Jump to content

Azil

Forumowicze
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

975 profile views
 1. Polecam Autofill Forms czy iMacros wtyczki do wypełniania formularzy
 2. Profesjonalne podejście do zlecenia, szybki czas wykonania. Współpracuje z nimi już od roku mogę z czystym sumieniem polecić www.ZapleczePozycjonerskie.pl
 3. Jaki według was jest dobry program do tworzenia stron internetowych, edycji kodu html, php, css, js? Jaki używacie, polecacie do zastosowania komercyjnego.
 4. Czy możesz wymienić jakie to będą skrypty?
 5. Witam W jaki sposób dodać błoga na blox.pl Wystarczy dodać: Adres bloga login i hasło?
 6. Czy możesz wymienić jakie skrypty będą w najbliższym czasie?
 7. Fajny ustrój nowy wydaje mniej od starego to się nazywa szacunek dla starych klientów
 8. Nie do konca Napiszę jeszcze raz: @D_S Nowi użytkownicy nowa kasa. Wiec jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.
 9. Nowi użytkownicy nowa kasa. Każda zachęta na zakup nowego programu jest dobra. Zapomnieć o starych użytkownikach dzieląc ich na "gorszych”?
 10. @kaoso zmień dilera bo ten obecny tobie szkodzi Co do MM jaki jest każdy widzi „najlepszy soft do robienia zaplecz”. Jest tak dobry, aż skrypty.pro nie mają odwagi pokazać na forum jednej stonki zrobionej w MM. Posiadałem MM lecz zrezygnowałem na rzecz lepszych softów do robienia stron zapleczowych.
 11. resweb kiedy można się spodziewać obsługi precli na getsiimplecms?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy