Jump to content

SzlafRock

Forumowicze
 • Content Count

  10,332
 • Joined

 • Days Won

  170

SzlafRock last won the day on July 4

SzlafRock had the most liked content!

Community Reputation

3,854 Excellent

1 Follower

About SzlafRock

 • Rank
  weteran

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.szlafrock.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  SzlafRock.pl

Recent Profile Visitors

24,476 profile views
 1. jeśli twierdzisz że to jest skuteczne to rób tak jak konkurencja. to jest typowe dla tego forum. zobacz jak robi konkurencja i tób tak samo jesteśmy na forum fachowców w dziadzinie (przynajmniej tak mi się wydaje) dlatego mniemam że fachowiec posiada ponadprzeciętną wiedzę. jesli nie posiadasz takiej wiedzy to przenieś się może na samosię lub inna tego typu strone
 2. Być może skoro uważasz, że masz obecnie problemy z seo. Teraz jest bułka z masłem. problemy były gdy był Matt (ten od spamu). Odkąd Matta nie ma i powoli spam sie wykrusza. Obecne seo jest zdecydowanie łatwe ale nie napisałem że tanie. Ja juz pisałem wcześniej (nie lubię się powtarzać). Trzeba być o krok lub dwa przed algorytmem google. Algorytm google to soft, który da się przewidzieć nawet o krok wcześniej.
 3. Jak chcesz usunąc linki z obcych stron?
 4. To jest uczenie maszynowe. Pierwszą próbkę wiedzy zawsze dostarczają specjaliści Seo. Później już mniej lub bardziej trafnie (w zasadzie nie ma to znaczenia) można nauczyć soft jak ma reagować. Tak jest w każdym przypadku jeśli mówimy o rozwoju algorytmów google. Będą wiedzieli i wiedzą jak ale tu chodzi o czas i zasoby. Po co robić coś jak czarną robotę mogą wykonać specjaliści seo. Google już nie raz pokazało że do własnych celów wykorzystuje inżynierię społeczną. Bardzo śmieszy mnie przekazywanie dalej informacji od pracowników google jako prawdy objawionej. Wytworzył się cały przemysł blogowy gdzie specjaliści Seo powielają bzdury lub dawno wdrożone elementy algorytmów. Tak jest i w tym przypadku. Jest pewna zależność. Im więcej spamu tym mocniej algorytmy są podkręcanie do pracy. W chwili obecnej seo jest bardzo łatwe a to dlatego że nie ma już setek tysięcy spamerskuch stron. Przyszła era na zaplecza wysokiej jakości. O tym piszę już z. X czasu. Kto się nie rozwija ten się cofa.
 5. Szafiarki zlecają seo mniej lub bardziej rozgarniętym. Faktem jest, że znów specjaliści seo nauczą algorytm jak żyć. Zawsze tak jest.
 6. Nie jest to takie oczywiste jak się wydaje. Na stronach typu one page może to być problemem, ale na innych rozbudowanych np. sklepach, blogach już nie koniecznie. Każdy ostrzega i przestrzega przed współczynnikiem odrzuceń a nikt nie wie jaki być powinien.
 7. Jestem przekonany że "fachowcy" będą uczyć algorytm google. Podobnie robili ucząc algorytm które linki są dobre a które złe. Disavow. Jeszcze do tej pory niektórzy zrzekają się linków. Taka ludzka natura.
 8. Możliwe. Tak jak wyżej, artykuł, strona etc. zaindeksowana w Google nie oznacza widoczności w wynikach wyszukiwania. Może być na etapie przetwarzania, analizowania itp. Ogólna zasada jest prosta. Jeśli strona na której opublikowany jest artykuły jest odpowiedniej jakości wówczas proces zachodzi szybciej.
 9. Nie wiem jaka branża ale to w zasadzie nie ma znaczenia. Liczy się mechanika działania. Jeśli masz to opanowane to zapewne powtórzysz i może podwoisz przychód przy tym samym a może mniejszym budżecie? Skoro masz działający mechanizm to nie powinno być problemów. Dla mnie jest to dużo. Złóż zapytania ofertowe do różnych firm, określ oczekiwania (co do zysku także) nie podając budżetu. Zobaczysz kto ile i co zaproponuje.
 10. Dobre posunięcie w sprawie kombinacji finansowych. Nie do końca ale...to wraz z rozdzielenie płatności zmniejszy skalę nadużyć. Tu należy dodać wyjaśnienie, że powyższe nie dotyczy kontroli skarbowej.
 11. Google rozpoznaje tekst angielskojęzyczny z językami narodowymi ma problem a szczególnie z polskim. Nie jest to priorytet dla google. Już odpowiedział jimmi. Nie potrafisz czytać zez rozumieniem?
 12. Kto zajmuje się marketingiem internetowym to dla niego cele są jasne. 😉 To takie trochę (może więc niż trochę) ogłupianie ludzi z tym konkursem. 😁
 13. Wszyscy się jarają "konkursem" a cel był zgoła inny.
 14. To seowcy nauczyli pisać tzw. copy teksty preclowe wiec nie marudź. Jeśli szukasz dobrego tekstu natywnego to nie na grupie fb. Tam siedzą głównie pisacze precli i opisów kategorii do sklepów. Nic po za tym. Zreszta stary jesteś i wiedziec to powinieneś.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy