Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Testowa wersja v4 będzie po łekendzie :D a w niej m.in. usuwanie katalogów (a raczej przesuwanie ich) na blacklistę.

@euroaprk - od v4 będzie obsługa wp dodatkowo przez xml-rpc (dobre do własnych WP i WP na platformach typu wordpress.com). Musisz spróbować założyć tam konta automatycznie/ręcznie, dodać do prywatnej bazy WP i spróbować dodać :)

Co do Ricargbook - jeśli możesz podeślij mi na mail dostęp z informacją który projekt tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Testowa wersja v4 będzie po łekendzie :D a w niej m.in. usuwanie katalogów (a raczej przesuwanie ich) na blacklistę.

@euroaprk - od v4 będzie obsługa wp dodatkowo przez xml-rpc (dobre do własnych WP i WP na platformach typu wordpress.com). Musisz spróbować założyć tam konta automatycznie/ręcznie, dodać do prywatnej bazy WP i spróbować dodać :)

Co do Ricargbook - jeśli możesz podeślij mi na mail dostęp z informacją który projekt tak ma.

Czyli do swojego zaplecza opartego na darmowych wordpress.com, bede mogl dodawac artykuly ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od v4 będzie obsługa wp dodatkowo przez xml-rpc (dobre do własnych WP i WP na platformach typu wordpress.com).

to będzie obsługiwało tylko wordpressa, czy również inne platformy umożliwiające publikację przez xml-rpc (np. blogger, blox.pl)?

To by bylo piekne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzanie wszystkiego w bazadon będzie przerzucone na moją głowę, bo to różnie bywa po stronie serwerów z dodawarkami. Ale to jescze nie przy najbliższej aktualizacji raczej.

Co do xml-rpc - obsługży wszystko co ma xml-rpc wordpressowe (xmlrpc.php).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę chcę wystawić opinię :) mam nadzieję, że okazwłoka się nie obrazi

WYGLĄD : 3- *brakuje tutaj dużo podstawowych elementów, np. zaznaczanie projektów ten i ten i kasuj aby nie kasować pojedynczo i wiele innych, autor doskonale wie co by się przydało :)

SUPPORT : 5+ *szybka i skuteczna pomoc w rozwiązywaniu problemów, dobry kontakt

SKUTECZNOŚĆ BAZY PUBLICZNEJ : 2- *baza słabo aktualizowana, wręcz prawie wcale (tutaj dodam, że dodał bym do tej oceny + 2 z uwagi na skuteczny hervest przy proxymarket : dużo znajduje)

FUNKCJONALNOŚĆ : 4+ *jedyna wada, że często aktualizacja rozwala system, jednak funkcjonalność przy dobrej bazie i proxy spełnia się wyśmienicie

ROZWÓJ : 6 *co tu dużo mówić, autor rozwija program przy czym nie pobiera opłat ani nie wnosi nowych softów zostawiając ten bezużytecznym aby zarobić dodatkowy dolar, warto pamiętać wydatek na OCR jest po to aby łamać system captcha dzięki czemu zwiększa się jego skuteczność : jedyną opłatą jaką wiadomo mi, będzie płatna publiczna baza (ale jestem ZA!)

Cena programu, kupiona jeszcze na początku także rewelacyjnie trafiony zakup.

Początki był ok 2500 dodań na bazie publicznej, na aktualnej jest ok 1k ale dzięki herverst jest prawie 2.5k ;)

Co tu dużo mówić, tylko kupować DLA.

Dodatkowe atuty: synonimizer, proxy, captcha, herverst, pignowanie - ale trochę leży jak widzę

Największy atut z dodatków to BAZA DON :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam captcha sniper dla dodawania? Wpisałem dane w konfuguracji i odczytuje mi testowy obrazek oraz rejestracja wordpressów przechodzi przez captcha sniper ale dodaje chyba na tym starym wbudowanym ocr, czy trzeba go dodatkowo gdzieś dezaktywować, czy po prostu dodawanie narazie nie lata po cs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oka możesz przybliżyć kiedy mniej wiecej będzie stabilna wersja 4.0? zależy mi przede wszystkim na możliwości zwiększenia szybkości dodawania poprzez dodanie nowych zadań do cron, wspominałeś coś o tym... bo nie wiem czy instalować sobie drugiego donka czy poczekac jeszcze troche..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności