Jump to content

konrix

Forumowicze
 • Content Count

  406
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by konrix

 1. @Liberator pamiętać o URL starej strony, czy WP postawionego przeze mnie? Jeśli będzie tam jeden artykuł to jak mam zachować strukturę URL? Tak właśnie słyszałem. Nie będę ryzykował 301. Dlaczego nie na siebie? Dzięki wszystkim za odpowiedzi
 2. Oczywiście masz rację, jednak może ktoś ze speców na forum go już odwiedził i podzieli są tą wiedzą?
 3. Witajcie po dłuższej przerwie Przechwyciłem kilka domen firm konkurencyjnych i teraz zastanawiam się jak najlepiej mogę wykorzystać ich potencjał. Postawić zaplecze, czy jednak przekierowanie 301? Jeszcze jedna ważna kwestia, czy skoro domena ma zawartą nazwę firmy konkurencyjnej, to czy mogę na niej reklamować swoją firmę? Jeśli nie to co mogę zrobić z taką domeną? Pozdrawiam wszystkich w nareszcie lekko wiosennym klimacie
 4. Możecie zresetować hasło? U mnie bez końca ładuje.
 5. Ja mam masowe spadki, ktoś jeszcze?
 6. "zapraszamy za jakiś czas" acha...
 7. U mnie to samo, ma ktoś więcej info?
 8. Widziałem kilka stron na których zamiast przekierowania 301 bez www na www zastosowano canonical w wersji bez www. Czy jest to dobre rozwiązanie?
 9. Hej, nie wiem czy dobrze zrozumiałem, Trust Flow jest obliczany poprzez zliczanie ilości stron linkujących do naszej domeny, które zostały ręcznie ocenione jako wartościowe lub są linkowane przez strony ocenione jako wartościowe? Czy wpływ na ten wskaźnik ma też linkowanie do stron oznaczonych jako wartościowe?
 10. Tak uważam, osoba oferująca pozycjonowanie stron powinna wiedzieć, że filtra dostaje się za anchory, a nie za to czy pochodzą z tematycznej strony czy nie. Nie będę się spierał co do wpływu tematycznego stron. Ustawiając przydzielanie linków na stronach o danej kategorii, spodziewam się ich tam i kropka. Linki nie powinny zostać przydzielone, gdy brakuje stron o danej kategorii, chyba że inna opcja została zaznaczona w ustawieniach.
 11. Cytat miesiąca Skąd wiesz? Testowałeś? A myślałem, że już nie ma ludzi wierzących w tematyczność linków. Czyli uważasz, że ryzyko nałożenia filtra jest takie samo w przypadku dodawania linków na strony tematyczne jak i nietematyczne?
 12. Pisałem o tym na forum Statlikna, ale obeszło się bez echa. Czy to znaczy, że tylko ja mam ten problem? Polega on na przydzielaniu linków do innych kategorii niż ustawione. Dla przykładu analizowałem już ponad 300 linków, które powinny znajdować się w tematyce - Zieleń, ogród, patio; Działka, rolnictwo. Okazało się, że zaledwie 1-3% są dodane na stronie mającej związek z powyższymi działami. Problem jest poważny, ponieważ nie da się pozycjonować strony o tematyce ogrodniczej dodając link na stronę o pozycjonowaniu. Przynajmniej nie na dłuższą metę.
 13. Naprawdę nikt nie spotkał się z takim narzędziem? Podbijam temat, ponieważ bardzo mi zależy
 14. Potrzebuję narzędzia do miksowania artykułów w którzym będę miał możliwość ustawienia minimalnego stopnia zróżnicowania tekstów, które zostaną przygotowane. Kiedyś miałem coś takiego. Wpisywałem tekst i wypluwało mi załóżmy dziesięć tekstów o stopniu zróżnicowania minimum 50%. Niestety wyleciała mi z głowy jego nazwa. Pomoże ktoś?
 15. Ok teraz działa, chyba nawet zwiększyłeś mi ilość znaków za co dziękuję, mogę się odpłacić przetestowaniem i opinią. Obecnie na rynku brakuje mi narzędzia, które będzie miksowac artykuły z możliwością ustawienia jak bardzo w procentach mają się różnić wszystkie miksowane artykuły w jednym projekcie. Chyba, że znasz takie?
 16. Nie mogę wypróbować skryptu ponieważ dostaję informację, że mam za mało punktów. Punkty są i tekst ma poniżej 1k znaków, coś robię nie tak?
 17. Czy dostał ktoś filtra na stronę linkowaną funkcjonalnością GOLD?
 18. Zastanawiam się nad kupnem wersji serwerowej oprogramowania do sprawdzania pozycji w web-tools, lub stat4seo. Z web-tools miałem do czynienia już wcześniej i nie mam żadnych zastrzeżeń. Z usług stat4seo nie korzystałem, ale cena ich oprogramowania jest o połowę niższa. Co polecacie drodzy pozycjonerzy???
 19. konrix

  Page rank update

  Zna ktoś podobne narzędzie do domen pl?
 20. Jacek J. kod który podałeś u mnie nie działa. Czy muszę go wkleić do każdej subdomeny, którą chce przekierować do domeny, czy wystarczy, że umieszczę go w hataccess domeny?
 21. Proponuję odpiąć temat, ponieważ wymienione narzędzia już w większości nie działają.
 22. Sorry za odkopanie tematu, u mnie ten kod nie działa, ma ktoś inne pomysły? Serwer w hekko;) edit: próbowałem też tym sposobem: RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.nazwastrony.pl$ # adres strony różny od www.nazwastrony.pl RewriteRule (.*) http://www.nazwastrony.pl/$1 [R=301,L]
 23. konrix

  Page rank update

  To też nie jest reguła.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy