Skocz do zawartości

Coś niesamowitego google nie indeksuje treści


Rekomendowane odpowiedzi

Stała się rzecz niebywała Google nie widzi treści, spowodowane jest to jego lenistwem, jak by treść miała jeszcze po 300 słów to bym zrozumiał no ale tak nie jest. Jak zmusić tego nieroba Google by nas indeksował, być może jest płatna indeksacja ? jestem za. piszę bloga a tu zero rezultatów. Google konsole ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że to mały serwis, w takim wypadku wystarczy pozyskać kilka sensowniejszych linków i będzie się indeksowało. Dodatkowo każdy wpis można indeksować za pomocą google search console.

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google indeksuje treści tylko muszą być długie, wartościowe i wyczerpywać temat. Ja swoją stronę postawiłem bardzo niedawno temu (2 miesiące), mam 3 artykuły na stronie a wszystkie już się indeksują na kilka / kilkanaście fraz - jeszcze nie top 10, ale top 20-30. Przyłóż się porządnie do treści. Staraj się być jak najlepszy w tym o czym piszesz. Zrobiłem duży artykuł o tym, jak pisać treści, żeby Google je lubiło, może i nie wyrzucą linka, to Ci podeślę, przeczytaj sobie w wolnej chwili: 

https://kreacjamarki.pl/blog/seo-copywriting-jak-pisac/

, mam nadzieję, że nikt tu się nie pogniewa, bo tekst dostaje pozytywny feedback w branży ?

 

A co do pozyskiwania linków - jeżeli samemu nie ogarniasz tematu - a przecież nie musisz, lepiej poradź się specjalistów. Wszystko zależy od Twojej branży, konkurencji, budżetu. Temat rzeka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć @lip

3 godziny temu, lip napisał:

Jak pozyskiwać linki?

Na forum masz dział "Dla początkujących", a w środku przypięte tematy:

Dodatkowo na forum masz pełno ofert w dziale "Ogłoszenia i Zlecenia". Resztę skarbów na forum musisz odkryć sam ;)

Pozdrawiam

 

  • Like 1

Pomogłem->

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lip napisał:

Jak pozyskiwać linki?

Jesteś na forum PiO i twoje pytanie jest tak na miejscu jak pytanie Jak upiec chleb? - na forum dla piekarzy, albo Jak ściąć drzewo? - na forum dla drwali.  

Pytać "drwali i piekarzy" SEO możesz - nikt ci nie zabroni ale nie liczyłbym na wyczerpującą  odpowiedz.

Edytowane przez Grey Ronin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Pozwalam sobie odświeżyć temat, ponieważ próbuje z pomocą Google Search Console dodać swoją stronę zarówno w wersji http jak i https, i pomimo, że dodaję co pewien czas nowe treści, dodaję do katalogów, nawet na jakimś forum udało mu się odnieść do treści na mojej stronie to w Google Search Console proces zatrzymał się na 4 grudnia i od tego czasu nie ruszył, a podstrony są w stanie "wykluczono, strona wykryta, obecnie nie zindeksowana"., w międzyczasie podesłałem  kilka razy mapy stron. Martwi mnie długi czas oczekiwania na zindeksowane strony. Rok temu, gdy dodałem inną stronę do Search Console, to proces trwał raptem kilka dni. Czy prawie 2 miesiące na umieszczenie strony w Google to normalny czas? Strona jest na Wordpress.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz zaznaczonego noindex w tym WP?

G wyrzuca sporo stronek z indeksu, przejrzałem ostatnio trochę starych zapleczówek postawionych na blogspocie (postaw i zapomnij) i sporo z nich zniknęło z indeksu. Zastanawiam się czy G nie tnie trochę swoich zasobów.

www

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NoIndex jest wyłączony. Wordpress uruchamiałem u jednego z polskich dostawców hostingu, raczej jako stronę rozwojowa, a nie komercyjna. Chwilę musiałem się pomęczyć z Search Console na początku, żeby udowodnić własność strony, bo domenę mam wykupioną gdzie indziej, ale w końcu dało radę i Google zaczął sczytywać podstrony, ale po paru dniach się to wszystko zatrzymało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasoby. Google gorzej indeksuje. Przy czym jak tam BL wygląda? Wielu linków Google dzisiaj nie wartościuje. Może tu jest problem? Katalogi stron to raczej traktuje jako spam.

Edytowane przez Farlicki

Pozdrawiam

Swidnica24 - Lokaty w Portalu o Świdnicy  Portal dla kobiet

Portal Biznesowy  Inne niezaindeksowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Godzinę temu, AnaloG napisał:

Z tymi treściami to fakt

Bzdury gadasz - nie ma reguły na brak indeksacji. Nie indeksują się małe i ogromne serwisy. To po pierwsze, po drugie - odkopujesz wątki.

  • Like 1

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności