszesz. Oczywiście przeczytałeś całość mojej odpowiedzi i odnosisz się do GSC, bo jakze inaczej. Przecież potrafisz czytac ze zrozumieniem. Może tylko okulary źle dobrane.
 4. Ze sie tak zapytam, w jakim celu? aby mieść statystyki i pokazac klientowi? aby nie było, tez dodaje do GSC ale w zgoła innym celu.
 5. Oficjalnie nie wiadomo, ale... google jest firmą technologiczna, prekursorem w wielu dziedzinach. biorąc pod uwage takze nasze podwórko nie zdziwiłbym się jakby wykorzystywali takie lub podovbne technologie do zdobywania kasy. bo o to przecież chodzi. skoro już google coś mówi na ten temat to nalezy porzypuszczać iż co najmniej robią testy i wdrażają technlogie.
 6. Apki prywatnych osób korzystają głównie z Google Ads. Tam nalezy szukac głownie reklamy mobilnej.
 7. Wszystko zależy jakie są to zaplecza. Jeśli typowe dla polskiej branży czyli wordpress z standardowym szablonem, upychane artykuły o wszystkim i niczym to nie nalezy je linkowac wzajemnie a tym bardziej dodawać do GSC. Zresztą gogle świetnie sobie radzi w wykrywaniu takich zaplecz.
 8. Czytałeś pewnie opinie konkurencji. Z Google jest tak, że informują już po fakcie a później poprawiają działania . Dotyczy to każdej działalności i decyzji jakie podejmują. Ładnie to widać na podstawie zmian w serpach i aktualizacji algo.
 9. Komputer istnieje, to nie jest żaden eksperyment. Można zagłębić się i poszukać więcej informacji np w Nature.
 10. To dla tych co twierdzą że Google nie posiada mocy obliczeniowej zdolnej do szybkiego przetworzenia serpów. https://www.cyberdefence24.pl/sycamore-vs-summit-supremacja-kwantowa-google
 11. Jak można zaczynać gorzej niż zero? po prostu zaczyna od początku.
 12. No właśnie, taki jest trend. specjaliści robią długie opisy kategorii tylko dlatego że jest taki trend. jeśl izrobisz dobrze optymalizcję i będziesz nad tym panował to nie ma potrzeby iśc za trendem i robić długich opisów. Z moich badań wynika, że sporadyczna ilośc userów czyta takie opisy. po za tym google moze sa sobie dobierac opis jesli uzna ze coś jest nie tak
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy