SzlafRock

Forumowicze
 • Zawartość

  10098
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  159

SzlafRock wygrał w ostatnim dniu 6 Wrzesień

SzlafRock ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3758 Excellent

1 obserwujący

O SzlafRock

 • Ranga
  weteran

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.szlafrock.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  SzlafRock.pl

Ostatnio na profilu byli

22867 wyświetleń profilu
 1. Pozycje rosno... A na poważnie to nie dajmy się zwariować. Tak jak @M0drzew pisze, nie ma sklepu, nie ma przesyłania danych to i ssl jest niepotrzebny. Panuje moda na certyfikaty ssl bo to biznes.
 2. SzlafRock

  Sukces Trivago

  Po pierwsze pytanie jest nie na miejscu. Nie ładnie jest zaglądać do czyjejś kieszeni. Po drugie reklama w tv wbrew pozorom nie jest droga, szczególnie jak się robi biznes o zasięgu międzynarodowym.
 3. SzlafRock

  Subdomena domeny firmy hostingowej

  Dlaczego nie chcemy? Niech korzystają do woli. Nie bądź samolubny.
 4. SzlafRock

  No nie wytrzymałem z nerwów. :D

  To nie dawałeś swoim klientom wytycznych do pisania jeb***ch tekstów na kategorie i subkategorie? To jak Ty robisz seo? Dobry content to podstawa.
 5. SzlafRock

  Siemanderos

  Im dłużej na forum tym bardziej się znasz na seo. Też jest takie przekonanie.
 6. SzlafRock

  Przepis na aplikację zarabiającą miliony

  Mając milion złotych i pomysłową głowę można zarobić dużo więcej. W zasadzie wystarczy tylko pomysłowa głowa. Nie potrzeba do tego żadnej aplikacji.
 7. SzlafRock

  Siemanderos

  Trafiłeś w sedno. Istnieje też przekonanie (na szczęście jednostek), że jeśli nie jesteś na tym forum to nie znasz się na seo. Jeszcze jedna teza też króluje wśród jednostek, że jest to forum spamerów. Tak. Content is king, podobno.
 8. SzlafRock

  Acta 2

  Problem zazwyczaj jest w głowie większości. To tak z doświadczenia. Dyrektywa (wcale nie ACTA) będzie batem na największych np. Google. Wreszcie UE dobierze im się do doopy. Znając życie rodacy będą świętsi od papieża.
 9. SzlafRock

  Acta 2

  Podobnie było z GIODO, RODO i innymi. Brak wiedzy i zrozumienia tematu. Osobiście jestem za. Może wreszcie zlikwiduje się nagminną kradzież czyjeś twórczości w internecie
 10. SzlafRock

  Super oferta

  Otak o... http://gospodarka.dziennik.pl/praca/artykuly/580808,wiza-praca-ambasada-polska-indie-new-delhi.html Będą robic seo na miejscu
 11. SzlafRock

  Teraz Pan ma relaks czyli jak nie oszaleć

  Lepszy szpagat niż walenie w worek w komórce. To też dobry sposób na odstresowanie.
 12. SzlafRock

  Teraz Pan ma relaks czyli jak nie oszaleć

  Kopać w worek to każdy leszcz potrafi. Zaprezentuj jak robisz szpagat na stojąco lub co najmniej turecki. Twarz możesz sobie zamazać.
 13. Jeśli masz parę tysięcy klientów i tyle samo zamówień miesięcznie to bezsensowne jest udostępnianie możliwości wystawiania opinii jeśli nie masz nad tym 100% kontroli. Osobiście nie jestem zwolennikiem opiniowania jeśli nie panuję nad tym.
 14. Jedna lub dwie opinie negatywne to nie koniec świata. Zawsze można odpowiedzieć merytorycznie. Google odpowiedzi na opinie wysoko honoruje. Jeśli jest więcej negatywnych to musimy zmienić podejście do klienta lub zgłosić jako spam. Tak jak pisałem wcześniej, google świetnie rozpoznaje kto pisze opinie i w miarę szybko reagują na spam. Dodam, że tzw przykrywanie negatywnych opinii to proste i nie do końca skuteczne rozwiązanie. Dobre dla wakacyjnych pozycjonerów. Będzie tak jak ze wszystkim w google. Zostanie poprostu zlikwidowane. Finezja w działaniu to podstawa. To tak z doświadczenia.