SzlafRock

Forumowicze
 • Zawartość

  9738
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  150

Ostatnia wygrana SzlafRock w dniu 12 Styczeń

Użytkownicy przyznają SzlafRock punkty reputacji!

Reputacja

3637 Excellent

1 obserwujący

O SzlafRock

 • Tytuł
  weteran

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.szlafrock.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  SzlafRock.pl

Ostatnie wizyty

21766 wyświetleń profilu
 1. [meteo] ORKAN FRIEDERIKE.

  Chyba tak. Stłuczek i korków masa. Jednak to i tak lepiej jak w wigiliję i boże narodzenie gdzie jest wysyp niedzielnych kierowców. Zima trochę eliminuje mniej obytych kierowców. Przesiadają sie w komunikację miejską.
 2. [meteo] ORKAN FRIEDERIKE.

  Fryderyk do stolycy nie dolata. Przyniósł za to śnieżyce. Ślisko.
 3. Składki przy umowie o dzieło będąc na etapie

  Chyba pomyliłeś z umową na czas określony. Nie ma limitu umów o dzieło ale należy pamiętać, że zus może upomnieć się o swoje. Po za tym us może też z czasem zareagować jeśli będzie dużo umów cywilnoprawnych.
 4. Wygrałem 1,5 miliona euro

  Nie wiem jakie macie fitry w poczcie ale u mnie takie śmiecie nie przechodzą. Nawet na zapleczowe maile. Czy to oznacza, że straciłem 1,5 mln ojro?
 5. Ponowna rejestracja domeny

  Nie chcesz przedłużać i nie chcesz stracić. Piszesz jak kobieta. Brak przedłużenia domeny (o ile jest wartościowa i z ruchem) równa sie utrata tejże. Jesli pytasz to nie znasz opcji przechwycenia po okresie wygaszania. 2 najlepsze dla ciebie rozwiązania. 1. Przedłuż domenę przed końcem wygaszania. 2. Olei domenę całkowicie.
 6. ALT w linkowanym obrazku

  Dodaj atrybut alt lub umieść obrazki na serwerze tam gdzie jest strona.
 7. Podsumowanie roku SEO

  Broń to indywidualna sprawa. To tak jak z kobietami. Jeden woli blondynki inny brunetki a Jurek z naprzeciwka rude.
 8. Śmieszne zdjęcia FB

 9. Podsumowanie roku SEO

  W 2013 roku. Teraz jest zdecydowanie łatwiej. Przyjęto zasadę, że spór powinny rozstrzygnąć 3-4 strzały. Dlatego należy trenować szybkie wyciąganie broni, przeładowanie, strzał oraz tzw. pamięć mięśni. A tu mapka strzelnic jakby ktoś chciał poszukać w swoim rejonie. https://gdziestrzelac.eu
 10. Podsumowanie roku SEO

  To taki skrócony schemat. Jeśli nie masz własnej broni, pozwolenia, licencji jeśli nie jesteś członkiem klubu strzeleckiego lub innego stowarzyszenia to strzelasz pod okiem instruktora. Bezpieczeństwo to podstawa. Nikt nie da broni do ręki osobie nie sprawdzonej. W niektórych strzelnicach możesz strzelac z broni długiej siedząc a nawet leżąc. A swoją drogą to niezły kontent do podsumowania seo.
 11. Podsumowanie roku SEO

  Też to popieram jeśli powstaną. Żyjemy w takim rejonie Europy, że umiejętność posługiwania się bronią jest wskazana. Oby była potrzebna tylko do zajęć rekreacyjnych i hobbystycznych. Nie posiadania a posługiwania. E. Dodam, że na strzelaniach są wpajane podstawowe zasady posługiwania się bronią B.LO.S. Nie ma tam miejsca dla kałbojów.
 12. Podsumowanie roku SEO

  Wyzwaniem dla części posiadaczy służbowego Glocka jest trafienie w tarczę, nie mówiąc o poprawnym skupieniu. Z P64 jaki 83 też daje się strzelać z sukcesami. Wszystko jest kwestią odpowiedniego treningu.
 13. Onet zamyka Blog.pl

  To jest prosta arytmetyka. Systemy blogowe są nierentowne. Dużo osób znanych osób, celebrytów korzysta z blogów ale wydawcy potrafią liczyć.
 14. Podsumowanie roku SEO

  No. Ja też sobie pykam jak czas pozwoli. Słabo widzę w fonie ale to pewnie p30 wyrób Panów Hecklera i Kocha.
 15. Podsumowanie roku SEO

  Dlatego, że większość "pozycjonerów" potrafi tylko spamować i nic więcej. Jednak to się wolno zmienia. Co myślacy otwierają oczy i widzą, że da się inaczej. Takie niby podsumowanie SEO roku a szeptanka jak się patrzy. I oto chodzi.