Skocz do zawartości

Budowanie zaplecza


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Może wytłumaczę bardziej. Chcę zbudowane około 10 stron skierowanych na usa np. Modne kuchni, kafelkowanie los Angeles, remonty kuchni Chicago itd. No i bym chciał trochę tych internautów ściągnąć i kierować ich na mój sklep. 

I pytanie czy jak będzie te 10 stron zarejestrowanych na człowieka z Polski to czy to coś zaszkodzi. 

Edytowane przez Franciszek z A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Google będzie widzieć że te 10 stron są tego samego właściciela i prowadzą do tej samej strony. Nie wygląda to naturalnie żeby Polak mieszkający w Polsce prowadził blogi skierowanego na rynek lokalny usa... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty obejrzałeś to wideo, które podlinkowałem, czy olałeś temat? Mam wrażenie, że odbijasz piłkę zamiast zrobić to, co trzeba. To co Tobie się wydaje, a co jest to wiesz, dwa różne tematy. Algorytmu nie interesuje Twoje WHOIS. Ale co z tym zrobisz, to już Twoja sprawa. Ja się już nagadałem.

  • Like 2

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAQ ci próbuje tłumaczyć, nic nie daje,  wiec napiszę żołnierskimi słowami;

G ma wy&ebane na taki plankton spamerski, takie działanie jak wyśledzenie właściciela 10 zapleczówek , zajęłoby cenny czas ich doskonale opłacanych pracowników. Co więcej takiej korporacji szkoda nawet mocy obliczeniowej ich wspaniałego algorytmu. 

  • Like 5
  • Haha 2

www

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja z kolei mam inny problem. Przechwytuje domeny, które wydają mi się atrakcyjne, raczej tematycznie powiązane z moimi stronami. Stawiam blogi na darmowych platformach. Pisze, produkuje artykuły jak szalony, niby podstrony z zaplecza są w indeksie ale nie widzę linków do stron które staram się pozycjonować. Co jest nie tak. Lepiej postawić na nowe domeny czy bawić się w przechwytywanie.

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2019 o 20:44, warol napisał:

niby podstrony z zaplecza są w indeksie ale nie widzę linków do stron które staram się pozycjonować

W jakim sensie nie widzisz tych linków? Jeśli umieściłeś linki na podstronach zaplecza i są one zaindeksowane w google to teraz obserwuj czy pozycje od tych linków pójdą w górę. 

 

Dnia 22.03.2019 o 20:44, warol napisał:

bawić się w przechwytywanie

Jeśli potrafisz ocenić czy profil linków danej domeny jest ok pod seo, a potem wiesz jak dobrze przetestować link z tej domeny to oczywiście lepiej kupować expirki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co jest lepsze z punktu widzenia SEO oraz wydatków? Przechwycona domena na której była kiedyś podobna tematycznie treści do strony pozycjonowanej, bez linków przychodzących, bez dużej ilości podstron czy zakup artykułu sponsorowanego na stronie bez żadnego ruchu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ArcziB napisał:

Co jest lepsze z punktu widzenia SEO oraz wydatków? Przechwycona domena na której była kiedyś podobna tematycznie treści do strony pozycjonowanej, bez linków przychodzących, bez dużej ilości podstron czy zakup artykułu sponsorowanego na stronie bez żadnego ruchu? 

Zdecydowanie ta pierwsza opcja. Jak chcesz kupować artykuły to niech przynajmniej będzie tam jakiś ruch. Zresztą... to też zależy, najpierw sprawdź rankingi dla przechwytywanej domeny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ArcziB napisał:

Co jest lepsze z punktu widzenia SEO oraz wydatków? Przechwycona domena na której była kiedyś

Domena? Z punktu widzenia SEO i wydatków?

 

Gdybyś napisał "domeny", albo gdybyś napisał o publikacji setek artykułów to można by było mówić o wydatkach.

 

Jeżeli mówimy o stronach, które daje się pozycjonować jedną domeną lub jednym artykułem to może lepiej założyć 20 kont na forach, może wyjdzie "taniej i lepiej".

 

Jeżeli mówimy o poważniejszym pozycjonowaniu, albo nawet o "hydraulik suwałki" to należy mieć i to, i to x10 a może x20 albo jeszcze więcej.

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArcziB Jaki jest wogóle sens wydawania kasy na artykuł sponsorowany skoro nie ma tam żadnego ruchu ? No tak na logikę poproszę to, bo chyba coś nie rozumiem tutaj.

Tego typu linki to można za darmo zostawić sobie w sieci po uprzednim poszukaniu miejscówek.

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku ! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Maksiulek napisał:

Jaki jest wogóle sens wydawania kasy na artykuł sponsorowany skoro nie ma tam żadnego ruchu ?

No właśnie, niektórzy widzą sens, inni nie widzą.

Ja widzę.

Ale wyprzedam: Nie pytaj mnie, nie powiem ;) 

 

10 godzin temu, Maksiulek napisał:

Tego typu linki to można za darmo zostawić sobie w sieci po uprzednim poszukaniu miejscówek.

Warto nauczyć się jednej rzeczy podstawowej: Nie ma nic za darmo.
Coś co wydaje się być za darmo, kosztuje również czas. Jeżeli ktoś uważa, że jego czas jest nic nie wart to OK :) 

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Maksiulek napisał:

Jaki jest wogóle sens wydawania kasy na artykuł sponsorowany skoro nie ma tam żadnego ruchu ?

 

Nikt nie zagwarantuje ci ruchu z artykułu sponsorowanego ale z natywnego już tak. Wszystko zależy też gdzie będzie opublikowany artykuł natywny. 

Artykuł sponsorowany to tylko strata kasy i czasu.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzlafRock Uważam że sponsorowane wpisy są warte uwagi, i to widać po wielu portalach. Jednak warto by było aby wpis był na stronie powiązanej tematycznie z witryną do której linkuje i niech pojawi się szansa na jakąś konwersję, bo wpis byle by dać to bez sensu.

@Toto Za darmo nic nie ma, ale jest taniej ;) I nie popadajmy w skrajności bo mam wrażenie że zaraz tam skręcimy, a wiadomo o co chodzi. A jak nie wiadomo o co chodzi...

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku ! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności