Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

1) easydir 351 czy to poprawna ilość katalogów, nie powinno być więcej ?

2 ) Czy jak puszczę rejestracje wp i wiki od początku to mi zdubluje katalogi czy będzie próbować rejestrować te niezarejestrowane ?

3 ) Jaka skuteczność rejestracji z ocr i bez w WP ?

4 ) Propozycja utworzenia drugiej bazy don z mniejszymi wymaganiami 1 hosting jeden dns z możliwością publikacji linków do katalogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To było w sumie po to, żeby te precle nie padały jak muchy. Coś za coś.

Jedną sugestię co do bazadon mam. Przy wyborze wpisów z generatora powinna być opcja (wyboru) używania tytułów synonimizowanych. W moim mniemaniu to co jest w nagłówkach H ma znaczenie dla linkowanej z artykułów strony, a teraz rzadko kiedy trafiają tam słowa kluczowe.

I tak jak ktoś wcześniej wspominła, w monitoringu przestało działać sprawdzanie domen idn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania bazadon v2 zostały wprowadzone po fali banów na v1: ponad połowa bazy poszła. No właśnie, obiecałem ten pełny plik aktualizacji z v1 do v2 i znowu wyleciało. Zaraz do tego siądę.

A takie są ilości katalogów w bazie:

omnipress 36

easydir 351

otwartymini 636

webmini 689

donmini 164

pksi 70

freeglobes 133

qlweb 80

bazadon Aktualizuj 169

guestbook1st 419 [?] [C]

guestbook2nd 276 [?]

Doprowadzam obecną wersję do porządku (między innymi qlweb). Wersja beta powinna być już dostępna w tym tygodniu, a w niej:

- dodawanie do phpld (do wyboru OCRdl, CaptchaSniper, DeathByCaptcha)

- dodawanie do omnipress v2 (tu tylko OCRdl albo deathbycaptcha)

Swoją drogą na stronie https://i4a.pl/ocrdl.php zaktualizowałem informacje o captcha które już są gotowe. Wkrótce pojawią się oczywiście w DonLinkage.

- przyśpieszenie panelu przez cachowanie

- szybkie i proste operacje na logach

- czarna lista katalogów

PS. Dziękuję za zgłoszenia do betatestów :) Dużo Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze flaczki, złe dane wkleiłem (już poprawione):

omnipress 36

easydir 351

otwartymini 636

webmini 689

donmini 164

pksi 70

freeglobes 133

qlweb 80

bazadon Aktualizuj 169

guestbook1st 419 [?] [C]

guestbook2nd 276 [?]

PS. Jeśli ktoś ma większe wartości po odpaleniu upbase.php to proszę jeszcze wywołać archaiczny plik updatebazykat.php - niektórzy o nim zapomnieli przy jednej z pradawnych aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może ktoś już sygnalizował problem, ale ciężko się w temacie doszukać :)

Otóż stworzyłem prywatną bazę katalogów easydir. Tworzę nową bazę "mojaprywatna" i dodaje zebranych 70 katalogów. Klikam "Dodaj" i... dodaje tylko 8 sztuk.

Być może pokrywają się z tym co jest w "Podstawowy" ale według mnie nie powinno mieć to znaczenia. Powinienem móc tworzyć swoje bazy takie jakie chce.

https://www.trophystation.pl/ - trofea playstation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności