Jump to content

Recommended Posts

PR to fikcja ale tylko publicznie a przecież system działa na tej fikcji dobrze.

Działa super, link z starej domeny z pr, która zapewne nie raz już w DT pojawiła się jest więcej wart od linka z świeżutkiej domeny.

Jeśli chodzi o to, że są przyjmowane domeny z PR 0 to racja, ale nikt tych domen nie dodaje bo się nikomu to nie opłaca, takie ustaliście punktowanie ich oraz kosmiczne wymogi, więc wiadomo, że lepiej kupić starą domenę z przechwytu i mieć x razy więcej punktów, niż dokładać do interesu.

• Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Niestety to prawda, bardzo moc poszła w dół, paradoksalnie największa moc mi szła z linkowania na stronach Pr 0, niestety teraz nie przydziela linków na stronach pr 0. Duża część domen z pr >0 jest

Jestem trochę w systemie i akurat nie mam na koncie domeny, która ma mniej niż 200 RD linków profilowych (takich, które na rynku chodzą po około 1zł za link, linkowane na sam url) wg majestic. W prakt

http://www.forum.optymalizacja.com/topic/224792-toolbarowy-pagerank-to-ju%C5%BC-historia/?p=1471652 Tyle admini statlinka zwlekali z rezygnacji z PR, aż ich Google wyprzedziło i samo postanowiło usun

Posted Images

Pytanko : jest jeszcze możliwość masowej edycji linków w grupie bo za żadne skarby nie mogę tego znaleźć. 

sprawdziłem. Nic się nie zmieniło, wyszukaj "Włącz funkcje zbiorowe dla edycji parametrów Linków"

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

• 2 weeks later...

Robi się śmiesznie, na czym więc teraz Statlink będzie się opierał? Na czymś co nie istnieje? Na archiwalnym PR? Panowie pora przyśpieszyć pracę nad wprowadzeniem StatRank, bo przyjdzie taki poniedziałek, że wszystkie domeny będą mieć zamiast PR N/A i wtedy dopiero system zwariuje, a strona która dawała 10 000 punktów zacznie dawać 1000 punktów itd. Zacznie się branie urlopów na transfery, pojawią się więc fikcyjne punkty.

Niech mi jakaś mądra głowa wytłumaczy skąd ta negatywna polityka statlinka wobec nowych domen czy stron z PR 0, w czym taka strona jest gorsza od starej domeny z PR 4,5,6 itd która zapewne siedzi zgłaszana niejednokrotnie w DT, a jakby aktualizacja PR była to ich PR by było widoczne wyłącznie w historii. Domeny w SWL można porównać do samochodów, wolelibyście jeździć starym autem z dużym przebiegiem którego jest to setny właściciel, czy nowym autem bez przebiegu z salonu?

Mam nieodparte wrażenie, że Statlink od jakiegoś czasu nie nadążą za zmianami w Google, a trzymanie się tego PR tylko mnie w tym utwierdza. W zamian użytkownikom serwowana jest tematyczność. Linki tematyczne mają większą moc od linków nietematycznych? Mniejsza szansa na otrzymanie filtra z linków tematycznych? No proszę was :)

Jak tam uważam, że wierzą w alternatywną rzeczywistość, co nie zmienia faktu, że bazę mają chyba najlepsza ze wszystkich Polskich SWL.

Linki tematyczne mają większą moc od linków nietematycznych?

Wiele na tym forum wierze, że tak

• Like 1

re287am9.jpg

Tutaj niestety na złe wychodzi brak konkurencji, ich "największy" konkurent seomatik to tragedia, dlatego jesteśmy "skazani" na statlinka.

Wiele na tym forum wierze, że tak

W duchy też niektórzy wierzą

Edited by janekszeryf
  • Like 1

Da się? Da się. Jeszcze jakieś bonusy punktowe by się przydały, żeby zachęcić użytkowników do dodawania świeżynek i system wróci na właściwe tory

Na moje to nie potrzeba, bo jak wyjdzie statrank, to będzie on pewnie działał dla wszystkich stron.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, http://seo-z.pl i Wzory i galeria tatuaży - dziarownia.pl (tatuaże)

• 2 weeks later...