Skocz do zawartości

Xemix

Forumowicze
 • Postów

  1693
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Xemix

 1. Nieaktualne -> uzyskałem info od autora, że nie ma możliwości sprzedaży licencji. Witam, mam do sprzedania 1 sztukę licencji na oprogramowanie do monitoringu pozycji - Stat4Seo. Oprogramowania myślę, że nie trzeba nikomu przedstawiać, aczkolwiek opis pełnej funkcjonalności znajduje się na stronie autora: https://www.stat4seo.pl/ Licencja leży nieużywana, jest mi niepotrzebna, więc jeżeli ktoś nosi się z zamiarem zakupu - zapraszam, na pewno będzie taniej aniżeli bezpośrednio od producenta. Oczywiście licencja jest w 100% przenoszona na nowego właściciela. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: szczepan [@] xemix.eu Pozdrawiam, Szczepan Machaj.
 2. Witam, wykonam zaawansowane aplikacje w technologii PHP / MySQL. Jako freelancer oferuję konkurencyjne ceny zachowując przy tym wysoką jakość wykonania, czytelny, optymalny i co ważne - bezpieczny kod. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na podany poniżej adres e-mail - po kontakcie udzielę wszelkich informacji czy przykłady realizacji. Cena oczywiście zależy od złożoności aplikacji i jest ustalana indywidualnie. Adres kontaktowy: szczepan [@] xemix.eu Pozdrawiam, Szczepan Machaj. PS. Oferuję również cięcie i kodowanie projektów graficznych do HTML5 / CSS3.
 3. Ja mam VPSy w biznes-host.pl i również mogę polecić Korzystam jakiś rok i działanie serwerów jak i wsparcie na prawdę na wysokim poziomie. Kodziki na 25% zniżki również mogę udostępnić
 4. Witam, wykonam zaawansowane aplikacje w technologii PHP / MySQL. Jako freelancer oferuję konkurencyjne ceny zachowując przy tym wysoką jakość wykonania, czytelny, optymalny i co ważne - bezpieczny kod. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na podany poniżej adres e-mail - po kontakcie udzielę wszelkich informacji czy przykłady realizacji. Cena oczywiście zależy od złożoności aplikacji i jest ustalana indywidualnie. Adres kontaktowy: szczepan [@] xemix.eu Pozdrawiam, Szczepan Machaj. PS. Oferuję również cięcie i kodowanie projektów graficznych do HTML5 / CSS3.
 5. ...lepiej będzie użyć instrukcji switch, która jest wydajniejsza <?php $zmienna = return_page_slug(); switch($zmienna) { case 'index':?> <p>index text</p> <?php break; case 'kontakt':?> <p>kontakt text</p> <?php break; default:?> <p>domyślny text</p> <?php }
 6. Również pilnie potrzebuję pomocy i kontaktu do Generała. A SEOKatalog nie będzie działał na PHP 5.5 dopóki Generał nie wypuści aktualizacji, która będzie zakodowana nową wersją ionCube Encoder'a, bo stara nie wspiera tej wersji. Swoją drogą, sporo aplikacji SEO w PHP siadło po aktualizacji wersji PHP.
 7. Witam, mam do sprzedania licencję na oprogramowanie WebMonitor. Jest to skrypt przeznaczony dla osób posiadających wiele stron, wykonujący automatycznie szereg działań, między innymi: sprawdzanie site w wyszukiwarkach; sprawdzanie danych w MajesticSEO; sprawdzanie PageRank; sprawdzanie wieku domen; sprawdzanie geolokalizacji domeny; monitorowanie pozycji słów w google.pl; wiele, wiele więcej; Szczegółowy opis oprogramowanie i możliwości dostępny jest na stronie autora oprogramowania: https://piersa.pl/webmonitor.html Posiadam wersję licencji pozwalającą na monitoring do 600 stron internetowych. Cena jaka mnie interesuje to 180 zł (do lekkiej negocjacji). Kontakt w sprawie sprzedaży: szczepan[@]xemix.eu Pozdrawiam, Szczepan Machaj.
 8. Witam, wykonam zaawansowane aplikacje w technologii PHP / MySQL. Jako freelancer oferuję konkurencyjne ceny zachowując przy tym wysoką jakość wykonania, czytelny, optymalny i co ważne - bezpieczny kod. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na podany poniżej adres e-mail - po kontakcie udzielę wszelkich informacji czy przykłady realizacji. Cena oczywiście zależy od złożoności aplikacji i jest ustalana indywidualnie. Adres kontaktowy: szczepan [@] xemix.eu Pozdrawiam, Szczepan Machaj. PS. Oferuję również cięcie i kodowanie projektów graficznych do HTML5 / CSS3.
 9. Mam problem po aktualizacji PHP do 5.5 -> ionCube sobie nie radzi; jest jakaś poprawka na to? Czy może jakaś ostatnia aktualizacja niweluje ten problem? Problemem jest fakt, że nie wiem jaką wersję Stat4Seo mam zainstalowaną Fatal error: The file /ciach/ was encoded by the ionCube Encoder for PHP 5 and cannot run under PHP 5.5. Please ask the provider of the script to provide a version encoded with the ionCube Encoder for either PHP 5.3 or PHP 5.4 or PHP 5.5. in Unknown on line 0 btw. administracja mogłaby coś zrobić w końcu z tym rozciąganiem forum przy wstawianiu kodu @MaxPan - co by nie spamować - to nie powinno działać automatycznie? Nie wierzę, że IPS jakiegoś fixu na to nie wypuścił
 10. Wrzuć jeszcze do rankingu: https://www.yupo.pl/cennik Regionalki po 2.40 zł, funkcjonalne po 7.90, .pl 9.90 netto
 11. @Koli - przesłałem PW. Do @blogi-wp PW też poszło już jakiś czas temu
 12. Witam, CMS jest gotowy, mogę przedstawić jakąś przykładową instalację "z wierzchu" na PW Panel centralny jak pisałem jest jeszcze na etapie produkcyjnym i jeszcze go piszę. Oczywiście jak będzie na etapie testowym to zainteresowanym do testów zostanie udostępniony komplet. W razie pytań pozostaję do dyspozycji, tutaj bądź na PW. Pozdrawiam
 13. Z tego co pamiętam, to WP ma szablony podzielone na pliki php z odpowiednimi sekcjami. Ten CMS wymaga zwykłego szablonu HTML&CSS wraz z specjalnymi tagami, przykład takiego szablonu poniżej: <!DOCTYPE HTML> <html> <head> <meta charset="utf-8"> <title>{PAGE_TITLE} - {TITLE}</title> <meta name="description" content="{DESC}"> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="style.css" /> </head> <body> <header> <a href="#">Logo</a> </header> <div id="container"> <div class="menu"> {MENU} </div> <div class="content"> <h1>{H1}</h1> <h2>{H2}</h2> {CONTENT} </div> <div class="sidebar"> {SIDEBAR} </div> </div> <footer> {FOOTER} </footer> </body> </html> W razie pytań / wątpliwości - zapraszam do kontaktu, sugestii
 14. Witam, Jako, że nie spełniałem regulaminu w przedsięwzięciach, a w tym dziale nie ma takiego rygorystycznego regulamin ( ) i w ostateczności stwierdziłem, że temat bardziej pasuje tutaj, a nie tam to wrzucam go tutaj Od jakiegoś czasu zajmuję się pisaniem prostego systemu CMS pod SEO, którym zarządzanie będzie się odbywać z panelu centralnego. CMS jest już w zasadzie gotowy, jest bardzo prosty i SEO-friendly (ogranicza się do dwóch plików, bazy danych SQLite oraz pliku szablonu - całość waży kilkanaście KB). Aktualną funkcjonalnością CMS-a jest generowanie pseudo-statycznych podstron. Dodatkowo, CMS jest wyposażony w automatyczne generowanie pliku sitemapy oraz pliku RSS. Instalacja CMS-a polega w zasadzie na uzupełnieniu pliku konfiguracyjnego (poprzez dodanie klucza API, który będzie niezbędny aby móc systemem zarządzać z panelu centralnego) oraz wrzuceniu plików na serwer. System automatycznie generuje plik .htaccess w celu utworzenia przyjaznych linków. Całość oparta jest o SQLite. Również z przystosowaniem szablonu nie powinno być problemów, ponieważ wystarczy zwykły HTML-owy szablon, do którego należy dodać odpowiednie {TAGI}. Lista funkcji CMS nie jest zamknięta, można wdrożyć jeszcze przydatne funkcje, które nie będą kolidować z założeniami lekkiego, prostego CMS-a. Panel centralny co serce projektu, miejsce z którego mamy możliwość zarządzania wszystkim. Dodajemy witryny (poprzez podanie adresu URL oraz klucza API zdefiniowanego w pliku konfiguracyjnym CMS-a) i już możemy zarządzać, dodawać nową treść, modyfikować ją, usuwać itd. Panel centralny oparty jest już o bazę MySQL. Aktualna funkcjonalność panelu to: dodawanie pseudo statycznych podstron do CMS; modyfikowanie podstron; usuwanie podstron; modyfikowanie meta-tagów; W panelu można używać synonimów, jeżeli chcemy dodać jeden tekst zsynonimizowany do większej ilości CMSów, bądź dodawać unikalne artykuły do każdej witryny osobno. Panel obsługuje zadania dzięki którym możemy zaplanować dodawanie treści na przyszłość oraz sprawdza dostępność podpiętych stron (czy są online) i zapisuje do logów wszelkie offline stron oraz pinguje nowo dodane wpisy. Panel zarządza CMS-ami za pomocą specjalnego API zaimplementowanego w CMS-a, co jest w pełni bezpieczne i skuteczne. W odróżnieniu od CMS-a - panel jest na etapie produkcyjnym. I teraz pytanie - byliby zainteresowani? Oczywiście funkcjonalność i panelu i CMS-a nie jest zamknięta i można zgłaszać swoje propozycje, sugestie. Pozdrawiam!
 15. Xemix

  2014 FIFA World Cup

  Świetne widowisko, bardzo dobry mecz Argentyny. Wyniki w typerze przeliczone, końcowe zestawienie do wglądu. Pierwsze miejsce: okazwłoka Drugie miejsce: holee Trzecie miejsce: rkkr Gratulacje dla zwycięzców forumowego typera oraz Mistrzów Świata
 16. Xemix

  2014 FIFA World Cup

  Mecz finałowy oraz o 3 miejsce dodany do typera
 17. Xemix

  2014 FIFA World Cup

  Co się dzieje Panowie to masakra Pogrom jak na razie
 18. Xemix

  2014 FIFA World Cup

  Lekkie przetasowanie wyników, a okazwłoka nadal nieznacznie prowadzi! Mecze półfinałowe dodane
 19. Xemix

  2014 FIFA World Cup

  Ćwierćfinały dodane, można typować
 20. Xemix

  2014 FIFA World Cup

  Dokładnie jak @ttah pisze, gwizdek kończący drugą połowę to moment, w którym będą podliczane punkty i wpisany wynik końcowy. Dogrywka i karne nie są uwzględniane. W panelu info już wcześniej dałem: Wyniki fazy pucharowej typujemy do gwizdka kończącego drugą połowę spotkania!
 21. Xemix

  2014 FIFA World Cup

  Dobra, to definitywnie - typujemy czas regulaminowy + czas doliczony. Tak? Na zmiany w kodzie jest już za późno, aby dostosować punktację do Twojego pomysłu, a wczoraj nie miałem czasu aby je wdrożyć.
 22. Xemix

  2014 FIFA World Cup

  Racja - moja pomyłka. Faktycznie, rzutów karnych typować nie ma sensu, lepiej wynik regulaminowych 90 minut + czas doliczony, czy wynik po ewentualnej dogrywce?
 23. Xemix

  2014 FIFA World Cup

  Wynik końcowy 1/8 finału dodana, można typować
 24. Xemix

  2014 FIFA World Cup

  Oczywiście, dziś zostaną dodane mecze Jak na razie nieznacznie prowadzi okazwłoka, tuż za nim featmilka, a kilka punktów straty ma rkkr. Ciasno w TOP10
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności