Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To kompletna paczka.

Jeśli czepia się tytułu guestbook to proszę pobrać paczkę jeszcze raz i trzeba podmienić plik edytuj.php

rapid - to taki rapid indexer - statystyki ston itd. zawsze jakiś link może wpaść. Listy tej dawno nie aktualizowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal jest :

guestbook1st -> Skopiuj do wybranej bazy -> BŁĄD8:You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '),(NULL, 'https://radio-hurrica.../guest_book.php' ),(NUL' at line 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku guestbooka logi często kłamią i praktycznie za każdym razem gdy nie uda się dodać ląduje do logów błąd captcha.

@TOM - jak możesz podeślij mi dane do panelu na mail - takie coś tylko u Ciebie się dzieje - a masz stworzoną bazę prywatną dla guestbooka1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by podpiąć harvestera dodatkowo pod binga, ask.com, aol.com. Yahoo to bing, więc nie ma sensu.

Mogą być inne wyniki niż z gugla, ew. może harvestować na przemian w innych wyszukiwarkach, co zmniejszy ryzyko bana ze strony g.

Harvestuje osobiście w bingu i mam fajne wyniki. Nie przyjmuje operatorów inurl, ale ew. można zablokować wyszukiwanie na takie frazy. Natomiast bing tak szybko nie banuje po ip jak gugiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowałem liste potrzebnych zmian aby usprawnic Donka

(jak dla mnie większość to od razu powinna być dostępna)

1 Heverester - po "przeniesieniu do katalogów" automatycznie nie kasuje wpisów i trzeba klikać "wyczyść" - to już powinno być dawno naprawione

2 Heverester - podgląd listy, tz. Jak mu daje np.. 1000 adresów do spradzenia o niezidentyfikowanym skrypcie, to powinienem mieć wgląd pozniejszy do całej listy i do jakich przypisał skryptów oraz możliwość ręczengo poprawniania i dopiero pózniej po kliknięciu akceptuj przenosi do bazy

2a Dodatkowy podział na dni i linki jaki dałem do spradzenia w danym dniu - będzie przejżyście

2b Heverester 'miesza' wyniki z fooftpintów i tymi dodanymi przez usera linkami do prawdzenia - przydało by się rozgraniczenie i wgląd do tych funkcji, + dodatkowy raprot dzienny jakie już skrypty spradził z danym dniu

2c Heveraster sam spradz co jakiś czas czy proxy działają i usuwa nei działąjące

3 Masowy import footprintów

3a Przydałby się taki dodatkowy import dla każdego projektu, ponieważ sprcjalnie pod dany projekt możnabyłoby dać i szukać kataklogów związnych z daną tematyką

4 Automatyczne usuwanie zduplikowanych footprintów (dodaje tylko nowe do bazy) - jeżeli tego teraz nie robi

5 Raport dziennych z dodanych kataogów - tak abym nie musiał za każdem razem filtrować listy aby wyłuskać te swierze

6 Raproprt (dodane / nie udane próby) - tu przydałby się raczej wgląd zamiast ilości nieudanych prób - ilośc ogólnie dostępnych katalogów, wtedy procentowa skuteczność

7 "Nie testu wiecej niż 20 proxy" - (a jak podzielic pod 20?) - dodać opcje "dziel po 20" z automatu

8 Import / Export całej bazy katalogów (najlepiej z wyborem które chce się dodać lub wyexportowac)

9 Zapis / Odczyt wszytkich ustawień (całego programu) przydałby się jakby coś

10 Proxy API - dodanie tej funkcji

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie co do monitoringu, bo mam wrzucone tam kilka stron które mi sprawdza i ostatnio zauważyłem dziwną rzecz. Mam frazę z literą ł, sprawdzając ręcznie jest ona na 1 pozycji a w monitoringu pokazuje mi pozycję 11. Pokazuje ją tak dlatego, że nie bierze ł pod uwagę i sprawdza nie dla frazy "słowo" a dla frazy "slowo" i wtedy strona rzeczywiście jest na 11 pozycji. Czy da się to poprawić?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności