Skocz do zawartości

Prośba do nowicjuszy


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Panie zgredzie, nie bądź pan jak admini z elektrony, gdzie na każde zadane pytanie odpisują proszę skorzystać z wyszukiwarki. Wiem że to pewnie pana irytuje jak ludzie zadają wciąż podobne pytania a pan zna odpowiedzi. Ale początkujący to jedna początkujący ........

  • Haha 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

NIE.

  • Haha 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2021 o 11:35, kacbrzezinski090 napisał:

Witam

Możecie udzielić rady młodemu pozycjonerowi, jak zacząć, gdzie warto linkować? nie piszę o tematyce stron bo w grę wchodzą różne.

Cześć,

Jesteś na forum poświęconym pozycjonowaniu, a nie pokwapiłeś się żeby przejrzeć dostępne materiały, które de facto są m.in w dziale tego tematu, czyżby lenistwo ?

Linki dla ciebie:

Skoro łatwiej ci założyć temat i czekać na odpowiedź (w nieskończoność?), to nie wróżę ci przyszłości z SEO ;)

Pozdrawiam

 

  • Like 2

Pomogłem?? ->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Harry napisał:

Skoro łatwiej ci założyć temat i czekać na odpowiedź

Do tego w wątku , którego nawet NIE raczył przeczytać

Cytat

Mam małą prośbę do nowicjuszy:
jeżeli przychodzicie tutaj w celu uzyskania pomocy przy rozwiązaniu problemu związanego z rankowaniem stron to chyba w interesie obu stron (zarówno tej z problemami jak i tej próbującej pomóc) leży jak najdokładniejsze opisanie problemu.

 

  • Like 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że nie lubicie odkopywania tematów, ale ten już został odkopany, a jest pewna istotna kwestia, którą należy poruszyć. 

 

Przejrzałem wątki i tematy, które figurują u mnie jako nieprzeczytana zawartość i muszę powiedzieć, że jestem zaniepokojony. 95% to albo Newsbot z planety SEO, albo ogłoszenia [Sprzedam]/[Wykonam]. Żeby człowiek nawet chciał gdzieś zostawić jakąś merytoryczną, wartościową odpowiedź, to jest ciężko. 

 

Druga rzecz - SEO to nie archeologia, że raz odkopiesz kości, opiszesz znalezisko i ono sobie potem siedzi na Wikipedii, będąc po wsze czasy aktualnym. Co 3-6 miesięcy mamy gruby update algorytmu Googla, a to tylko jedna z kilkunasty wyszukiwarek. Odpowiedzi na pytania, które były relewantne pół roku czy rok temu, dzisiaj mogą być nieaktualne. Weźmy np. niedawne zmiany z opisami meta. Pół roku temu można było gadać o tym, jak napisać opis meta, żeby zwiększał CTR. Dzisiaj to już raczej gdybanie, bo Google może, ale nie musi go zastosować. 

Co dalej, title tag. Pół roku temu można było się spierać, jaki tytuł przyciągnie użytkownika. Dzisiaj możemy pogadać co najwyżej o tym, jaki tytuł dać, żeby Google go nie zmieniło. 

 

Ja wiem, że macie firmy, zlecenia i nie macie czasu na pierdoły, ale bez aktywności na forum zostaną tylko ogłoszenia i newsbot. 

 

Pozdrawiam

  • Like 1

Chcesz wiedzieć, Jak znaleźć copywritera? Powiem Ci, albo zrobię to za Ciebie.

A jeśli sam chcesz pisać -> https://internetoweportfolio.pl/copywriter-jak-zaczac/

Wiem, jak zarabiać na pisaniu, i Tobie też powiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że młody pozycjoner zadał pytanie "jak zacząć, gdzie warto linkować?" co dla doświadczonych SEO-wców brzmi mniej więcej tak "jak się robi dzieci by były zdrowe i piękne" 

Tu nikt ci nie poda gotowego przepisu bo pozycjonowanie to nie pieczenie kotletów.  Jak zauważyłeś wszystko stale się zmienia. Są tacy co mają sposoby ale ich nie zdradzą nawet na zamkniętych forach a co dopiero na publicznych. Cała reszta pichci tak by było dobrze ale żaden ci nie powie jak to dokładnie wygląda bo na pewno w twoim przypadku to już nie sprawdzi się tak jak byś chciał.

 

Edytowane przez Grey Ronin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, okazwłoka napisał:

nawet nie ma sensu się produkować

Nie chodzi mi o to, żeby niańczyć nowych użytkowników. Chodzi mi bardziej o to, że niewiele jest żywych dyskusji. 

 

2 godziny temu, okazwłoka napisał:

Człowiek głodny wiedzy nie zada takiego pytania w taki sposób

To fakt. Przy takim ogromie wiedzy dostępnej za free nawet w formie wideo dla leniwych, człowiek może oczekiwać czegoś więcej. 

Chcesz wiedzieć, Jak znaleźć copywritera? Powiem Ci, albo zrobię to za Ciebie.

A jeśli sam chcesz pisać -> https://internetoweportfolio.pl/copywriter-jak-zaczac/

Wiem, jak zarabiać na pisaniu, i Tobie też powiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2021 o 11:35, kacbrzezinski090 napisał:

Możecie udzielić rady młodemu pozycjonerowi, jak zacząć, gdzie warto linkować? nie piszę o tematyce stron bo w grę wchodzą różne.

Oczywiście że tak. Na jakie dane wystawić fakturę?

A na poważnie oczekujesz (według Twojego pytania) że ktoś da Ci miejscówki, schemat linkowania,itp. za free?

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Chodzi mi bardziej o to, że niewiele jest żywych dyskusji. 

Powiedz mi drogi Kolego ale czym może zainteresować dyskusja z Tobą? Bo produktywna dyskusja to zawsze wymiana zdań mniej więcej na tym samym poziomie merytorycznym. Dyskusja z osobą początkującą, mająca o wiele mniej wiedzy to już nie dyskusja a szkolenie. 

Znam  młodych pozycjonerów, przedsiębiorców w branży IT którzy zaczynali z tego forum, którzy osiągnęli większy lub mniejszy sukces i oni nawet jako nowicjusze nie zdawali pytań na zasadzie "Nauczcie mnie", "Jak linkować, żeby strona rankowała", inne. Osoby mające postawaę roszczeniową, "wszytko wiedzące" w tej branży albo graja role wiecznie niedocenionych, albo robią w życiu co innego. SEO, pozycjonowanie to głownie umiejętność samokształcenia się, analiza własnych testów, stron konkurencji, testowania algorytmu. W czym Tobie pomoże "żywa dyskusja" jeśli i tak nikt zdrowo myślący nie udostępni swoje napracowania, winniki testów, sposobów na linki, kontent, sposoby monetyzacji, inne. 

Stare wyjadacze z tego forum to nie dzieci, nie siedzą na forum, czy facebook dla "zabicia czasu" i w zwyczajnym świecie nie maja czasu na darmowe szkolenia, dyskusje z osobami mniej doświadczonymi. Taka sytuacja. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 27.09.2021 o 21:32, MaxPan napisał:

Powiedz mi drogi Kolego ale czym może zainteresować dyskusja z Tobą? Bo produktywna dyskusja to zawsze wymiana zdań mniej więcej na tym samym poziomie merytorycznym. Dyskusja z osobą początkującą, mająca o wiele mniej wiedzy to już nie dyskusja a szkolenie. 

Znam  młodych pozycjonerów, przedsiębiorców w branży IT którzy zaczynali z tego forum, którzy osiągnęli większy lub mniejszy sukces i oni nawet jako nowicjusze nie zdawali pytań na zasadzie "Nauczcie mnie", "Jak linkować, żeby strona rankowała", inne. Osoby mające postawaę roszczeniową, "wszytko wiedzące" w tej branży albo graja role wiecznie niedocenionych, albo robią w życiu co innego. SEO, pozycjonowanie to głownie umiejętność samokształcenia się, analiza własnych testów, stron konkurencji, testowania algorytmu. W czym Tobie pomoże "żywa dyskusja" jeśli i tak nikt zdrowo myślący nie udostępni swoje napracowania, winniki testów, sposobów na linki, kontent, sposoby monetyzacji, inne. 

Stare wyjadacze z tego forum to nie dzieci, nie siedzą na forum, czy facebook dla "zabicia czasu" i w zwyczajnym świecie nie maja czasu na darmowe szkolenia, dyskusje z osobami mniej doświadczonymi. Taka sytuacja. 

Tak sobie wszedłem tutaj i przeczytałem. Ja na pewno bym takich pytań nie zadawał. Co do Seo, to ja myślę, że warto  ( a nawet trzeba) cały czas się szkolić. Ja to trochę porównuję do medycyny, cały czas idzie do przodu, co jakiś czas zachodzą zmiany.  A to, że nikt nie udostępni wyników testów itd, przecież to jest wiadome ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności