SzlafRock

Forumowicze
 • Zawartość

  9900
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  153

SzlafRock wygrał w ostatnim dniu 3 Marzec

SzlafRock ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

3689 Excellent

1 obserwujący

O SzlafRock

 • Ranga
  weteran

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.szlafrock.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  SzlafRock.pl

Ostatnio na profilu byli

22123 wyświetleń profilu
 1. Zarobki specjalisty ds. ecommerce

  Takie rady z fusów dobrze są znane z seo. Tyle są warte co fusy. Skoro koleżanka zdecydowała się na pracę za darmo z takim zakresem obowiązków, to zapewne podpisała umowę jaką jej podsunięto. Dlatego Pany przed walką i wszelkimi poradami należy zapoznać się z umową.
 2. Efekty blokady komunikatora Telegram

  Twórcy Telegramu zapowiedzieli, że obejdą blokadę.
 3. indeksowanie strony

  Maszyna nie ma oczu, algorytm google to soft. Aby algo google odpowiednio zareagował należy tekst odpowiednio nasycić słowami kluczowymi. Oczywiście bez linków się nie obejdzie. Linki w dalszym ciagu to podstawa algo google.
 4. Ofertę biura podróży dostałem na FB

  Ciekawe czy w realu je*nął byś z dyni za taką profanację lub co najwyżej zwrócił uwagę. Wątpię. To jest zwykły hejt.
 5. Zarobki specjalisty ds. ecommerce

  Jak chciałabyś zlecić zadania, które wymieniłaś (bez wiedzy szczegółowej dotyczącej zadań) to rozmawialibyśmy od 17 500 zł netto/mc
 6. Autor wątku kombinuje jak koń pod górkę.
 7. Ofertę biura podróży dostałem na FB

  Jakby nie było Zakład Pogrzebowy to biuro podróży w jedną stronę, bez powrotnego.
 8. Nie jestem prawnikiem ale się wypowiem. Idąc Twoim tokiem myślenia to pozycjonowanie strony, na której znajdują się reklamy też jest namawianiem na klikanie. Przecież walisz linkami z chin, Japonii, Tajwanu itp a tam pewnie nie ma ludzi zainteresowanych Twoją reklamą.
 9. pozycjonowanie

  Chałupnictwo, rozumiem. W takim razie będzie szybki czas wyjścia.
 10. pozycjonowanie

  Nie do końca niski próg wejścia. Owszem inne branże wymagają większego nakładu, ale jak będziesz sprzedawał badziewiarski towar to klient nie wróci i jeszcze obsmaruje w internecie. Dobrej jakości koszulki produkowane w Polsce nie chinach kosztują. Był bum na koszulki patriotyczne. Skończył się. Kto zarobił to zarobił. Były dobrej jakości przynajmniej w kilku wiodących sklepach. Przyglądałem się jednemu i powiem, że wcale nie jest niski próg wejścia jeśli ktoś chce zarobić rozsądne pieniądze. Jest stara zasada, jeśli chcesz wyjąć musisz włożyć. Autor tematu liczy na sprzedaż koszulek religjnych. Wątpię aby biznes wypalił. Fryzjer też nie ma lekko. Ile łbów musi ogolić aby zarobić. No chyba, że Barber.
 11. pozycjonowanie

  Ten link da ci jakiegoś kopa o ile nie zostanie usunięty.
 12. Google zabija polski biznes

  Tylko, że powyższe wymagania nie są stworzone dla ochrony rynku tylko warstwy ozonowej. Dodam jeszcze , że czynnik chłodniczy jest ścisłego zarachowania. Trzeba się rozliczyć z każdego grama. Jest do tego specjalny rejestr online. Dla większości zaczynających biznes chłodniczy (także pompy ciepła) jest to bariera nie do przeskoczenia. Łatwiej kupić wkrętarkę.
 13. Google zabija polski biznes

  Powiem uokikowi, że są to ceny sugerowane.
 14. Google zabija polski biznes

  Gdy producent na sztywno ustala cenę sprzedaży dla klienta końcowego to nie jest zmowa cenowa. Po prostu producent dba o swoją markę. Zmowa cenowa jest wtedy gdy kilku producentów z jednej branży ustalają między sobą na sztywno cenę.
 15. Google zabija polski biznes

  W biznesie książkowym są duzi gracze, którzy mają kasę na marketing i mogą sobie pozwolić na walkę cenową. Zresztą obecnie każda branża jest ciężka. Wszędzie jest konkurencja. Zwalanie winy na Google jest szukaniem winy u wszystkich ale nie u siebie. Pewnie jakiś domorosły pozycjoner załatwił sklep. Gorzej jak specjaliści z różnych agencji kreatywno-intetaktywno-marketingowych mówią że to wina google.