SzlafRock

Forumowicze
 • Content Count

  10,298
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  170

SzlafRock last won the day on July 4

SzlafRock had the most liked content!

Community Reputation

3,852 Excellent

1 Follower

About SzlafRock

 • Rank
  weteran

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.szlafrock.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  SzlafRock.pl

Recent Profile Visitors

24,250 profile views
 1. SzlafRock

  Budowa zaplecza a GSC

  Pod warunkiem, że zapleczówka jest wysokiej jakości. Osobiście jestem przeciwny dodawania stron do GSC. Nic to nie daje a Google ma możliwość monitorowania twojej strony. Jeśli już chcesz bawić się w analitykę dla zaplecza to są inne narzędzia analityczne nie związane z Google. Należy też pamiętać, że Google nie udostępnia rzetelnych informacji tylko poglądowe.
 2. Google uznało że kiepską masz optymalizację strony. To jest najczęściej spotykana przyczyna wyindeksowania podstron.
 3. SzlafRock

  W jaki spoób wezwać do usunięcia nieprawdziwej opinii

  Czy ta opinia jest sprzeczna z prawem? Co tam jest napisane? Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii o ile nie narusza prawa. Możesz też założyć sprawę z powództwa cywilnego jeśli uważasz że opinia narusza twoje dobre imię. Od razu wyjaśniam że proces będzie długotrwały.
 4. SzlafRock

  Wewnętrzne linkowanie ze starych wpisów

  Tak się robi. Przyśpiesza to indeksacja podstron bloga. Tak jak pisał matysik, pamiętaj o anchor ach.
 5. SzlafRock

  1500 ZUS od następnego roku

  Ma charakter wprowadzający w błąd. Jeśli coś publikujesz to podawaj wiarygodne informacje a nie wprowadzające w błąd. Memy konfederacji są tak samo wiarygodne jak te z kwejka lub innego podobnego serwisu.
 6. SzlafRock

  1500 ZUS od następnego roku

  Jest przejadana przez zły system ubezpieczeniowy. To jest legalna piramida. Renty, emerytury, NFZ itp. Co dziwne nikt za to niechce się wziąć aby to zmienić. Janek Wiśniewski, napisz czy podane kwoty to także ubezpieczenie emerytalne, rentowe, zdrowotne, pracownicze i inne.
 7. Z budżetem 1800/Mc nie widzę problemu aby zaistnieć na pierwszych miejscach w wynikach lokalnych.
 8. Odpowiedziałem już na twoje pytanie wcześniej. Problem z anchorami exact match w zasadzie nie istniał gdy ich nie nadużywałeś. Przy większych ilościach mogła zostać nałożona kara od algorytmu. Obecnie algorytm ignoruje wszelkie nadużycia. Mówiąc prościej nie ma żadnego efektu. Nie szkodzi ani nie pomaga. W zasadzie teraz pozycjonowanie jest znacznie łatwiejsze ale trudniej jest znależć wartościowe linki.
 9. W dużych firmach nie liczy się jakość tylko ilość. Branża nie ma znaczenia. Liczy się ilość podpisanych umów na koniec miesiąca czy kwartału.
 10. Zwróć uwagę na datę artykułu. Od tamtego czasu bardzo dużo się zmieniło w algorytmie google a tym samym w seo. Dziś można powiedzieć delikatnie, że to tak nie działa.
 11. To są typowe wymówki gdy zajmujący się pozycjonowaniem nie wiedzą jak pozycjonować stronę. Wszystko zależy od tego jak umowa jest skonstruowana i co w niej zawarto.
 12. http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20190000053
 13. możesz podać podstawę prawną? To jest artykuł na miare Faktu.
 14. SzlafRock

  chcę popłakać bo kupiłem laptop DELL

  Dell ma inną gwarancję niż inni producenci. Np. dopuszcza na ingerencję użytkownika w podzespoły na określonych zasadach i zgodnie z podaną instrukcja. Jednak dziwię się kaymanowi, ze zgłosił gwarancję na stronie Della a nie w miejscu zakupu. Sprzedawca może zaproponować inny lepszy sposób rozwiązania problemu.