Jump to content

Recommended Posts

• Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niestety to prawda, bardzo moc poszła w dół, paradoksalnie największa moc mi szła z linkowania na stronach Pr 0, niestety teraz nie przydziela linków na stronach pr 0. Duża część domen z pr >0 jest

Jestem trochę w systemie i akurat nie mam na koncie domeny, która ma mniej niż 200 RD linków profilowych (takich, które na rynku chodzą po około 1zł za link, linkowane na sam url) wg majestic. W prakt

http://www.forum.optymalizacja.com/topic/224792-toolbarowy-pagerank-to-ju%C5%BC-historia/?p=1471652 Tyle admini statlinka zwlekali z rezygnacji z PR, aż ich Google wyprzedziło i samo postanowiło usun

Posted Images

Gdyby SR przeliczany był szybciej nie trzeba by było usuwać linków ze stron typu: PR6 SR0. Mam kilka stronek dobrze podlinkowanych, ale trzeba czekać na aktualizacje. Niestety bez profilu zaufanego nie mam dostępu nawet do wykazu słów kluczowych :(

nie trzeba by było usuwać linków ze stron typu: PR6 SR0

Takie są najlepsze:

58276b799e925.png

dfde99f776257.png

Jakby tego było mało na podstronie archiwum

I pretensje, że SR źle działa, że mało punktów będzie, a strona ostatniego nowego linka widziała parę lat temu

Edited by janekszeryf

Prośba o sprawdzenie strony o ID 88072 - system z niewiadomych przyczyn zmienił jej współczynnik treści na 0.00, mimo iż treść niewątpliwie się na tej stronie znajduje, i to w dużych ilościach. Już ze dwa tygodnie temu to zgłaszałem, mimo to problem do dzisiaj nie został usunięty.

Swoją ciekawość możesz zaspokoić, włączając radio z audycjami o tematyce paranormalnej. A jeśli Ci się nudzi, Honey Bunny, dziewczyna Królika Bugsa, zaprasza Cię do poczytania starych komiksów!

Ivellios takie rzeczy załatwia się mailowo, a nie na forum PiO

Ty mi nie będziesz dyktował jak mam załatwiać "takie rzeczy", sprawa została już zgłoszona na forum Statlinka ale admini tego systemu mają to gdzieś, nic nie robią żeby usunąć problem. Tam zero reakcji to będę pisał tutaj.

Swoją ciekawość możesz zaspokoić, włączając radio z audycjami o tematyce paranormalnej. A jeśli Ci się nudzi, Honey Bunny, dziewczyna Królika Bugsa, zaprasza Cię do poczytania starych komiksów!

sprawa została już zgłoszona na forum Statlinka ale admini tego systemu mają to gdzieś, nic nie robią żeby usunąć problem. Tam zero reakcji to będę pisał tutaj.

Bo od tego jest formularz kontaktowy, a nie forum, proponuje jeszcze dać temat na kafeterii na pewno zareagują. Ja wszystkie sprawy zawsze załatwiałem przez formularz kontaktowy i zawsze dostawałem odpowiedź. Ewentualnie prosto do nich można pisać:

leon małpa statlink.pl
adek małpa statlink.pl 

• Like 1

Kolega @marcin89 chyba nowy w systemie ;) Punkty można albo wykorzystywać do linkowania własnych stron, albo sprzedawać. Na Allegro, na PiO, na forum Statlinka... aczkolwiek, swoją drogą, przydałoby się w Statlinku coś w rodzaju Giełdy, coś na kształt rozwiązania działającego w FanCop'ie - sprzedający wystawia ileś pakietów z określoną ilością punktów za ustaloną przez siebie stawkę, kupujący po prostu klika, kupuje, płaci, sprzedawca zatwierdza transfer...

Przydałyby się też powiadomienia dla kupującego w sytuacji, gdy dany transfer jest zagrożony bo np. sprzedawca ma ujemną ilość punktów.