Jump to content

marcin777

Forumowicze
 • Content Count

  227
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Excellent

Recent Profile Visitors

1,717 profile views
 1. I nie doczekaliśmy się żadnej informacji, ale jak rozumiem indekser na tą chwile działa skoro można kupować nowe pakiety? Czy też kupujemy i linki nie są przetwarzane?
 2. Większość indekserów indeksujących masowo opierało swoją działalność o funkcje z SC która zostałą wyłączona, jeśli wróci bo takiej pewności nie ma, to ma być mocno ograniczona co w ostatnich wypowiedziach przyznał John Mueller. Póki co mija miesiąc od wyłączenia funkcji.
 3. Faktycznie od ponad tygodnia, bardzo słaba indeksacja lub jej brak, było ponad 60-70% jest mniej niż 10%
 4. Jakaś przerwa techniczna w systemie? Przydziela mało co linków lub wcale, czy tak to po prostu teraz działa? Dla porównania w konkurencyjym swl przydzielenie około 1 tysiąca linków zajmuje wraz z podaniem lokalizacji 1h.
 5. Zupełnie zapomniałem, że donlinkage ma taką możliwość, a mam go na serwerze.
 6. Ktoś ma jakiś kontakt do autora? Z dnia na dzień przestała działać, a szkoda bo dodawarka do własnych WP ciągle działała dobrze.
 7. Dobra rada, zleć to fachowcom w tej dziedzinie, nie trać czasu na stawianie katalogów. SEO się nie nauczysz w miesiąc czy rok, na to trzeba lat.
 8. SEO to ciągłe testy, a co za tym idzie ogromne koszta oraz setki godzin poświęcone na to, więc nie oczekuj, że ktoś za darmo będzie dzielił się taką wiedzą. Czy katalogi działają? Postaw stronę, dodaj do 200 katalogów płatnych i oceń czy warto czy nie dalej się w to bawić. Czy zaplecze działa? Działa, ale nie każde, dochodzi do tego setki czynników które decydując o mocy zaplecza, lub jej braku. Czy SWL działąją? Postaw strony, kup punkty w dostępnych SWL na polskim rynku i oceń czy linki z SWL działają czy nie.
 9. W nawiązaniu do geolokalizacji po ostatnich zmianach w google: https://www.forum.optymalizacja.com/topic/248777-mieszanie-w-serpach czyli Google bierze IP do wyświetlania wyników wyszukiwania. Czy w stat4seo jeśli ustawię przy frazach "Wymuszaj lokalizację" i podam np. Italy to poradzi sobie z tą poprawką? Używanie proxy pod jeden kraj odpada, bo mamy do sprawdzania frazy na różne kraje.
 10. Jestem po pierwszych testach systemu i jestem pozytywnie zaskoczony, od strony wydawcy wygląda dużo to lepiej niż obecnie w innym SWL, jasne zasady przydziału pkt, wiadomo co za ile punktów. Punkty od razu do wykorzystania na linkowanie lub sprzedaż. Odejście od ocen strony to też dobre rozwiązanie, to nie konkurs miss to swl, linki z domeny mają rankować, a to czy będzie na szablonie premium czy na zwykłym darmowym nie robi różnicy. Strona musi spełniać podstawowe kryteria przyjęcia. Postawienie na parametry majestica uważam za strzał w 10 i skorzystają na tym linkujący, bo ich linki n
 11. Podaję instrukcję jak chcecie dostać Fakturę od xneolinks: 1)Wchodzicie w "wsparcie" robicie ticket, że chcecie invoice za opłacenie subskrypcji Xneolinksa 2)W odpowiedzi otrzymujecie link do avangate.com, tam opłacacie za ile chcecie mc. Fakturę dostajecie od Avangate 3)Odpisujecie na ticket, ze opłaciliście za tyle i tyle mc - licencja xneolinks przedłużona
 12. A co mają napisać, że to, że strona poleciała jest efektem tego, że dodali na darmową miejscówkę, a na niej pojawiło się zaraz tysiące innych linków?
 13. Problemem blogero jest, że większość zasobów to domeny z statlinka..., a więc i takie które które już zagościły na dobre w DT, stąd też nie odczułem żadnej mocy przy testowaniu tego SWL.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy