Jump to content

SzlafRock

Forumowicze
 • Content Count

  10,378
 • Joined

 • Days Won

  174

SzlafRock last won the day on December 18 2019

SzlafRock had the most liked content!

Community Reputation

3,873 Excellent

1 Follower

About SzlafRock

 • Rank
  weteran

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.szlafrock.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  SzlafRock.pl

Recent Profile Visitors

24,698 profile views
 1. Zacząć pozycjonowanie nowej domeny ale nie .eu Pozycjonowanie lokalne jaest na tyle proste, że wymierne wyniki można osiągnąć w kilkanaście dni.
 2. Jeśli chodzi o każde zagadnienie w sferze seo to zawsze sie mówi, rób to z głową. Nie można robić linków tyle ile chcesz w artykule do 900 słów, to nie jest z głową. Z głową robi się 2-3 linki aby zasygnalizować przepływ PR.
 3. Nie nazwałbym nikogo z Polski guru. No, chyba, że ciebie.
 4. To napewno nie Ty byłeś autorem tylko pewien guru zza wielkiej wody. Czym mam się dzielić z tobą?
 5. Link to link, nie ma znaczenia z jakiego miejsca idzie aby miejscówka nie była oflagowana przez Google. Może nawet nie być w topie. Tylko, że nie bierzesz pod uwagę innych czynników, które mają coraz większy wpływ na SEO. Chociażby ruch naturalny, którego nie wykorzystuje oraz inne czynniki o których nie będę pisał. Tym samym robisz pozycjonowanie a nie Seo. Gdzieś czytałem czy oglądałem bardzo trafne wyjaśnienie jaka jest różnica miedzy seo a pozycjonowaniem. Ty jak widać bawisz się tylko w pozycjonowanie gdy dziś jest to za mało a by osiągnąć sukces. Za 1k/mc można zrobić lokalne seo (nawet na Warszawę) oczywiście nie topowe frazy ale takie które x razy pomnożą 1k i jeszcze zostanie na waciki.
 6. Ogólnie nie stosuję się do wskazówek google. Robię to co uważam za słuszne w danym momencie i to co działa. Algorytmy google wymyślają i stosują ludzie a jak wiadomo ludzie są bardzo często omylni. Także tego, spokój. Proponuję spokój, rozwagę i myślenie.
 7. Jeśli w osadzeniu będzie wyświetlał się tytuł i opis to nie widzę problemu. W innym wypadku kopiowanie treści za zgodą właściciela praw. Oczywiście można zastosować cytat z opisu tylko czy to ci wystarczy.
 8. Wszystkie wyszukiwarki korzystają z metadanych, Google także. Jeśli dodasz znacznik meta keywords to Google na pewno nie uzna tego jako spam. O ile nie przesadzisz z ilością słów kluczowych i będą to słowa opisowe.
 9. Nowa domena (pierwszy raz rejestrowana, bez historii) wymaga więcej pracy niż stara z historią (bez znaczenia dobrą czy zła). Więcej pracy to także więcej nakładów finansowych ale da się to zrobić.
 10. To się nazywa marketing. Krytykowanie działań marketingowych gdy się jest w ciemnej du**e nazywa się ból xxxx. Ogólnie ciekawy materiał.
 11. Nienaturalna jest strona gdy nie posiada linków wychodzących, wewnętrznych i przychodzących.
 12. W sklepie internetowych (zresztą nie tylko)problemem nie jest ilość linków wewnętrznych ale gdzie one prowadzą, jak rozkłada się Page Rank w witrynie.
 13. Wszystko powinno byc zawarte w umowie. w zasadzie to po co ci raporty skoro jesteś zadowolony z usług firmy, czyli wywiązują sie z umowy. Czesto rozbudowane raporty sa dodatkowo płatne i te 2k może nie wystarczyć na taki raport.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy