Jump to content

SzlafRock

Forumowicze
 • Content Count

  10,597
 • Joined

 • Days Won

  189

SzlafRock last won the day on September 23

SzlafRock had the most liked content!

Community Reputation

4,009 Excellent

1 Follower

About SzlafRock

 • Rank
  SzlafRock

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.szlafrock.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  SzlafRock.pl

Recent Profile Visitors

25,315 profile views
 1. Jasne, już przesłałem na twojego maila
 2. Też pokusiłem się o zrobienie testów na hostingu polecanym przez cloudman'a i nie wyszło tak kolorowo a mianowicie 28,64sek.
 3. Jakie zasoby potrzebujesz? Jakie obciążenie generuje twoja strona?
 4. @Beerbant tak jak już Ci pisałem na trzeźwo z tobą nie da się dyskutować. Wyraziłem swoją opinię i ty swoją. Na tym zakończmy. Dziś nie mam zamiaru pić alkoholu.
 5. Gdzie napisałem, że porównuje? Zmiana opisów odbywa się na podstawie odpowiedniego (wg. google) dopasowania treści do tematyki strony. Na szczęście google jeszcze nie odczytuje intencji i na szczęście zmiana opisów jeszcze nie odbywa się dynamicznie w odpowiedzi na zapytanie.
 6. W optymalizacji lepiej się sprawdzają nagłówki H1 i H2 Jeśli w znaczniku title i nagłówku H.. zamieścisz podobną treść to algorytm może to uznać za duplikację treść w obrębie domeny i sam sobie dobierze nazwę strony co jest bardzo często spotykane.
 7. SzlafRock

  Zmien PIEC

  Tak działa darmowa reklama. Budżet niewielki ale zasięg duży
 8. Obecne narzędzia analityczne są w stanie wykryć sztuczny ruch a osoba kumata poprawnie zinterpretuje wyniki.
 9. Jeden lub dwa maile na darmowych skrzynkach, o których zapominam.
 10. Możesz sam sobie odpowiedzieć na to pytanie. Pewnie sam kupujesz na allegro. Moim zdaniem kilka czynników się na to składa, ale najważniejszym jest bezpieczeństwo zakupów, transakcji.
 11. Zapewne są ale czy skuteczne. Dane pacjentów o chorobach itp. są danymi wrażliwymi a więc wymagają szczególnej ochrony. Nie możesz nic zrobić po łebkach szczególnie jesli chodzi o internet. Skontaktuj się z kancelarią, która zajmuje się tym zagadnieniem. Tu raczej nikt ci nie pomoże gdyż taką kwestię należy rozpatrywać szczególnie a nie ogólnie.
 12. Do seo nic więcej nie potrzeba. Dla niektórych próg wejścia w WP jest podobny. Twoje rozważania są czysto akademickie dla autora wątku.
 13. Podstawą pozycjonowania jest optymalizacja witryny oraz linki. Linki muszą być z dobrych stron, które google postrzega jako wartościowe. Linki z for, darmowych katalogów itp nie są wartościowe. Niestety, ale pozycjonowanie kosztuje i nie da się tego przeskoczyć. Jednak warto w pozycjonowanie zainwestować gdyż są efekty.
 14. Do sposobu dobywania linków
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy