SzlafRock

Forumowicze
 • Zawartość

  10215
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  166

SzlafRock wygrał w ostatnim dniu 17 Luty

SzlafRock ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3810 Excellent

1 obserwujący

O SzlafRock

 • Ranga
  weteran

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.szlafrock.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  SzlafRock.pl

Ostatnio na profilu byli

23646 wyświetleń profilu
 1. SzlafRock

  Blog zewnętrzny czy wewnętrzny

  Aby pisać bloga, który "coś" daje trzeba mieć chęć, zapał, pasję i wiedzę. Pisanie bzdur nic daje.
 2. SzlafRock

  Blog zewnętrzny czy wewnętrzny

  Jasne że może ale musi być prowadzony z głową i trzeba wiedzieć co chce się pisać. Pisanie dla samego pisania nic nie daje. Autor tematu napisał na początku 0 środków. Za taką kwotę można wybudować fabrykę aby tego dokonać trzeba mieć głowę na karku i wiedzieć jak.
 3. SzlafRock

  Blog zewnętrzny czy wewnętrzny

  Kto ma czas czytać te blogi. Co to za modą blog do każdej strony. Niie lepiej dobrze zoptymalizować stronę i dodać trochę linków z darmowych miejscówkę. Na mało konkurencyjne frazy to wystarczy. A właściwie co to znaczy w twoim pojęciu.
 4. Znam tego człowieka. Często go widuję.
 5. Jestem przekonany że nikt nie będzie przedstawiał tobie żadnego dowodu. Hierarchia nagłówków jest jednym ze standardów optymalizacji nad którym nikt kto ma wiedzę nie dyskutuje.
 6. Też pewnie nie wpadniesz na to że user to czynnik rankujący. Chcesz walczyć z standardami jakie wszyscy stosują aby zyskać punkty w rankingu? OK. Twoja sprawa. Tylko nie pieprz publicznie głupot.
 7. SzlafRock

  Linkowanie z ogólnodostępnych miejscówek

  Zaplecza na wordpresie , które mają kilka artykułów to na szczęście przeszłość. Teraz liczą się serwisy, które na pierwszy i drugi rzut oka na zaplecza nie wyglądają a robią taka role. Dlatego mówi się, że jeden czy dwa linki (z takich serwisów) robią robotę. E. Zapomniałem dodać (może to być szokujące i niezrozumiałe dla niektórych), że tematyczność serwisów nie ma znaczenia.
 8. SzlafRock

  Linkowanie z ogólnodostępnych miejscówek

  "Sensowne" linki ukrywają tylko ci co robią "zakład fryzjerski Radom" za 300 zł brutto Czyli mówiąc krótko z zaplecza
 9. SzlafRock

  Linkowanie z ogólnodostępnych miejscówek

  Nie trzeba robić żadnych testów. Szkoda zasobów, pieniędzy i czasu. Na "wczoraj" nie da się osiągnąć ( to jest niepotrzebne) ale można osiągnąć na "jutro".
 10. SzlafRock

  Linkowanie z ogólnodostępnych miejscówek

  Właśnie główne podstawy algo się zmieniły. W większości to co działało kiedyś już teraz nie ma większego znaczenia. Zostały wdrożone nowe elementy i mechanizmy algorytmu, które mają coraz większe znaczenie. Można powiedzieć krótko, że nie tylko linki robią robotę.
 11. SzlafRock

  Cześć, Misiaczki

  Ja się afiszuję z LGBT. * Zdjęcie zajumane od Kałduna.
 12. Możesz sobie robić Seo pod czytnik lub dla niewidzących. Jednak struktura nagłówków ma znaczenie dla Google i użytkowników. Czytając książkę tytuł zawsze masz na początku, śródtytuły w dalszej części w zależności od ważności tekstu. Jak masz jakąś książkę pod ręką to sprawdź.
 13. Nie ma znaczenia fraza w domenie. Wystarczy przejrzeć topy aby to stwierdzić. Co najwyżej domena z frazą kluczową jest łatwa do zapamiętania i zapisania dla użytkownika. Żadnych ulg więcej.
 14. SzlafRock

  Link tematyczny - co to za wynalazek?

  Gdzie w powyższym poście widzisz pytanie? Ja nie widzę. Jednak odpowiem tobie bo nie będziesz mógł dziś spać i może trochę się dokształcisz. Anchor, anchor zmienia tematykę linku. Oczywiście strona docelowa musi być zoptymalizowana (wyszukiwanie semantyczne tu się kłania) pod linki z anchorami prowadzące do niej.