Jump to content

Rzezniczek

Forumowicze
 • Content Count

  1,674
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

1 Follower

About Rzezniczek

 • Birthday 01/24/1972

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.encyklopedia.in

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Olsztyn

Recent Profile Visitors

4,963 profile views
 1. Na frazy "naturalne" bym zaryzykował celem urozmaicenia profilu. Bym takie coś brał na podlink podstron. Na frazy "docelowe" bym nie ryzykował.
 2. Obecnie PR nie ma żadnego znaczenia i nie patrzyłbym w tamtym kierunku. PR już od dawna nie jest aktualizowany i dla przykładu domena może mieć PR5 a być g... warta. Lepiej sprawdź np. w pl.majesticseo.com inne parametry takie jak TF/CF.
 3. Fakt! I tego należy się trzymać.
 4. Widać zależy od przypadku. Jednak ciekawe jak wygląda zdobywanie pozycji subdomen przy zbanowanej domenie głównej - czy nie ma jakiejś kary, oflagowania czy innego pieruństwa. Taki przykład u mnie z kontem AdSense (jakby nie patrzył z też produktem Google) - ban poszedł na umieszczanie reklam na domenę główną za nieodpowiednie treści i od tamtej pory nie mogę dodać żadnej reklamy na żadną subdomenę z tej domeny pomimo, że na subdomenach były od zawsze treści zgodne ze wskazówkami. Być może kara lub jakiś pierwiastek przechodzi również na subdomeny również przy wyszukiwaniu wyników. Trzeba by z
 5. Jeżeli masz karę na domenę to nie ma sensu stawiać na niej subdomen, bo kara przejdzie. Masz podobnie jak w AdSense - jak masz karę na domenę to nic nie zrobisz z subdomenami. Najpierw usuń karę domeny albo wykup inną domenę i tam postaw subdomeny.
 6. Jakaś czkawka z serwerem licencyjnym? Edit: Już wszystko O.K. Kazało usunąć jakiś plik ok.txt.
 7. Polecam hekko - nigdy nie miałem z nimi problemów o czym nie mogę powiedzieć przy kilku innych firmach.
 8. Jeżeli domena "spalona" (cokolwiek to znaczy) to łatwiej zakupić drugą i "naturalnie" pozycjonować. Tamtą spaloną można zostawić na zaplecze, chyba że zbanowana.
 9. Według mnie za szeroka tematyka. Będziesz miał i wszystko i nic. Skupiłbym się na bardziej wąskiej tematyce.
 10. Jeżeli strona będzie dobrze zrobiona, jeżeli nie będzie tam nielegalnych rzeczy, jeżeli nie będzie sztucznych klików - to raczej nie zablokują konta dla subdomeny.
 11. Wszystko zależy jak zbudujesz serwis na subdomenie. Jak dasz tam same spamowisko i doładujesz same bezwartościowe linki to i będzie słaba ta subdomena. Wszystko zależy od podjętych działań. Co do różnego IP to jest ono dobre przy typowych spamowiskach, np. żeby trudniej było namierzyć nasze zaplecze. Jeżeli to będą "wartościowe" stronki to nie ma po co ukrywać zaplecza.
 12. Jesteś pewien? Prosty przykład: To forum jest na subdomenie. A dlaczego te subdomeny nie miały by zarabiać na siebie? Robisz piękne strony tematyczne na subdomenach, podłączasz jakieś AdSense lub inny wynalazek i dodatkowo zarabiasz. Ciut więcej roboty, ale na pierwszy rzut oka nie widać, że to spamowisko i dodatkowo zarabiasz na tym.
 13. Dokładnie tak jak piszesz. Jak dostanę filtra na domenę to doopa. Jak dostanę filtra na subdomenę to stawiam kolejną. Linkują ale mieszanie - nie wszystkie na wszystkie.
 14. Owszem z subdomeną jest o wiele więcej pracy jednak można ją wykorzystywać na różne sposoby: druga stronka, stronka zapleczowa, wzmocnienie domeny itp. Przy subdomenie jest więcej możliwości.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy