Jump to content

KMlody84

Forumowicze
 • Content Count

  724
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Excellent

About KMlody84

 • Birthday 09/07/1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://km-web.pl
 • Twitter
  https://twitter.com/kmlody84

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

5,019 profile views
 1. Miałem u paru klientów wirusy wykryte przez Google Ads, a w GSC była pustka. Mają od tego chyba inne systemy (aczkolwiek przy zgłoszeniu, że wszystko już jest ok wymagali screena z GSC ). Patrzyłeś na skanerach online typu Sucuri? Zerknij w kod źródłowy witryny, czy nie ma jakichś dziwnych linków. Popatrz na FTP, czy nie potworzyły się jakieś nowe pliki, albo nie jest coś dopisane w nowych. Możesz poprosić hostingodawcę o przeskanowanie strony, niektórzy robią to za friko. Jeżeli nie masz wiedzy/czasu, to lepiej to komuś zlecić, bo ten syf potrafi być do
 2. Albo mi coś zasłania, albo mam za duże światło, bo za nic nie mogę dojrzeć na balkonie (a balkon północny, więc powinno być ok). A niestety nie mam czasu wyjść gdzieś na pustą przestrzeń.
 3. W zasadzie tak, ale w każdej chwili moga ten limit obniżyć, a wtedy warto już mieć wszystko jak trzeba w bazie.
 4. Chyba zależy, kiedy była aktualizacja wniosku. Coś kojarzę, że jakiś czas temu się zmieniały tabelki w formularzu i przy którejś aktualizacji mi wyszło przy okazji, że numeru konta nie mam, chociaż podawałem wcześniej. Niestety, postęp w cyfryzacji niby jest, ale często wiele rzeczy nie działa jeszcze jak trzeba.
 5. A jaki widzisz numer konta po wpisaniu NIPu? Ten sam, który sprawdzałeś? Ja widzę ten sam co wpisałeś w wyszukiwanie (pomijając zamazane cyfry, w sumie niepotrzebnie skoro każdy sobie może sprawdzić po NIPie jaki jest ten numer ). Może jakieś spacje/znaki specjalne się zabłąkały w zapytanie?
 6. U mnie większość mimo wszystko podaje, przynajmniej orientacyjnie, jak im tłumaczę że inaczej się robi SEO za dwa zera, a inaczej za trzy. Raczej mi się nie trafiło, żeby klient nie podał, "bo nie". Zwykle o to pytam już przy pierwszym zapytaniu, więc najwyżej kontakt się urywa i nie trzeba się męczyć z kimś, kto sam nie wie ile może wydać.
 7. Ja zawsze pytam klienta jaki ma budżet i staram się dostosować do niego różne warianty wyceny, z zastrzeżeniem że poniżej takiej i takiej kwoty ta zabawa nie będzie mieć sensu, albo będzie mało skuteczna.
 8. Nie moje, oferta zaprzyjaźnionej firmy: 40 artykułów sponsorowanych w portalach z dobrymi parametrami TF CF (Majestic) za 996 zł netto W przeliczeniu niecałe 25 netto/publikacja http://serwisylokalne.pl/sklep
 9. Ja korzystam z Bit Defender Total Security i jestem zadowolony.
 10. Haha, nie celowałem w to 13 miejsce, ale w sumie fajnie, że się trafiło
 11. Może artykuły sponsorowane w bardziej ogólnych portalach, żeby zwiększyć świadomość produktu? Promocja na FB (też szeroko)? Sieć reklamowa w Adwords?
 12. Uff, wreszcie trafiłem jakiś wynik bramkowy
 13. To też zależy, czy ta aplikacja www byłaby do samodzielnej instalacji, czy po prostu serwis zewnętrzny, gdzie się użytkownik rejestruje.
 14. Ostatnio miałem podobny problem. Szukając kompromisu między jakością a ceną trafiłem na taki oto fotel: https://jysk.pl/biuro/krzesla-biurowe/gold/krzeslo-biurowe-langemark-czar-ziel. Korzystam od miesiąca i jestem bardzo zadowolony. Jakość wykonania może nie jest idealna, ale nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu i jest bardzo wygodny.
 15. Miał ktoś sytuację, że seo_odkurzacz.exe antywirus widział jako malware? Bo nie wiem, czy coś mi się przykleiło, czy po prostu błędna diagnostyka. :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy