Jump to content

konrix

Forumowicze
 • Content Count

  406
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. @Liberator pamiętać o URL starej strony, czy WP postawionego przeze mnie? Jeśli będzie tam jeden artykuł to jak mam zachować strukturę URL? Tak właśnie słyszałem. Nie będę ryzykował 301. Dlaczego nie na siebie? Dzięki wszystkim za odpowiedzi
 2. Oczywiście masz rację, jednak może ktoś ze speców na forum go już odwiedził i podzieli są tą wiedzą?
 3. Witajcie po dłuższej przerwie Przechwyciłem kilka domen firm konkurencyjnych i teraz zastanawiam się jak najlepiej mogę wykorzystać ich potencjał. Postawić zaplecze, czy jednak przekierowanie 301? Jeszcze jedna ważna kwestia, czy skoro domena ma zawartą nazwę firmy konkurencyjnej, to czy mogę na niej reklamować swoją firmę? Jeśli nie to co mogę zrobić z taką domeną? Pozdrawiam wszystkich w nareszcie lekko wiosennym klimacie
 4. Możecie zresetować hasło? U mnie bez końca ładuje.
 5. Ja mam masowe spadki, ktoś jeszcze?
 6. "zapraszamy za jakiś czas" acha...
 7. U mnie to samo, ma ktoś więcej info?
 8. Widziałem kilka stron na których zamiast przekierowania 301 bez www na www zastosowano canonical w wersji bez www. Czy jest to dobre rozwiązanie?
 9. Hej, nie wiem czy dobrze zrozumiałem, Trust Flow jest obliczany poprzez zliczanie ilości stron linkujących do naszej domeny, które zostały ręcznie ocenione jako wartościowe lub są linkowane przez strony ocenione jako wartościowe? Czy wpływ na ten wskaźnik ma też linkowanie do stron oznaczonych jako wartościowe?
 10. Tak uważam, osoba oferująca pozycjonowanie stron powinna wiedzieć, że filtra dostaje się za anchory, a nie za to czy pochodzą z tematycznej strony czy nie. Nie będę się spierał co do wpływu tematycznego stron. Ustawiając przydzielanie linków na stronach o danej kategorii, spodziewam się ich tam i kropka. Linki nie powinny zostać przydzielone, gdy brakuje stron o danej kategorii, chyba że inna opcja została zaznaczona w ustawieniach.
 11. Cytat miesiąca Skąd wiesz? Testowałeś? A myślałem, że już nie ma ludzi wierzących w tematyczność linków. Czyli uważasz, że ryzyko nałożenia filtra jest takie samo w przypadku dodawania linków na strony tematyczne jak i nietematyczne?
 12. Pisałem o tym na forum Statlikna, ale obeszło się bez echa. Czy to znaczy, że tylko ja mam ten problem? Polega on na przydzielaniu linków do innych kategorii niż ustawione. Dla przykładu analizowałem już ponad 300 linków, które powinny znajdować się w tematyce - Zieleń, ogród, patio; Działka, rolnictwo. Okazało się, że zaledwie 1-3% są dodane na stronie mającej związek z powyższymi działami. Problem jest poważny, ponieważ nie da się pozycjonować strony o tematyce ogrodniczej dodając link na stronę o pozycjonowaniu. Przynajmniej nie na dłuższą metę.
 13. Naprawdę nikt nie spotkał się z takim narzędziem? Podbijam temat, ponieważ bardzo mi zależy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy