Jump to content

tur77ek

Forumowicze
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,380 profile views
 1. BlackFriday - Wprowadzony kod nie istnieje lub zdążył już wygasnąć! - szkoda:(
 2. Właśnie miałem kupić premium ale wstrzymam się aż dojdą nowe miejscówki :), te same skrypty czy jakieś nowe?
 3. Ponawiam pytanie jaki hosting pod donka, lada chwila muszę zmienić hosting.
 4. Czy ktoś może mi polecić jakiś hosting pod donka bo hekko się obraziło i przerywa procesy teraz to masakra nic nie da się dodać przez donka - tylko nie vps chyba że jakiś tani. Na czym macie postawionego DLA ? Czy gbzl da radę ?
 5. MaxPan z jakiego sklepu to jest ? Cena 44$ wydaje się być atrakcyjna.
 6. No dobrze a po opłaceniu abonamentu ET i zainstalowanie szablonu na kilkunastu różnych domenach nienależących do właściciela konta to będzie to zgodne z licencją czy nie ? Czy jest jakiś szablon darmowy z którego można wykrzesać takie możliwości jeżeli tak to jaki ? Może mieć możliwość budowy strony poprzez PA standardowo tak jak w każdym wordpressie.
 7. Czyli nawet nie muszę mieć konta na ET mogę zakupić na Alledrogo i do woli instalować na różnych domenach a licencja jest tylko do wsparcia i aktualizacji ?
 8. Witam mam pytanie o licencję szablonu DIVI czy kupując na Alledrogo za parę złotych, mogę użyć zainstalować szablon na kilku domenach (dla znajomych) czy muszę wykupić konto na elegant themes ? Tak aby wszystko było zgodne z licencją, koszt na elegant themes to Yearly Access $89, na Alledrogo sprzedają po 20 - 30 zł. z niby legalnych źródeł.
 9. Wybór hostingu pod to zaplecze 15 domen głównych, postawić zaplecze na 3 różnych dzielonych hostingach 3 strefy dns 3 różne IP czy na hostingu seo z 15 rożnymi IP z możliwością edycji/tworzenia stref dns?
 10. Czy opłaca się podlinkować zaplecze na domenach pl i funkcjonalnych o którym pisałem wyżej darmowymi blogami postawionymi na 000webhost, wordpress.com, blogger.com, czy jest sens linkować takim darmowym zapleczem bezpośrednio na stronę docelową ?
 11. Witam, mam pytanie odnośnie zaplecza jaki rodzaj będzie lepszy. 1. Zaplecze 10 domen głównych pl. com.pl edu.pl itd... postawione na 3 - 4 różnych małych hostingach, skrypt Wordpress 2. To samo co wyżej plus dla każdej domeny po 2 subdomeny Czy jest sens dodać jeszcze do zaplecza nr 2 z 3 subdomeny na zaplecze czysto pod boty teksty generowane automatycznie unikalna sieczka.
 12. Kiedy będzie poprawka która umożliwi wysyłanie przez WordPress XmlRpc i E-mail sender ?
 13. Wpis jest ok ale na obecną chwilę nie obsługuje blog.pl, bloog.pl szukam czegoś co by obsługiwało te dwie platformy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy