SzlafRock

Forumowicze
 • Zawartość

  10133
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  162

SzlafRock wygrał w ostatnim dniu 2 Październik

SzlafRock ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3773 Excellent

1 obserwujący

O SzlafRock

 • Ranga
  weteran

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.szlafrock.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  SzlafRock.pl

Ostatnio na profilu byli

23166 wyświetleń profilu
 1. SzlafRock

  Jak działa geo-pozycja?

  Po za tym, odpytując wyszukiwarkę (korzystając z przeglądarki) zostawiasz swoje dane także geolokalizacyjne.
 2. SzlafRock

  Jak znaleźć dobrego "pozycjonistę"?

  Z czystym sercem nie ale zobacz tu https://www.szlafrock.pl/jak-wybrac-firme-pozycjonerska/
 3. SzlafRock

  Google hejt? Nie mogę wejść do Top100

  Co się zmieniło? Google zrezygnowało z linków? Trzeba przyłożyć się do optymalizacji? Zmylił mnie jego nick...ale stosując blackhat tez trzeba myśleć a nawet bardziej. Olej narzędzia, one nic nie mają wspólnego z google. Możesz się nimi wspomagać ale nie traktuj ich jak wyrocznię. Wyrocznią jest google (bo w tej wyszukiwarce pozycjonujesz a nie w semrush), analizuj to co pokazuje i tego co nie pokazuje. https://tiny.pl/g3fw9
 4. SzlafRock

  Google hejt? Nie mogę wejść do Top100

  Ad.1 Ad. 2 Ad. 3 @BlackHat
 5. SzlafRock

  czy ktoś może mi to wyjaśnić ?

  I tak, i nie. Wszystko zależy od frazy, branży, konkurencji... Np. na frazy lokalne nie potrzeba dużo linków Może, ale pozycjonuje się też bez zaplecza. Oczywiście, tylko to jest złożony proces dla doświadczonych pozycjonerów. Mozna by powiedzieć, że więcej niż konkurencja ale to nie jest prawda. Na pozycje mają także wpływ inne czynniki niż linki. Jeśli z pozycjonowaniem "miałeś do czynienia' kilka lat temu to powinieneś wiedzieć jak się sprawdza konkurencyjność. Przecież to podstawa pozycjonowania.
 6. SzlafRock

  Straciłem domenę

  Tak naprawdę to nie znamy całej wersji zdażeń. Dla mnie z dostępnegp opisu sytuacja jest mętna.
 7. SzlafRock

  Straciłem domenę

  Sorry, ale ja nie rozumiem. Straciłeś domenę eu na trzy miesiące i po trzech miesiącach ją odzyskałeś. Nigdy nie spotkałem się z takim zjawiskiem a trochę domen straciłem.
 8. SzlafRock

  Straciłem domenę

  Nie dotyczy domen eu tylko pl. Nie przedłużona domena eu "wygasa" następnego dnia.
 9. SzlafRock

  nazwa.pl nowa opłata DNS Anycast

  Podobno narzekanie stało się naszym kulturalnym obyczajem. Nawet ci co nie korzystają to narzekają, bo inni mogą korzystać.
 10. SzlafRock

  Śmieszne zdjęcia FB

  Dzień świra
 11. SzlafRock

  Social media a strona internetowa

  Zdjęcia fajnie się pozycjonują niezależnie czy to są unikalne (?), ze stock'a czy rąbane z internetu. Oczywiście kradzieży zdjęć nie popieramy ale stockowe lub udostępnianie za zgodą są jak najbardziej ok w organiku. Tylko jak teraz wszystko trzeba je dobrze zoptymalizować.
 12. SzlafRock

  Koszt wystawienia przedmiotu

  Daj mu po prostu dniówkę zadaniową. Czyli musi wstawić x produktów aby zarobić x. Oczywiście nie możesz przekroczyć najniższej stawki godzinowej.
 13. SzlafRock

  Ustawa o opakowaniach .de

  Firmy, które dostarczają za zachodnią granicę towar w pudełkach, folii, a nawet kopertach bąbelkowych, czekają dodatkowe wydatki i obowiązki. Temu, kto ich nie spełni, grożą gigantyczne kary. https://www.rp.pl/Handel/310149959-Niemiecka-pulapka-na-polskie-sklepy-internetowe.html
 14. SzlafRock

  Skąd ruch organiczny ?

  Poniekąd masz rację ale trzeba się zastanowić czy to się opłaci. W moim odczuciu nie. Drukarnia to specyficzna branża gdzie jest dużo czynników wpływających na cenę. Jak bym ja miał przebrnąć przez sklep z konfiguracja produktu, to bym wolał zadzwonić i powiedzieć o co mi chodzi. Szybciej i skuteczniej. Nie wiem w jakich klientów modrzew uderza ale podejrzewam, że w większych. Z małymi sam kłopot. Dlatego podstawą jest dobra strona internetowa z dobrze wyeksponowanymi produktami, zdjęciami. To podstawa. Później (tak jak pisałem wcześniej) baza dużych klientów i profesjonalne oferty.
 15. SzlafRock

  Fałszywe e-mail'e z ZUS

  Nie jest problemem podszyć się pod czyjś adres. Po za tym ZUS nie korzysta z takiego adresu. ZUS nie wysyła informacji mailowych o zaległości. Przed jakakolwiek reakcją należy sprawdzić dokąd prowadzą linki z wiadomości (oczywiście nie klikając w nie). Nie otwierać też załączników.