Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Już w v4 będzie możliwość dodawania i testowania tylu proxy, ile dusza zapragnie :)

Niestety jest opóźnienie, ostatnie kilka dni męczyłem się z jedną funkcją - ale już to ogarnąłem więc idzie wszystko do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z harvestowaniem guestbooków jest taki problem, że musi w google pokazać się url do strony formularza. Stąd przy niektórych footprintach jest niska skuteczność wyszukiwań. Ale przynajmniej kilka sztuk dziennie powinno znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbierałem wszystkie footprinty na guestbooki z sieci i mam ich kilkadziesiąt a niestety nie zbiera żadnego adresu.

Na footprintach do innych skryptach mam dziennie bardzo dużo wyszukiwań a na guestbokach pusto :(

A jak harvestuje i znajduje adres, który jest w publicznej - to dopisuje go czy odpuszcza sobie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - zrozumcie to ludzie, że soft czyli dodawarka musi spełniać swoją zasadniczną funkcję - czyli wydajne dodawanie, a pozostałe funkcje jak sprawdzanie backlinków, generator tekstu, pingowanie itp sa tylko dodane. Jesli autor będzie przez Was cały czas o nie męczony to trudno będzie się skupić na najistotniejszych kwestiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam scrapera i nim wyciągam adresy, ale skoro w donku jest harvester to czemu z niego nie korzystać.

Zresztą dużo to ułatwia w pracy.

Nie oczekuję nowej funkcjonalności tylko zaznaczam problem w już istniejącej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na podstawowych footprintach znajduje i identyfikuje adresy. Możliwe, że problem jest w czym innym. Żeby zbadać musiałbym to zobaczyć. A może po prostu harvester nie zdąży u Ciebie dojść do footprintów z guestbooków ? Ile w sumie masz footprintów (ze wszystkich skryptów)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - zrozumcie to ludzie, że soft czyli dodawarka musi spełniać swoją zasadniczną funkcję - czyli wydajne dodawanie, a pozostałe funkcje jak sprawdzanie backlinków, generator tekstu, pingowanie itp sa tylko dodane. Jesli autor będzie przez Was cały czas o nie męczony to trudno będzie się skupić na najistotniejszych kwestiach.

A Ty zrozum, że niektórzy kupili produkt głównie dlatego, że jest nie tylko "dodawarką" w ścisłym znaczeniu. A skoro "zasadnicze funkcje działają ( w końcu dodaje), to czemu maja być nie usprawniane inne opcje. Poza tym nikt nie wymaga czegoś, czego nie było do tej pory, tylko usprawnienia funkcji już dostępnej.

Jakby wszystkie dodawarki tylko dodawały, to czym miałyby ze sobą konkurować? Skutecznością wyższą o 1%?

Nie każdy chce mieć 20 różnych softów do każdej czynności, tylko móc robić wszystko w jednym. Bo to oszczędność czasu, a czas jest cenny.

Oczywiście nie mowie o rzeczach typu monitoring pozycji, bo to zupełnie do takiego softu nie pasuje. Ale harvester, pingowanie jest niezbędne. Generator tekstu podejrzewam że tez się komuś przyda, chociaż ja osobiście korzystam z SB4 Edytora.

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tyle footprintów nie uciągnie :) Owszem, może uciągnąć (ale niekoniecznie), ale jeśli będziesz wywoływał crona z przeglądarki co sekundę. Od najnowszej wersji będzie już lepiej. 600 footprintów obrobi bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - zrozumcie to ludzie, że soft czyli dodawarka musi spełniać swoją zasadniczną funkcję - czyli wydajne dodawanie, a pozostałe funkcje jak sprawdzanie backlinków, generator tekstu, pingowanie itp sa tylko dodane. Jesli autor będzie przez Was cały czas o nie męczony to trudno będzie się skupić na najistotniejszych kwestiach.

A Ty zrozum, że niektórzy kupili produkt głównie dlatego, że jest nie tylko "dodawarką" w ścisłym znaczeniu. A skoro "zasadnicze funkcje działają ( w końcu dodaje), to czemu maja być nie usprawniane inne opcje. Poza tym nikt nie wymaga czegoś, czego nie było do tej pory, tylko usprawnienia funkcji już dostępnej.

Jakby wszystkie dodawarki tylko dodawały, to czym miałyby ze sobą konkurować? Skutecznością wyższą o 1%?

Nie każdy chce mieć 20 różnych softów do każdej czynności, tylko móc robić wszystko w jednym. Bo to oszczędność czasu, a czas jest cenny.

Oczywiście nie mowie o rzeczach typu monitoring pozycji, bo to zupełnie do takiego softu nie pasuje. Ale harvester, pingowanie jest niezbędne. Generator tekstu podejrzewam że tez się komuś przyda, chociaż ja osobiście korzystam z SB4 Edytora.

No ja to tez rozumie, ale jak widze w tym temacie po kilka razy posty o tym dlaczego jest słaba skuteczność komentowania na blogach wp, to sądze że to własnie jest pewne nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności