SzlafRock

Forumowicze
 • Zawartość

  9404
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  140

SzlafRock wygrał w ostatnim dniu 18 Czerwiec

SzlafRock ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3533 Excellent

O SzlafRock

 • Ranga
  SEO armator
 • Urodziny 01.07.1950

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.szlafrock.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  SzlafRock.pl

Ostatnio na profilu byli

20534 wyświetleń profilu
 1. W sieci nic się nie ukryje. Mówiąc sieć w tym wypadku należy rozumieć sieć ISP. To chyba jasne i nie trzeba tłumaczyć. Prawda? Jasne. Bardzo dużo ludzi wpadło w sieć kredytową.
 2. Porównania na forum są jak zwykle od czapy. Zaplecza nie określa ilość a cel i sposób wykonania. BTW, w/g Ciebie ile trzeba mieć blogów aby nazwać je zapleczem? Od jakiej ilości rozpoczyna się zaplecze?
 3. Zdecydowanie 2 blogi to zaplecze.
 4. Można zaobserwować pewne zachowania osób, ale do tego trzeba mieć więcej danych z poza analitycsa. Analitycs nie daje możliwości jednoznacznego określenia danej osoby. To jest proste gdyż widać sieć z której było wejście ale nie konkretnej osoby, komputera etc.
 5. Dobrym pomysłem jest wykorzystywanie darmowych systemów blogowych do budowania zaplecza. Jednakże należy wziąć pod uwagę i skalkulować w strategii fakt możliwości usuwania blogów bez powiadomienia. Znam przypadki z autopsji, że takie zaplecza trzymają się latami i dają kopa. Należy zachować zdrowy rozsądek to wszystko będzie działać.
 6. Z reguły pierwsze pozycje to sztucznie napędzany syf. Mało rzetelne informacje. Często.
 7. Ło Panie. Biorą ile chcą, kwestia ile Ty jesteś w stanie zapłacić. Rozpiętość cenowa jest kolosalna. Nie zawsze wiedza i umiejętności idą w parze z ceną. Narobiło się wszelkiej maści freelancerów i śmiesznych firemek. Zależy co do czego potrzebujesz. Możesz zatrudnić dziennikarza a możesz gimnazjalistę. Wybór należy do ciebie. USA to stan umysłu tak jak Rosja.
 8. Opisane w artykule streszczenie "rewelacji" Garego już się dzieją. Kto śledzi algorytm ten wie. Google zazwyczaj informuje o "rewelacjach" po czasie wdrożenia. To już się dzieje.
 9. Dziękujemy Ci Gary... Co powiedział Gary? https://pl.linkedin.com/pulse/co-powiedział-gary-illyes-na-smx-advanced-2017-maciej-wozniak
 10. Zdecydowanie nowy sklep. Bielizny też nie będziesz mógł wszędzie reklamować. Szczególnie bielizny tzw. odważnej. Algorytmy Google i FB wiedzą swoje a życie swoje.
 11. Aby był pozytywny efekt strona na której zamieszczony jest link musi brać udział w rankingu. Nie. Musisz pamiętać, że wszystkie narzędzia to subiektywna ocena ich autorów a google swoje. To są jakieś ogólne informacje, które mogą być błędne. Tak jak pisałem powyżej. Strona, która uczestniczy w rankingu. Od razu wyjaśniam, że to co innego niż strona zaindeksowana.
 12. Teoretycznie 2 literowe domeny . info zostały uwolnione do rejestracji ale...rejestracja odbywa się poprzez aukcję. Można spróbować sprawdzić na http://whois.afilias.net/
 13. Jest ogromna różnica. Obydwa portale są odległe tematycznie. Musisz wziąć też pod uwagę fakt, że żywotność linka w artykule to średnio 1 rok. Ogólnie 990 zł za publikację artykułu z linkiem na rok nie jest jakąś kosmiczną ceną ale można to znacznie lepiej wykorzystać. Reprezentujesz ciekawą branżę z potencjałem do wykorzystania w sferze blogowej jak i w mediach społecznościowych. Tu bym zainwestował 990 zł. Po co dawać zarabiać pośrednikowi jak można skontaktować się bezpośrednio z autorem blogów np. o modzie. Moim zdaniem będzie to znacznie większy progres niż publikacja artykułu na twojepc.pl