Jump to content

mindryl

Forumowicze
 • Content Count

  827
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,101 profile views
 1. Online miały takie opcje majestic ahrefs, z softów chyba clusteric - który może miałby większą skuteczność bo nie będzie tak masowo blokowany, ale nie wiem czy nadal działa pod tym kątem.
 2. Ciekawy byłby test dla różnych branż i przekierowania całego serwisu na główną oraz wybrane podstrony i test dla poszczególnych fraz.
 3. Możesz podpiąć pod bad end wykonanie screenshota, druga opcja to zapis do pliku zmiennych i kodów błędu.
 4. Trochę się u mnie skrypt w zakresie tworzenia stron zakurzył. Czy pojawiła się może od tego czasu taka funkcja - żeby dało się przynajmniej wstawić reklamę dla wszystkich podstron?
 5. https://premium.pl/gozdawa.pl Kontakt: - PM - mindryl [małpa] o2.pl
 6. https://premium.pl/toytoy.pl Kontakt: - PM - mindryl [małpa] o2.pl
 7. Sorry, że tak odkopię, ale czy kulfik nadal oferuje usługi seo? Jeśli zakończył biznes - to czy udało Wam się odzyskać pieniądze/zrealizował to do czego się zobowiązał?
 8. https://premium.pl/meblax.pl Kontakt: - PM - mindryl [małpa] o2.pl
 9. https://premium.pl/szczebel.pl Kontakt: - PM - mindryl [małpa] o2.pl
 10. https://premium.pl/centrumekspertyz.pl Kontakt: - PM - mindryl [małpa] o2.pl
 11. https://premium.pl/wwwwivus.pl Kontakt: - PM - mindryl [małpa] o2.pl
 12. Czy jest planowany jakiś update? Na początku roku było parę nowych propozycji i info o nadchodzących zmianach, w tym przebudowie niezbyt wygodnego modułu publikacji.
 13. Jakie pp możesz tutaj polecić i jakich sieci? Co do samego wątku zanox/awin. Do kiedy będzie można działać w zanoxie - planuja oni wyłączneie trackingu i samej strony?
 14. Przechwycenie albo opcja - koszt kilkadziesiąt zł.
 15. Odgrzeję trochę ten wątek - opłaca się na teraz kupować stopkę na forum warriora? Jakies inne (niekoniecznie blackhat) fora obecnie dające wejscia lepsze/porównywalne do warriora?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy