SzlafRock

Forumowicze
 • Content Count

  10,257
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  168

SzlafRock last won the day on April 25

SzlafRock had the most liked content!

Community Reputation

3,833 Excellent

1 Follower

About SzlafRock

 • Rank
  weteran

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.szlafrock.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  SzlafRock.pl

Recent Profile Visitors

23,949 profile views
 1. Przy takich "wymaganiach" to nadaje się każdy hosting. Odradzam jednak najtańsze rozwiązania.
 2. SzlafRock

  Problem z kontem w Aftermarket.pl

  Nie musiał łamać żadnych zabezpieczeń. Wystarczając jest fakt, ze to nie było jego konto.
 3. SzlafRock

  Problem z kontem w Aftermarket.pl

  Powiedz mi, jak mogę niewygasłą domenę zarejestrowaną na ciebie przepisać na siebie?
 4. SzlafRock

  Problem z kontem w Aftermarket.pl

  Zakładam że jesteś człowiekiem dorosłym i nie pierwszy raz zakładasz konto gdzieś w internecie. Jeśli tak jest to adres email jest podstawą konta chociażby dlatego aby odzyskać hasło i login. Ty pozbyłeś się domeny a tym samym możliwość odzyskania konta. Aftermarket może ale nie musi ci pomóc. Poczytaj ich regulaminy. JPRDL. E. Od 2005 roku napisałeś 2 posty na forum i to obydwa dziś. Jakie jest twoje główne konto? Nie wstydź się Joe.
 5. SzlafRock

  Jak to jest z tym SEO

  Nie szukaj linków w narzędziach takich jak semstrorm, majestic, ahrefs etc. Narzedzia takie z reguły są blokowane, natomiast nikt przy zdrowych zmysłach nie blokuje robotów google. to w google znajdziesz wszystki zaindeksowane linki. Druga sprawa to ruch. Ruch ruchowi nie jesr równy. Najlepszy jest ruch przekładający się na zysk.
 6. SzlafRock

  Którą stronę pozycjnować

  W chwili obecnej w branży oponiarskiej nie jest najważniejsza pozycja a cena. Oczywiście trzeba być na pierwszej stronie na branżowe frazy ale cena robi ruch. W pierwszej kolejności popracuj nad optymalizacją, contentem i budową strony produktowej a później myśl o linkowaniu. Niedawno kupowałem opony do suva. Dla mnie ważne parametry opon to hałas, opory toczenia, hamowanie na mokrej nawierzchni oraz cena. Gdzie u ciebie znajdę etykietę UE, gdzie znajdę wyczerpujący opis? Zobacz jak to robią największy w branży. Oczywiście nie musisz wszystkiego kopiować ale standardy trzeba zachować.
 7. SzlafRock

  Budowanie zaplecza

  Zastanawiam się dlaczego boicie się domen oflagowanych, spalonych, zbanowanych itp. Bardzo często trafiają się perełki które w bardzo prosty sposób można przywrócić do życia.
 8. SzlafRock

  Czy strona jest przeoptymalizowana?

  Najlepiej jakby sprawdził doświadczony w tym zakresie osobnik. Istnieją narzędzia ale pozostawiają wiele do życzenia np. Seoptimer.com
 9. SzlafRock

  Duplicate Content - pytanie

  Wówczas właściciel recenzji może się z tobą skontaktować lub od razu prześle fakturę do opłacenia. To jest zwykła kradzież, ale na seo nie ma wpływu dopóki ktoś tego nie zauważy.
 10. SzlafRock

  Fake GPS Location - Floater wykorzystanie dla SEO

  Google - -> Ustawienia - - > Szukanie zaawansowane + odpowiednie zapytanie
 11. SzlafRock

  Dedykowane IP, a pozycjonowanie

  To nie od dedykowanego IP zależy twoje seo.
 12. SzlafRock

  Wyrażenie zgody na wykorzystanie zdjęć

  W pierwszej kolejności skontaktuj się z firmami telefonicznie czy mailowo i dopytaj sie o zasady wykorzystania zdjeć. Jedne firmy udzielają mailowej zgody, drugie wymagają podpisania umowy licencyjnej. W zasadzie każda firma stosuje inne zasady.
 13. Po pierwsze jakie szkodniki? W czym ci szkodzą? Po drugie nie oczekuj, że ktoś ci zdradzi jak zarabiać kasę. Skoro robią to zarabiają czyli opłaci się.