Jump to content

JestemSzeryfem

Forumowicze
 • Posts

  26
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  https://kreacjamarki.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  wlkp
 • Interests
  seo, filmy, angielski futbol

Recent Profile Visitors

259 profile views

JestemSzeryfem's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Niestety w ciągu ostatnich 30 dni według ahrefsa przyrosło 20 nowych domen. Niemal wszystkie totalnie zerowe. Pomijam, że oczywiście są całkiem nietematyczne. A może jakieś disavow?
 2. Macie jakiś pomysł jak to zablokować? Cały czas pojawiają się nowe linki z różnych stron i niemal wszystkie dotyczą obrazów. To już w sumie nie tylko hotspot, ale zdarzają się także linki z rosyjskich stron itd. Cały profil zaczyna wyglądać jak śmietnik haha.
 3. Mniej więcej w połowie strony są dwie grafiki i jedna wyświetla się bez problemu (ścieżka obrazu /upload/works/2670.1500879499.6894.png: Druga natomiast wyrzuca komunikat o pętli przekierowań: I po załączeniu tutaj, pokazuje nasze logo tak jak chcieliśmy (podmieniając ścieżkę na /assets/images/designer_logo.png)
 4. Kod wygląda tak: RewriteCond %{HTTP_REFERER} !^<https://(.*)?designer.pl> [NC] RewriteCond %{HTTP_REFERER} !^$ RewriteRule .*.(jpeg|gif|bmp|png)$ - [NC,F,L] Co do Twojej propozycji, nie do końca wiem jak ugryźć tę sytuację, bo jest to portal dla grafików i zdarza się, że publikują swoje prace na zewnątrz.
 5. Niestety mam wrażenie, że mogę wyświetlić. Wklejam domenę, na której sprawdzałem: https://jgvjjhfvhjj.blogspot.com/2021/07/nazwa-nazwa-roy-youtube-nazwa-z-iv-cms.html Sprawdzana domena - designer.pl Możecie zerknąć? Dzięki!
 6. Teoretycznie zmiana w htaccess została wprowadzona, czy mogę jakoś sprawdzić poprawność?:)
 7. Dzięki serdeczne. A co z tymi linkami potem? Zgłosić disavow, czy czekać na samoczynną śmierć?
 8. Hej, nie mogłem znaleźć świeżego tematu więc wrzucę tutaj. Otóż mój serwis od pewnego czasu ma przyrost dzisiątek linków z blogspota, z różnych subdomen: Najczęściej te subdomeny są całkowicie zerowe, zdjęcie które zamieściłem to tylko mały wycinek. Dodam, że wcześniej profil opierał się na wartościowych linkach, a od kilku miesięcy pojawiają się nie wiadomo skąd dziesiątki linków. Dla ułatwienia wrzucę jeden z linków, który prowadzi do domeny: https://hawamackie.blogspot.com/2021/07/nazwa-domyslna-nazwa-laurella-it-might.html Ewidentnie widać, że to jakiś spam i kompletnie nie mam pojęcia jak to zahamować. Będę wdzięczny za odpowiedź, bo już nic nie przychodzi mi do głowy.
 9. Google indeksuje treści tylko muszą być długie, wartościowe i wyczerpywać temat. Ja swoją stronę postawiłem bardzo niedawno temu (2 miesiące), mam 3 artykuły na stronie a wszystkie już się indeksują na kilka / kilkanaście fraz - jeszcze nie top 10, ale top 20-30. Przyłóż się porządnie do treści. Staraj się być jak najlepszy w tym o czym piszesz. Zrobiłem duży artykuł o tym, jak pisać treści, żeby Google je lubiło, może i nie wyrzucą linka, to Ci podeślę, przeczytaj sobie w wolnej chwili: https://kreacjamarki.pl/blog/seo-copywriting-jak-pisac/ , mam nadzieję, że nikt tu się nie pogniewa, bo tekst dostaje pozytywny feedback w branży 😜 A co do pozyskiwania linków - jeżeli samemu nie ogarniasz tematu - a przecież nie musisz, lepiej poradź się specjalistów. Wszystko zależy od Twojej branży, konkurencji, budżetu. Temat rzeka
 10. Kolejne pytanie odnośnie przekierowania. Obecnie kiedy wpisze się adres artykułu blog/tytul-artykulu-1 i przypadkowy ciąg znaków np. blog/tytul-artykulu-1kfdjdkfdh, to przekierowuje 301 automatycznie na blog/tytul-artykulu-1 zamiast wyświetlać 404, czy to waszym zdaniem dobre rozwiązanie?, czy lepiej zamiast przekierowania na prawidłowy adres zrobić po prostu 404?
 11. kiedy wpisze się artykul/tytul-artykulu przekierowuje na blog/tytul-artykulu. Więc przekierowanie jest, ale myślisz, że w momencie kiedy masz takie przekierowanie, może to negatywnie wpłynąć na pozycje strony? Czy raczej się tym nie martwić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy