Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Lista byla sprawdzana pod katem banóww i jak z poprawka bazdona?

I taka mala propozycja - ludzie ogranijcie sie - to jest dodawarka do zdobywania linków a nie multi-tool do 'herverestowania' do tego sluza inne narzedzia

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taka mala propozycja - ludzie ogranijcie sie - to jest dodawarka do zdobywania linków a nie multi-tool do 'herverestowania' do tego sluza inne narzedzia

I właśnie tym, że ma sporo takich funkcji dodawarka jest warta zakupu. Nie potrzebujesz to nie korzystaj, a daj innym :-)

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dodawaniem WP i Wiki do rejestracji. Klikam Moduły->Katalogi->Dodaj nowe, pojawia się okienko, ale zamiast przycisku dodaj pojawia się:

Aby dodać najpierw utwórz kategorię bazy prywatnej: moduły>>katalogi i opcja po środku: "Nowa baza priv:"

Bazy prywatne istnieją, zresztą jak dodam nowa to dzieje się tak samo.

Mam też problem z harvestowaniem. Gdy próbuję dodać większą liczbę wiki (10k, 30k), odświeża mi stronę, ale ilość katalogów do detekcji nie rośnie. Jest jakiś górny limit jednocześnie dodawanych url?

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie tym, że ma sporo takich funkcji dodawarka jest warta zakupu. Nie potrzebujesz to nie korzystaj, a daj innym :-)
Mam problem z dodawaniem WP i Wiki

Im wiecej opcji tym wiecej bledow, niech to bedzie dodawarka

Gdy próbuję dodać większą liczbę wiki (10k, 30k),

a powiedz mi skad wziales 30k wiki?

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś różne listy z forów, głównie te które były na forum DLA. Nawet więcej tego, ale nie mam pojęcia ile aktywnych, bo mi nie przemieliło jeszcze rejestracji po ostatnich aktualizacjach :-)

Nie ma produktu który się rozwija i nie ma błędów :-)

Zgadzam się, że np monitoring pozycji nie jest mi do niczego potrzebny w dodawarce, ale harvester akurat jest niezbędny dla mnie.

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam małe pytanie odnosnie DNA. Posiadam około 30 blogów cały czas moderowany i linkowanych. Chciałbym się zorjętowac w jaki sposób dodac je do dodawarki (blogi typu blooger, bloog.pl, wordpress.com), aby zautomatyzowac cały proces, i oczywiście aby jeszcze później podlinkowac te wpisy. Czy adres ma byc np. mójblog.bloog.pl__login__pass, czy bloog.pl__login__pass ??

Pozdrawiam i dzięki za pomoc

Zapraszam na lotnisko modlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platformy muszą stać na WP - najlepiej gdyby nie był zbyt zmodyfikowany. Adres dajesz taki, z którego logujesz się na konto - dodaj do DLA i zobaczysz czy wpis opublikuje. Nie zapomnij o tym, że niektóre platformy potrafią wykryć gdy wpis jest dodawany przez bota - człowiek doda posta w np. 20 sekund a skrypt zrobi to dużo szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w https://twoj_dla/cron_monitor.php:

SPRAWDZAM PRZEZ PROXY

Array ( [0] => www.e-instalacje.pl [1] => www.montercsz.pl [2] => www.gowork.pl [3] => www.e-alarmy.pl [4] => www.dipol.com.pl [5] => www.ac.com.pl [6] => www.kemes.pl [7] => www.fachowyinstalator.pl [8] => www.e-napedy.pl [9] => www.cnbop.pl [10] => www.simp.odk.waw.pl [11] => www.nobleprog.pl [12] => www.intelid.pl [13] => www.chlodnictwoiklimatyzacja.pl [14] => www.kan.com.pl [15] => www.agcentrum.pl [16] => www.zawodowe.com [17] => www.pl.pompyciepla.danfoss.com [18] => www.fracarro.pl [19] => www.oig.opole.pl [20] => www.pomorskaizba.pl [21] => www.segal.pl [22] => www.instalator.pl [23] => www.axis.com [24] => szkolenia.nf.pl [25] => www.combidata.pl [26] => www.hydro-tech.pl [27] => www.youtube.com [28] => www.dom.pl [29] => www.alx.pl [30] => www.walor.net.pl [31] => szkolenia.instytutdoradztwa.com [32] => www.mobility-training.eu [33] => eck-prestige.pl [34] => www.seka.pl [35] => www.straz.gov.pl [36] => sieradzanie.pl [37] => www.mae.com.pl [38] => www.forumbudowlane.pl [39] => www.supertraders.pl [40] => www.kursy-wielun.pl [41] => www.goldenline.pl [42] => www.synergiatech.pl [43] => wswm.org.pl [44] => www.acsdagma.com.pl [45] => www.isaa.pl [46] => www.centrumego.eu [47] => www.pzits.pl [48] => elpro.lublin.pl [49] => www.konstat.net [50] => www.elkobis.com.pl [51] => forum.gazeta.pl [52] => www.abrys.pl [53] => cts.com.pl [54] => www.instalacjebudowlane.pl [55] => www.centrumszkoleniowe.net.pl [56] => www.elektroda.pl [57] => www.wdes.com.pl [58] => www.groupon.pl [59] => www.atcgrupa.pl [60] => www.viessmann.pl [61] => szkolenia.clico.pl [62] => www.msfireline.pl [63] => szkolenia.sotronic.com.pl [64] => wentylacja.com.pl [65] => www.kobize.pl [66] => elportal.pl [67] => pv.pl [68] => szkolenia.tim.pl [69] => www.facebook.com [70] => www.szkolenia.agencjasoma.pl [71] => www.solsum.pl [72] => e-dok-szkolenie-instalacja-bazowa.software.informer.com [73] => www.inwestycjawkadry.info.pl [74] => www.bialecki.pl [75] => www.instalsan-bud.pl ) www.e-instalacje.pl

www.montercsz.pl

www.gowork.pl

www.e-alarmy.pl

www.dipol.com.pl

www.ac.com.pl

www.kemes.pl

www.fachowyinstalator.pl

www.e-napedy.pl

www.cnbop.pl

www.simp.odk.waw.pl

www.nobleprog.pl

www.intelid.pl

www.chlodnictwoiklimatyzacja.pl

www.kan.com.pl

www.agcentrum.pl

www.zawodowe.com

www.pl.pompyciepla.danfoss.com

www.fracarro.pl

www.oig.opole.pl

www.pomorskaizba.pl

www.segal.pl

www.instalator.pl

www.axis.com

szkolenia.nf.pl

www.combidata.pl

www.hydro-tech.pl

www.youtube.com

www.dom.pl

www.alx.pl

www.walor.net.pl

szkolenia.instytutdoradztwa.com

www.mobility-training.eu

eck-prestige.pl

www.seka.pl

www.straz.gov.pl

sieradzanie.pl

www.mae.com.pl

www.forumbudowlane.pl

www.supertraders.pl

www.kursy-wielun.pl

www.goldenline.pl

www.synergiatech.pl

wswm.org.pl

www.acsdagma.com.pl

www.isaa.pl

www.centrumego.eu

www.pzits.pl

elpro.lublin.pl

www.konstat.net

www.elkobis.com.pl

forum.gazeta.pl

www.abrys.pl

cts.com.pl

www.instalacjebudowlane.pl

www.centrumszkoleniowe.net.pl

www.elektroda.pl

www.wdes.com.pl

www.groupon.pl

www.atcgrupa.pl

www.viessmann.pl

szkolenia.clico.pl

www.msfireline.pl

szkolenia.sotronic.com.pl

wentylacja.com.pl

www.kobize.pl

elportal.pl

pv.pl

szkolenia.tim.pl

www.facebook.com

www.szkolenia.agencjasoma.pl

www.solsum.pl

e-dok-szkolenie-instalacja-bazowa.software.informer.com

www.inwestycjawkadry.info.pl

www.bialecki.pl

www.instalsan-bud.pl

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc (mimo, że nauczycielka w podstawówce powtarzała w kółko, że zdania nie zaczyna się od "a więc) tak:

Informacja o poprawkach poszła, wystarczy podmienić pliki z paczuszki.

PROBLEMY Z PRZENOSZENIEM Z HARVESTERA: nie jest stworzona żadna kategoria bazy prywatnej (robi się to w moduły>>katalogi po środku). Na następną aktualizację przygotuję zablokowanie przenoszenia jeśli nie jest stworzona żadna baza.

KOMUNIKAT O BRAKU LICENCJI: zawsze proszę się zgłaszać na mail.

HARVESTER: jestem w trakcie przebudowy harvestera - na razie skupiam się na przyśpieszeniu sprawdzania. Jak to zrobię pomyślimy i bingu przynajmniej.

@zxc999 :

ad1. nie każdy chce automatycznie czyścić przenoszone.

ad2. raportowania harvestera nie przewiduję na najbliższy czas. Co do sprawdzenia proxy: wystarczy uruchamiać sobie cronem co jakiś czas proxcheck.php

ad3. masówka footprntów będzie

ad3a. nie rozumiem

ad4. nie pamiętam, sprawdzę

ad5. sorry, ale tabela raportów jest mocno napompowana. może w przyszłości

ad6. nie rozumiem

ad7. tu wszystko musiałbym przebudować, przeniosę za jakiś czas proxy do bazy i wtedy zrobię jakiegoś crona automatycznie testującego

ad8. Export się pojawi

ad9. e? :D

ad10. mamy połączenie api z proxymarket, wprowadzone to zostanie do konfiguracji

@blake - sprawdzę to i poprawię

@karolinar - jeśli możesz skontaktuj się ze mną na mail z opisaniem dokładnie tych przypadłości - a najlepiej jeśli mógłbym zobaczyć projekt i bazy w panelu

@Sebastian Reg - trzeba wpisać IP :) Jeśli korzystasz z DonLinkage również na localu (w przypadku zewnętrzengo IP) to wpisujesz 127.0.0.1

@jehowy - nie sprawdzane były banany nowej wersji. Dzisiaj puszczę sprawdzenie.

@KMlody84 - problem rozwiązany w podesłanej poprawce. Jeśli chodzi o ilości dodawanych - to wszystko zależy przede wszystkim od serwera

@Buzu - od weekendu byłem praktycznie odcięty od neta - chodził mi jak żółw - staram się nadgonić.

@euroaprk - bloog___login___pass - są tam 3x podkreślenie _ No i ważne: nie testowałem czy tam się uda dodać.

@Tom - możesz sobie sprawdzić czy aby kolejność wyświetlanych wyników zgadza się z tym, co widzisz sprawdzając ręcznie

@Xemix - robię go własnie - do południa już będzie ten aktualizator. Zauważyłem, że przy dużej ilości wpisów są problemy z przenieseniem ze względu na czas wykonywania skryptu - ale tego już nie da się ominąć. Zawsze można sobie to zrobić na localhoscie albo zwiększając w panelu max_exec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności