Skocz do zawartości

Planeta-seo :Czy linki umieszczane w serwisach publikujących artykuły rankują?


Newsbot

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysztof Ziółkowski: Czy linki umieszczane w serwisach publikujących artykuły rankują?

Czy linki które są w sprzedaży w serwisach udostępniających publikację artykułów reklamowych mają moc wpływającą na podniesienie pozycji czy nie mają takowej? Postaram się odpowiedzieć na przykładzie ...

Poleca: Polska Planeta SEO

View the full article

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była niejako moja "riposta" na sugestię Marcina, że po dodaniu linków z PBNów nic mu nie poszło w górę ;)

 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Presta napisał:

Pytanie, które to zadbane / wartościowe serwisy

Na pytanie o "zadbane" ja osobiście nie wiem jak odpowiedzieć (może te z ciągłością publikacji?) , wartość określam tylko i wyłącznie po ilości odwiedzin z wyników zapytań z Google dla interesującej mnie tematyki. ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej jest rzeczy na które warto zwrócić uwagę i przeanalizować, struktura serwisu linkowanie wewnętrzne, czas przebywania zajawki na stronie głownej, miejsce gdzie potem trafia artykuł itp , ited . Może coś więcej o tym napiszę ;)

  • Like 1
  • Thanks 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, takie rzeczy ogarnia się maksymalnie w pięć do 10 minut, niektóre na pierwszy rzut oka. Ni mów mi że nie masz doświadczenia w te klocki ;) . Każdy chyba kto przesiedział w SEO kilka lat ogarnia na pierwszy rzut oka czy to precel czy coś więcej ;)

 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Beerbant napisał:

To była niejako moja "riposta" na sugestię Marcina 

 

Taka sama riposta jak i sugestia Marcina, o niczym.  Żaden dodatkowy morał z tekstu i testu nie wypłynął. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin stwierdził, że linki z jego PBN kopią, a linki z względnie tanich publikacji nie.

To że publikacje sponsorowane od dawna kopią słabiej (szczególnie te masówki na whitepress i linkhous, lokalne serwisy gdzie publikacje są po 100-300 zł) to chyba widzi cała branża.

Nawet publikację na interii nie kopią nic, a nic, co też o czymś świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, s_matysik napisał:

lokalne serwisy gdzie publikacje są po 100-300 zł

Tutaj się nie zgodzę sam zakupiłem lokalne publikacje (nie przez LH czy WP) i pięknie mi podbiły mocno konkurencyjne słowa na topy z top 3 na top 1. Mało tego, same publikacje nie były najlepszych lotów. Całość powtórzyłem 3 razy i za każdym razem były efekty, mniejsze, większe ale zawsze w górę. I tylko te działania były wtedy robione. Z moich obserwacji wyszło, mi że w takie lokalne to dobra inwestycja jak jesteś wysoko i chcesz utrwalić pozycję na dłużej, zmniejszyć wahania.

 

Z LH również linkowałem z różnym budżetem i przy dobrym wyborze szło mi zawsze w górę. Tylko nie tak jak pisze Beerbant 10 minut i gotowe, tylko trochę wyboru miejscówek było.

 

Pozdrawiam
Pysio

  • Like 1

Domondo.pl nowy sklep z osłonami przeciwsłonecznymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem czemu teraz ludzie się obudzili i nagle wielkie zdziwienie, że linki z WP czy LH często nie działają. Przecież oni tylko pośredniczą w publikacji, a to wina tego, że wiele serwisów jest zaspamowanymi preclami z linkami przychodzącymi za 100 czy 200 zł. Zrobiłem rok temu nowy sklep, linków do niego z 40 sensowniejszych domen + trochę for żeby były i efekty są. Kwestia wyboru tych odpowiednich domen, a nie wybór po najtańszych.

  • Like 1

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś nie "kopią" w górę to może przyczyna leży w złym doborze miejscówek? Może nie warto kierować się przy wyborze miejscówek tymi gó**o znaczącymi sztucznie nabitymi trastami srastami?

18 godzin temu, SzlafRock napisał:

Żaden dodatkowy morał z tekstu i testu nie wypłynął.

To, że Ty nie potrafisz wyciągnąć żadnych wniosków to już nie jest moją winą ;)

5 godzin temu, s_matysik napisał:

Nawet publikację na interii nie kopią nic, a nic, co też o czymś świadczy.

Jak dla mnie świadczy, że ktoś nie potrafi napisać dobrego artykułu z CTA dla przyciągnięcia uwagi, a co za tym idzie przejścia po linkach do serwisu docelowego. Najbardziej kopią linki z których następują przejścia do serwisu docelowego. Publikowaliśmy kilka takich artykułów w większych serwisach i kopały, najlepszy art dawał przez 6 mies około 2,5K wejść na stronę, najsłabszy przez pół roku wygenerował około 700. Niestety to nie są artykuły za 200 złotych.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności