SzlafRock

Forumowicze
 • Zawartość

  9263
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  137

SzlafRock wygrał w dniu 10 Marzec

SzlafRock posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

3481 Excellent

O SzlafRock

 • Tytuł
  SEO armator
 • Urodziny 01.07.1950

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.szlafrock.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Krzeszowice
 • Interests
  SzlafRock.pl

Ostatnie wizyty

19973 wyświetleń profilu
 1. Montaż klimatyzatora + 3 jednostki to nie więcej niż 2,5k . Z reguły usługi specjalisty seo też są zawyżone.
 2. Na papierze https://mojepanstwo.pl/bhi
 3. Nie.
 4. Oczywiście, że nie jest obojętne. kolega wyżej Beltan pisze jakieś wymyślone herezje nie poparte testami. Zobacz tutaj http://www.szlafrock.pl/czy-nowe-domeny-rankuja/ Link był zamieszczony w mojej stopce forum. Zaindeksowało się około 2k podstron z linkiem. Jeśli przyjąć teorię Matta (tak jak kolega wyżej podnosi) to forum powinno oddać tylko jeden głos w rankingu na domenę. Jednym głosem domena by nie stała cały czas na pierwszym miejscu. Owszem, jeśli będziesz miał masę linków z jednej domeny to może zadziałać algorytm i pozycje mogą zostać obniżone. Jednak nie zawsze się tak dzieje. Może wychodzić kilkanaście, kilkadziesiąt lub kilkaset linków z jednej domeny do twojej strony ale domena linkująca musi mieć duży tzw. autorytet.
 5. To jest jakiś kosmos, strzyżenie owiec.
 6. Wszystko zależy od wielkości budżetu oczywiście. E. Tu nie chodzi o faworyzowanie ale za więcej kasy zrobisz więcej, to chyba jasne.
 7. Jaki jest wzór na obliczanie i dlaczego są różnice?
 8. Łoo Panie, ciężki kawałek chleba. Musisz mieć prywatnego kardiologa, bo zawał murowany. Hosting polecam Linuxpl.com Stronę trzeba zrobić. Domena nailepiej .pl Myślnik może być ale tylko jeden, nie wpływa na pozycjonowanie. Xanna nie polecam ale czytaj blogi zagraniczne różnych guru. Możesz czytać polskiej śmietanki ale tam są same tłumaczenia anglojęzycznych. Na początek zrób frazę "wypas owiec w Bieszczadach".
 9. Szkoda aby oferta zaginęła (już w koszu) bo ciekawa. Osobiście nie radzę kupować, pieniądze w błoto, ale ciekawy przypadek. Janusze Biznesu.
 10. Standardowa cena to 9,90 zł. + VAT
 11. Nie ma znaczenia, ale lepiej pozycjonują się strony statyczne zrobione samym htmlem. Google nic nie faworyzuje. CMSy obarczone sa znaczną ilością błędów programistycznych 9np. wtyczki, szablony) a do tego dochodzą błędy konfiguracyjne.
 12. Wszystko zależy od tego jak mocna jest domena, z której linkujesz. Dlaczego nie?
 13. Widzę, że sam nie wiesz czego chcesz. Odniosłem się do Twojego pytania i udzieliłem odpowiedzi. Jeśli nie rozumiesz to odpowiem prostym językiem. Nie, nie ma potrzeby stosować Cloudflare w Twoim przypadku. Jest to wręcz bezsensowne, ale pewnie i tak zastosujesz .
 14. Nie sądzę abyś zrobił tak popularny serwis, do którego trzeba będzie zastosować CDN. Z całym szacunkiem. Cloudflare stosuje się także do ochrony przed atakami DDoS. Możesz się zabezpieczyć, ale też musisz zdobyć popularność aby ktoś cię chciał "zdosować". Zauważyłem, że w polskim SEO Cloudflare stosowane jest do ukrywania hostingu, DNS, adresu IP. Jest to błędne mniemanie, że nie da się odczytać powyższych.
 15. Finan, (to nie tylko do Ciebie się tyczy) powtarzacie informacje, które na dzień dzisiejszy nie mają żadnego znaczenia. Tak samo porównania piekarni, samochodu, budowy domu etc. do seo ma się nijak. Są to tylko marketingowe słowa aby uwiarygodnić swoją teorię, O hipokryzji w seo też nie warto mówić.