SzlafRock

Forumowicze
 • Zawartość

  9504
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  145

SzlafRock wygrał w ostatnim dniu 16 Lipiec

SzlafRock ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3562 Excellent

O SzlafRock

 • Ranga
  SEO armator
 • Urodziny 01.07.1950

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.szlafrock.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  SzlafRock.pl

Ostatnio na profilu byli

20978 wyświetleń profilu
 1. Raczej i od pewnego czasu. Korzystam z usług home od bodaj 17 lat i problemy mogę policzyć na palcach jednej ręki. Bardzo dobry kontakt i szybka reakcja. Zresztą, wszystko zależy od tego jakie masz wymagania i jakie strony hostujesz.
 2. Które nie są dostępne dla wszystkich.
 3. Wszystkie przeglądarki zbierają dane i nie tylko przeglądarki. Informacje pozostawiane w internecie to towar dla hurtowni danych. To, że nie będziesz korzystał z google chrom tylko w Twoich oczach robi ciebie bezpiecznym. Istnieją specjalne dodatki do przeglądarek, które blokują prawie całkowicie śledzenie w internecie, ale to inna para butów na deszcz.
 4. Przy instalacji jakiegokolwiek softu należy być czujnym. Nawet pobierając z lokalizacji uznanych za wiarygodne. To jest pierwsze i ostanie przykazanie dotyczące bezpieczeństwa: bądź czujny wróg nie śpi. Ja czasami używam.
 5. Takie linki nie przyniosą strat pozycji, co najwyżej mogą być neutralne. Musiałbyś zamieścić linki do swojej strony na jakiś spamerskich stronach wówczas na pewno będzie obniżenie pozycji. Po za tym ile tych stron zrobiłeś na których zamieścisz link, pewnie niewiele.
 6. Oczywiście, że ma sens. Każdy o takiej możliwości marzy.
 7. Google wyświetla box w/g własnych kryteriów. Główny wpływ na wyświetlanie boxa ma ruch na stronie. Opinie również możesz dodać ale nie przesadzać i stworzyć wrażenie unikalnych. Ja np. dodaję jeszcze ofertę z G+, która jest wyświetlana pod danymi adresowymi firmy i pod Zaproponuj zmianę. Oczywiście musisz wprowadzić wszystkie dane lokalizacyjne firm, to chyba jasne.
 8. Mogę. https://www.bing.com/toolbox/webmaster/
 9. Wszedłeś w tematy, o których nie masz pojęcia. Nie masz pojęcia o seo a także o gotowaniu i przepisach kulinarnych. Ludzie, których pasją jest gotowanie prześcigną cię w wynikach spokojnie nie mając pojęcia o seo. Prześcigną cię dlatego, że robią unikalne treści, publikują swoje własne przepisy, zdjęcia, filmy itp. Powyższy tekst jest radą, z której powinieneś wyciągnąć wnioski jeśli chcesz dalej bawić się bloga z przepisami kulinarnymi.
 10. Tu masz zdecydowanie lepszy indexer black-star.link
 11. Jasne. Monitorując ruch na serwerze otrzymasz także adres IP. Tylko co z tym zrobisz? Nic. Możesz zrobić kod śledzący Anayticsa. Możesz zrobić własny pixel śledzący. Itp., itd. jest dużo możliwości. Tylko po co.
 12. Tu masz wyjaśnione jak wybrać firmę http://www.szlafrock.pl/jak-wybrac-firme-pozycjonerska/
 13. Jakby na to nie patrzeć to każdy pozycjoner korzysta i stosuje SWLe.
 14. Up, nie interesuj się biznesem innych osób. Nie życz im upadku.
 15. CMS pod nazwą WordPress jest bardzo dobrą aplikacja. Należy TYLKO z głową administrować. Kluczowym problemem bezpieczeństwa WP jest pobieranie aktualizacji, szablonów, dodatków z mało zaufanych witryn.