Jump to content

sklepikarz

Forumowicze
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by sklepikarz

 1. Potrzebował bym pomocy w zidentyfikowaniu problemu przez , który strona od 2 mc ma filtr. Po wpisaniu site: strona pojawia się tylko kilka podstron. Może ktoś mądrzejszy ode mnie w sprawach seo zidentyfikuje problem po przeglądzie panelu webmastertools. Oczywiście pomoc odpłatna.
 2. Teoretycznie strona jest zaindeksowana https://zapodaj.net/4ce752db54324.jpg.html ale wpisując komende site:www.smedyczny.pl/ pojawia się zaledwie kilka podstron, domena ma już kilka lat i jeszcze miesiąc temu wszystko było w porządku.
 3. Witam Jedna z moich stron z pozycji top 1-3 na niektóre frazy spadła ponad top 50 strona spadła miesiąc temu , w linku zrzut ekrany z webmastertools. Ze zrzutu wynika że nie mam linków słabej jakości ale nie i dobrej jakości, jak by strona zniknęła dla google, ale wyświetla się prawidłowo zarówno w wersji mobilnej jak i na PC. Niedawno stwierdziłem że może przyczyn a jest szablon, który kilka dni temu został zmieniony ale pozycje bez zmian https://zapodaj.net/4ee14a1c96714.jpg.html
 4. Boże oby to to, bo kompletnie nie wiem gdzie szukać przyczyn tak dużych spadków, zazwyczaj jest przyczyna równa się działanie, a tu teoretycznie przyczyny brak a mega spadki są jak nigdy dotąd...
 5. Jak w tytule Czy była ostatnio jakaś aktualizacja algorytmu ? Pytam ponieważ z dnia na dzień strona poleciała mi z top 3 ponad top 100 bez większej przyczyn. Nie były prowadzone żadne pracę na stronie, linkowanie też w zasadzie nie, ledwo kilka linków a art. sponsorowanych w profilu linków nie ma spamu, więc nie bardzo wiem gdzie doszukiwać się przyczyny tak dużych spadków.
 6. Reklamy nie wyświetlają się na urządzeniach mobilnych, na komputerze reklamy są prawidłowo wyświetlane, natomiast na telefonie w ogóle nie są wyświetlane, wie ktoś co może być nie tak?
 7. Do póki link nie jest na konkretną frazę z forum, zwłaszcza przy takiej ilości postów (mówię o dofollow) to jak najbardziej powinno pomóc jak dobre forum
 8. Ja to ostatnio u siebie przerabiałem. Spadki pozycji, i mnóstwo dziwnych linków, które nawet nie działały. Najlepiej poświęcić 1-2 godzinki i ręcznie wszystkie przejrzeć.
 9. Jak słyszcze czyszczenie dysku, to mi na myśl przychodzi program, który kasuje dane i uniemożliwia ich późniejsze odzyskanie, ale topie chyba nie o to chodzi?
 10. No nic, to dodam kilka nowych linków i poczekam, dzięki za informacje.
 11. ok. A powiedz mi jeszcze, jakie masz doświadczenia z czasem odpuszczania takiego filtra? Dni, tygodnie, miesiące?
 12. A masz jakieś doświadczenia, że po zmianie anchorów nic nie pomogło? Zostawienie anchora exact match to chyba też mało rozsądne ;(
 13. WItam Moja załapała się na filtr algorytmiczny, prawdopodobnie za anchory w linkach. Wszystkie zostały zmienione na postać zwykłego linka a filtr nie odpuszcza mimo to. Możecie powiedzieć z własnego doświadczenia po jakim czasie u was wracają pozycje po naprawieniu wszystkiego, od razu czy po jakimś dłuższym okresie czasu?
 14. Jak zaplecze dobrze podlinkujesz to będą z niego korzyści, jak tylko dodasz teksty i nic się nie będzie z tym działo to szkoda czasu.
 15. Wtyczka EWWW Image Optimizer jest całkiem dobra, aczkolwiek przy większej ilości trzeba zapłacić. Ale do kilkuset zdjęć jest bodajże darmowa
 16. Teoretycznie sam unikam linków śmieciowych, ale widzę wiele stron, które takie posiadają i są w topach, więc nie do końca bym skreślał te śmieciowe. Zapewne kwestia wyważenia byle się w algorytm wstrzelić
 17. Kiedyś starałem się zajmować pozycjonowaniem własnych stron, ale na kilka lat wypadłem z branży i musiałem zająć czymś innym, teraz chciał bym, zająć się swoimi stronami po latach i stąd moje pytanie. Kiedyś żeby je wy pozycjonować, dużą robotę robiły katalogi stron, jak to teraz wygląda? Czy katalogi z pierwszej top 30 katalogów jak min. http://www.katalog.e-rafael.pl/ jeszcze coś daje, czy już nie warto dodawać do katalogów stron? Czy czasy katalogów już przeminęły i iść inną drogą?
 18. Ja niedawno robiłem przekierowanie sklepu, który zmienił adres i mimo 301 po przekierowaniu były minimalne spadki, które się utrzymują.
 19. Większość portali ogłoszeniowych, w których można zamieszczać linki mają nofolow, w ten sposób bardziej przyciągniesz ruch aniżeli wypozycjonujesz stronę.
 20. Mam pytanie do ciebie, czy po dodaniu SSL do sklepu miałeś wahania pozycji czy beż żadnych zmian było / jest?
 21. Tak, chodzi o domene smedyczny.pl co do ustalenia tr było to przez majesticseo. com, ja rozumiem że każdy chce zarobić, ale czy to forum nie jest po to żeby dzielić się wiadomościami / doświadczeniami?
 22. Jesteś na forum już sporo,jak linkujesz to różnicujesz linki (mówimy tylko o dofollow) i często dostajesz filtra czy jednak różnicowanie na tyle się sprawdza żę długo trzymasz pozycje?
 23. No właśnie nie wiem w tym problem, tylko się domyślam patrząc po konkurencji ale linkowanie na słowa kluczowe wydaje mi się bardzo ryzykowne i nie wiem jak to ugryźć;/
 24. No właśnie nie, wydaje się że moim największym błędem jest nie likowanie z anchorów tylko z czystych linków, oczywiście tym bardziej unikam EM linków z obawy przed filtrem. Wychodzi na to że mimo wszystko trzeba używać anchorów bo bez nich też jest źle. Poza pozycjonowaniem z forów, blogów, profili itd były zamawiane artykuły na stronach z tr40 i wyżej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy