Jump to content

SzlafRock

Forumowicze
 • Content Count

  10,448
 • Joined

 • Days Won

  176

SzlafRock last won the day on March 30

SzlafRock had the most liked content!

Community Reputation

3,906 Excellent

1 Follower

About SzlafRock

 • Rank
  SzlafRock

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.szlafrock.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  SzlafRock.pl

Recent Profile Visitors

24,869 profile views
 1. Dobry i aktualny to oksymoron. Aktualnego napewno nie znajdziesz ponieważ wiedza na temat pozycjonowania szybko ewoluuje. Poszukaj bloga Lexy, ona robiła jakieś tam kursy.
 2. Google Disavow Tools dostanie napadu śmiechu jak zobaczy 12 linków
 3. Ogólnie nie ma potrzeby usuwać linków niskiej jakości bo każda ocena tych linków jest subiektywna. Po za tym masz śmieszne ilości linków, które w żaden sposób nie wpłyną negatywnie na stronę
 4. Do optymalizacji i obsługi systemu reklamowego Google Ads. Większość firm zagranicznych a take polskich opiera się na certyfikacji i autoryzacji swoich partnerów. Daje to pewną gwarancję, ze usługa zostanie wykonana profesjonalnie, zgodnie z zaleceniami i wymogami producenta.
 5. Z reguły programy nagrywające rozmowy telefoniczne nagrywają za pomocą mikrofonu w urządzeniu. Istnieją słuchawki Bluetooth, które mają możliwość nagrywania rozmów.
 6. Nie do końca tak jest. Np. gdy posiadasz ciekawa domenę z ciekawymi linkami prowadzącymi, to ktoś może przejąc domenę. Ba, może nawet wyciągnąć artykuły z Wayback Machine i zastąpić twoje nazwisko i imię swoim. Zobacz jak inne blogi wyglądają z twojej branży
 7. Poniekąd działalność w twoim wypadku nie jest potrzebna aby budować markę a własną osobę, o własne nazwisko. Działalność jest potrzebna do świadczenia usług. Tylko, ze blog firmowy powinien byc profesjonalny a nie "trochę partyzantka".
 8. Nie Nie znając ciebie w kilka chwil znalazłem twoją stronę i wiem czym się zajmujesz. Zatem nie jest najgorzej, ale proponuję podejść do zagadnienia bardziej profesjonalnie i budować markę firmy w oparciu o swoją osobę. Bo to Ty jesteś najważniejszy. W chwili obecnej strona jest gorzej niż zła. Przypomina mi precel. Nie tedy droga.
 9. Streszczenie książki nie jest cytatem. Mozesz napisać własną recenzję
 10. W Chinach do przesyłki z jedzeniem dołączali paragon z temperaturą ciała kucharza i kuriera.
 11. Optymalizacja, treść przyciągająca użytkowników, budowanie dobrego profilu linków. W tej kolejności. Linki z forum owszem ale jest bardzo mało dobrych for.
 12. Jeśli artykuly nie są widoczne w wyszukiwarce to nie ma czym się martwić. Google przechowuje historię domen od pierwszego zaindeksowana treści.
 13. więcej minusów niż plusów. Tak, ale jest o wiele trudniej i drożej
 14. Tu nie chodzi o popularność tylko o skalę. Np. w dalszym ciągu są popularne zaplecza ale skala jest znacznie mniejsza niż 10 lat temu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy