Jump to content

janekszeryf

Forumowicze
 • Content Count

  1,056
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Everything posted by janekszeryf

 1. 30 linkami chciałeś system przetestować?
 2. Potestowałem i sprawdza na prawdę dobrze frazy, dopracować porobić niezbędne opcje i będzie godny konkurent dla stat4seo, a nawet po wprowadzeniu mechanizmu odbanowujacego proxy kandydat na lidera.
 3. Jak dla mnie podstawowa opcja, jaką musi mieć obecnie narzędzie do sprawdzania pozycji to odblokowywanie prywatnych proxy, przy tak restrykcyjnym obecnie mechanizmie, jest to niezbędne. Czy taka opcja będzie wprowadzona?
 4. Potwierdzam, strony z RED się bardzo szybko i ładnie indeksują.
 5. Teraz jak Google tak wycina proxy(prywatne) przy zwykłych zapytaniach takie odnowienie proxy z OCR to podstawa
 6. Łukasz pomyśl proszę o wprowadzeniu płatnej aktualizacji umożliwiającej podpięcie OCR(np. 2captcha.com, antigate) i odblokowującej proxy. Myślę, że wiele osób zamiast płacić za kolejne proxy wolałoby za taką aktualizację zapłacić. U mnie ostatnio 20 dedykowanych proxy, sprawdzanie przez https, 3 wywołania, godzina 8 i tylko 350 fraz sprawdzonych, bo proxy zbanowane, a używam je tylko ja.
 7. Kupię punkty statlink, proszę o oferty cenowe za 1k Kontakt pw lub e-mail: janekszeryf malpa gmail.com
 8. Zlecę polskie teksty preclowe z synonimami Proszę o podanie ceny za tekst 1500 znaków Synonimy nie mogą być tworzone przez automat! Tekst po wygenerowaniu musi dać się przeczytać Oferty proszę na: pw lub email: janekszeryf malpa gmail.com
 9. janekszeryf

  ZenBLOG

  A czemu by nie? Przecież to nie zależy od programu, a od miejscówek które oferuje.
 10. janekszeryf

  ZenBLOG

  Skuteczność obecnie jest na wszystkich paczkach w okolicach 60% po paru przebiegach i nie tylko u mnie tak jest, słabo bardzo.
 11. Otworzyłem pierwszy lepszy świeży projekt: Na 10 linków Suma PR: 32 Suma SR: 9. Rożnica, aż 22!
 12. Bzdura, jedna z wielu, którą ktoś wymyślił bo mu pozycje poleciały.
 13. Jobo9968 systemy indeksacji testowane były na forum, wystarczy poszukać i poczytać, aby dowiedzieć się o czymś takim jak wypadanie linków z indeksu i powrót ich po paru dniach
 14. Ale o co robisz całe zamieszanie, zleć impressum komuś kto się tym zajmuje i po sprawie. Przecież to strona firmowa to i tak dane będą na stronie. Wykonanie takiego impressum wątpię, żeby było droższe niż 100 PLN bo to się robi na szablonie tylko dane podmienia.
 15. Niestety, działa tak, że przydziela na stronach z PR, ale SR=0
 16. Adek wyeliminujcie wielokrotne linkowanie na tej samej domenie w obrębie projektu.
 17. Z przypadku który pokazał mrjozo wynika, że dobrze podlinkowana strona o Misiu Yogim, będzie gorzej punktowana od strony z paroma linkami o chwilówkach.
 18. Sprawdziłem jak wygląda na dzień dzisiejszy podlinkowanie domen w Statlinku z pomocą przyszedł mi majesticseo* i wskaźnik RD czyli liczba domen linkujących do strony Pod uwagę wziąłem projekt, gdzie linki miały być przydzielane tylko na stronach PR lub SR >0. Przeanalizowałem pierwsze 400 linków. Oto statystyki: Domeny z RD = 0 - 84 Domeny z RD = 1-9 - 133 Domeny z RD => 10 - 183 Wnioski: Ponad połowa stron jest bardzo słaba podlinkowana, co ma duży wpływ na moc systemu, pokazuje to też obecnie ile wart jest współczynnik PR, niepokojące jest, że aż do 21% stron test
 19. Pisanie, że znajdują się tam wszystkie strony jest bzdurą. Jeśli nie wiesz jak działa DT nie będę tłumaczyć, trzeba trochę poczytać i wysunąć wnioski z czym to się wiąże.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy